15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

115 קעקועים אנקים עוצמתיים וקדושים

סוגים אלה של קעקועים מדהימים ומסתוריים אך יש גם הרבה משמעות מאחוריהם. קעקועים של אנק מייצגים דברים כמו שפע וחיים. השפע זמין לכל האנושות וכל מה שקשור לטבע. כל האלמנטים המתאחדים יוצרים חיים. יש חתיכות של האנקה שמשמעותן דברים שונים. בחלק העליון יש לולאה המסמלת את השמש כשהיא מצטרפת לאופק כדור הארץ. האיחוד בין השמש לכדור הארץ הוא עסקה אדירה עבור מצרי עתיק הלך הרוח. ההיסטוריה מספרת לנו כיצד בארצות מצרים השמש תמיד מנשקת במתוק את הארץ וזה מביא לשפע לארץ. במצרים מבטיחים לחיים לשגשג מכמה סיבות הכוללות את כדור הארץ, המים והשמש. הסמל קדוש מכיוון שהוא מייצג את האיחוד בין איזיס לאוסיריס שהם אלים מצריים עתיקים. יש לנו כל כך הרבה אופציות מגניבות לבחירתך ובוודאי שתמצא משהו שאתה אוהב. בדוק את עיצובי הקעקועים החזקים והקדושים האלה של אנק.

עין שלישית פשוטה

עיצוב פשוט שכזה מיוחד בפשטותו. זה שחור ולבן ולא משהו שהוא יתר על המידה.

אנק-קעקועים

עיצובים כהים יותר

עיצוב שרוול כמו זה כהה ומסוכן. זה מראה מגניב שכל אחד ישמח לנסות.

תמונות מגניבות

זה קצת שונה מהרוב אבל יצירתי לא פחות. אם אתם מחפשים עיצוב קטן שתוכלו למקם בכל מקום, זה האחד בשבילכם.

עיצובים התכה

סמלים אלה נתפסים כאפלים ומסתוריים מסיבה כלשהי מכיוון שהם עוצמתיים. אנו אוהבים את פרט העין השלישית מכיוון שהיא קדושה ויפה. אם אתם מחפשים סמל כהה יותר, זה זה בשבילכם.

הוסף קצת צבע

זהו עיצוב קטן וכזה שהוא בהיר עם צבע. נסה ותראה כמה אתה אוהב את זה.

הבטחה פשוטה

זהו עיצוב עדין שמתאים יפה על עמוד השדרה. כשאתה רוצה משהו פשוט ויפה, זה הסגנון שאתה צריך ללכת אליו. זה כמו נברשת שחתיכות קטנות משתלשלות ממנה.

עיצובים פרחוניים

לעיצוב המדהים הזה יש מערך של פרחים עם סמל ankh בחלקו העליון. הם קווי מתאר פשוטים אך הם עדינים, אלגנטיים ויפים. זה גם לא קעקוע גדול במיוחד, הוא בגודל מושלם.

קעקועים בחזה

זהו קעקוע גדול שיושב באמצע החזה. כל הסמלים העיקריים נמצאים כאן וזה קשור ישירות

עיצובים מעוצבים

עיצוב מגניב כמו זה יגרום לך להרגיש מיוחד.

בחירות הזהב

עיצוב מהמם בעל צבעים עזים ונועזים שבאמת גורמים לקעקוע להתבלט.

מה המשמעות של הקעקוע?

קעקוע האנק המצרי עוסק בלידה מחדש ובחיים. המצרים השתמשו בו כאמצעי לייצוג האיחוד בין נקבה לגבר, לידה מחדש וחיי נצח.

היפים והאמיצים

עיצוב בולט שיש בו הרבה קווים ישרים שמחמיאים לסגנון. זה מבט ייחודי שאתה בטוח תאהב.

העין השלישית

העין השלישית היא קעקוע נהדר שמשתלב היטב עם קעקוע האנק. זהו עיצוב די גדול שיתאים היטב כעיצוב שרוולים. ישנם המון אלמנטים שונים שניתן להשתמש בהם עם קעקוע האנק, זהו רק רעיון אחד.

מה שאתה צריך לדעת לפני שאתה עושה את הקעקוע שלך

קעקוע יכול להיות זמן מרגש במיוחד אם הוא הראשון שלך. בואו נהיה כנים, בכל פעם שאנו עושים קעקוע חדש, זו תקופה מרגשת. יש דברים שכדאי לדעת לפני שאתה עושה את הקעקוע שלך, זה לעולם לא צריך להיות משהו שאתה ממהר אליו. אתה רוצה להיות מסוגל לאהוב את הקעקוע שלך לנצח ולכן לכן חשוב להכין שיעורי בית. יש לנו כמה טיפים כדי שתוכלו להיות מוכנים לתקופה המרגשת הזו. אתה צריך לזכור שאתה לא רק שם עליך יצירת אמנות, אלא אתה גם שם משהו קבוע על הגוף שלך. אתה רוצה לקחת כמה רגעים לחשוב על מה שאתה רוצה.

הנה כל מה שתרצו לדעת על הקעקוע שלכם:

אל תיקח את הקעקוע שלך בקלילות

יש אנשים שיעשו קעקועים, אחד אחרי השני בלי לחשוב הרבה מה הם מעלים על גופם. הם יקבלו כל כך הרבה שהם לא יודעים מה לעשות איתם או שהם יוסרו בהמשך. זו הסיבה שבני נוער לעולם לא צריכים לעשות קעקועים מכיוון שהדברים שאתה בוחר לקעקוע כשהייתם צעירים לא סביר שיהיו משהו שאתם עדיין מרוצים ממנו כמבוגר.

כשזה מגיע לקעקוע, אתה רוצה לחשוב על העיצוב שאתה רוצה. אל תמהר לעשות קעקוע, וודא שאתה חושב הרבה על ההחלטה שלך. אם אתה באמת עושה את המחקר שלך, אתה יכול בסופו של דבר עם קעקוע שאתה תאהב לנצח. דבר אחד שהיינו מייעצים לו הוא לשים שם של כל אדם על גופך. זה קורה לא פעם שיש חרטה מאחורי הבחירה הזו. במיוחד אם אתה מקעקע את שמו של החבר שלך על גופך. זה אולי נראה רומנטי אבל היו הרבה פעמים שאנשים נפרדים ואז הם לא יודעים מה לעשות עם זה אחרי. זה רק משהו שצריך לחשוב עליו לפני שמתקדמים עם זה. זה יכול להיות בסדר לשים את שם הילד שלך או את אמא שלך על הגוף שלך אבל רק תחשוב פעמיים על כל אחד אחר. אתה תמיד יכול להסיר קעקוע אבל זה יקר וכואב.

מחקר האמן

בבקשה מה שתעשה, חקור את האדם שהולך לקעקע אותך. לא כל האמנים נוצרים שווים וכאשר מדובר בבחירת מישהו שיקעקע אותך, אתה רוצה לוודא שאתה מקבל מישהו מקצועי ובעל מוניטין..

אם אתה מכיר אנשים שיש להם קעקועים ואתה אוהב אותם, שאל אותם מי עשה את הקעקוע. קעקועים של אנשים אחרים הם הפרסום הטוב ביותר כל עוד הם טובים. זו התחלה מצוינת למי שמחפש קעקוע. אתה יכול לראות אמני קעקועים באינסטגרם ואם אתה מוצא מישהו שאתה מעריץ, אז אתה יכול להתחיל שם. אתה יכול לראות את כל עבודותיהם באינסטגרם ואפילו לראות ביקורות.

עוד לפני שתזמין את הפגישה שלך עם אמן, עליך להכין כמה שאלות. הראשון צריך להיות: האם הקעקוע שאתה מחפש תואם את האמן שבחרת. לדוגמה, אם אתה שוכר אמן שעושה רק עיצובים מצוירים כדי לעשות דיוקן, ייתכן שלא תהיה מרוצה מהתוצאות. וודא שלכל אמן שאתה שוכר יש ניסיון כלשהו בסוג הקעקוע שאתה מחפש.

שאלות אחרות שכדאי שיהיו לך האם יש לשלם פיקדון? האם יש מדיניות ביטול? כיצד פועל האמן? אם יש שם אמנים פופולריים, עליך להיות מוכן לכך שהם עשויים להיות מוזמנים במשך חודשים ותצטרך להיכנס לרשימת המתנה..

אמן מוכשר ומקצועי יקשיב למה שאתה רוצה ויעזור לך לעצב את הקעקוע לפני שתקבע פגישה. אם אתם עובדים ביחד אז סביר שתעשו את הקעקוע שאתם רוצים.

וודא שהאמן משתמש באמצעי בטיחות

כאשר בחרת באמן, אתה רוצה לוודא שלא רק שהוא/היא נוקטים באמצעי בטיחות, אלא שהחנות כולה. ישנן דרישות שונות בהתאם למדינה, למחוז או למדינה שבה אתה גר, כך שתצטרך לבדוק אילו דרישות יש במקום שבו אתה גר. ישנם מקומות המחייבים את החנות והאמנים בעלי רישיונות ותעודה. אתה רוצה לוודא שכל חנות שאתה הולך אליה עומדת בחוקים הקיימים.

בדיקה לוודא שלחנות יש את הדרישות החוקיות הנכונות היא לא הדבר היחיד שעליך לבדוק. אתה רוצה להסתכל על המתקן עצמו. חנות נקייה חשובה מאוד מכיוון שהיא אומרת הרבה על המקום שבו אתה עושה את הקעקוע שלך. אתה רוצה לוודא שהוא נקי נוצץ ואפילו מריח של חומר חיטוי. כאשר אתה מבקר בחנות חפש תברואה נקייה כמו גם את הכלים שאתה רואה. האמן צריך לפרוק מחטים חד פעמיות חדשות ממש מולך. יש להכין את הדיו טרי גם מולך. היו חשדנים בכל מקום שהמחטים נפרסות לפני שתגיעו לשם. הם צריכים לעשות את זה ממש מולך. אתה צריך לזכור שהקעקוע החדש שלך הוא כמו שיש לך פצע פתוח וככה קל יכול להיות להידבק.

Previous Post
110 קעקועי פרחים מדהימים להארת היום שלך (2021)
Next Post
ثقب الأذن المصاب: الأسباب والعلاج