15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

140 קעקועים סרט מעורר השראה מסרטן השד

140 קעקועים סרט מעורר השראה מסרטן השד

על ידי צוות TSU – 28 באוגוסט 2019 3 4336

  ישנן אינספור סיבות מדוע אנשים בוחרים לעשות קעקועים. עבור חלק זו הצהרה אופנתית או עשייה דקורטיבית גרידא, חלקם רוצים להביע את ערכיהם ואמונותיהם, חלקם עושים זאת כסמל לאהבתם, ואחרים עדיין משתמשים בקעקועים כצורת זיכרון..

  קעקוע סרט סרטן על הגב

  לאלה שבוחרים קעקועים של סרט סרטן, זה בדרך כלל או בגלל שאהובם סבל מסרטן או שהם ניצולים בעצמם. חלק מהאנשים גם בוחרים בעיצובים אלה אך ורק כדי להראות את תמיכתם באנשים הסובלים מסרטן ולארגונים הפועלים למאבק במחלה.

  מוּמלָץ: יש לנו קעקועים של פריחת הדובדבן המופיעים במדריך זה.

  הסרט הוורוד

  מתוך כל הסמלים הקשורים לסרטן, הסרט הוורוד של סרטן השד הוא אולי הסרגל המזוהה ביותר. הסמל שימש לראשונה בקשר למחלה על ידי שרלוט היילי, ניצולה, כמייצג את המודעות לסרטן השד. הסרט של היילי היה בצבע אפרסק והופיע בכרטיסי הגברת המודעות שהפיצה.

  קעקוע סרט ורוד על הגב

  היילי יצרה את הסרטים הראשונים ביד, והמסר שעל הכרטיסים שלה היה קריאה לאמריקאים להפעיל לחץ על המכון הלאומי לסרטן להשקיע יותר כסף במניעת סרטן..

  הכרטיסים של היילי וסמל הסרט משכו את תשומת ליבו של העורך הראשי של המגזין Self, אלכסנדרה פני, בזמן שעבד על גיליון חודש המודעות הלאומי לסרטן השד של המגזין. מכיוון שהיילי סירבה לתת את רשותה למגזין להשתמש בסמל סרט האפרסק, סלף הלך עם סרט ורוד כדי להימנע מבעיות משפטיות. בשלב זה, הצבע הוורוד כבר נקשר לסרטן השד.

  קעקוע סרט סרטן

  הסיבה מדוע נעשה שימוש בצבע הוורוד היא כי בהבנה הרווחת, הוא קשור לרעיונות של נשיות, אכפתיות, יופי, שיתוף פעולה וטוב. סמל הסרט הוורוד פירושו סולידריות עם נשים שחולות או חלו בסרטן השד ותמיכה ציבורית ביחידים וארגונים הפועלים יחד לטובת התנועה לסרטן השד..

  מאז ששימש את המגזין Self בשנת 1992, הסרט הוורוד התפתח לסמל היחיד המוכר ביותר – אפילו לוגו – של מודעות לסרטן השד..

  מאמר מומלץ: עיין במדריך שלנו ל קעקועים של נמר הַבָּא!

  המשמעות של סרטים סרטניים

  למרות שהסרט הוורוד הוא בהחלט אחד מהסמלים הקשורים לסרטן, לא כולם מודעים לכך שיש סרטים בצבעים שונים המשמשים גם ביחס לסוגי סרטן אחרים. בזמן שאתה מעיין בגלריה שלנו למטה, תתקל בצבעים ובשילובים שונים.

  מלבד סרט המודעות לסרטן השד הוורוד, יש עוד הרבה, כולל בין היתר:

  • בורגונדי (אדום כהה) – מיאלומה נפוצה
  • תפוז – לוקמיה וסרטן כליות
  • אפרסק – סרטן רחם או רירית הרחם
  • עַנבָּר – נספח סרטן
  • זהב – סרטן ילדים
  • צהוב – סרקומה או סרטן עצמות
  • ירוק (סיד)-לימפומה שאינה הודג’קין
  • ירוק (אמרלד) – סרטן הכבד
  • ירוק כחלחל – סרטן שחלות
  • כָּחוֹל (אור) – סרטן הערמונית
  • כָּחוֹל (כהה) – סרטן המעי הגס
  • כָּחוֹל (חרונית) – סרטן הקיבה
  • סָגוֹל (אור) – סרטן האשכים
  • סָגוֹל – סרטן הלבלב
  • סָגוֹל – לימפומה הודג’קין
  • שָׁחוֹר – סרטן העור
  • אפור – סרטן המוח
  • לבן (או פנינה) – סרטן ריאות

  בנוסף לצבעים אחידים אלה, הסרטים כוללים גם דוגמאות ושילובי צבעים, כולל:

  • לבן ובורדו – סרטן ראש וצוואר
  • לבן וחום – סרטן צוואר רחם
  • כחול, צהוב וסגול – סרטן שלפוחית ​​השתן
  • כחול, ורוד וחום – סרטן בלוטת התריס
  • הדפס זברה – סרטן קרצינואידי

  אם אתה שוקל לעשות קעקוע סרט סרטני, זה יכול להיות שימושי לדעת איזה צבע תואם את צורת הסרטן הספציפית שאליה ברצונך להתייחס. בנוסף לאמור לעיל, סרט בצבע לבנדר משמש לסמל את כל סוגי הסרטן.

  קעקוע סרט על הזרוע

  משמעויות אחרות של סמלי סרט

  סרטן אינו הגורם היחיד הקשור לשימוש בסרטים צבעוניים. לדוגמה, בעוד סרט צהוב יכול להיות סמל של סרקומה, סרטן עצמות וסרטן שלפוחית ​​השתן, הוא שימש גם כסמל של ילדים חסרים, מודעות להשמנה והרעלת פחמן חד חמצני, בין היתר. באופן דומה, סרט אדום קשור לעשרות סיבות, כולל דברים שונים כמו סרטן הדם, תמיכה בכוחות והתעללות בסמים..

  אמנם זה לא אמור להרתיע אותך בשום צורה מלקבל קעקוע סרט כדי להראות תמיכה במאבק בתנועת הסרטן, אך טוב לחקור את צבע הסרט שבחרת כדי לא להיות מופתע כאשר אנשים אינם יודעים מיד מה זה אומר או לפרש את זה לא נכון.

  קעקוע סרט על האמה

  עיצובים של קעקוע סרט

  הגלריה שלנו כוללת מספר תמונות קעקוע מסרטן השד, אך תמצאו שם גם עיצובים רבים של קעקוע סרט בצבעים שונים. זכור כי כל רעיון עיצוב שכדאי לשקול, גם אם הסרט הספציפי אינו תואם את הקעקוע המתוכנן שלך – תמיד ניתן לשנות את צבע הסרט, או אפילו את כל ערכת הצבעים על ידי אמן הקעקועים שבחרת כך שיתאים לצרכיך..

  למרות שאנשים רבים בוחרים בעיצוב סרט פשוט, ניתן להפוך את הקעקוע שלך למורכב יותר על ידי שילוב הסרט עם אלמנטים אחרים או ייצוגו בצורה מקורית..

  סרט עם קעקוע פרחים

  זוהי בחירה פופולרית ביותר עבור קעקועים סרט סרטן השד. ה פרחים להפוך את העיצוב למושך יותר מבחינה ויזואלית תוך הדגשת ההיבט הנשי של סמל הסרט וסרטן השד באופן כללי. כל מיני אלמנטים פרחוניים יכולים להיראות נהדר בעיצוב מסוג זה, החל מפרחים פורחים ועד ענפים וגפנים.

  קריאה מומלצת: אל תעזוב בלי לקרוא את המדריך שלנו קעקועים של דרור!

  סרטן-סרט-קעקוע (4)

  סרט עם קעקוע סמל אינסוף

  עיצוב מסוג זה משלב אפקט חזותי מעניין עם משמעות מטפורית עמוקה יותר. ה סמל אינסוף, שנראה כמו מספר אופקי 8, אומר שמשהו הוא נצחי, אינסופי, ואינו נגמר.

  בהקשר זה, בשילוב עם סרט המודעות לסרטן, הוא מוצג לעתים קרובות כסמל לתמיכה מלאה (אינסופית) בתנועה ו/או לעולם לא לשכוח את החוויות שלך או של אדם אהוב. במקרה של קעקועים מסרטן שנועדו להנציח את מותו של אדם אהוב, הוספת סמל האינסוף יכולה להיות לעולם לא לשכוח, תמיד להרגיש את נוכחות האדם וחיי נצח לאחר המוות.

  מבחינה עיצובית, שילוב אלמנטים זה כרוך בדרך כלל בשימוש בסרט כחלק מסמל האינסוף. זה נעשה או על ידי עיבוד הסרט לקו האינסוף או על ידי גרימת הסרט עצמו להיראות כמו ‘8’ על ידי חיבור הקצוות הרופפים..

  קעקוע סרט סרטן

  סרטן-סרט-קעקוע (9)

  סרט עם קעקוע לב

  עוד עניין מעניין לגבי קעקועים של סרט סרטן הוא לגרום לסרט להופיע כחצי מחצי לֵב. כידוע לכולנו, דימוי הלב המסוגנן מסמל אהבה, חיבה ואכפתיות עמוקות – מה שאומר שמבחינת המשמעות של עיצוב כזה, שני האלמנטים משתלבים בצורה מושלמת.

  איך ייראה עיצוב ‘הלב’ המוגמר תלוי כמובן בהעדפות האישיות שלך. האפשרויות הפופולריות כוללות עיצובים פשוטים, מבוססי קו, עיצובים שבטים ועיצובים בסגנון קעקוע מסורתי. האחרון כולל קווי מתאר שחורים מודגשים וצבעים בהירים וסולידיים.

  קעקוע סרט סרטן

  סרט עם קעקוע עוגן

  עוגנים הם אחד מצרכי היסוד של אומנות הקעקועים, שהיו מרכיב פופולרי בעקביות לאורך שנים. המשמעות של קעקועי עוגן היא בדרך כלל המשמעות של כוח, יציבות ובטיחות. בשילוב עם סרט מודעות לסרטן, הם יוצרים עיצוב משמעותי ומעורר השראה.

  העיצוב הפופולרי ביותר עבור שילוב הסמלים הזה כרוך בציור הסרט עטוף סביב העוגן. זה יוצר דימוי אסתטי, סימטרי במידה רבה, שבו לשני האלמנטים יש חשיבות שווה.

  סרטן-סרט-קעקוע (16)

  סרט עם א קעקוע פרפר

  במבט על הגלריה שלנו, תבחין שזה די נפוץ שקעקועים של סרטן השד מופיעים פרפרים. מלבד האפקט החזותי, שני הסמלים מחמיאים זה לזה בכמה אופנים מבחינת משמעותם. הקשר המובהק ביותר הוא שהפרפרים קשורים לעתים קרובות לנשיות, מה שמדגיש את המסר שמאחורי סמל המודעות לסרטן השד..

  פרפרים כסמלים בקעקועים בדרך כלל מייצגים תקווה, חיים, סיבולת ושינוי – כולם מושגים התואמים את ערכי המודעות לסרטן. יתר על כן, בתרבויות מסוימות סבורים כי פרפרים הם ייצוג של נשמתנו ו/או של תחיית המתים – מה שמציין הערה עוצמתית במיוחד במקרה של קעקועים של מודעות לסרטן שנועדו להנציח אדם אהוב אבוד.

  סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_3

  סרט עם כותב קעקוע

  רוב האנשים בוחרים לעשות קעקוע סרט סרטן עקב התנסויות אישיות עם המחלה, בין אם נלחמו במחלה בעצמם או שתמכו באדם אהוב שנלחם בסרטן. ככזה, קעקועים של סרטן הם אישיים במיוחד, ומתייחסים ישירות לחוויה או לאדם מסוים. זו הסיבה שקעקועים רבים מסרט סרטן מקבלים מחמאות עם אלמנטים של כְּתִיבָה.

  הכתיבה עצמה יכולה ללבוש צורות רבות. בין האפשרויות הנפוצות ביותר ניתן למצוא תאריכים, שמות או ראשי תיבות ומילים בודדות המבטאות ערכים כגון תקווה, חיים או כוח. יחד עם זאת, אנשים רבים בוחרים בציטוטים ארוכים יותר בעלי משמעות אישית עבורם או בקשר הדוק עם האדם שהקעקוע מנציח אותו..

  מומלץ הבא: אל תפספסו את המדריך שלנו ל- קעקועים של God of War הַבָּא.

  סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_53

  מילים אחרונות

  קעקועים למודעות לסרטן יכולים להיות דרך נפלאה להנציח את הקרב שלך או של אדם אהוב נגד המחלה, להעלות את המודעות, להפגין תמיכה במאבק בסרטן ולהוקיר את המאמצים של שניהם הנלחמים בסרטן וגם של אלה שעובדים לרפא את זה.

  לא משנה מה הסיבה האישית שלך להתעניינות בקעקוע למודעות לסרטן השד, אנו מקווים שמצאת כאן קצת השראה ורעיונות שיעזרו לך למצוא את העיצוב המושלם עבורך..

  סרטן-סרט-קעקוע (1)סרטן-סרט-קעקוע (2)קעקוע סרט סרטןקעקוע סרט סרטןסרטן-סרט-קעקוע (6)סרטן-סרט-קעקוע (7)סרטן-סרט-קעקוע (8)

  סרטן-סרט-קעקוע (10)סרטן-סרט-קעקוע (11)סרטן-סרט-קעקוע (12)סרטן-סרט-קעקוע (13)סרטן-סרט-קעקוע (14)סרטן-סרט-קעקוע (15)קעקוע סרט סרטןקעקוע סרט סרטןקעקוע סרט סרטןסרטן-סרט-קעקוע (17)סרטן-סרט-קעקוע (18)סרטן-סרט-קעקוע (19)סרטן-סרט-קעקוע (20)סרטן-סרט-קעקוע (21)סרטן-סרט-קעקוע (22)סרטן-סרט-קעקוע (23)סרטן-סרט-קעקוע (24)סרטן-סרט-קעקוע (25)סרטן-סרט-קעקוע (27)קעקוע סרט סרטןקעקוע סרט סרטןסרטן-סרט-קעקוע (28)סרטן-סרט-קעקוע (29)סרטן-סרט-קעקוע (30)

  ribbon_tattoos_fabulousdesign_1 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_2   סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_5 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_6 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_7 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_8 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_9 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_10 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_11 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_12 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_13 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_14 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_15 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_16 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_17 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_18 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_19 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_20 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_21 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_22 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_23 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_24 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_25 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_26 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_27 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_28 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_29 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_30 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_31 ribbon_tattoos_fabulousdesign_32 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_33 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_34 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_35 rib_tattoos_fabulousdesign_36 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_37 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_38 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_39 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_40 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_41 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_42 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_43 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_44 rib_tattoos_fabulousdesign_45 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_46 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_47 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_48 rib_tattoos_fabulousdesign_49 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_50 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_51 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_52  סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_54 rib_tattoos_fabulousdesign_55 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_56 rib_tattoos_fabulousdesign_57 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_58 rib_tattoos_fabulousdesign_59 סרט_קעקועים_מדהים עיצוב_60 סרט_קעקועים_מפואר עיצוב_61

   מאמר קודםקעקועים לבנות – מדריך אולטימטיבי 2020 (500 רעיונות עיצוב)המאמר הבא100 עיצובים קעקועים היפים ביותר בכל הזמנים צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   100 קעקועי הכנופיה הידועים לשמצה ומשמעויותיהם
   Next Post
   145 Rockinin musiikkitatuointia, jotka saavat sinut laulamaan