15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

150+ עיצובים מקסימים של אליס בארץ הפלאות

150+ עיצובים מקסימים של אליס בארץ הפלאות

על ידי צוות TSU – 11 במאי 2020 0 3265

  מחפשים קצת השראה לקעקוע של אליס בארץ הפלאות? אל תחמיצו את האוסף שלנו של כמה מאמנות הגוף המדהימות ביותר בהשראת הספר המפורסם!

  קעקוע כובע מטורף

  בין עיצובים קעקועים בהשראת ספרות, אף אחד מהם אינו פופולרי כמו קעקועים של אליס בארץ הפלאות.

  אפילו עם הפופולריות שלהם, קעקועים בהשראת אליס בארץ הפלאות הם עדיין מוזרים, מהנים ומקוריים במיוחד.

  קעקוע גב של אליס בארץ הפלאות

  נפתחו בשנת 1865 על ידי לואיס קרול, הרפתקאות אליס בארץ הפלאות הוא רומן שכבש את ליבם ומוחם של דורות שלמים בכל רחבי העולם.

  במאמר זה, אנו הולכים לחקור את הסוגים העיקריים של עיצובים אליס בארץ הפלאות. אל תשכח לבדוק את הגלריה למטה להשראה נוספת!

  מוּמלָץ: יש לנו קעקועי כתר מכוסה במדריך זה.

  קעקוע אליס בארץ הפלאות על הרגל

  רעיונות לקעקועים של אליס בארץ הפלאות

  תווים

  אם יש לך דמות אהובה בסיפור של אליס, קעקוע המתאר אותם יכול להיות הדרך המושלמת לבטא זאת.

  הדמויות המרכזיות – ולכן נושאי הקעקועים הפופולאריים ביותר – הן:

  • אליס – כגיבורה, אליס מבינה את כמות ההופעות הגדולה ביותר בעיצובים של קעקועים. כדי ליצור את עיצוב אליס שלך, תוכל להיעזר באיורים, תיאורים מעיבודים או דמיון והבנה משלך של הדמות. בספר היא מתוארת כבעלת שיער בלונדיני באורך הכתפיים ועיניים כחולות, ובאופן המתאים לתקופה-לובשת שמלה בסגנון ויקטוריאני..

   קעקוע אליס בארץ הפלאות מאת כריס האץ '

  • חתול צ’שייר – עיצוב קעקוע של Cheshire Cat מרמז על אופי שובב. הוא נבדל בעיניו הגדולות, ביחס הפגוע ובחיוך גדול. כפי שניגע בהמשך, ההתייחסות הפופולרית ביותר לעיצובי קעקועים של חתול צ’שייר היא גרסת CGI של הדמות מהעיבוד הקולנועי לשנת 2010. לבדוק הפוסט הזה לקעקועים נוספים של חתולים.

   alice_in_wonderland_1

  • הכובען – עוד דמות המוכרת מיד מהרומן של קרול, הכובען הוצג על ידי ג’וני דפ בעיבודו של טים ברטון לספר. למרות שמעולם לא התייחסו אליו כך בספר, רוב האנשים מכירים אותו כ’כובען המטורף ‘. עיצובים של קעקוע כובעים מטורפים כוללים לרוב גבר בעל מראה מטורף חובש כובע עליון עם כיפה עם הכיתוב ‘בסגנון זה 10/6’, כפי שהוא מתואר בספר. הכתובת על הכובע היא התייחסות למחיר הכובע – עשרה שילינג ושישה אגורות.

   alice_in_wonderland_2כולנו כועסים כאן קעקוע מאת איאן סטראניגן

  • הארנב הלבן – בסיפור, אליס מגיעה לארץ הפלאות לאחר שעקבה אחר הארנב הלבן במורד חור הארנב. שני המרכיבים האלה הפכו למשהו של ספרות וסרטים – שקול למשל את ההתייחסות לארנב הלבן במטריקס. קעקועים של ארנב לבן יתארו-כפי שניתן לצפות-ארנב לבן, לבוש אפוד בסגנון ויקטוריאני ומחזיק שעון כיס..

   alice_in_wonderland_3

  • ארנבת מארס – קעקועי ארנבת של אליס בארץ הפלאות מציגים לפעמים במקום זאת את ארנבת מארס – בן לוויה של הכובען המטורף, מופרע ומוזר לא פחות. ארנבת מארס נבדלת מהארנב הלבן בפרוותו הכהה יותר ובמראה המעוות שלה.

  קריאה מומלצת: אל תפספסו את המדריך המדהים שלנו ל- קעקועים של בודהה!

  סמלים

  במקום לתאר ישירות דמויות מהרומן, עיצובים רבים של קעקוע אליס בארץ הפלאות מתמקדים במשמעות עקיפה.

  שימוש בסמלים ובהפניות פחות מוכרות מהספר יכולה להיות דרך מצוינת להעביר את משמעות הספר.

  עוגת אליס בארץ הפלאות

  בקבוקים עם תוויות ‘שתו לי’ הם בחירה נפוצה של עיצובים סמליים, וכך גם חורי ארנבת, קלפי משחק, כובעים, ועיניו וחיוכו של חתול צ’שייר..

  all-mad-alice-in-wonderland-tattoo

  ציטוטים

  אחת הסיבות העיקריות לכך שהרומן של קרול כל כך פופולרי הוא עומק המשמעות מאחורי אמירות פשוטות לכאורה.

  הדיאלוג הקליל, לעיתים אבסורדי במקצת, מובן בעיני רבים כבעל אמת עמוקה יותר.

  קעקוע אליס בארץ הפלאות מאת בקז

  שקול את המשפטים המפורסמים האלה מתוך הרומן:

  • “אין טעם לחזור לאתמול, כי הייתי אז בן אדם אחר.”
  • ‘מי אני בעולם?’ אה, זו הפאזל הגדול. ‘
  • “למה, לפעמים האמנתי בשישה דברים בלתי אפשריים לפני ארוחת הבוקר.”

  קעקועים רבים של אליס בארץ הפלאות כוללים ציטוטים מהספר. ניתן לכלול את המילים כאלמנטים של עיצוב גדול יותר, או ליצור קעקוע כתיבה נהדר בכוחות עצמם.

  ארץ הפלאות-קעקוע -29

  כאשר אתה כולל טקסט בקעקוע, כמרכיב עיקרי או נלווה, חשוב לבחור את הגופן הנכון.

  בחירת המראה המתאים לטקסט תבטיח שהוא משתלב היטב עם שאר העיצוב ומחמיא לו היטב.

  גופנים קורסים וכתובים בכתב יד הם בין האפשרויות הפופולריות ביותר לקעקועים. שניהם אסתטיים וקלים לעבודה ברוב העיצובים.

  איורים והתאמות חזותיות

  המהדורה הראשונה של הרפתקאות אליס בארץ הפלאות יצאה לאור עם 42 איורים חרוטים בעץ מאת ג’ון טניאל.

  תמונות אלו, שהודפסו פעמים רבות במהדורות עתידיות, עשו רבות לעצב את האופן שבו אנו מדמיינים את דמויותיו ואת עולמו של הרומן..

  קעקוע אליס בארץ הפלאות מאת פרנק סטוני

  כמה קעקועים בנושא אליס לוקחים את האיורים האלה כנקודת מוצא או התייחסות, לעתים קרובות מוסיפים צבע ואלמנטים אחרים כגון טקסט או סגנון מודרני יותר..

  מומלץ הבא: עיין במדריך שלנו ל- קעקועים בענן הַבָּא!

  הסתגלות

  במהלך השנים, היו מספר עיבודים להרפתקאות אליס בארץ הפלאות ולהמשך הרומן, מבעד לזכוכית.

  עיצובים רבים לקעקוע אליס בארץ הפלאות מעוצבים בהשראת החזות בעיבודים אלה, כולל:

  • אליס בארץ הפלאות של דיסני -הקלאסיקה המונפשת משנת 1951 הייתה המקור לחלק גדול מקעקועי אליס בהשראת עיבוד. הסרט נוצר בסגנון אופייני לדיסני בתקופה זו, וכולל רישומים ואנימציות קלאסיות. כשהם משמשים כקעקועים, תמונות אלה הופכות למה שמכונה סגנון הקעקוע המסורתי: צבעים בהירים וסולידיים, מראה דמוי קריקטורה, מעט עד חסר הצללה ומתווה כהה עדין..

   alice_in_wonderland_4

  • אליס בארץ הפלאות של טים ברטון (2010) – הסרט המצליח ביותר מציג את הסגנון הבלתי מעורער של הבמאי, עם ויזואליות מטורפת ודמויות מוגזמות.

   אליס בארץ הפלאות-קעקוע-חזה -979854364הביצוע CGI של חתול צ’שייר, בפרט, הוא נושא פופולרי בעיצובים בנושא אליס בארץ הפלאות ומייצר קעקועים תלת מימד מרשימים.

   קעקוע מדהים-חתול-אליס-בארץ הפלאות

  • אליס האמריקאית של מק’גי – משחק הווידיאו שיצא בשנת 2000 והמשכו של אליס: הטירוף חוזר לשנת 2011 מציג מבט אפל יותר על הסיפור, תוך שהוא שומר על הרבה חירויות בפרשנותו לרומן. כשנכנסים לז’אנר האימה הפסיכולוגית, החזות של המשחקים נמצאת בצד המטריד יותר, מה שהופך אותם להשראה המושלמת לקעקועים בעלי עיצוב אליס יותר מרושע..

  מאמר מומלץ: מה עם א קעקוע חתול?

  מילים אחרונות

  פרשנויות של הרומן משתנים בפרספקטיבה ובהשקפה. יש הרואים בספר פשוט חגיגה של דמיונו הפרוע של הילד.

  אחרים סבורים שיש טקסט סמלי יותר כהה בטקסט, לעתים קרובות בעל נימות פסיכולוגיות, המצביעים על כך שהסיפור הוא סיפור מחדש של המציאות באמצעות מוחו של אדם מופרע נפשית.

  בסופו של יום, אם אתה מחפש קעקועים של אליס בארץ הפלאות, סביר להניח שיש לך קשר אישי עם הסיפור.

  זה מה שזה אומר לך הכי חשוב, וזה מה שצריך להדריך אותך בבחירת עיצוב קעקועים בנושא אליס בארץ הפלאות.

  alice_in_wonderland_5alice_in_wonderland_6alice_in_wonderland_7alice_in_wonderland_8alice_in_wonderland_10alice_in_wonderland_11alice_in_wonderland_12alice_in_wonderland_13alice_in_wonderland_14alice_in_wonderland_15alice_in_wonderland_16alice_in_wonderland_18alice_in_wonderland_19alice_in_wonderland_20

  קעקוע אליס בארץ הפלאות מאת דן לאבריקעקוע אליס בארץ הפלאות ניק אימסקעקוע פרחוני של אליס בארץ הפלאות של מיני לאועיצוב קעקועים אליס בארץ הפלאות מאת סנדרה קונההקעקוע חתול צ'שייר מאת ג'ון פליזקעקוע אליס בארץ הפלאותכולנו כועסים כאן מאת סיביל סוזהקעקוע אליס בארץ הפלאות מאת פליפה רודריגס פה רודקעקוע אליס נוי מאת סנדרה קונההקעקוע אליס בארץ הפלאותקעקוע אליס בארץ הפלאות מאת בלז ברצ'נייקעקוע חתול צ'שייר מאת סאביחתול צ'שייר מאת בליין ביוסקעקוע אליס בארץ הפלאות מאת טיילר מאלקtweedledee ו- tweedledumקעקוע חתול Cheshire מאת Cavelluccitקעקוע אליס בארץ הפלאות מאת ג'יימס קולסקעקוע קרוס סטיץ 'אליס בארץ הפלאות מאת אווהקעקוע חתול צ'שייר מאת ג'אנלוקה מודסטיקעקוע ציטוט של אליס בארץ הפלאותalice-in-wonderland-tattoo-893ealice-in-wonderland-tattoo-32אקוורל-צ'שייר-חתולקעקוע ארנב של אליס בארץ הפלאות מאת מישיצ'ה קובאצ'ובהalice-in-wonderland-tattoo-34wiufesקעקוע משוגע הכובעים מאת פדריקה פלורוBlackwork אליס בארץ הפלאות קעקוע מאת כריס מארליalice-in-wonderland-tattoo-3443kקעקוע חתול צ'שייר מאת לי ריינולדס346345-alice-in-wonderland-tattooקעקוע חתול צ'שייר מאת אנטון YellowDogנרגילה-עישון-קטפילר-אליס-בארץ הפלאות-קעקועקעקוע חתול צ'שייר מאת בארט יאנוסalice-in-wonderland-tattoo-gflamingoכל-מטורף-כאן-אליס-בארץ הפלאות-קעקוע-ספיידקעקוע אליס בארץ הפלאות מאת מיסשהקעקוע משוגע הכובעים של ג'וני דפ מאת בלוןקעקוע חתול צ'שייר מאת בולו ארטכולנו משוגעים כאן קעקוע מאת בריאן היקסקסאליס בארץ הפלאות-קעקוע-ארנב-ממוסגר-מראהאליס בארץ הפלאות-קעקוע-ארנב-מסוגנןאקוורל אליס בארץ הפלאות קעקוע מאת פליפה רודריגס פה רודקעקוע מדהים-אליס-בארץ הפלאותקעקוע אליס בארץ הפלאות מאת דנקקעקוע אליס בארץ הפלאות מאת מקסאליס בארץ הפלאות סקיצה בסגנון סקיצה מאת טריקעקוע אליס בארץ הפלאות מאת מזרח ואןאליס-בארץ הפלאות-קעקוע-ג'וני-דפקעקוע צבעוני-צ'שייר-אליס בארץ הפלאותקעקוע אליס בארץ הפלאות מאת Yeliz Ozcanקעקוע ציטוט של אליס בארץ הפלאות מאת אריק ג'ונסalice-in-wonderland-tattoo-cheshire-cat-pinkקעקוע אליס בארץ הפלאות מאת רוצח המלכהקעקוע אליס בארץ הפלאותקעקוע ציטוט של אליס בארץ הפלאות מאת ראסל ואן שאיקalice-in-wonderland-tattoo-deppalice-in-wonderland-tattoos-cup-tea-BLACK-WHITEכולנו עשונו כאן קעקוע מאת נולאן דוראןקעקוע מרהיב-אליס-בארץ הפלאותקעקוע בצבעי מים אליס בארץ הפלאות מאת סינתיה סובראטיקעקוע חתול צ'שייר מאת קמיל מוקוטקעקוע באיכות גבוהה של אליס בארץ הפלאותalice-in-wonderland-tattoo94jhdalice-in-wonderland-tattooe224eשרוול קעקועים של אליס בארץ הפלאותקעקוע אליס בארץ הפלאות מאת סודסיקעקוע ייחודי- alice-in-wonderlandקעקוע הטוב ביותר של אליס בארץ הפלאותקעקוע חתול צ'שייר בהישג יד מאת קופעיצוב קעקוע חתול Cheshire מאת ג'אנלוקה מודסטיקעקוע אליס בארץ הפלאות מאת הלנה דרלינגקעקוע חתול צ'שייר מאת ג'ייקובו גלזקעקוע אליס בארץ הפלאות מאת לאזיalice-in-wonderland-tattoo-ousjkdקעקוע אליס בארץ הפלאותקעקוע אליס בארץ הפלאות מאת יאמיקעקוע אליס בארץ הפלאות מאת מאט קורזוןקעקוע אליס בארץ הפלאות מאת אילואליס בארץ הפלאות-קעקוע-ארנב לבןquote-alice-in-wonderland-tattooקעקוע אליס בארץ הפלאות מאת מריה פליטאליס לבנה בטאטו וונדרלנדalice-in-wonderland-tattoo-vintage-flamingoאליס בארץ הפלאות-קעקוע-ארנב לבןSONY DSCקעקוע alice-in-woderland

  alice_in_wonderland_21alice_in_wonderland_23alice_in_wonderland_24alice_in_wonderland_25alice_in_wonderland_26alice_in_wonderland_2728alice_in_wonderland_29alice_in_wonderland_30alice_in_wonderland_31alice_in_wonderland_32alice_in_wonderland_33alice_in_wonderland_34אליס וארץ הפלאות-קעקוע על הגבאליס בארץ הפלאות-לאורך הקלפים-קעקועאליס בארץ הפלאות-קעקוע חצי שרוולאליס-בארץ הפלאות-שרוולים-קעקועיםאליס בארץ הפלאות-קעקוע על הגבאליס-ב-וונדרלנד-קעקוע-טייץ-מצחיק-קעקוע-טייץ אליס-עם-פטריות-קעקועבצבע שחור-אליס בארץ הפלאות על הגבקעקוע-אליס בארץ הפלאותחתול-אליס בארץ הפלאותכוסות-שרוול-של-אליס בארץ הפלאות-העתקציטוט-באליס-בארץ הפלאות-קעקועפלא-קעקועארץ הפלאות-קעקוע -1ארץ הפלאות-קעקוע -2ארץ הפלאות-קעקוע -3ארץ הפלאות-קעקוע -4ארץ הפלאות-קעקוע -7ארץ הפלאות-קעקוע -8ארץ הפלאות-קעקוע -9ארץ הפלאות-קעקוע -11ארץ הפלאות-קעקוע -12ארץ הפלאות-קעקוע -14ארץ הפלאות-קעקוע -15ארץ הפלאות-קעקוע -16ארץ הפלאות-קעקוע -17 ארץ הפלאות-קעקוע -18ארץ הפלאות-קעקוע -19ארץ הפלאות-קעקוע -20ארץ הפלאות-קעקוע -21ארץ הפלאות-קעקוע -22מצלמת דיגיטל אולימפוסארץ הפלאות-קעקוע -24ארץ הפלאות-קעקוע -25ארץ הפלאות-קעקוע -26ארץ הפלאות-קעקוע -27ארץ הפלאות-קעקוע -28ארץ הפלאות-קעקוע -30

   מאמר קודם150 קעקועים תלת מימד המציאותיים ביותרהמאמר הבא100+ עיצובים קעקועים מהממים של האצטקים צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   250 קעקועים תואמים מגניבים לזוגות
   Next Post
   110 تصاميم وشوم تاج رشيقة ومعاني