15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

45 הרעיונות הטובים ביותר לקעקוע של כלבי פו

קעקועים של פו כלבים הם חלק מסורתי בהיסטוריה הסינית והיפנית. חיה מיתית, הם ממש לא כלב – למעשה הם אריה! הם תופעה שכיחה במיתולוגיה בכל רחבי אסיה, שם תפקידו של פו כלב הוא להשגיח על מקדשים.

הם מסמלים מזל טוב למקורבים ובוודאי ימנעו את הרוע. אנשים שמחפשים קעקוע בר מזל יעשו אם יחשבו על כלב פו.

המיקום של כלבי פו משתנה, כשהעיצובים פופולריים על הזרוע העליונה או על הרגל, ושכיחים יותר כקעקוע לגברים. הם יכולים להתחבר יפה עם עיצובים אחרים בסגנון אסיאתי ונעשים בצורה הטובה ביותר על ידי קעקוע מוסמך.

כמו כל קעקועים עדיף לחשוב היטב על העיצוב והמיקום לפני שאתה קופץ לתוכו. קעקועים נמצאים שם כדי להחזיק מעמד כל החיים, כך שאתה בטוח שלא רוצה בסופו של דבר להתחרט על שלך!

כלבי פו נהדרים לאנשים המעוניינים במיתולוגיה או בעיצובים אסיאתיים, או שרק מחפשים קצת משהו אחר. הם היו די פופולריים בתחילת שנות ה -90 אך הם מעט יותר מעורפלים בימים אלה.

בדוק את העיצובים המגניבים האלה כדי לראות מה אתה חושב על קעקועים של פו כלב!

על הכתף

קעקועים לכלבים פו 27

זֶה פו דאג ממוקם היטב להגנה לבו של הלובש מכל נזק רגשי. אתה יכול לראות את הפירוט בשאר הקעקוע גם כאן – זה מתמקד בתמונה כולה, לא רק כלב הפו. האיש הזה עשוי לחשוב להוסיף קצת צביעה מאוחר יותר, מכיוון שהעיצוב על זרועו די צבעוני.

על כף הרגל

קעקועים לכלבים פו 29

העיצוב יכול להיראות יותר חתולי או כלבי בהתאם למה שאתה רוצה. היזהר אם אתה חושב לעשות קעקוע בחלק העליון של כף הרגל שלך – אלה באמת יכולים להזיק! קעקועים בכפות הרגליים נהדרים לאלה שרוצים לעשות קעקוע אבל לא רוצים שיראו אותם בעבודה. זה די גדול לעיצוב כף הרגל.

כתף לפני ואחרי

קעקועים לכלב פו 30

בדת הבודהיסטית האריה נחשב לקדוש ולכן לפעמים כלבי פו יכולים להיראות יותר כמו אריה. אתה יכול לראות כאן את קווי המתאר של קעקוע פו דוג לפני שהוא נצבע. ההצללה שנעשתה בתמונה לאחר מרשימה במיוחד! כתום וסגול הם צבעים מצוינים לעבודה כדי לגרום לקעקוע ה- Foo Dog שלך לצאת ממש החוצה.

על הגב

קעקועים לכלבים פו 31

פו פו יכול לייצג גם אושר, אנרגיה וערך. התיאור הכחול והאדום הזה ייראה מושלם לצד דג קוי או שניים. אנחנו מאוד אוהבים את מערבולות הכחול ברעמה כאן – הם מפורטים ותוססים במיוחד.

כלב פו גרין

קעקועים לכלב פו 32

כלבי פו יכולים להגיע בעיצובים וצבעים שונים שהופכים כל אחד לייחודי. זהו עיצוב יפני של כלב פו המשקיף על האוקיינוס. IMO מה ​​שבאמת מייצר את העיצוב הזה הוא הרצועות הוורודות הקטנות על הבטן של החיה – הן באמת ייחודיות!

Bicep

קעקועים לכלב פו 33

למרות שהם במקור מסין כלבי Foo אהובים בכל רחבי העולם. עיצוב זה קצת יותר חשוף מרובו, המורכב מקווים רבים ושונים. נראה שהם בעיצומם של התכנון. אם אתה מקבל קעקוע גדול ומפורט ומוצל, תצטרך להיות מוכן לבלות הרבה מאוד שעות בכיסא של הקעקוע! זה גם יכול להיות יקר מאוד. אתה עשוי לראות אנשים רבים מסתובבים עם טאטים לא גמורים כשהם עדיין חוסכים כסף כדי להמשיך עם היצירה! זה יכול להיות הרגל אורח חיים יקר, אבל גם מתגמל מאוד!

טורסו צד                                                                                                                     קעקועים של כלבים פו 34

קעקוע בקנה מידה גדול זה נמצא על פלג גוף עליון של הלקוח. לכלב הפו המאיים הזה יש פרחים לרגליו. שימו לב להצללה היפה שנעשתה בעיצוב זה – זה בטח לקח לא מעט זמן!

ראש כלב פו

קעקועים לכלבים פו 35

בחירת אמן הקעקועים היא תמיד יבוא, במיוחד ביצירה כה מפורטת. זהו עוד כלב פו שמגן על ליבו של הלובש. העיצוב משתלב גם לתוך חתיכת הזרוע של הגבר.

פו כלב על עגל

קעקועים לכלבים פו 36

כלבי פו לא צריכים להיות צבעוניים כדי להיות יפים. כלב פו זה נעשה בגווני אפור והפירוט וההצללה מרשימים למדי. הקופצים האדומים באמת מדגישים את הטאט.

כלב Blue Foo על הגב

קעקועים לכלבים פו 37

לקעקוע בקנה מידה גדול זה יש סמלים אסייתיים שונים סביב כלב הפו. העיצוב האחורי הצבעוני להפליא הוא יצירה מלאה שהייתה מושלמת לאורך הרבה מפגשים שונים.

פו כלב ופרח לוטוס

קעקועים לכלבים פו 38

כלב פו זה נראה יותר נחש מאשר כלב. בעיצוב זה יש גם סמל נוסף של פרח הלוטוס. זה כמעט נראה כמו קריקטורה.

פו כלב בגווני אפור

קעקועים לכלב פו 1

כלב פו זה בגווני אפור מתבצע בגווני אפור ויש סביבו פרחי לוטוס על הזרוע של הלקוח הזה. שימו לב להצללה האפורה הנפלאה שעשו הקעקועים בעיצוב זה.

שחור ואדום

קעקועים לכלבים פו 2

כפי שצוין קודם, לא כל כלבי פו הם צבעוניים, חלקם נעשים בגווני אפור. כלב הפו הזה עשוי בגווני אפור אך יש לו כתם אדום כדי לגרום לו לצוץ. האדום הוא אפילו בצבע כתום יותר מהרגיל בעיצובים מסוג זה שבאמת גורם לו להתבלט עוד יותר.

בתהליך

קעקועים לכלבים פו 3

טאט זה מראה את שלבי ההתחלה של צבע והצללה לכלב פו. ראה את פרח הלוטוס הפורח הגדול מוכן לצביעה מתחת לעיצוב הראשי של כלב פו.

על המרפק

קעקועים לכלבים פו 4

כלב פו זה עוצב על מרפק הלקוח. זהו עיצוב עוצמתי שאתה עדיין יכול ללבוש מתחת לחולצה שלך אם יש לך עבודה במשרד!

פו כלב עם כתיבה

קעקועים לכלבים פו 5

לכלב ה- Foo האדום הזה על רגלו העליונה של הלקוח יש כתיבה של אמירה מעליו. תסתכל על כל הצבעים המדהימים שמשחקים ביצירה הזו, מהסגול הבהיר או לילך ועד לירוק הים.

פו כלב ודרקון

קעקועים לכלבים פו 6

כלב פו ודרקון עושים סצנה יפה על זרועו של לקוח זה. למרות שרוול מלא הוא הרבה מה להתחייב אליו, ברור שהלקוח הזה השקיע מחשבה רבה בשלהם.

פו כלב ושן הארי

קעקועים לכלב פו 7

יש אנשים שבוחרים בכלב פו להגנה ושן הארי שמסמלים תקווה ורצונות. זה נראה כמו כלב פו מסורתי יותר שתפגוש ברחבי אסיה.

דיו שחור

קעקועים לכלבים פו 8

קעקוע זה של פו כלב נעשה בדיו שחורה ללא גווני אפור. עדיין טאט מפורט מאוד. נראה שהלקוח עשוי להתכונן לקעקוע הזה כדי לבצע עבודות צביעה. קעקועים רבים צריכים להסתיים במספר מפגשים שונים, במיוחד אם הם מפורטים מאוד כמו זה.

כלב פו סגול

קעקועים לכלבים פו 9

כמו שהוזכר קודם לכן כלבי פו יכולים להגיע בצורות וצבעים שונים ייחודיים כמו האדם הלובש אותם. הצבעים הסגולים והכתומים הפנטסטיים משתלבים כל כך טוב כי הם יושבים זה מול זה בגלגל הצבעים. אם אתם חושבים על שילובי צביעה שונים, מדוע שלא תתייעצו בעצמכם בגלגל צבעים לקבלת קצת השראה?

כתום פולקה דוט

קעקועים לכלב פו 10

כלבי פו מוצגים בפסלים וציורים מאז 208 לפני הספירה. אריות זוחלים ומאיימים לבד דוחים את הרוע. לכן, אם אתם אוספים קעקועים אסייתיים או אם אתם מחפשים רעיון גרוע, משמעותי וצבעוני לדיו הבא שלכם, אז קעקועים מדהימים של כלבי פו יכולים ליצור רושם עליכם.

כלב פו פריד

קעקועים לכלב פו 11

לקעקוע בקנה מידה גדול זה יש יותר תחושה של lowrider עם האמרה למעלה והגווני אפור וחלק מהסמלים. זה קעקוע מבריק אבל הרבה מחויבות! ככל הנראה האיש הוסיף חלקים לגופו לאורך זמן.

עיניים אדומות

קעקועים לכלבים פו 12

כלב פו זה נעשה בגווני אפור כאשר הסמלים האחרים של התרבות האסייתית צבועים. אתה יכול לספר את הכישרון של אמן הקעקועים ביצירה זו במיוחד. העיצוב הזה היה לוקח הרבה מאוד שעות להשלים. אם אתה מחפש לעשות יצירה גדולה כמו זו שלמעלה עליך לוודא שאתה חוקר את אמן הקעקועים שלך בזהירות רבה. יהיה עליך לבחור אמן בעל מיומנות רבה על מנת שתוכל להשלים עיצוב כזה. אתה גם רוצה לאהוב את האמן כאדם. דמיין לעצמך לבלות 15 שעות עם אדם שהבנת שאתה לא אוהב? לא תודה!

כלב צהוב

קעקועים לכלב פו 13

כלב פו זה עשוי בצהוב זהוב ונראה חתולי יותר. צביעת הזהב הבהיר בהחלט תשפיע.

פו כלב עם לוטוס סגול

קעקועים לכלבים פו 14

כלב הפו נעשה בגווני אפור, הצבע היחיד בקעקוע זה הוא בפרחי הלוטוס הסגולים. זה עשוי להיות עיצוב נהדר לבחירה אם אתה מעדיף קעקוע כהה בעיקר. שימו לב שאין הרבה עור שמופיע כאן.

פו כלבים נקודות אדומות

קעקועים לכלבים פו 15

כלב פו זה בצבע ירוק עם נקודות פולקה אדומות. עד כמה האדום הבוהק נראה נהדר מול הירוקים העזים והכחולים? צבעים כמו האמור לעיל עשויים לדעוך עם הזמן, תלוי באיכות הדיו. אם אתה מוצא את הצבעים שלך דוהים, קל להיכנס לחנות הקעקועים המקומית שלך ולקבל מגע של הצבעים. זה גם לא יעלה כמו הקעקוע המקורי שלך!

גווני אפור דרמטיים                                                                                                                                       קעקועים לכלבים פו

קעקוע בקנה מידה גדול זה של כלב פו על הבטן של הלקוחות ושני לוחמים יפנים משני צידי החזה. האדם הזה הוא יצירת אמנות! היזהר אם אתה אוהב קעקועים עד כדי כך שאתה עלול להיגמר מהחלל בגופך במהירות. הסרת קעקועים בלייזר אינה זולה ויכולה לקחת הרבה מפגשים.

פו כלב ודרקון

קעקועים לכלבים פו 18

כלב ה- Foo הזה בגב הלקוחות מלווה בדרקון, גם סימן להגנה. אנחנו מאוד אוהבים את התנועה ביצירה הזו. יש כאן הרבה עקומות, אלכסונים והצללה במשחק.

פו כלב על ירך

קעקועים לכלב פו 19

דוגמא נוספת לכלב פו שהוא יותר חתול מאשר כלב. שימו לב עד כמה האף הזה חי על קעקוע ה- Foo Dog המסוים הזה!

כלב פו אנושי

קעקועים לכלבים פו 20

הקעקוע הזה על הלקוחות נראה אנושי יותר מבעלי חיים … אבל עם כפות אריות. עיצוב זה משתלב יפה עם העבודה הקודמת שהיתה שם על שרירי הזרוע שלו.

לא הסתיים

קעקועים לכלבים פו 21

כלב ה- Foo הזה לא לגמרי סיים כשהאמן רק מסיים לצבוע באדום על הכלב. לבן ואדום מסורתיים משמשים בהרבה סצנות מצוירות באסיה. אנחנו מאוד אוהבים את הייחודיות של היצירה הזו!

כלב תפוז פו על ביספ

קעקועים לכלבים פו 22

כלב הפו הזה נראה יותר כלבי מאשר חתול עם הכפה שלו על כדור. התליון סביב צווארו נראה כאילו הוא נדלק גם בלהבה כחולה.

כלב פו קו השחור

קעקועים לכלבים פו

כלב פו זה נמצא בקו שחור בלבד ללא גווני אפור או הצללה. לובש זה עשוי לחשוב על הוספת קצת צבע לעיצוב מאוחר יותר או המשך עם שרוול לרגליים.

כלב פו בגווני אפור

קעקועים לכלבים פו 25

כלב פו הגאה הזה נראה כלבי יותר ונעשה בהצללה מפורטת. שימו לב לכמות המועטה של ​​הזהב סביב ראש הכלב. זה באמת גורם לעיצוב הזה להיראות עז ומלכותי.

לקוחה נקבה

קעקועים לכלב פו 26

ללקוחה הזו יש גיישה וכלב פו על הגב. גברים הם לא היחידים שיש להם כלבי פו. למרות שהם נראים עזים, הם נמצאים שם כדי להדוף את הרוע.

אם אתה חושב לעשות קעקוע פו כלב, וודא שאתה חושב היטב על הגודל, המיקום והצבעים שתרצה לכלול בעיצוב שלך. קעקוע מחזיק חיים שלמים אז וודאו שאתם מאוד מרוצים ממה שהחלטתם לפני שאתם מתחילים עם הקעקוע שבחרתם!

מה אתה חושב על קעקועים של פו כלב? האם יש לך כזה בעצמך? יש לך תמונות? נשמח לשמוע עליהם. יידע אותנו על כל זה בסעיפי ההערות למטה.

Previous Post
145 קעקועים ייחודיים של סמוראים שיגרמו לך להרגיש כמו רמאי
Next Post
151 وشم جناح منزلق يتميز عن الآخرين