100 מתוך רעיונות קעקוע האוקיינוס ​​המדהימים ביותר

100 מתוך רעיונות קעקוע האוקיינוס ​​המדהימים ביותר

על ידי כריסטין – 29 במרץ 2020 0 3967

  צריכים כמה רעיונות לקעקועים מבוססי אוקיינוס? אל תחפש עוד את המדריך שלנו לקעקועים בנושא ים. אנו מסבירים גם את ההיסטוריה והסמליות שלהם.

  קעקוע שרוול סירה

  להרבה נושאי קעקועים יש וריאציות שונות והשראה שהם יכולים להיעזר בהן, אך קעקועי ים הם אחת הקטגוריות העמוסות ביותר.

  האוקיינוס ​​מלא בכל כך הרבה יצורים נפלאים ומרכיב יותר מכוכב הלכת שלנו מאשר ביבשה, ונותן לאמנים ולמחפשי קעקועים המון איתם לעבוד כדי ליצור קעקוע ים ייחודי ומגניב..

  עושר השונות בקעקועים אלה מציע גם משמעויות רבות ושונות. אתה יכול ללמוד על המשמעות של קעקועים באוקיינוס ​​ולקבל השראה לקעקוע משלך ממש כאן!

  קעקוע גיאומטרי לאוקיינוס

  למה לעשות קעקוע בנושא האוקיינוס?

  קעקועים עם נושא האוקיינוס ​​הם קטגוריה ענקית ובוודאי מספיק גדולים כדי להתאים לכל טעם הקעקוע, בין אם הוא זכר או נקבה, צעיר או מבוגר.

  הנושאים השונים של האוקיינוס ​​מאפשרים מגע ייחודי ואישי, ועוזרים לאנשים למצוא קעקוע ים מיוחד במינו בדיוק בשבילך שלאף אחד אחר אין..

  מומלץ הבא: אל תפספסו את המדריך שלנו ל- לבלוע קעקועים!

  לקעקועים אלה יש גם משמעויות וסמלים שונים שעוזרים להם להתאים את ההיגיון שכל כך הרבה אנשים בוחרים לעשות קעקוע מלכתחילה, מאהבה של יצורי ים ועד מודעות סביבתית (למידע נוסף להלן!).

  קעקוע של יצור ים גיאומטרי

  האוקיינוס ​​הוכר גם כסמל של רוגע ורגיעה. המחשבה על גלים המתנפנפים לחוף היא שלווה ומדכאת.

  לפיכך, קעקוע באוקיינוס ​​יכול לשמש גם לצורכי בריאות הנפש כתזכורת עדינה לבעל הקעקוע להאט ולהירגע.

  סיבות אחרות לעשות קעקוע של האוקיינוס ​​הן קשור לגודל ומיקום. האוקיינוס ​​מלא ביצורים קטנים וגדולים מה שהופך את הנושא הזה לאידיאלי לכל דבר, החל מקעקוע מינימליסטי לאוקיינוס ​​ועד נושא של שרוול מלא או חתיכה אחורית גדולה יותר..

  מוּמלָץ: יש לנו מדריך מדהים ל קעקועים של בית הספר הישן. אתה יכול לקרוא את זה כאן.

  קעקוע שרוול מגדלור

  מה שמסמלים קעקועים באוקיינוס?

  קעקועים באוקיינוס ​​יכולים להיות שונים בהרבה ומסיבה זו יש להם משמעויות וסמלים שונים. להלן כמה מסמלי קעקועים הנושאים אוקיינוס:

  • מִסתוֹרִין – האוקיינוס ​​הוא חיה מסתורית עם שפע של חיים שאנו עדיין לא יודעים עליהם דבר. לכן ניתן להשתמש בקעקועים באוקיינוס ​​לציון מסתורין וצמא לידע נוסף.
  • ספורט מים – לאנשים יש תשוקות ולחלק ממי שמזלם לגדול באקלים חם ליד החוף, קעקועים באוקיינוס ​​עשויים להיות סמל לאהבה לגלישה, קיאקים ועוד..
  • טֶבַע – קעקועים באוקיינוס ​​יכולים גם להיות סמל לכך שלמי שעושה את הקעקוע יש כבוד לצורות חיים אחרות, בהתחשב בעושר צורות החיים באוקיינוס.
  • מודעות סביבתית – לאחרונה אנשים רבים בוחרים לעשות קעקועים לאוקיינוס ​​כדי להעלות את המודעות לנושאים סביבתיים, כגון הקבוצה המפורסמת הרועי הים..
  • תרבות מלחים וימאים -כמה קעקועים עם נושא האוקיינוס ​​הם חלק מתרבויות מסוימות, כולל מלחים. קעקועים אלה חרגו מעוגנים ומלחים בוחרים מתוך מגוון רחב של קעקועי ים – וחלקם נדונים בהמשך מאמר זה..
  • בית – עבור כמה מלחים או חיילים בים, קעקוע האוקיינוס ​​הוא תזכורת לכך שהם יחזרו הביתה יום אחד כדי להיות עם משפחתם וחבריהם.

  קעקוע בתולת ים על הזרוע

  ההיסטוריה של סוגי קעקועים אלה

  קעקוע הוא פרקטיקה היסטורית שתחילתה מאות שנים, אפילו עוד בימי קדם מצרים.

  עם זאת, הפופולריות שלהם גדלה בתרבויות המערביות מאז שהמלחים היו עושים קעקועים במקומות שונים כמזכרות לביקורם.

  מוּמלָץ: אל תפספסו את המדריך שלנו ל- קעקועים של שעון כיס הַבָּא.

  סייר הקפטן ג’יימס קוק וצוותו אפילו עשו קעקועים לאחר שנתקלו במלחים המאורים בדרום האוקיינוס ​​השקט.

  אירוע זה בשנות ה -1700 הוא אחד התקופות הראשונות המתועדות של מלחים מערביים שמקעקעים – וקרוסאובר של תרבויות.

  קעקוע של זרוע האוקיינוס

  קעקועים אלה היו קעקועי ים פשוטים, למעט כמה יוצאים מן הכלל, כולל קעקוע של דרור ששימש לציון מספר הקילומטרים הימיים..

  בהקשר זה, ניתן לומר כי קעקועים באוקיינוס ​​היו נקודת המוצא ליחסי תרבויות מערביות רבות עם קעקוע.

  מאז, הפירוט והיישום של קעקועי סמל האוקיינוס ​​השתפר במידה ניכרת. אנשים מכל הגילאים והמינים בוחרים לבצע קעקועים באוקיינוס ​​של יצורי הים השונים והים עצמו.

  קעקועי ים התרחבו מחוץ למעגלי הימאים והם פופולריים בקרב אנשים מכל תחומי החיים. הפופולריות של קעקועים הקשורים לאוקיינוס ​​גוברת כיום, והגאות לא נראית כמו לצאת בקרוב!

  קעקוע גב האוקיינוס

  סוגים שונים של רעיונות קעקוע בסגנון האוקיינוס

  אם אתה צריך קצת הדרכה היכן להתחיל עם רעיונות לקעקוע בנושא האוקיינוס, להלן שבע נישות פופולריות של קעקועים אלה הניתנות להתאמה בקלות לאישיות הייחודית שלך, למשמעויות ולמיקום הגוף שלך..

  מוּמלָץ: עיין במדריך שלנו ל- קעקועים מוזיקליים הַבָּא!

  קעקוע שרוול האוקיינוס

  גלים

  גלי הם נקודת מוצא מצוינת ויכולים להיות כל הקעקוע או מרכיב שלו. יש אנשים שאפילו משתמשים בגלים באופן יצירתי כדי לאיית מילה קצרה.

  המשמעות מאחורי קעקועי גל בלבד קשורה לרוב באהבה לים, ספורט ימי כגון גלישה או להעלות את המודעות לנושאים סביבתיים..

  קעקוע גיאומטרי לאוקיינוס

  קעקועים של יצור ים

  ניתן לשלב גלים עם קעקועים של יצורי ים, אך גם שני סוגי הקעקועים עובדים היטב בעצמם.

  החדשות הטובות הן שישנם מיליוני יצורים ימיים לבחירה, חלקם אפילו מיתיים או מתלבטים בין אם הם קיימים או לא, כמו המגלודון העצום..

  הוסף מסתורין לקעקוע הים שלך על ידי בחירת אחד מיצורי הים המדהימים האלה, שאינם נתקלים בהם, שגורמים לאנשים לדבר.

  קעקוע גב של יצור הים

  קעקוע בתולת ים

  קעקוע בתולת הים הוא דוגמה נוספת לקעקוע יצור הים המסתורי למרות שיש מעט אנשים בחוץ שמאמינים שהם קיימים.

  קעקועים אלה יכולים להיות תמימים וילדותיים למדי, לרוב נבחרים על ידי נשים לעתים קרובות יותר מאשר גברים.

  זה לא אומר שהם לא יכולים להיראות נהדר על גברים כחלק מהרכב קעקועים פנטסטי בתוך עיצוב שרוול.

  מומלץ הבא: תסתכל על שלנו מדריך גדול לקעקועים של קשת.

  קעקוע בתולת ים בצבעי מים על הזרוע

  כריש

  סביר שיותר גברים יבחרו בעוצמתו ובכוחו של כריש לעשות קעקוע מגניב לאוקיינוס.

  ידוע כי הכרישים הם בעיקר יצורים גדולים, וסביר שעיצוב זה לא יהיה קטן מדי.

  אם אתה רוצה קעקוע כריש עם פירוט, לעתים קרובות הקעקוע יונח על החזה, הגב או הזרוע העליונה ולא על הגפיים התחתונות.

  קעקוע כריש על הזרוע

  מִגדַלוֹר

  מגדלור הוא קעקוע ים ייחודי והוא עשוי לשמש כדרך לסמל את החזרה הביתה.

  מגדלור הוא מה שצריך כדי לחזור לנחות בבטחה ועושה רעיון קעקוע מצוין לחיילים ולאלו שמבלים הרבה זמן מחוץ למשפחה. או שאולי רק בבעלותך מגדלור?

  קעקוע מגדלור על הזרוע

  סוסון ים

  סוסי ים נתפסים לעתים קרובות כסמל למזל טוב והם בחירה נפוצה בקרב אוכלוסיות אסיאתיות.

  במציאות, יצורים אלה הם לעתים קרובות זעירים ואפשר לומר את אותו הדבר על עמיתיהם לקעקועים.

  צפה למצוא קעקועים של סוס ים על פרקי הידיים, הקרסוליים או העורף – בעיקר על נשים. סוסי ים מרובים יכולים להיראות מגניבים בעיצוב שרוולים!

  מאמר מומלץ: קרא הכל אודות קעקועים של חד קרן במדריך הענק שלנו.

  קעקוע סוס ים בצבעי מים

  סִירָה

  קעקועים של סירת מפרש משאירים מקום להרבה דמיון והתאמה אישית. הסירה עצמה יכולה להיות מינימליסטית ופשוטה או שאנשים יכולים לבחור לבצע קעקועי סירה ענקיים מלאים בפרטים יוצאי דופן.

  עם זאת, לא רק סירת המפרש מאפשרת בידול. אחד המרכיבים החשובים ביותר של קעקוע סירה שיכול לשנות לחלוטין את משמעותם הוא התנועה באוקיינוס.

  לדוגמה, סירה על ים סוער עשויה להצביע על כך שהאדם עבר תקופה קשה בחייו, בעוד שאוקיינוס ​​רגוע יותר עשוי להיות מועדף על פני אחרים שרוצים למצוא שלווה מהקעקוע שלהם.

  קעקוע סירה על הזרוע

  שבע דוגמאות הקעקוע בנושא האוקיינוס ​​הן מקום טוב להתחיל ולפתח קעקוע ים מגניב משלך.

  השתמש בהם בנפרד או בנה אלמנטים יחד כדי ליצור יצירה גדולה יותר המדגישה את משמעות הקעקוע שלך.

  קעקוע בזרוע של יצור הים

  קעקוע שרוול של יצור ים קעקוע סוסון ים על הזרוע קעקוע סירה בצבעי מים קעקוע של מגדלור בצבעי מים קעקוע באוקיינוס ​​בצבעי מים קעקוע של יצור ים בצבעי מים קעקוע כריש בצבעי מים

  קעקוע של יצור ים גיאומטרי על הזרוע קעקוע בתולת ים על הגב קעקוע של זרוע האוקיינוס קעקוע גב האוקיינוס קעקוע שרוול האוקיינוס קעקוע בזרוע של יצור הים קעקוע גב של יצור הים קעקוע שרוול של יצור ים קעקוע סוס ים על הגב קעקוע כריש ברגל קעקוע סירה בצבעי מים קעקוע של מגדלור בצבעי מים

  קעקוע בתולת ים בצבעי מים

  קעקוע אוקיינוס ​​בצבעי מים על פרק כף היד קעקוע יצור ים בצבעי מים על הזרוע קעקוע סוס ים בצבעי מים קעקוע כריש בצבעי מים על הגב

  קעקוע סירה על הגב קעקוע גיאומטרי של האוקיינוס ​​על הזרוע קעקוע של יצור ים גיאומטרי על הקרסול קעקוע מגדלור על הגב קעקוע בתולת ים על הרגל קעקוע של זרוע האוקיינוס קעקוע גב האוקיינוס קעקוע שרוול האוקיינוס קעקוע בזרוע של יצור הים קעקוע גב של יצור הים קעקוע שרוול של יצור ים קעקוע סוס ים על הרגל קעקוע כריש על הצלע קעקוע סירה בצבעי מים קעקוע מגדלור בצבעי מים על הזרוע קעקוע בתולת ים בצבעי מים על הזרוע קעקוע באוקיינוס ​​בצבעי מים על הקרסול קעקוע יצור ים בצבעי מים על הזרוע קעקוע סוס ים בצבעי מים על הירך קעקוע כריש בצבעי מים על הזרוע

  קעקוע סירה על החזה קעקוע גיאומטרי לאוקיינוס ​​על פרק כף היד קעקוע של יצור ים גיאומטרי על הזרוע קעקוע מגדלור על הרגל קעקוע בתולת ים על ירך קעקוע של זרוע האוקיינוס קעקוע גב האוקיינוס קעקוע שרוול האוקיינוס קעקוע בזרוע של יצור הים קעקוע גב של יצור הים קעקוע שרוול של יצור ים קעקוע סוסון ים על הצלע קעקוע כריש על הרגל קעקוע סירה בצבעי מים קעקוע מגדלור בצבעי מים על הירך קעקוע בתולת ים בצבעי מים על הזרוע קעקוע אוקיינוס ​​בצבעי מים על הזרוע קעקוע יצור ים בצבעי מים על הזרוע קעקוע סוס ים בצבעי מים על הצלע קעקוע כריש בצבעי מים

  קעקוע סירה על הירך קעקוע גיאומטרי של האוקיינוס ​​על הגב קעקוע של יצור ים גיאומטרי על הגב קעקוע מגדלור על הצלע קעקוע בתולת ים על פרק כף היד קעקוע של זרוע האוקיינוס קעקוע גב האוקיינוס קעקוע שרוול האוקיינוס קעקוע בזרוע של יצור הים קעקוע גב של יצור הים קעקוע שרוול של יצור ים קעקוע סוסון ים על הירך קעקוע כריש על הירך קעקוע סירה בצבעי מים על הזרוע קעקוע מגדלור בצבעי מים על הזרוע קעקוע בתולת ים בצבעי מים על הזרוע קעקוע באוקיינוס ​​בצבעי מים על הגב קעקוע יצור ים בצבעי מים על הירך קעקוע סוס ים בצבעי מים על הזרוע קעקוע כריש בצבעי מים על הזרוע

   מאמר קודם100 מהקעקועים הקלטיים המדהימים ביותרהמאמר הבא150 עיצובים קעקועים משמעותיים של יין יאנג כריסטין