15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

100 רעיונות פירסינג סמיילי, תכשיטים ושאלות נפוצות

100 רעיונות פירסינג סמיילי, תכשיטים ושאלות נפוצות

על ידי צוות TSU – 15 ביולי 2016 0 1886

  האם אתה אוהב את הרעיון של פירסינג בכל מקום בגוף שלך? האם אתה רוצה שיהיו לך פירסינג נפוץ או נדיר? ובכן, אם אתה רוצה לנסות פירסינג מסוג נדיר, אז פירסינג סמיילי הוא באמת הטוב ביותר. זהו סוג אחד של פירסינג בעל פה שאולי עדיין לא תראה אצל אדם מסוים. בכל רחבי העולם, רק מעט מאוד אנשים סובלים מהפירסינג הזה. אז, היכן בדיוק מתבצע פירסינג מסוג זה? זה בתוך הפה של אדם. זה יכול להיות שם בחלק העליון של השיניים הקדמיות או בחלק התחתון. זה נקרא אחרת scrumper, אבל פירסינג של השפתיים העליונות הוא שמו הטכני. המיקום המדויק של פירסינג זה הוא בזרבובית, שהיא רקמה דקה בגודל קטן המחברת בין החניכיים לשפתיים..

  הליך פירסינג סמיילי

  ההליך הכרוך בכך הוא קריטי ביותר, ויש לטפל בכך רק על ידי פירסר בעל ניסיון רב ומקצועי המתמחה בביצוע פירסינג דרך הפה. זכור כי המיקום של פירסינג זה פחות נגיש ויש לו רק שטח וגודל קטן. מיקום שגוי אחד כבר ישפיע לרעה על כל המוצר. מכאן, הקפד למצוא את הפירסר המקצועי הטוב ביותר ולשכור את שירותו. להלן אופן ההליך לגבי פירסינג מתוחכם זה:

  • הפירסר יעניק לך תדריך קצר. פירסר מנוסה ומקצועי אשר דואג מאוד ללקוחותיו לעולם לא יבצע את הליך הפירסינג מבלי לתת תחילה קצרה. זה חשוב כדי שהלקוחות יידעו הכל על ההליך. באמצעות זה, בלבול מצד הלקוחות לעולם לא יקרה.
  • תתבקשו לשכב או לשבת בנוחות. חשוב מאוד שאתה נמצא במצב שעושה לך נוח יותר, כך שניתן יהיה למנוע תנועות מיותרות מיד עם תחילת ההליך. כאשר אתה זז, החור שייווצר על הזרם עשוי ללכת בכיוון לא נכון.
  • עליך לשטוף את הפה היטב עם תמיסת מי פה אנטיבקטריאלית. הפתרון יינתן על ידי הפירסר המקצועי שאתה שוכר, כמובן. שטיפת הפה היא דרך טובה להרוג כמה חיידקים הקיימים בפה שיכולים לגרום לזיהומים איומים באזור המנוקב.
  • הפירסר יכניס את המחט הפירסינג לאזור. זה הזמן שאתה צריך להיות במצב פסל. במילים אחרות, נסה לא לזוז כך שהחור שייעשה יהיה מדויק ובכיוון הנכון. בכל מקרה, זה ייקח רק שניות. למרות זאת, עליך לוודא שהפירסר עקר את המחט בה נעשה שימוש.
  • לאחר מכן יוכנסו התכשיטים שנבחרו. כאשר הפירסר עשה בהצלחה חור על הפרנולום, אז הגיע הזמן להכניס את התכשיטים שבחרת. אחרי זה, אתה מוכן ללכת. רק וודא שאתה בוחר תכשיט שאינו מכיל חומרים מזיקים. זכרו, התכשיטים יוצבו בעל פה.

  הכאב מעורב

  פירסינג זה בעצם דומה לאותו פירסינג שאפשר למצוא על הגוף. הם זהים באופן שבו פירסינג זה יכול גם לגרום לכאבים מסוימים במהלך ההליך. ובכן, משפט המפתח כאן הוא שכל הליך פירסינג יכול להיות כואב, רק שהוא שונה בעוצמת הכאב. במקרה של פירסינג של השפתיים העליונות, זה אמור להיות כואב מאוד מכיוון שזה נעשה בתוך הפה, העמוס בכמה קבוצות עצבים. עם זאת, העובדה שהפרנולום הוא רקמה דקה מאוד, נכון לומר שזה יהיה פחות כואב לעבור את ההליך. עיין גם במאמרים שלנו בנושא פירסינג הפופולרי ביותר פירסינג באף, פירסינג שפתייםפירסינג באוזניים, פירסינג בכפתור הבטןפירסינג גומות, פירסינג עורף ו פירסינג בלשון.

  תהליך הריפוי

  לכל סוג פירסינג שנעשה בגוף האדם, בין אם בעל פה ובין אם על פני השטח, יש פרק זמן משלו של תהליך ריפוי. חלקם ייקח מספר שבועות או חודשים, וחלקם ייקח כמה שבועות. כל תהליך הריפוי עשוי לקחת אותך 4 שבועות עד 12 שבועות, תלוי במספר גורמים חשובים כגון האופן שבו אתה מטפל היטב באזור הניקור. אם אתה אחראי מספיק כדי לטפל בו היטב, אז הוא צפוי להחלים בזמן הקרוב ביותר. אבל אם לא אכפת לך יותר מדי, אז בוודאי ייקח זמן רב יותר להחלים. וגרוע מכך, עלולים להתרחש כמה סיבוכים איומים.

  כיצד לטפל בפירסינג שלך

  ישנם דברים חשובים שאתה צריך לעשות במהלך תהליך הריפוי של הפירסינג שלך. דברים אלה ידועים בשם המשך הצורך. להלן המשך הפעולות שכדאי לזכור:

  • נקו את הפה לאחר הארוחה. זכור כי פריטי המזון שאתה אוכל מדי יום עשויים להכיל כמה חיידקים שישארו בפה שלך. לפיכך, חשוב לך מאוד לצחצח שיניים כל אחת לאחר הארוחה ולדאוג לשטוף אותה במי מלח חמימים.
  • השתמש רק במשחת שיניים קלה – אם תשתמש במשחת שיניים המכילה כימיקלים חזקים, הרי שהסיכון הוא שהאזור הנקב עלול לגרות, מה שעלול להוביל לסיבוכים חמורים שבטוח לא תאהב לחוות. יתר על כן, חשוב מאוד שתשתמש רק במברשת שיניים בעלת זיפים רכים.
  • אל תיגע בפירסינג ובאזור הנקב, במידת האפשר. זה פשוט בגלל שהפצע באזור הנקב רגיש מספיק במהלך תהליך ההחלמה. מגע אחד בו עשוי כבר לגרום לגירוי כלשהו בגלל המתח שאתה נותן לו. בידיים שלך עשויים להיות גם כמה חיידקים שעלולים להזיק לה.
  • הימנע מצריכת פריטי מזון חריפים וחמים. פריטי מזון אלה מסוגלים מספיק לגרות את הפצע הנגרם על ידי הליך הפירסינג.
  • אין לצרוך משקאות אלכוהוליים בזמן שהאזור הנקוב עדיין בתקופת ההחלמה. משקאות אלכוהוליים מכילים כמה כימיקלים מזיקים, וכך גם הסיגריות.

  זיהומים וסיבוכים

  במקרה שאתה מספיק רשלני, אז כבר צפויות כמה זיהומים וסיבוכים. זו הסיבה העיקרית מדוע עליך לזכור את כל עצות הטיפול לאחר הפירסר המקצועי שלך. עליך לדעת כי אזור נגוע ונוקב נגוע מאופיין באדמומיות חמורה ונפיחות. אם אתה מבחין בסימנים אלה, עליך לפנות מיד לרופא. אם כבר יש לך את סימני ההדבקה האלה, חשוב מאוד לא לגעת בו או לסובב את הפירסינג מכיוון שהוא עלול רק להחמיר את מצבו. דימום הוא סימן נוסף לסיבוכים. בגלל זה, אתה צריך לדאוג שתנשוך את האוכל שלך בצד השני של השיניים שלך, שם האזור הנקב רחוק יותר. מחלת חניכיים עלולה להתרחש מכיוון שהתכשיטים יהיו בעלי מגע ישיר גם על החניכיים והשיניים. למעשה, אובדן שיניים הוא גם אחד הסיבוכים שלה.

  עלות פירסינג סמיילי

  אם אתה חושב שזה לא יעלה לך שקל, אז תחשוב שוב. זכור שאתה צריך לשלם את שירותו של הפירסר המקצועי ששכרך, ואתה גם צריך לשלם עבור התכשיטים שבחרת. בְּדֶרֶך כְּלַל, עלות ההליך כולו היא סביב $ 30- $ 80.

  100+ רעיונות מעוררי השראה

  פירסינג סמיילי 1פירסינג סמיילי 2פירסינג סמיילי 4פירסינג סמיילי 37. פירסינג סמיילי98101712. פירסינג סמיילי6. פירסינג סמיילי11. מחייכים15. פירסינג סמיילי14131645181922

  אפשרויות תכשיטים

  בדיוק כמו כל פירסינג אחר, ישנן מספר אפשרויות תכשיטים שתוכלו לקבל עבור פירסינג סמיילי. בגלל זה, אין סיכוי שלא תוכל למצוא את התכשיטים הטובים והמפוארים ביותר שיהפכו אותך ליפה יותר כשתלבש אותו בפרנולום שלך. להלן כמה מאפשרות התכשיטים המדהימות שתוכלו לקחת בחשבון:

  • חישוק קריסטל סגול אמטיסט – צורת התכשיט הזה היא כמו חישוק הולה, ואולי זו הסיבה מדוע הוא נקרא כך. מה שהופך את אופציית התכשיטים למדהימה במיוחד היא אבן האמטיסט שניתן לראות הן על שני ראשיה. לאבנים אלה יש צבע סגול בוהק. מחירו נע סביב 24.75 $.
  • טבעת פרסה כחולה כהה – מה שהופך את התכשיט הזה לאלגנטי ויפה מאוד הוא צבעו הכחול הכהה. זה פשוט בעיצוב, אבל זה בוודאי ייראה לך טוב. המחיר שלו הוא בסביבות 3.28 דולר.
  • טבעת פרסה מפלדה כירורגית – זהו עוד תכשיט אופטי יפהפה שיש לו גם צבע כחול. זה זול מאוד במחיר של 2.49 $.
  • טבעת קליק סמיילי – זוהי אחת מאפשרויות התכשיטים המדהימות והיקרות ביותר שתוכל לבחור. המחיר שלו הוא בסביבות 350 $.

  פרנולום פירנול לשפת העליונה Tumblrשמור על פירסינג סמייליאחות סמייליויקי פירסינג סמייליויקי פירסינג סמייליתמונות של פירסינג סמייליסיכונים לפירסינג סמייליטבעות פירסינג של סמייליטבעות פירסינג של סמיילייתרונות וחסרונות של פירסינג סמיילימידע על פירסינג סמיילימידע על פירסינג סמייליתכשיטי פירסינג סמייליתכשיטי סמיילי פירסינגתכשיטי סמיילי פירסינגתכשיטי סמיילי פירסינגכאב פירסינג סמייליתכשיטי סמיילי פירסינגתמונות פירסינג סמייליכאב פירסינג סמייליזיהום פירסינג סמייליזמן ריפוי של סמיילי פירסינגזמן ריפוי של סמיילי פירסינגגרפיקה של פירסינג סמייליגלריית פירסינג סמייליפירסינג סמיילי בוצעעלות פירסינג סמייליחבטות פירסינג סמייליטיפול לאחר הפירסינג של סמייליסמיילי מציץהאם פירסינג סמיילי מתנפחהאם פירסינג סמיילי הורס את השינייםהאם פירסינג סמיילי מתנפחפירסינג באוזן סמייליקבל סמיילי פירסינגכיצד להסתיר פירסינג סמייליכיצד להסתיר פירסינג סמייליאם אעשה פירסינג סמייליטבעת פירסינג TumblrSeptum Piercing Tumblrפלטה ופירסינג סמייליפירסינג סמיילי התכשיטים הטוב ביותר

  מילים אחרונות

  כן, פירסינג סמיילי יכול לגרום לך להיראות יפה יותר, ולגרום לך להתבלט בקרב ההמון העצום. עם זאת, זה מגיע עם כמה דברים שכדאי לחשוב עליהם הרבה פעמים לפני שאתה הולך על זה.

  סמיילי פירסינג 20212324252627292832313033343536404442504948474641373938

  עיצובים של סמיילי פירסינג 58עיצובים של סמיילי פירסינג 59עיצוב סמיילי פירסינג 60עיצובים של סמיילי פירסינג 61עיצובים של סמיילי פירסינג 62עיצובים של סמיילי פירסינג 63עיצובים של סמיילי פירסינג 64עיצוב סמיילי פירסינג 65סמיילי פירסינג מעצבת 66עיצובים של סמיילי פירסינג 67עיצובים של סמיילי פירסינג 68עיצובים של סמיילי פירסינג 42עיצובים של סמיילי פירסינג 43עיצובים של סמיילי פירסינג 44עיצובים של סמיילי פירסינג 45עיצובים של סמיילי פירסינג 46עיצובים של סמיילי פירסינג 47עיצובים של סמיילי פירסינג 48עיצוב סמיילי פירסינג 49פירסינג סמיילי 50עיצובים של סמיילי פירסינג 51עיצובים של סמיילי פירסינג 52עיצובים של סמיילי פירסינג 53עיצובים של סמיילי פירסינג 5455. עיצובים של סמיילי פירסינגעיצובים של סמיילי פירסינג 5657 סמיילי פירסינגעיצובים של סמיילי פירסינג 69עיצובים של סמיילי פירסינג 70עיצובים של סמיילי פירסינג 1עיצובים של סמיילי פירסינג 2עיצובים של סמיילי פירסינג 3עיצובים של סמיילי פירסינג 4עיצובים של סמיילי פירסינג 5עיצובים של סמיילי פירסינג 6עיצובים של סמיילי פירסינג 7עיצובים של סמיילי פירסינג 8עיצובים של סמיילי פירסינג 9עיצובים של סמיילי פירסינג 10עיצובים של סמיילי פירסינג 12עיצובים של סמיילי פירסינג 13עיצובים של סמיילי פירסינג 14עיצובים של סמיילי פירסינג 15עיצובים של סמיילי פירסינג 16עיצובים של סמיילי פירסינג 17עיצובים של סמיילי פירסינג 18עיצובים של סמיילי פירסינג 19עיצובים של סמיילי פירסינג 20עיצובים של סמיילי פירסינג 21עיצובים של סמיילי פירסינג 22עיצובים של סמיילי פירסינג 23עיצובים של סמיילי פירסינג 24עיצובים של סמיילי פירסינג 25עיצובים של סמיילי פירסינג 26עיצובים של סמיילי פירסינג 27עיצוב סמיילי פירסינג 28עיצובים של סמיילי פירסינג 29עיצובים של סמיילי פירסינג 30עיצובים של סמיילי פירסינג 31עיצובים של סמיילי פירסינג 32עיצובים של סמיילי פירסינג 33עיצוב סמיילי פירסינג 3435. עיצובים של סמיילי פירסינגעיצובים של סמיילי פירסינג 3637. עיצובים של סמיילי פירסינג38. סמיילי פירסינג39. עיצובים של סמיילי פירסינגעיצובים של סמיילי פירסינג 40עיצובים של סמיילי פירסינג 41

   מאמר קודםמדריך אולטימטיבי לפירסינג צמוד – כאב, ריפוי, הליכיםהמאמר הבא150 רעיונות ומשמעויות קעקועים מקסימים לבת אמא בת צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   100 קעקועי הכנופיה הידועים לשמצה ומשמעויותיהם
   Next Post
   145 Rockinin musiikkitatuointia, jotka saavat sinut laulamaan