15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

130 קעקועים של מספרים רומיים עוצרי נשימה

130 קעקועים של מספרים רומיים עוצרי נשימה

על ידי צוות TSU – 12 במרץ 2015 0 2159

  קעקועים עוסקים בתפיסת תשומת לב, וזו הסיבה שאנשים מחפשים עיצובים ייחודיים ומשמעותיים כדי להשפיע באופן בולט על הנושאים וגם על הצופים. אם אתה כבר לא מתרשם מעיצובים של קעקועים עם בעלי חיים ופרחים כמרכיבים העיקריים, אופציה מגניבה ויוצאת דופן לקעקוע עבורך היא עיצוב הקעקועים של הספרות הרומיות. מערכת ספרות רומית היא מערכת מספרים המציגה מספרים בצורה של אלפבית באנגלית. קעקוע המבוסס על ספרות רומיות הוא בעל איכות מסתורית ומפתה מכיוון שהוא יכול לקחת קצת זמן ותשומת לב של אדם להבין את הקעקוע הזה ולהבין את משמעותו. הם נראים ייחודיים לחלוטין וגורמים לך להתבלט.

  מה קעקועים מספריים רומיים יכולים לייצג?

  הם מבוססים על ערכים מספריים ויכולים לייצג תאריכים חשובים בחייו של נושא הקעקוע, כגון יום הולדת, יום נישואין או תאריך לידה של ילד. זה יכול גם לתאר את יום ההולדת של בן זוג או אדם אהוב. המשמעות של עיצוב עשויה להשתנות מאדם לאדם, כיוון שאחד האחים שלו עשוי להיות בדיו בצורת ספרות רומיות ואילו לאדם אחר ניתן לעטות את מספר ילדיו בצורה של ספרות רומיות. מכיוון שמשמעותה של אמנות הספרות הרומיות מותאמת אישית לחלוטין, יש הילה של מסתורין סביב כל עיצוב קעקועים.

  אפשרויות עיצוב שונות

  כאשר אתה מחליט שאתה רוצה להדביק על גופך אמנות של ספרות רומיות, יש לזכור כמה דברים בעת בחירת העיצוב עבורו. המספר שאתה מתכנן להציג על גופך אמור להיות בעל חשיבות ניכרת בחייך ואתה צריך להיות מחויב מספיק כדי להוציא את הכסף והזמן כדי להדביק אותו כקעקוע, בנוסף לשאת את הכאב שלו. מיקום הקעקוע צריך להיות כך שהקעקוע יהיה גלוי בקלות, אך יחד עם זאת הוא יכול להיות מוסתר כאשר אתה רוצה לעשות זאת. כמו כן, יש לקחת בחשבון את הגודל וסגנון הגופן של אמנות הספרות הרומיות לפני סיום עיצוב הקעקוע. ביסודו של דבר, תאריכי לידה ותאריכים משמעותיים אחרים הם הבחירה הטובה ביותר עבור קעקועים של מספרים רומיים כי הם כל הזמן מזכירים לך את האירועים המיוחדים האלה כל הזמן.

  בנוסף, ניתן להפוך את הספרות הרומיות לחלק מקעקועי הזיכרון כשהן מציינות את תאריך מותו של אדם אהוב, אפילו חיית מחמד. קעקועים אלה חוזרים על העובדה שהאדם שעזב הוא חלק חשוב בחייו של הנושא ותמיד יהיה כך, גם אם הוא או היא כבר אינם איתם. בנוסף להיותו הספרות הרומיות כאלמנט העיצוב הבסיסי, הנושא יכול להכיל כמה אלמנטים עיצוביים אחרים כגון בעלי חיים, ציפורים, פרחים ובאנרים להפוך את העיצוב הפשטני הזה למשמעותי ומורכב יותר. היבט חשוב נוסף של אמנות זו הוא צבע שכן ניתן לגרום לעיצוב המראה הפשוט להיראות יוצא מן הכלל עם שימוש נכון במערך של צבעים בהירים. למרות שאנשים מסוימים יכולים לעשות את הקעקועים האלה בשחור מסורתי, אמני קעקועים מומחים יכולים ליצור תענוגות חזותיים מבריקים על ידי ערבוב והתאמת הצבעים הנכונים לעיצובים של ספרות רומיות..

  מדריך מיקום

  כמו כל עיצוב קעקוע אחר, מיקום קעקוע הספרות הרומיות נקבע על פי גודלם ועיצובם. עיצוב זה הוא תכליתי למדי מכיוון שניתן לעשות אותו בכל גודל ולהיראות טוב כמעט בכל מקום בגוף. קטנים נראים מדהים על מפרק כף היד, גב הצוואר, גב האוזן ו קרסוליים, בעוד שניתן להדביק קעקועים בגודל גדול יותר על הכתף, אַמָה, גב תחתון, חזה, ירך ו אזור הצלעות. צורה פופולרית של עיצוב קעקועים של ספרות רומיות היא רצועת זרוע או צמיד, שבה המספרים מסודרים בצורה של רצועה ארוכה ועטופים סביב הזרוע או פרק כף היד.

  ידוענים

  אחת הסיבות העיקריות לפופולריות הגוברת של קעקוע ספרות רומיות היא העובדה שסלבריטאים רבים תמכו בהם בכך שהפכו אותם לחלק מהאישיות שלהם. כמה מפורסמים עולמיים שנצפו בקעקוע אמנותי של הספרות הרומיות הם ריהאנה, מיילי סיירוס, אנג’לינה ג’ולי, אווה לונגוריה, ג’סטין ביבר, ויקטוריה בקהאם, דיוויד בקהאם, סלינה גומז ו ביונסה נואלס.

  מילים אחרונות

  קעקוע של ספרות רומיות הוא עניין של התחייבות וצריך לקבל אותו בדיו רק אם אתה מוכן לגמרי לשאת את הכאב שלו כמו גם לבזבז כסף וזמן על אותו דבר. נושא נושא צריך להיות בטוח שכל קעקוע שנבחר על ידו צריך להתאים את יחסו ואישיותו לשלמות, מכיוון שקשה מאוד להיפטר מקעקוע ברגע שהוא הופך לחלק מהגוף..

  קעקוע ספרות רומית על חזה מאת אמילקרקעקוע ספרות רומיות על האמה מאת קמרוןקעקוע כף הרגל של הספרה הרומית מאת Aquiles Reyesתאריך חתונה עיצוב ספר קעקוע רומאיקעקועים של ספרות רומיות על הכתף מאת עקרבעיצוב קעקוע ספרות רומית על ידי ShockStarקעקוע ספרות רומית על כתף מאת קעקוע בועהקעקוע מספרים רומיים מאת סיימון דיאמנטקעקוע הספרות הרומיות בצד על ידי אנוקקעקוע מספר רומי מעגלי מאת לוק סמית 'קעקוע ספרות רומיות ברגל מאת ג'יידקעקוע ספרות רומית מאת נינהעיצוב קעקוע ספרות רומית על כתף מאת דקאס ויקטורקעקוע צוואר ספרות רומאי מאת דיזיקעקוע ספרות רומאי על ביספ מאת רבקה סופיהקעקוע ספרות רומית מאת לוקאס רוסאריוקעקוע ספרות רומיות באותיות קטנות מאת פול ויטליקעקוע ספרות רומית מאת לורי לאבוסיירעיצוב קעקוע ספרות רומית על ידי תכנית שרטוטקעקוע חזה למספר רומי מאת רקה ביטנקורטקעקוע חזה למספר רומי מאת וואדיקעקוע ספרות רומית מאת ווסטון ולרקעקוע צדדי של הספרה הרומית מאת Rune Eide Stenehjemקעקוע מספר רומי מגולףקעקוע ספרות רומית מאת פרנק טראןקעקוע פרחוני של הספרה הרומית מאת קרטיסעיצוב קעקוע ספרות רומית מאת נטשה הוםעיצוב קעקוע ספרות רומית מאת חואן קרלוסקעקוע שעון מסתובב מאת ניקי נורברגקעקוע תאריך ספרות רומאי מאת לינדזי אליסון מקארתיקעקוע ספרות רומאי אנכי מאת ברנדן מרטיןקעקוע ספרות רומית מאת ג'והאנה הופמןקעקוע ספרות רומית על כתף מאתספרות רומית-קעקוע -021

  ספרות רומית-קעקוע-020

  ספרות רומית-קעקוע -019

  ספרות רומית-קעקוע -018

  ספרות רומית-קעקוע-17-650x488

  ספרות רומית-קעקוע-15-650x488

  ספרות רומית-קעקוע -016

  ספרות רומית-קעקוע -017

  ספרות רומית-קעקוע-14-650x488

  ספרות רומית-קעקוע -014

  ספרות רומית-קעקוע -13

  רומא-מספר-קעקוע-013

  ספרות רומית-קעקוע -12

  רומן ספרות-קעקוע -010

  ספרות רומית-קעקוע -10

  רומן ספרות-קעקוע -011

  ספרות רומית-קעקוע-11-650x488

  ספרות רומית-קעקוע -012

  ספרות רומית-קעקוע -08

  ספרות רומית-קעקוע -8

  ספרות רומית-קעקוע -09

  ספרות רומית-קעקוע-9-650x488

  ספרות רומית-קעקוע -015

  ספרות רומית-קעקוע -05

  ספרות רומית-קעקוע-5-650x488

  ספרות רומית-קעקוע -06

  ספרות רומית-קעקוע -07

  ספרות רומית-קעקוע-4-650x488

  ספרות רומית-קעקוע -04

  ספרות רומית-קעקוע -3

  ספרות רומית-קעקוע -03

  ספרות רומית-קעקוע -2

  gomez1f-3-web-650x488

  ספרות רומית-קעקוע -01

  ספרות 1-רומיות-בהישג יד

  2-אהבה-לב-סמל-תאריך חתונה

  3-קעקועים-עיצוב על פרק כף היד

  4-תאריך לידה-וצורה אינסופית

  5 תאריך לידה-על-אנקל

  6 ספרות רומיות על גב

  7 ספרות רומיות על בהונות

  8-חתול-גירוד-מספר רומאי

  ספרות 9 ורדים ורומאים

  10 ספרות רומיות על עצם הצווארון

  11-ספרות רומיות-על-בנות-זרוע

  12-יום-תאריך על פרק כף היד

  13-רומני-שעון-קעקוע

  קרסול 14-עוגן-רומאי-ספרתי

  15-חתונה-תאריך-על-טבעת-אצבע

  16-רומן-מספר-קעקוע באצבע

  17-נוצות-רומיות-ספרות-על-צלע

  18 תסריט-רומאי-ספרה על פרק כף היד

  19-קורסי-רומאי-ספרות-קעקוע

  20 ספרות רומיות על זרוע

  21-רומית-ספרה-13-על-צלע

  22 ספרות-רומניות על המותניים

  23-ערבית-קוריאנית-מספר לשלושה

  24-3d-roman-number-on-aarm

  25-פרח-ורומאי-ספרה על האמה

  26-רומן-מספר-אימוץ-תאריך-על-צלע

  27-רומית-ספרה-פרק-קעקוע

  30 מייליי-סיירוס-קעקוע ספרות-רומית

  ספרות יום הולדת ברומא

  טור-שביעי-קעקוע

  תאריך לידה-ספרות רומיות-קעקוע

  תאריך המוות

  מעצב-חזה-קעקוע

  סופי-פנטזיה-7-קעקוע

  חמישה-בתוך-פרק כף היד

  קעקוע ביד

  ממיקס-קעקוע

  הקעקוע שלי-שחור-לבן

  רומן -15-קעקוע

  ספרות רומיות

  ספרות רומית-שמונה

  ספרות רומיות-קעקוע ברגל

  אישיות מפוצלת

  עשרת אלפים-עכשיו

  וינסטון צ'רצ'יל

  קעקוע xv

   מאמר קודם110 עיצובים קעקוע עיניים אטרקטיביים ביותר ומשמעויותיהםהמאמר הבא150 קעקועים ומשמעויות נפלאות של טווס צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   100 קעקועי הכנופיה הידועים לשמצה ומשמעויותיהם
   Next Post
   145 Rockinin musiikkitatuointia, jotka saavat sinut laulamaan