15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

100 קעקועי הכנופיה הידועים לשמצה ומשמעויותיהם

100 קעקועי הכנופיה הידועים לשמצה ביותר & המשמעות שלהם

על ידי צוות TSU – 9 בנובמבר 2019 0 14676

  קעקועים משרתים מגוון מטרות בכנופיות פושעות, ולכל כנופיה יש מערך משמעויות סודיות פחות או יותר הקשורות בעיצובים ספציפיים..

  מסתורין ככל שהן מסקרנות, קעקועים הקשורים לכנופיות עוררו עניין וסקרנות במשך עשרות שנים.

  קעקוע כנופיה אחורית

  קעקועים של כנופיות וכלא

  חברי כנופיות פשע וקבוצות מאפיה מסוימות בכלא ומחוצה לו נושאים קעקועים חדורי משמעויות ספציפיות ביותר. קעקועים אלה ומשמעויותיהם משתנים מקבוצה לקבוצה, שכן לכל חבורה יש ‘שפת קעקועים’ משלה, כביכול.

  קעקוע של כנופיה יפנית

  כמה קעקועים של כנופיות נועדו כ סמלים של הכרה לגבי דרגתו וניסיונו של הפרט, הכישורים הספציפיים שיש לו, או הפשעים שהם ביצעו במהלך פעילותו בתוך הקבוצה. קעקועים אלה נעשים בהתנדבות, כלומר האדם צריך להסכים לקבל את הקעקוע.

  כנופיה יפנית עם קעקועים

  אבל קעקועי כנופיות הם לא תמיד דבר ‘חיובי’. לפעמים, הם משמשים כ עֲנִישָׁה, ניתנת לעתים קרובות בכוח (ללא הסכמת האדם). בדרך כלל, אלה ממוקמים במקום מאוד גלוי ובלתי אפשרי להסתיר, כגון פניו של האדם.

  עבור קבוצות פשע בכלא, לקעקועים יש משמעויות נוספות. לדוגמה, הקעקוע יכול להצביע על הפשע שהאדם ביצע וגרם לכליאתו.

  קעקועים של כנופיות פנים

  זו יכולה להיות סוג של הכרה חיובית – אם הפשע נתפס כמועיל לקבוצה הפושעת – או עונש – אם הפשע הוא דבר שהקבוצה לא מסתייגת ממנו. הראשון מגביר את מעמדו של האדם בתוך הקבוצה, ואילו השני נועד לבייש אותו ולסמן אותם כבוגדים.

  מומלץ הבא: אל תפספסו המדריך שלנו לקעקועי סמוראים הַבָּא!

  לקעקועים בכלא יכולות להיות גם משמעויות נייטרליות יותר, כמו מספר הפעמים שהאדם ישב בכלא. במעגלים מסוימים, זה מסומן על ידי צלבים על מפרקי האדם – צלב אחד לכל עונש מאסר.

  קעקוע בכלא

  דוגמאות למערכות קעקוע כנופיות

  אי אפשר יהיה לרשום את הקעקועים של כל הכנופיות בעולם-בחלקן כי יש כל כך הרבה מהן, ובחלקן בגלל שזה לא בדיוק נושא שנחקר היטב..

  קבוצות פשע רבות חשאיות מאוד בנוגע לסימניהן – באופן מובן – ואינן הופכות אותן לידע ציבורי. רבים משתמשים גם בקודים ובצפנים, כגון אלה שאומצו על ידי Crips and Bloods בקליפורניה.

  קעקוע גולגולת על הזרוע

  הקריפס הם כנופיה ידועה לשמצה הממוקמת באזורי החוף בדרום קליפורניה, נעולה ביריבות מרה עם הדמים. לצד השימוש בסמל של כתר בעל שלוש או שש נקודות, ה- Crips משתמשים בקוד בהרבה מהקעקועים שלהם. צורה אחת כוללת החלפת אותיות בודדות במילה במספר האות באלף בית – 1 עבור A, 2 עבור B, 3 עבור C וכו ‘..

  לדוגמה, המספרים 211 המקועקעים על חבר Crip מייצגים ‘BK’, שפירושו בתורו ‘רוצח דם’ – מה שמעיד על כך שהאדם הרג חבר בכנופיה היריבה, הדמים.

  קעקוע כנופיה על החזה

  הדמים השתמשו גם בצורות קוד בסימונים שלהם. דוגמה אחת היא הצופן 13/13 – פיצול האלפבית לשניים והחלפת האותיות מהמחצית הראשונה באותיות השנייה, ולהיפך – A הופך ל- N, ו- N הופך ל- A, B הופך ל- O ו- O הופך ל- B וכו ‘..

  מלבד השימוש בקוד, חברי דם לרוב יקעקעו את האותיות MOB – שהם “חבר בדם”. המילה ‘פירו’ נפוצה גם היא. כנופיית הדם המקורית נקראה קומפטון פירוס (על שם רחוב ווסט פירו בלוס אנג’לס), כך שזוהי נסיגה למוצא החבורה. כף כלב היא גם סימון נפוץ.

  קריאה מומלצת: בדוק את ההשראה שלנו מדריך קעקועים לדוב.

  קעקוע בכלא

  קעקועים של כנופיות אסיאתיות

  כשחושבים על קעקועים הקשורים לפלילים, אחת הדוגמאות המרכזיות שיעלו בדעתכם הן הקעקועים המרשימים בכל הגוף של המאפיה היפנית, יאקוזה. קעקוע ביפן כבר מזמן קשור לפעילות פלילית – לפני מאות שנים, הרשויות השתמשו בקעקועי פנים כדי לסמן ולבייש עבריינים לצמיתות.

  המאפיה אימצה מנהג זה והחלו לסמן את עצמם, כדי לפשט בצורה גסה היסטוריה ארוכה ומורכבת.

  למעשה, קעקועים נרחבים כבר אינם שם נרדף לשיוך המאפיה ביפן – זה לא מעשי, מסיבות מובנות, ומושך תשומת לב מיותרת. בהתחשב במיוחד שקעקוע בדרך כלל מזועזע ביפן, כך שלא הרבה אנשים נושאים קעקועים גלויים.

  נשר עם קעקוע סמוראי

  קעקועים של כלא רוסי

  מבין הסימונים שניתנו לפושעים רוסים בבתי כלא, הסמלים הידועים כוללים:

  • חתול – נפוץ לגנבים. פירושו של חתול יחיד הוא שהגנב פעל לבדו, בעוד מספר חתולים מצביעים יחד על גניבה כחלק מקבוצה פושעת. ראש חתול נחשב גם לקעקוע של מזל טוב לגנב, אם כי כשהוא נלבש על החזה, הוא מסמל התעלמות ושנאה של הפושע לרשויות החוק.
  • חיפושית חרבת – גם סמל למזל טוב לגנבים, בדרך כלל מסמל כיס.
  • כוכב – באופן כללי, כל נקודה של הכוכב מייצגת שנת מאסר. חברי עלית בפשע המאורגן ברוסיה, המכונים Vor V Zakone (‘גנב על פי חוק’), משתמשים בכוכב בעל 4 זרועות גדולות, 4 בינוניות ו -8 קטנות. כוכב Vor V Zakone על כל כתף מצביע על עמדה של סמכות גבוהה בתוך הכנופיה, בעוד שכוכבים על הרגליים או הברכיים אומרים שהאדם לא יכרע ברך לפני אף אחד.
  • לַחֲצוֹת – כפיפות או עבדות. ניתן לתת בכוח כעונש.
  • מניקים – מייצג חמש שנות מאסר או יותר.
  • סמלים צבאיים -לעתים קרובות מסמנים כי האסיר היה פושע בכיר לפני שנכלא.
  • גולגולת – בדרך כלל פירושו שהאסיר הוא רוצח.
  • חוט תיל – כאשר הוא מונח על המצח, פירוש הדבר שהאסיר מרצה עונש מאסר עולם ללא אפשרות לשחרור.
  • ציפורים באופק – לסמן את הכמיהה לחופש ולהתכוון ‘נולדתי חופשי וצריך להיות חופשי’.

  חבר כנופיה עם קעקועים

  סמלים של קעקוע פלילי כללי

  לצד קעקועים ספציפיים לכנופיות או לכלא, ישנם מספר סמלים ועיצובים שיכולים לשאת משמעויות אוניברסאליות בעולם התחתון הפלילי.

  • נָמֵר – כוח ועוצמה
  • קורי עכביש – זמן שהייה בכלא או זמן בילה ‘שנתפס ברשת’ של אורח החיים של הכנופיה הבלתי נמנעת
  • שלוש נקודות – מסודרים במשולש, הם מייצגים ‘כלא, בית חולים, בית קברות’ – דרכו הטיפוסית של חבר כנופיה. במעגלים מסוימים, זה יהיה הקעקוע הראשון שקיבל אדם לפני שהפך לחבר מן הכנופיה. עיצוב זה קשור בעיקר למאפיה המקסיקנית
  • חמש נקודות – סימן ‘מעגל חברים’ וההגנה שהיותך חבר בקבוצה פושעת. במקור סמל וייטנאמי, הוא משמש בדרך כלל על ידי הדמים, תלמידי הגנגסטר והטריאדות האסיאתיות
  • מסכות או פרצופים של ליצן – המשוייכים לרוב לכנופיות אסיאתיות ולטיניות, אלה בדרך כלל מתכוונים ל”שחק עכשיו, שלם מאוחר יותר “.

  קעקוע בכלא

  מילים אחרונות

  בואו נסיים במילת זהירות מחייבת: רוב הכנופיות מתייחסות לקעקועים האישיים שלהן ברצינות יתרה. כמה קעקועים מרוויחים, במקרה של אלה שמסמנים דרגה, מיומנות או ניסיון – אחרים הם סוג של עונש על עבירות חמורות נגד חוקי החבורה.

  מוּמלָץ: אנחנו מתמודדים קעקועים של נחש במדריך האחרון שלנו.

  ככזה, יהיה זה לא נבון לצאת לקעקוע הקשור לכנופיה ספציפית ויש לה משמעות בה. במקרה שיש לגלות את הקעקוע ה’לא מרוויח ‘, זה עלול להיות בעל השלכות חמורות על האדם. לכן מאוד לא מומלץ לאמץ סימני כנופיות אך ורק למטרות אסתטיות.

  קעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלאקעקוע בכלא

  כנופיית דם

  כנופיית שרשרת

  מועדון-קעקוע

  דני-גאנג

  לא לתת

  אדי-כנופיה

  תשכח אותי

  דיו כנופיה

  חבר כנופיה

  תמהיל כנופיות

  קעקוע הומי

  כנופיה בדיו

  איש דיו

  קעקוע בדיו

  כנופיה יפנית

  מורה-פנים

  מורא-כנופיה

  מורה-קעקוע

  morgan-street

  מנודה

  רוסה

  סנטה

  כנופיית גולגולת

  חבורת גולגולות

  גולגולת-קעקוע

  קעקוע-גולגולת

  טוקיו-משמן

   מאמר קודםמדריך פירסינג של מדוזה (+150 תמונות מדהימות!)המאמר הבא150 עיצובים קעקוע נוצות לנשים & גברים צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   250 קעקועים תואמים מגניבים לזוגות
   Next Post
   110 تصاميم وشوم تاج رشيقة ومعاني