15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

150 קעקועים ומשמעויות גאומטריות מעוררות השראה

150 קעקועים גיאומטריים מעוררי השתאות & משמעויות

על ידי צוות TSU – 10 במאי 2020 0 7075

  תסתכל על הגלריה שלנו של עיצובים קעקועים גיאומטריים המדהימים ביותר בסביבה!

  קעקוע גיאומטרי לאוקיינוס

  קעקועים בצורת גיאומטרי צוברים פופולריות במהירות, ולא קשה להבין מדוע.

  השימוש המשולב בסימטריה ובסמליות בעיצובים אלה מאפשר עיצובים מסוגננים ומכילים עם מרחב ביטוי למגוון ערכים ורעיונות..

  קעקוע זרוע גיאומטרי

  אם אתה מחפש השראה לקעקוע הגיאומטרי הפוטנציאלי שלך, סביר להניח שתתקל במונח ‘גיאומטריה מקודשת’.

  זהו מושג החורג מעבר לתחום הקעקוע ומתייחס לייחוס משמעויות סמליות לצורות ולפרופורציות גיאומטריות.

  החלק ה’קדוש ‘בגיאומטריה המקודשת עשוי לגרום לך לחשוב על דת ורוחניות – אכן, הוא בא מתוך האמונה שכוח אלוהי הוא הגאומטר של העולם בו אנו חיים..

  קעקועי גיאומטריה קדושה משמשים לעתים קרובות באופן סמלי כדי לשקף ערכים ועקרונות מסוימים.

  קעקוע גיאומטרי קוביה מאת Bicem Sinik

  היסטוריה של קעקועי צורה גיאומטרית

  הגיאומטריה עצמה היא חלק מרכזי במתמטיקה, עוד מהמאה ה -6 לפני הספירה.

  זה היה העיקרון המדעי המרכזי מאחורי חלק ניכר מהארכיטקטורה העתיקה, כולל פירמידות מצריות – והמצרים הקדמונים היו בין האנשים הראשונים שבחרו בקעקועים גיאומטריים..

  קעקוע יד גיאומטרי

  לכן קעקועים גיאומטריים אינם דבר חדש – ניתן לאתרם עד לפני למעלה מ -2000 שנה. המקרים הוותיקים ביותר שתועדו של קעקועים בנושא גיאומטרי נוגעים לתושבים המקוריים של מתחם האי מיקרונזיה.

  שם, קעקועים נלבשו כסימן להגיע בהצלחה לבגרות ולהוכיח את עצמך בתוך השבט – אך חשוב שרק גברים נשואים הורשו לקעקע.

  קעקוע שור גיאומטרי

  תהליך קעקוע

  מכיוון שקעקועים גיאומטריים נוטים לכלול הרבה מאוד פרטים ויכולים להיהרס על ידי הסטה הקלה ביותר מהתבנית, חשוב לבחור את העיצוב הנכון ואת הקעקוע המתאים לתפקיד..

  המבנה של עיצובים קעקועים גיאומטריים תלוי במידה רבה בקווים ישרים ובנקודות הממוקמות אסטרטגית – וכמו כל קעקוע, ככל שהקווים דקים יותר והעיצוב מסובך יותר, כך חשוב יותר לתקן אותו נכון.

  קעקוע הרים גיאומטרי על הגב

  יש הרבה רעיונות נהדרים לקעקועים המבוססים על גיאומטריה-החל מעיצובים נועזים עם צבעים עזים וקווי מתאר חזקים ועד קווים ונקודות שחורים..

  לא משנה באיזה סגנון תלך, אמן הקעקועים שבחרת אמור להיות מסוגל לייעץ לך לגבי קנה מידה ומיקום העיצוב המועדף עליך.

  למרבה המזל, השימוש בטכנולוגיה בהכנת עיצוב ובתהליך הקעקוע מקל על האמן לבצע את הקעקוע שלך בצורה מדויקת-עיצובים דיגיטאליים ושבלונות מודפסות הופכים את העבודה לפשוטה הרבה יותר..

  קעקוע אריה גיאומטרי

  משמעות קעקוע גיאומטרי

  כפי שצוין לעיל, עיצובים קעקועים גיאומטריים מסתמכים לרוב על סמליות. לאחר היסטוריה כה ארוכה ועשירה, הגיאומטריה רכשה מערך סמלים ומשמעות ספציפיים משלה.

  גם אם אין לך מושג שאתה רוצה שהקעקוע שלך יעביר, כדאי להכיר את עצמך עם משמעויות סמליות ידועות לפני שאתה מקבל דיו-הקעקוע שלך אולי לא מייצג משהו עבורך, אבל הוא אחרים!

  קעקוע גיאומטרי על הגב

  צורות שונות בגיאומטריה קשורות למרכיבים שונים של הטבע והחברה האנושית. אפילו לצורות בסיסיות כמו מעגלים וריבועים יש משמעות משלהן – מעגלים נוטים לייצג מערכות יחסים וקהילה, בעוד ריבועים קשורים ליציבות..

  בין צורות מורכבות יותר, ניתן להשתמש בדודקאדר (צורה תלת מימדית עם 12 פנים מישוריים) כדי להראות את הניגוד בין מורכבות לאחדות, וכך גם האיקוסאהדרון (20 פנים מישוריים).

  קעקוע גיאומטרי על האמה

  היסודות מיוצגים גם על ידי צורות ספציפיות – כדור הארץ מסומן על ידי הקוביה, האש על ידי הטטרהדרון, האוויר על ידי האוקטאהדרון, המים על ידי האיקוסאהדר והרוח על ידי המתרגל..

  זכור כי אינך צריך לבחור רק צורה ספציפית אחת – ניתן לשלב את כל אלה בדרכים שונות לייצוג ערכים והתאמות שונות, וליצור שכבות מרובות למשמעות האינדיבידואלית של הקעקוע שלך..

  מה שמדהים בזה הוא שכאשר אתה חושב על זה, כמעט כל סנטימנט או ערך יכולים להתבטא רק באמצעות קווים!

  קעקוע גיאומטרי

  כאשר בוחנים את נושא משמעות הקעקוע הגיאומטרי, חשוב לציין כי המיקום יכול להיות משמעותי לא פחות מהעיצוב עצמו.

  קיימת אמונה, הקשורה במיוחד לקעקועי גיאומטריה קדושה – בעלי חשיבות רוחנית – שלקיום הקעקוע על חלק מסוים בגוף יש משמעות משלו, ויש לו השפעה חיובית על הבריאות והרווחה הרוחנית..

  קעקוע זרוע פנדה גיאומטרית

  העיצובים הטובים ביותר

  מטבע הדברים, בסופו של דבר זה יהיה תלוי בך להחליט אילו ערכים – אם בכלל – אתה רוצה שהקעקוע הגיאומטרי שלך ייצג וכיצד להביע אותם בצורה הטובה ביותר במונחים חזותיים..

  עם זאת, ישנם כמה עיצובים נפוצים שיכולים להוות נקודת מוצא טובה לרעיונות שלך – במיוחד מכיוון שניתן להתאים אותם בקלות לצרכיך האישיים..

  • אמנות גיאומטרית של מנדלה – מנדלות הפכו למרכיב פופולרי ביותר באמנות הקעקועים העכשווית, לפחות בחלקן בשל הערך האסתטי שלה – כשנעשות אותן היטב, קעקועי מנדלה נראים מרשימים. אך מלבד היותם מענגים מבחינה ויזואלית, המנדלות הן בעלות משמעות סמלית גבוהה – הן סמל דתי מרכזי בהינדואיזם, המייצג את היקום בכללותו.
  • אומנות גיאומטרית של אורובורוס – אלמנט נפוץ נוסף בקעקועים גיאומטריים, לאורובורוס שורשיה במיתולוגיה היוונית. באמצעות תיאור דרקון או נחש הטורף את זנבו, האורובורוס מסמל רפלקסיביות עצמית ומעגל החיים והמוות. אורובורוס כפולה – סמל המציג שני נחשים המצטרפים זה לזה – אפשר לראות גם בתרבות היוונית העתיקה, והוא מייצג תנודתיות וגם אנרגיות מנוגדות אך משלימות – מושג שאתה עשוי לזהות כדומה לזה של יין ויאנג..
  • ינשוף גיאומטרי אמנותי – קעקועים של בעלי חיים גיאומטריים הם בין השילובים הנפוצים ביותר של גיאומטריה ועיצובים מסורתיים יותר בקעקוע. בעוד שחיפוש מהיר באינטרנט יחשוף שאפשר לעבד כמעט כל יצור לקעקועים של בעלי חיים גיאומטריים, הינשוף מנצח את כולם. ינשופים הם סמלים ידועים של חוכמה ואינטליגנציה, תוך שהם קשורים בתרבויות רבות לסודיות וללילה. ינשופים משולבים לעתים קרובות בקעקועים גיאומטריים מכיוון שהם עוזרים להוסיף שכבה נוספת של משמעות לעיצוב כבר מורכב.

  קעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטריים

  מיקומים

  כמו כל קעקוע, אין מקום אחד הטוב ביותר לעיצוב גיאומטרי. הכל תלוי בהעדפות שלך ובגודל הצורה של הקעקוע. האזורים הנפוצים לעיצובים גיאומטריים כוללים:

  • כתף/זרוע – היתרון במיקום זה הוא שאתה יכול לבחור לחשוף את הקעקוע שלך או לכסות אותו בעת הצורך, למשל עם שרוולים ארוכים יותר. עובד נהדר עבור עיצובים קטנים יותר.
  • חזור – מקום מצוין לעיצובים גדולים ו/או כאלה עם הרבה פרטים. עבור עיצובים רחבים, הגב שלך עשוי להיות המקום היחיד שבו ניתן למקם אותו מבלי לאבד את איכותו. כמובן, אתה יכול לבחור להשתמש בחלק העליון של הגב שלך או לקבל את העיצוב על שטח גדול יותר. זכור כי ההזדמנויות להצגת הקעקוע שלך עשויות להיות מוגבלות!
  • חזה – נהדר הן לעיצובים גדולים יותר והן לקעקועים קטנים יותר. כשאתה מחליט היכן למקם את הקעקוע שלך באזור החזה, שקול אם אתה רוצה שהוא יהיה גלוי לרוב (למעלה/באמצע החזה) או מוסתר (למטה למטה או לצד).
  • רגליים – מיקום נפוץ על הרגליים לקעקוע גיאומטרי הוא החלק האחורי של השוק או הצד של הירך. שוב, אזורים מסוימים ברגליים עשויים להיות קלים יותר לכיסוי או הצגה לפי הצורך – הקפד לקחת זאת בחשבון.

  כאשר בוחנים את מיקום הקעקוע שלכם, חשבו על רמת הפירוט שתרצו לכלול בעיצוב.

  דפוס מורכב יותר עשוי להוביל את אמן הקעקועים שבחרת להגדיל את העיצוב – להפוך אותו לגדול יותר כך שניתן יהיה לראות את כל הפרטים. 

  קעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטרייםקעקועים גיאומטריים

  מילים אחרונות

  הערעור של קעקועי צורה גיאומטרית הוא רב שכבתי-הם לא רק נראים נהדר, אלא גם יכולים להתאים אותם כך שישקפו רעיונות וערכים ספציפיים. ניתן להזריק משמעות רוחנית וסמלית לעיצובים בעלי מראה מדהים, ויש מגוון עצום של אפשרויות לבחירה-מקטן לגדול, ממונוכרום ועד לפריחה בצבע. תסתכל על הגלריה כדי לקבל קצת השראה ובהצלחה עם המציאת טוויסט משלך על קעקוע גיאומטרי!

  קעקוע בעל 6 דוגמאות קעקוע בעל 7 דוגמאות קעקוע בעל 8 דוגמאות קעקוע בעל 9 תבניות קעקוע בעל 10 דוגמאות 11-דוגמאות-קעקוע קעקוע בעל 12 תבניות 13-תבנית-קעקוע קעקוע עם 14 דוגמאות 15 קעקועים 16 קעקועים 17 קעקועים קעקוע עם 18 דוגמאות קעקוע עם 19 דוגמאות קעקוע בעל 20 תבניות קעקוע בדוגמת 21 קעקוע בדוגמת 22 קעקוע בדוגמת 23 קעקוע עם 25 דוגמאות 26 קעקועים 27-קעקוע קעקוע בדוגמת 28 קעקוע בדוגמת 29 30-תבנית-קעקוע קעקוע בדוגמת 31 קעקוע בדוגמת 32 קעקוע בעל 33 דוגמאות 34-דוגמאות-קעקוע 35-דוגמאות-קעקוע 36-דוגמאות-קעקוע 37-דוגמאות-קעקוע 38-קעקועים גיאומטריים  40-קעקועים גיאומטריים 41-קעקועים גיאומטריים אניך-אנדרו חיים-מכלב  מעגל קורי-אלוהי  קורי-פרגוסון נקודות-עיגולים-קעקועים ד פרנצ'סקו-בלקבינדו קעקוע גיאומטרי-דפוס02 9. קעקוע גיאומטרי-דפוס 30. קעקוע גיאומטרי-דפוס 37 44 51. גיאומטרי-דפוס-קעקוע 58. גיאומטרי-דפוס-קעקוע 79 17. קעקוע גיאומטרי-דפוס-קעקוע  קעקוע 191  20. גיאומטרי-דפוס-קעקוע קעקוע גיאומטרי-דפוס -212  חאבייר-גאונה קמיל-צ'אפיגה קנג'י-אלוקי Kike-Bugni-Skull-Illusion לייזר-ליז  ליפו 2 מרסין-אלכסנדר-סורוביץ ' מאט-פרסון מייקל-בנט-2 רוח-קעקוע מישל-לאבט ניאו אשליה אופטית פירמידות  ראס-אבוט 1 ראס-אבוט -2 סקיי-לרט-דו-פוינט תבנית שרוול-קעקוע-לגברים תבנית קעקוע  משולש משולשים ולנטין-הירש ואלקנוט-אל-אודין-משולשים ויקטור ג'יי וובסטר ויקטור ובסטר וינסנט-הוקט

   מאמר קודם150 עיצובים קעקוע ינשוף מבריק & המשמעות שלהםהמאמר הבא150 עיצובים ומשמעויות אינסופיות של קעקועים אינסופיים צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   250 קעקועים תואמים מגניבים לזוגות
   Next Post
   110 تصاميم وشوم تاج رشيقة ومعاني