100 עיצובים קעקועים חריגים וקשים במיוחד

100 עיצובים קעקועים חריגים וקשים במיוחד

על ידי צוות TSU – 29 ביולי 2016 0 2219

  אמנות קעקועים הפכה לדרך פופולרית לקישוט הגוף ומעצבים יצירתיים מחפשים כל הזמן כמה אלמנטים חדשים ליצירת עיצובים קעקועים חדשניים, בעלי תכונות מדהימות המושכות את העין. אחד מקעקועים ייחודיים כאלה הוא קעקועים Grim Reaper, שהם אטרקטיביים בצורה מפחידה ויוצאת דופן. הקוצץ האפור הוא דמות אגדית הקשורה למוות שכן הוא נחשב כאספן נשמות של בני אדם.

  אומרים כי אדם מיתי זה נושא חרמש, בו הוא משתמש כדי להפריד בין נפש האדם לגוף הפיזי בזמן המוות, ובעקבותיו הוא מעביר את הנשמה ליעד הסופי שלה ומתקדם בעבודתו. מפחיד ככל שזה נשמע, אין הוכחה מבוססת לאגדה זו אך עדיין נראה שדמות זו מושכת את תשומת לבם של בני אדם. זה גם הופך אותו לבחירה פופולרית ליצירת כמה עיצובים קעקועים נפלאים ומפתים. עיצוב הקעקועים המעניין הזה הוא מועדף בקרב גברים אם כי גם נשים לא נגעו במשיכה שלו. להלן כמה עובדות מעניינות על קעקועים קרים.

  משמעויות קעקועים קשים

  הקוצץ האפור נחשב לסמל איקוני של מוות ותמותה, עובדה המחברת אותו לסמליות שלילית. הדמות מוצגת כשהיא לובשת גלימה שחורה עם כיפה, שיער ארוך ונושאת חרמש חד שבו הוא משתמש כדי לכרות את נשמות האדם, ולמעלה הכל, היא נושאת הבעה קודרת על פניה. כל מבטו של הקוצר האפור מעורר רושם של פחד על כל אחד, אך העובדה היא שהוא מחזיר לעצמו את העובדה שהמוות הוא מציאות החיים האולטימטיבית וכל אדם יזכה לפגוש את הקוצר האפור בסוף חייו..

  בכמה דתות הוא נחשב כמי שמלווה את נשמות האדם במסעם לעולם הבא. למעשה, אומרים שהקוצץ האפור מופיע ברגע המוות ואנשים אפילו דיווחו שראו אותו בזמן מות יקיריהם. מצד שני, כמה תרבויות כמו הרומאים רואות בו סימן חיובי. הקוצר האפור נערץ על נייטרליותו מכיוון שהוא רואה בכל בני האדם כשווים בבואו לקחת את נשמתם לעולם הבא. הוא אפילו מאמין שהוא שם קץ לסבלם של אנשים בכך שהוא לוקח אותם לעולם הבא. כמה משמעויות סמליות אחרות הקשורות לקוצץ האפור הן אומץ, שבירות, מציאות, מזל וחיים חדשים, בעוד שבצד השלילי, קעקועים אלה יכולים לסמן אדם חסר רגשות לסבל וכאב. עדיין אחרים עשויים לקשר בין הקעקוע להשלמת מחזור החיים ולראות במוות התחלה חדשה. הקוצר האפור יכול להיות קשור באופן סמלי גם לחוסר פחד כלפי המוות ולקבלתו כאמת החיים האולטימטיבית. זו הסיבה שחיילים נראים לעתים קרובות נושאים את עיצוב הקעקועים הזה מכיוון שהוא מעורר השראה להילחם ללא חשש ממוות.

  מדריך מיקום

  כמו כל קעקועים אחרים, ההיבט החשוב ביותר באמנות Grim Reaper הוא המיקום שלה שכן יש צורך להדביק אותו בצורה כזו שהמיקום שלו מוסיף קסם יותר לעיצוב והופך אותו לאטרקטיבי ביותר. המיקום תלוי בעיקר בגודל הקעקוע, הגדול יותר ההולם שטח פנים רחב יותר ולהיפך. ניתן לצבוע קעקועים גדולים ומפורטים יותר על החזה, הגב התחתון, הבטן, עמוד השדרה, הרגל, הצלעות (הצדדים), השרוולים, הכתף, הירכיים, הירכיים, השד ומתחת לשד, בעוד קטנים יותר נראים טוב על הזרוע, האמה, הקרסוליים , פרקי ידיים, עצם צווארון, עורף, יד, רגל. בכל מקום בו האמנות מודפסת על הגוף, היא מובטחת להיות מקור משיכה, כי יש לה איכות מפתה ומרתקת מאוד.

  אפשרויות עיצוב פופולריות

  The Grim Reaper הוא אולי דמות אפלה וקודרת אבל יש בו איכות מרתקת, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית בקרב עיצובים קעקועים מודרניים. אמנים עבדו על עיצובים שונים כדי שיוכלו להציג את הדמות המיסטית הזו בצורה הכי מעניינת של קעקוע. הקעקוע כמעט תמיד יהיה דיו עם מכסה מנוע כהה וחרמש, אותו הוא מחזיק בעמדות שונות, לפעמים מדאיגות. בעיצובים מסוימים, הקוצר מוצג כדמות נטולת פנים, עם עיניים חלולות בלבד בשם תווי הפנים, בעוד שאחרות עשויות לדמיין את הקוצר האפור כגולגולת או כשלד. כמה אלמנטים נוספים שניתן להוסיף לעיצוב הקעקועים כדי להוסיף לו משמעויות חדשות הם שעון החול, נשמה, הפרש החיוור ושפירת המוות. מכיוון שאף אחד לא באמת ראה את הקוצר האפור, הוא רק פרי דמיון ותלוי באמן כיצד הוא מציג את הדמות הזו במיטבה. מלבד העיצוב, מה שבאמת חשוב ומשנה את איכותו הוא השימוש הנכון בצבעים. למרות שאמני קעקועים מסוימים דבקים באפור ובשחור המקובלים בעיצובים אלה של קעקועים, אחרים עשויים להשתמש בגווני כתום ואדום סביב הקוצץ כדי ליצור השפעה מציאותית יותר. לאחרונה, אמנים החלו לעשות שימוש עיצובים תלת מימדיים ב- Grim Reaper כדי להפוך אותם ליותר חיים.

  לפני שאתה מקבל אותם, חשוב להבין את משמעותו וערכו הסמלי מכיוון שקעקוע זה הוא מופשט. יתר על כן, כאשר אתה מקבל קעקוע זה בדיו, אתה חייב למשוך תשומת לב רבה ואתה צריך להיות מגניב ומחויב מספיק כדי לפגוש את המבטים החוזרים ונשנים עם הגישה הנכונה.

  01.02.03.4.506070809101112. קעקועים_קעקועים_1213. קעקועים_קמורים_עפריים14. קעקועים קשים151617181920 21232425262728293031.32קעקוע קודר-קוצרgrim-reaper-tattoo-1grim-reaper-tattoo-2grim-reaper-tattoo-3DCF 1.0grim-reaper-tattoo-9grim-reaper-tattoo-10קעקוע-קוצר-קעקוע -12 1314. קמצן קוצץ-קעקוע1517קעקוע-קוצר-קעקוע -18קעקוע-קוצר-קעקוע -19202122מצלמת דיגיטל אולימפוס24262729עיצובים-קוצרים-קעקועים-עיצוביםGrim-Reaper-Tattoo-Designs-2Grim-Reaper-Tattoo-Designs-4Grim-Reaper-Tattoo-Designs-5Grim-Reaper-Tattoo-Designs-6מצלמה דיגיטלית של קוניקה MINOLTA גרים-קוצר-קעקוע-עיצובים -8גרים-קוצר-קעקוע-עיצובים-9Grim-Reaper-Tattoo-Designs-14Grim-Reaper-Tattoo-Designs-15קודרים-קוצרים-קעקועים-עיצובים -16אפור-קוצר-קעקוע-עיצובים-17Grim-Reaper-Tattoo-Designs-18קרום-קוצר-קעקוע-עיצובים-19קרום-קוצר-קעקוע-עיצובים -22קרום-קוצר-קעקוע-עיצובים -23Grim-Reaper-Tattoo-Designs-24אפרורי-קוצר-קעקוע-עיצובים -25קודרים-קוצר-קעקוע-עיצובים -26Grim-Reaper-Tattoo-Designs-27אפרורי-קוצר-קעקוע-עיצובים -28קרום-קוצר-קעקוע-עיצובים -29קרום-קוצר-קעקוע-עיצובים -30אפרורי-קוצר-קעקוע-עיצובים -31עפר-קוצר-קעקוע-עיצובים -32

   מאמר קודם100+ רעיונות פירסינג, תכשיטים ומידעהמאמר הבא200+ משמעויות קעקועים פיל הפופולריות ביותר לגברים ולנשים צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!