100 קעקועים לוהטים שמציגים את הדמות שלך

100 קעקועים לוהטים שמציגים את הדמות שלך

על ידי כריסטין – 28 במרץ 2020 0 3684

  האם אתה מזל קשת? אם כן, כדאי לשקול לקבל אחד מ -100 קעקועים מדהימים של קשת שיייצגו את הדמות שלך.

  קעקוע קשת קשת

  נולדת תחת שלט הכוכבים של מזל קשת? אז אולי כדאי לך לשקול לעשות קעקוע של מזל קשת כדי לבטא את האישיות הייחודית שלך.

  קעקועים של קשת מגיעים בצורות, צורות וגדלים שונים, החל מקעקוע קשת ועד עיצוב בהשראת כוכבים..

  עיצובים של קעקוע קשת נראים נהדר בחלקים שונים של הגוף, כך שאם אתה מחפש עיצוב גדול ודרמטי, נועז ובין אם אתה רוצה יצירת אמנות גוף קטנה ודיסקרטית יותר, בטוח שתמצא עיצוב מושלם עבורך בהצעות העיצוב הלוהטות שלנו של מזל קשת.

  קריאה מומלצת: צריך רעיונות ל התאמת קעקועים של החבר הכי טוב? אל תפספסו את המדריך המדהים שלנו!

  קעקוע חץ קשת

  שלט מזל קשת – מה זה אומר?

  כמה דיווחים על המזלות מצביעים על כך שהם הגיעו מתרבויות ערביות, בעוד שאחרים מציעים שהם הגיעו מיוון העתיקה.

  עם זאת, לתרבויות ההודיות יש גם קשר הדוק עם המזלות והאמונות.

  קעקוע קשת קנטאור

  סמלים וסימנים של גלגל המזלות שורטטו על הקרקע ועל הקירות בימי קדם ולאחר מכן, מאוחר יותר, הם הוטבעו על גופם של אנשים כדי להדגים את תכונות האישיות שלהם..

  מזל קשת הוא הסימן התשיעי של גלגל המזלות וזה אחד משלושת סימני האש, המיוצגים בדרך כלל על ידי סמל הקשת עם חץ וקשת.

  בעיקרו של דבר, הקשת היא קנטאור, או חצי סוס, חצי אדם. השלט מייצג אנשים שנולדו בין ה -23 בנובמבר ל -21 בדצמבר.

  קעקוע צבעוני קשת

  בני מזל קשת הם דמויות גדולות שחיות את חייהן במלואן. כמו כל שלטי האש, הם רוצים שהיום שלהם יתמלא בריגושים גדולים.

  בני מזל קשת הם גם מתקדמים, הרפתקנים, חסרי מנוחה ואופטימיים. הם שונאים להרגיש מאופקים, מובסים או סוכלים ומשתוקקים לחופש.

  בני מזל קשת נשלטים על ידי כוכב הלכת צדק, וזה אומר שהם נוטים יותר לנחות על הרגליים, אפילו במצבים קשים והם ידועים במזל הטוב שלהם.

  סמל הקשת הקשור לשלט האש הזה הוא הבחירה המושלמת לאופיים חסר המנוחה והחיצוניות של בני מזל קשת. זה מסכם את הריגוש שלהם במרדף.

  מאמר מומלץ: בדוק את שלנו קעקוע קשת רעיונות במדריך האחרון שלנו.

  קעקוע קבוצת מזל קשת על הזרוע

  חלק מתכונות האופי הקשורות למזל קשת כוללות:

  • יוֹשֶׁר – בני מזל קשת אומרים מה אנשים אחרים חושבים אך לעולם אינם מעזים לומר. הם יתנו דעה אמיתית.
  • הַרפַּתקָנוּת – בני מזל קשת מעריכים חופש והתרגשות. הם שותפי הטיול המושלמים, אם כי הם יכולים להטריד איתם עבודה, שכן לגרום להם להסתפק בכל תוכנית יכולה להיות אתגר.
  • אוֹפּטִימִי – לפעמים אפשר לתאר בני מזל קשת כאופטימיים או נאיביים. הם נוטים כברירת מחדל למעמד של אמון ולעתים אינם מצליחים לזהות מתי כוונותיו של מישהו פחות טובות. הם מעדיפים לחפש את החיובי ולא את השלילי עד שאין דרך להכחיש שמשהו רע כבר קורה.
  • עצמאי – בני מזל קשת אוהבים וחמים אבל הם לא אוהבים להתפשר על התוכניות שלהם. הם לא עושים את תוכנית B והם רק רוצים להתחייב לרעיונות שהם יצרו בעצמם.
  • פילוסופית – בני מזל קשת הם גם הוגים עמוקים. הם אוהבים לפתור דברים ולבדוק את התיאוריות שלהם. הם מעדיפים את התחום האינטלקטואלי על פני רגשי ואוהבים לחשוב ולא להרגיש.

  קעקוע קבוצת מזל קשת

  קעקוע שלט מזל קשת בכל אחת מהצורות שלו הוא דרך מצוינת עבורך לבטא את כל ההיבטים האישיים האלה של האישיות שלך ומאפשר לך לשקף את התכונות הייחודיות שלך באמצעות אמנות הגוף שלך..

  קריאה מומלצת: עיין במדריך הענק שלנו ל- קעקועי ים הַבָּא!

  קעקוע גיאומטרי של מזל קשת

  למה לעשות קעקוע של שלט כוכבים

  קעקוע שלוקח את השראתו מסימן הכוכבים מזל קשת הוא בחירה מצוינת עבור מי שנולד תחת סימן גלגל המזלות הזה, אך הוא יכול להיבחר באותה מידה גם על ידי כל מי שרוצה לגלם את התכונות ומאפייני האישיות הקשורים לסימן האש הזה..

  תשוקה, עצמאות ואומץ – כל אלה קשורים לסימן זה ומי שבוחר ללבוש אותו סביר להניח שיציגו תכונות אלה. הם גם מוכנים לקחת על עצמם כל אתגר, ללא מורא לחלוטין, ולאמץ ריגושים מכל הסוגים.

  קעקוע ילדות קשת

  קעקוע בהשראת קשת הוא דרך מצוינת להוכיח את אמונתך שתמיד תנצח על כל מכשול שאתה עומד בפניו. זו גם יכולה להיות דרך מצוינת להנציח או לחגוג מישהו שאתה אוהב, בין אם הוא חי או מת.

  מוּמלָץ: רוצה לראות עוד קעקועים בצבעי מים? עיין במדריך שלנו!

  חלק מהאנשים גם מבקשים קעקוע מסוג זה כמחווה לבן זוגם, למשל כמתנת יום הולדת או יום נישואין, המראה את מסירותם הבלתי מתה כלפיהם על ידי דיו את גופם בסימן הכוכב של יקירם..

  קעקוע בקרסול של מזל קשת

  רעיונות קעקוע פופולריים של קשת

  ישנן דרכים רבות ושונות לתאר את סימן הכוכב של מזל קשת בצורת קעקוע. חלק מהאנשים בוחרים קעקוע כוכבים של מזל קשת המציג בפשטות את מראה הכוכבים בשמי הלילה.

  זוהי דרך מתוחכמת אך יעילה ביותר להביע את זיקותיכם הקשתות וניתן להסתיר אותה בקלות במיקום שניתן לכסות בבגדים.

  מצד שני, יש אנשים שמעדיפים לעשות קעקוע מלא של קנטאור. זה מתאר חצי סוס שלם, חצי קשת אנושית בפרטים מורכבים ולעתים קרובות עם צבע ותמונות נוספות.

  המרכיב האנושי של קעקוע זה עשוי להיות זכר או נקבה בהתאם להעדפותיו של הלובש, בין אם זה לתאר את עצמם, אדם אהוב, או פשוט לייצג את רצונותיהם שלהם..

  קעקוע של מזל קשת על הזרוע

  אלמנט הסוס של הקעקוע מייצג את הרוח החייתית ואת הרצון להרפתקה וריגוש. המשמעות היא כי הלובש נהנה לטייל ולעזור לאחרים.

  קעקוע בהשראת קשת מינימליסטי יכול להיות יעיל מאוד עבור חלק קטן יותר של הגוף כגון קרסול, מאחורי האוזן או על פרק כף היד.

  בדרך כלל הוא נעשה בשחור, הוא מראה את סימן הקשת בצורתו הבסיסית למראה דיסקרטי אך משמעותי. קעקועים אלה אולי אינם מפורטים אך הם עדיין יכולים להיות סמליים ביותר.

  קעקוע בזרוע של מזל קשת

  ניתן לצייר אותם כדי להראות את הקשת מכוונת את החץ כלפי מעלה לכיוון הזרוע העליונה או כלפי מטה לכיוון היד. ניתן לצייר אותם גם בחלק הפנימי או החיצוני של פרק כף היד או הקרסול – העיצוב פשוט תלוי בהשפעה שהלובש רוצה להשיג..

  מוּמלָץ: אל תעזוב בלי לקרוא את המדריך שלנו קעקועים של שעון כיס!

  קעקוע של מזל קשת על הגב

  אם תרצה ליצור עיצוב הרבה יותר דרמטי וייחודי שבטוח ימשוך את העין מכל הסיבות הנכונות, סמל קשת המצויר על הזרוע העליונה הוא בחירה מצוינת.

  זה נותן השראה ללובש לנוע בכיוון שבו רוחו לוקחת אותם, ויכול לכלול הרבה פרטים צבעוניים או אלמנטים בצבעי מים למגע נשי או אלגנטי יותר או יכול להיות לגמרי בשחור לתחושה רצינית ומתוחכמת יותר..

  קעקוע גב של מזל קשת

  לפעמים, אלה המבקשים קעקוע עם נושא קשת להוטים להשתמש באלמנטים מספרות או סרטים המשקפים את הסימן.

  לדוגמה, הקנטאור מר טומנוס מ”דברי הימים של נרניה “יכול להיות בחירה מצוינת של אופי שמתאים לאלמנט חצי הסוס של חצי האדם של סימן הכוכב הזה.

  זה יכול לא רק לשקף את זיקת סימן הכוכבים שלך אלא גם את אהבתך לסרט או לספר שהיה חשוב בחייך.

  קעקוע חזה של מזל קשת

  אם אתה רוצה לעשות הכל עם קעקוע דרמטי במיוחד, למה לא ללכת על חתיכה אחורית מלאה? אתה יכול להשתמש בכל סנטימטר עור מבסיס הגב עד לצוואר כדי להראות את הקשת במלוא תפארתו.

  גופו של הקנטאור יכול להתחיל בגב התחתון כשהקשת והחץ פונים כלפי מעלה לאורך עמוד השדרה שלך. זהו רעיון יפה שניתן להסתיר אותו בקלות עם חולצה או להציג אותו בגאווה בזמן שיזוף או שחייה.

  קעקוע של מזל קשת על הצלע

  לא משנה איזה סוג קעקוע עם ערכת סימן הכוכבים של מזל קשת שתבחר לקבל, תגלה שבוודאי יהיה משהו שמבטא את האישיות שלך בצורה מושלמת וזה גם לוכד את סוג המראה שאתה מקווה להשיג.

  מוּמלָץ: אל תשכח לבדוק את הפוסט שלנו ב קעקועים של חד קרן אחרי זה!

  קעקוע צלעות מזל קשת קעקוע של מזל קשת על פרק כף היד קעקוע פרק כף היד של מזל קשת קעקוע שבתי השבט קעקוע של מזל קשת בצבעי מים

  קעקוע קשת קשת קעקוע חץ קשת על הגב קעקוע קשת קנטאור על הזרוע קעקוע צבעוני קשת על הזרוע קעקוע קבוצת מזל קשת על הזרוע קעקוע קבוצת מזל קשת קעקוע גיאומטרי של מזל קשת על הזרוע קעקוע ילדי קשת על זרוע קעקוע בקרסול של מזל קשת קעקוע בזרוע של מזל קשת קעקוע בזרוע של מזל קשת על זרוע קעקוע בזרוע של מזל קשת קעקוע גב של מזל קשת קעקוע של מזל קשת על הגב קעקוע חזה של מזל קשת קעקוע צלעות מזל קשת קעקוע של מזל קשת על הצלע קעקוע פרק כף היד של מזל קשת קעקוע של מזל קשת על פרק כף היד קעקוע שבתי השבט על החזה קעקוע של מזל קשת בצבעי מים על הזרוע

  קעקוע קשת קשת על הגב קעקוע חץ קשת על הקרסול קעקוע קשת קנטאור על הזרוע קעקוע צבעוני קשת על רגל קעקוע קבוצת מזל קשת על הזרוע קעקוע קבוצת מזל קשת על הזרוע קעקוע גיאומטרי של מזל קשת על הזרוע קעקוע של מזל קשת על גב קעקוע בזרוע של מזל קשת קעקוע של מזל קשת על הזרוע קעקוע גב של מזל קשת קעקוע של מזל קשת על הגב קעקוע חזה של מזל קשת קעקוע צלעות מזל קשת קעקוע פרק כף היד של מזל קשת קעקוע של מזל קשת על פרק כף היד קעקוע שבתי השבט על הגב קעקוע של מזל קשת בצבעי מים על הזרוע

  קעקוע קשת קשת על הגב קעקוע חץ קשת על הגב קעקוע קשת קנטאור על הזרוע קעקוע צבעוני קשת על הגב קעקוע קבוצת מזל קשת על הזרוע קעקוע קבוצת מזל קשת על הזרוע קעקוע גיאומטרי של מזל קשת על הזרוע קעקוע בקרסול של מזל קשת קעקוע בזרוע של מזל קשת קעקוע בזרוע של מזל קשת קעקוע של מזל קשת על הזרוע קעקוע גב של מזל קשת קעקוע של מזל קשת על הגב קעקוע חזה של מזל קשת קעקוע צלעות מזל קשת קעקוע פרק כף היד של מזל קשת קעקוע של מזל קשת על פרק כף היד קעקוע שבתי השבט על הרגל קעקוע של מזל קשת בצבעי מים על הזרוע

  קעקוע קשת קשת קעקוע חץ קשת על הזרוע קעקוע קשת קנטאור על הזרוע קעקוע צבעוני קשת על הזרוע קעקוע קבוצת מזל קשת על הצוואר קעקוע קבוצת מזל קשת על הקרסול קעקוע קבוצת מזל קשת קעקוע גיאומטרי של מזל קשת על הזרוע קעקוע ילדי קשת על זרוע קעקוע בקרסול של מזל קשת קעקוע של מזל קשת על הזרוע קעקוע בזרוע של מזל קשת קעקוע גב של מזל קשת קעקוע חזה של מזל קשת קעקוע צלעות מזל קשת קעקוע פרק כף היד של מזל קשת קעקוע פרק כף היד של מזל קשת קעקוע שבתי השבט על הזרוע קעקוע של מזל קשת בצבעי מים על הזרוע

   מאמר קודם100 קעקועים של מייקל הקדוש שאסור לך לפספס!המאמר הבא100 מהקעקועים הקלטיים המדהימים ביותר כריסטין