15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

150 עיצובים ומשמעויות קעקועי שמש מרשימים ביותר

150 עיצובים ומשמעויות קעקועי שמש מרשימים ביותר

על ידי צוות TSU – 20 ביוני 2016 0 3190

  השמש נחשבת כמרכיב החיוני ביותר במערכת השמש. למעשה, הוא מופיע כבסיס לכל החיים על פני כדור הארץ, מכיוון שהוא מספק חום ואור, החיוניים לשמירה על החיים על פני כדור הארץ. מאז ימי קדם, השמש נערצה בכל רחבי היקום, כנותן חיים ואנרגיה. אולי זו הסיבה לכך שהכוח השמימי החזק הזה תופס מקום חשוב בדת, בתרבות, במסורת וגם באמנות קעקועים, שם קעקוע השמש הפך לאחד מעיצובי הקעקועים המבוקשים ביותר..

  אם אתה רוצה להיות מחוץ לקעקועים רגילים כמו קעקועי הפרחים וקעקועי בעלי חיים, אז הקעקועים האלה בהחלט מושלמים עבורך. שמש היא אחת מאלה גופים שמימיים המשמשים נושאים יפים לקעקוע. למעשה, מספר האנשים שעושים את הקעקועים האלה חקוקים על גופם גדל במהירות מידי יום. מלבד העובדה שקעקועים אלה יכולים להפוך את המראה הגופני שלך למדהים במיוחד, אלה יכולים להפוך אותך לאדם מסקרן מאחר וקעקועים אלה עמוסים במספר משמעויות. השמש היא דבר חשוב מאוד בחיי בני האדם. זו אחת הסיבות לכך שהרבה אנשים מודים בקיומה באמצעות קעקוע על גופם.

  קעקוע שמש (12)

  משמעויות קעקועי שמש

  השמש מוכרת ככוח העליון בטבע, שהקיום של היקום כולו תלוי בו. לעיצוב השמש המיסטי יש ערך סמלי רב והוא פופולרי בקרב גברים ונשים כאחד. אף על פי שכל אדם מפרש עיצוב קעקועים בדרכו שלו ורוצה שהוא יגרום לזה לסמן את אמונתו או גישתו, ישנן כמה משמעויות סמליות מיוחדות.

  • ציוויליזציות ושמש לתרבויות שונות ברחבי העולם היו השקפות ואמונות שונות לגבי השמש, בהן השתמשו בשפע כמרכיב עיצובי ביצירות האמנות שלהם. השומרים סגדו לאוטו כאל השמש משנת 3000 לפני הספירה, בעוד שהשמש נערץ כשמאש בתרבות האכדית ורא בתרבות המצרית העתיקה. היוונים העריצו את אפולו כאל השמש. עדויות שונות סביב השמש מצביעות על מקום המשמעות שלה, הן במובן המדעי והן הדתי, מאז ימי קדם. דרום מצרים היא ביתם של חוגת השמש העתיקה ביותר בעולם, שתחילתה לפני 6000 שנה.
  • מושיע אנושי – מתחילת הזמנים, השמש ידועה כתומכת החיים על פני כדור הארץ מכיוון שהיא נותנת אנרגיה בצורה של חום ואור למין האנושי. למעשה, הוא מייצר כוח ואנרגיה לחיים בכל היצורים החיים על פני כדור הארץ ושום דבר אינו אפשרי על פני כדור הארץ ללא אותו דבר.
  • פוריות וחיוניות – משמעות סמלית נוספת של השמש מתייחסת אליה לפוריות וחיוניות, מכיוון שזוהי השמש המסייעת ביצירת חיים חדשים ולידה מחדש..
  • סמל לאמת – השמש נחשבת גם לסמל האמת והסיבולת, העומדת במקומה ועושה את עבודתה בסבלנות ומחויבות בלתי פוסקת. השמש נותנת לנו אמונה שהיא תמיד תעמוד לצד כדור הארץ ותמלא את צרכי המין האנושי החי כאן.
  • מגן על החיים התרבות האינדיאנית מתייחסת לתפקיד השמש כמגן החיים על פני כדור הארץ. הוא נערץ כשומר אור היום וכל עוד השמש שם, שום דבר לא יכול להרוס את החיים על פני כדור הארץ.
  • אומץ, אומץ וחוכמה – ישנן אמונות כלליות אחרות הקשורות לשמש הנפוצות בתרבויות שונות בעולם. השמש מייצגת אומץ, אומץ וחוכמה. הוא מביא מזל טוב ותקווה ומשדר אנרגיה חדשה בבני האדם מדי יום. מיתוס נוסף על השמש הוא שכאשר כדור הארץ יגיע לסיומו, תהיה שקיעה אחרונה ביום האחרון שלה.

  בדרך זו השמש מקושרת למגוון רחב של משמעויות וניתן לשלב את עיצוב השמש הבסיסי עם אלמנטים עיצוביים שונים כדי לתת משמעות חדשה ושונה לחלוטין לעיצוב השמש. לכן, אמנות השמש מתבוננת באור שונה בהתאם לעיצוב הבסיסי שלה ולאלמנטים הכלולים בה. בדוק את אוספינו של קעקועים ביומכניים, קעקועים תלת מימד, קעקועים של חינה לרעיונות יצירתיים.

  אנשים מפורסמים

  אי אפשר להכחיש שיש הרבה אנשים מפורסמים בעולם בימינו שעונדים קעקועים יפים מאוד על גופם. כמה מיצירות אמנות הגוף הנהדרות האלה הן קעקועי השמש. כן, קראת נכון. אם אתה רוצה להכיר את אותם אנשים מפורסמים שאוהבים אמנות שמש כמוך, הנה כמה מהשמות שלהם:

  • שאנון האריס -שאנון האריס הוא כוכב יוטיוב בן 24 מהמדינה היפה של ניו זילנד. כן, היא הפכה מפורסמת ביותר בעולם באמצעות ערוצי היוטיוב שלה שיש להם קשר לאיפור. שאנון נראית איתה יפה מאוד אמנות שמש על אצבעות ימין שלה. השמש מלווה בתמונות של כוכב לכת וירח.
  • סקרלט ג’והנסןסקרלט ג’והנסון היא שחקנית, זמרת ודוגמנית אמריקאית מדהימה בת 31. יש לה אמנות שמש יפה וצבעונית הממוקמת על זרועה השמאלית. העיצוב הוא שמש שעומדת לשקוע ממש מול הים.
  • ג’ניאן גארופאלוג’ניאן גארופאלו היא שחקנית קולנוע אמריקאית בת 51, סופרת, פעילה פוליטית ליברלית וסטנדאפיסט. למרות גילה המבוגר, היא עדיין נראית נהדר עם אמנות השמש העולה שלה הממוקמת על זרועה העליונה הימנית, המלווה בקעקוע לב אדום..
  • מרסיה ביסוגניןמרזיה ביסוגנין היא עוד אדם מפורסם מאוד בעולם בגלל ערוץ היוטיוב שלה. היא יוטיוברית איטלקית בת 23, שהיא הבעלים של שם ערוץ היוטיוב, CutiePieMarzia. מה שמעניין עוד יותר במרזיה היא העובדה שיש לה אמנות שמש אזור חוט השדרה. זה בעצם א עיצוב יין יאנג הנושא את צורת השמש.
  • אסאמי זדרנקה אסאמי זדרנקה הוא זמר מפורסם מאוד שחבר בקבוצת המוסיקה הידועה בשם ג’ונגל ניאון. היא גם מעריצה גדולה של אמנות שמש. יש לה את זה עליה יד שמאל המלווה בירח הסהר. אבל העיצוב כולו פשוט מאוד.

  עיצובים יפים שונים

  בדיוק כמו שאר הקעקועים שהכרתם, אמנות השמש זמינה גם במספר עיצובים שבוודאי תאהבו. ובכן למעשה, אתה יכול להיות המאסטר בעיצוב שלך על ידי שילוב רעיונות הקעקועים שלך עם הרעיונות של אמן הקעקועים המקצועי שלך. אבל אם אתה רוצה להכיר כמה מהעיצובים הנפוצים אך המדהימים, הנה כמה מהם שתוכל לקחת בחשבון:

  • עיצוב שמש זורחת – עיצוב השמש העולה נעשה לחילופין כאמנות השמש היפנית. זה פשוט בגלל שלשמש העולה יש קשר עם תרבות יפנית. על פי העם היפני, השמש העולה היא סמל נהדר לגבריות, וזו אחת הסיבות מדוע מספר חובבי קעקועים בוחרים בעיצוב זה. עבור אנשים אחרים, עיצוב זה פשוט מרמז על התחלה חדשה או חיים חדשים למישהו שחווה לאחרונה סכנה גדולה בחייו.
  • עיצוב שמש פרחוני – מי ישכח גם את עיצוב השמש הפרחוני היפה מאוד? זה נעשה מדהים יותר בגלל הפרחים שמתווספים לתמונת השמש. תן שם לכל פרח שאתה רוצה, ובוודאי תוכל לשלב אותו בקעקוע אמנות השמש שלך. אתה יכול לבחור חמנית, לוטוס או ורד. הפרחים יעניקו הילה נשית לקעקוע, ולכן הוא מושלם עבור אותן חובבות קעקועים בחוץ.
  • עיצוב השמש השבטי – אם זוהי אמנות ייחודית ומדהימה מאוד שאתה מחפש, אז עליך ללכת על עיצוב השמש השבטי. עיצוב השבט ידוע כעיצוב הקעקועים האהוב ביותר על אנשים רבים בעולם, ואפילו על אותם קעקועים מקצועיים. למרות העובדה שחריטת עיצוב כזה על גופך עשויה להוות אתגר לאמני הקעקועים. עיצוב זה יהיה מושך מאוד את העין, והוא בהחלט ייראה אלגנטי על גוף הלובש. דוגמה טובה לכך היא אמנות השמש של בני המאיה. באמנות השמש השבטית המסוימת הזו, דימוי השמש משולב בדוגמאות פשוטות ויפות כמו גם בדפוסים מפורטים מאוד.
  • עיצוב ירח ושמשהירח והשמש שניהם גופים שמימיים, כך שאין סיכוי שהם לא יראו נהדר ביחד. עם זאת, גם אם שניהם גופים שמימיים, ידוע שהם היפוכים בדיוק זה לזה. זה פשוט כי ניתן לראות את השמש במהלך היום, ואילו את הירח ניתן לראות במהלך הלילה. לעיצוב כזה עשויות להיות למעשה משמעויות שונות, בהתאם לאופן בו הוא מצויר ומהם עיצובי המשנה המתווספים אליו. ידוע כי שני גופים שמימיים אלה מייצגים את הגברים והנשים. עיצוב כזה בדרך כלל אומר שיתוף פעולה ואחדות גם בזמנים המוזרים ביותר.
  • עיצוב קעקוע Sun Fishאתם אולי תוהים כיצד לכל הרוחות השמש והדגים נהיו טובים להיות ביחד. ובכן, רק עם אמנות השמש. מיותר לציין כי עיצוב זה יכלול דימוי של השמש ותמונה של דג אוקיינוס. למרות זאת, אתה לא יודע שיש בעצם דג שמש? כן, זהו דג בעל צורה עגולה כמו השמש, מה שהופך אותו לנושא מושלם לקעקועי אמנות השמש שלך. ידוע שדג מסוג זה מייצג את מכשפת המולה.
  • עיצוב ענן ושמשמלבד הירח, הענן יכול להיות משולב יפה לשמש בכל הנוגע לקעקוע. עיצוב מסוים זה ידוע כמשתף בכמות ניכרת של אלגנטיות. זוהי אחת הסיבות מדוע הוא נבחר על ידי הרבה חובבי קעקועים ברחבי העולם שירצו לקבל עיצוב קעקוע אלגנטי. עיצוב כזה הוא מאוד משמעותי בתרבות היפנית העתיקה. אנשים יפנים קדומים האמינו מאוד שאמנות הענן והשמש היא בעלת משמעות רבה.

  עיצובים קעקועים פופולריים לאמנות שמש

  עם כל כך הרבה סיבות לכך שהשמש היא הגוף השמימי החשוב ביותר במערכת השמש, זה ברור מאליו כי זהו גם אחד מעיצובי הקעקועים האהובים ביותר. יחד עם זאת, עיצוב הקעקועים הזה פשוט וקל לביצוע ונראה נהדר גם הוא, מה שאף מהווה את הפופולריות שלו. להלן מספר עיצובים נפוצים:

  • קעקועים שבטיים – עיצובים קעקועים שבטיים נשארים מועדפים נצחיים בקרב המעצבים כמו גם חובבי הקעקועים ברחבי העולם, בגלל המראה המושך את העין וההשפעה העוצמתית שלהם. רבים מהעיצובים השבטיים כוללים את השמש עם פניו של גבר הנראים בתוכה היטב. בני המאיה עיצבו את אמנויות השמש כדי להראות את כוחן ועוצמתן בעוד ששבט הנבאחו השתמש בו כסמל ליצירה. בעיצובים השבטים האצטקים, הקעקוע מגיע בדוגמאות שונות, החל מפשטות ועד לסגנונות ודוגמאות מפורטות יותר. שמש טאינו מייצגת את השמש ככדור לוהט, המוקף בקרניים חמות ועזות. השוואה בין השמש והירח יין ויאנג, שהם שני הצדדים ההפוכים והרגשיים של כל בן אנוש.
  • עיצוב גלגל שמש – עיצובים מסוימים מתארים את השמש כגלגל סולארי, הנראים שונים למדי מהאופייניים. אחרים יכולים להראות את השמש כנקודה פשוטה עם עיגול מצויר סביבה, בעוד שאחרים יכולים להראות צלב יחד עם עיצוב השמש הבסיסי. בעיצובים כאלה יש מעריץ עצום בעקבות מדינות המזרח התיכון.
  • עיצוב קעקועים פרחוניים – ניתן לשלב פרחים כמו לוטוס, ורד וחמניות בעיצובים של השמש בכדי להעניק להם מראה יפה ונשי. זה ייצור אפקט מבריק בהחלט לקעקוע. דרקון, עוף החול, דגים, אריה, זאב, פיל, דרקון, חפצים שמימיים כוכבים, ירח, ציפורים ועוד אלמנטים רבים כגון לוכדי חלומות, נוצות, עוגנים, חיצים, מצפן, גיאומטרי, סמלים מוזיקליים, לב, אינסוף, עצים, מלאכים, ניתן להשתמש בכנפיים גם כדי לשפר את עיצובי הקעקועים של אמנות השמש.

  קעקועי שמשקעקוע שמש (13)קעקוע שמש (14)קעקוע שמש (15)קעקוע שמש (16)קעקוע שמש (17)קעקועי שמש

  כמו כל עיצובי הקעקועים האחרים, המיקום נקבע על פי גודלו ועיצובו. בדרך כלל קעקועים גדולים ומפורטים יותר נראים טוב על האזורים כמו הבטן, הצלע, הכתף, הירך, הגב התחתון, עמוד השדרה, החזה, הרגליים והירך ואילו את הקטנים יותר ניתן לעשות על השרוולים, הקרסוליים, פרקי הידיים, גב הגב אוזן, צוואר אפילו כקעקועי אצבע.

  קעקועי שמשקעקועי שמשקעקוע שמש (18)קעקוע שמש (19)קעקוע שמש (20)קעקועי שמשקעקועי שמשקעקוע שמש (21)קעקוע שמש (22)קעקוע שמש (23)קעקוע שמש (1)

  למרות שקעקועי שמש הם כבר עיצוב קעקועים פופולרי, הפופולריות שלהם הגיעה לגבהים חדשים בתקופה האחרונה, לאחר שסחבו כמה סלבריטאים בינלאומיים גדולים. הרשימה כוללת את אורלנדו בלום, אנסטסיה, גודסמק, הנרי רולינס וקורי טיילור. כדאי לבדוק את האוסף שלנו אִמָא & קעקועים של בת, קעקועים של החבר הכי טוב, קעקועים של אחותקעקועים של דיו לבן.

  קעקועי שמש

  קעקועי שמשקעקועי שמשקעקועי שמשקעקועי שמשקעקועי שמשקעקוע שמש (2)קעקוע שמש (3)קעקוע שמש (4)קעקוע שמש (5)קעקוע שמש (6)קעקוע שמש (7)קעקועי שמשקעקועי שמשקעקוע שמש (8)קעקוע שמש (9)קעקוע שמש (10)קעקוע שמש (11)קעקוע שמש (12)

  מדריך מיקומים

  כמה ממקומות הגוף הנפוצים;

  • קעקועים על פרקי הידיים – הכל תלוי בך אם אתה רוצה את קעקוע אמנות השמש שלך יונח על פרק כף היד השמאלית או הימנית שלך. רק תחשוב על המטרה העיקרית של לבישת קעקוע כזה.
  • קעקועים על זרועות – זרועות יהיו גם המיקומים הטובים ביותר לקעקוע. אנשים בוודאי יבחינו בכך כאשר ישימו אותו שם. רק הקפד לחרוט אותו בחלק הימני של זרועותיך.
  • קעקועים על הצלע – יש הרבה אנשים שמעדיפים להניח אותו על הצלע. יש האומרים שזה עוזר להם מאוד להיראות מדהימים למין השני כשהם מניחים את הקעקוע על הצלע.
  • קעקועים בגב – אם אתה רוצה שהקעקוע שלך לא יהיה גלוי לעיני האנשים האחרים, אז זה יהיה נהדר בהחלט לשים אותו על הגב שלך.
  • קעקועים על רגליים – רגליים הן גם מיקומים מושלמים. רגלי בדרך כלל ארוכות יותר, כך שניתן בהחלט להשיג את האשליה המסוימת שאתה רוצה להראות עם הקעקוע שלך.
  • קעקועים על הבטן – מיקום מושלם נוסף לקעקוע זה הוא הבטן. זוהי אופציה נפוצה בקרב נשים רבות חובבות קעקועים בעולם השוקלות לעשות קעקועי שמש.
  • קעקועים על הירךאם אתה רוצה שהאמנות שלך לא תהיה כל כך ברורה לאנשים אחרים, אתה יכול לבחור להניח אותם על ירכיך.

  מילים אחרונות

  אין ספק שיש משמעות לקעקועי השמש על גוף של מישהו. אין סיכוי שהם לא יראו אותך יפה במיוחד. במילים אחרות, מלבד היותם כה משמעותיים, קעקועים אלה גם מאוד יפים במראה. אתה רק צריך לבחור את העיצוב הטוב ביותר שמתאים באמת למראה שלך וגם לאישיות הייחודית שלך.

  השמש היא הכוח החזק ביותר ביקום שבו כל החיים על פני כדור הארץ תלויים כשהם נותנים חום ואור. כל זה טבע עוצמתי, בשילוב עם יופיו האסתטי הופך קעקועי אמנות שמש לאחד העיצובים המבוקשים ביותר באמנות קעקועים. יכולים להיות עיצובים שבטים ואחרים הכוללים אלמנט כגון פרחים, דרקון, ירח, כוכבים ועוף החול.

  עיצובים קעקועי שמש גיאומטריים שמש קעקועים עיצובים רעיונות 2 קעקועי שמש מעצבים רעיונות 4 קעקועי שמש מעצבים רעיונות 6 קעקועי שמש מעצבים רעיונות 8 קעקועי שמש מעצבים רעיונות 10 12. קעקועי שמש מעצבים רעיונות 12 17. קעקועי שמש מעצבים רעיונות 17 קעקועי שמש מעצבים רעיונות 22 קעקועי שמש מעצבים רעיונות 23 26. קעקועי שמש מעצבים רעיונות 26 32. קעקועי שמש מעצבים רעיונות קעקועי שמש מעצבים רעיונות שמש-קעקוע-עיצובים שמש-קעקוע-עיצובים-1 שמש-קעקוע-עיצובים-2 שמש-קעקוע-עיצובים-3 שמש-קעקוע-עיצובים-4 שמש-קעקוע-עיצובים-5 שמש-קעקוע-עיצובים -6 שמש-קעקוע-עיצובים-7 שמש-קעקוע-עיצובים -8 שמש-קעקוע-עיצובים-9  שמש-קעקוע-עיצובים -11 שמש-קעקוע-עיצובים -12 שמש-קעקוע-עיצובים -13 שמש-קעקוע-עיצובים-14 שמש-קעקוע-עיצובים -15 שמש-קעקוע-עיצובים -16 שמש-קעקוע-עיצובים-17 שמש-קעקוע-עיצובים -18 שמש-קעקוע-עיצובים-19 שמש-קעקוע-עיצובים-20 שמש-קעקוע-עיצובים-21 שמש-קעקוע-עיצובים-22 שמש-קעקוע-עיצובים -23  שמש-קעקוע-עיצובים-25

   מאמר קודם130 עיצובים קעקועים משמעותיים של יונק הדבשהמאמר הבא100 רעיונות קעקועים חמודים של דיסני לחובבי קעקועים צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   250 קעקועים תואמים מגניבים לזוגות
   Next Post
   110 تصاميم وشوم تاج رشيقة ومعاني