15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

150 עיצובים קעקועים של טבעת נישואין מקסימים

150 עיצובים קעקועים של טבעת נישואין מקסימים

על ידי צוות TSU – 12 במאי 2020 0 4551

  קעקועי טבעות אירוסין וטבעות נישואין היו אלטרנטיבה בת קיימא לתכשיטים מסורתיים כבר זמן רב, וגדלו בפופולריות בעשור האחרון בערך.

  עם מגוון רחב של עיצובים לבחירה וההזדמנות להפוך את הטבעות המקועקעות שלכם לייחודיות לחלוטין, קעקועים של טבעות נישואין הם רעיון מצוין אם אתם מחפשים דרך יוצאת דופן להראות את המחויבות שלכם זה לזה..

  טבעת נישואין-קעקוע (2)

  קעקועים של טבעת נישואין יתרונות וחסרונות

  בדיוק כמו כל סוג אחר של קעקועים, ההחלטה לעשות קעקועים של טבעות נישואין או טבעות אירוסין דורשת התייחסות קפדנית.

  ריכזנו רשימה של יתרונות וחסרונות שיעזרו לכם בדרך להחלטה מושכלת.

  יתרונות:

  • כמו טבעת נישואין מסורתית, הקעקוע יהווה תזכורת מתמדת למערכת היחסים שלכם
  • כל קעקוע הוא סוג של התחייבות. מאחר וטבעות נישואין כבר מסמלות את המחויבות שלך זו לזו, הובלתן בדיו תדגיש את חשיבות מערכת היחסים שלך.קעקוע טבעת נישואין
  • בניגוד לתכשיטים, אין סיכוי שתאבד או יטעה את הקעקוע שלך.
  • קעקועים הם אפשרות זולה יותר מאשר תכשיטים מסורתיים. העלות הממוצעת של טבעת אירוסין בארה”ב היא בסביבות 5000 $, והעלות הממוצעת של להקות נישואין נעה בין 560 $ ל 1400 $. בינתיים, קעקוע טבעת עולה בין 50 ל -300 דולר בממוצע. המחיר המדויק יהיה תלוי במספר גורמים, כולל מורכבות העיצוב והתעריף לשעה שגובה האמן שבחרת. עיצובים מורכבים במיוחד ייקח יותר זמן לקעקע, ואם תבחר אמן שתעריפיו גבוהים מאוד, תוכל בסופו של דבר לשלם יותר. ובכל זאת, השורה התחתונה היא שאפילו התרחיש הגרוע ביותר למחיר של קעקוע טבעת יהיה זול יותר מהעלות הממוצעת של טבעת בפועל.
  • אם יש לך את הקעקועים שלך בעיצוב אישי, הם יהיו ייחודיים באמת עבורך. אותו דבר לא נכון לגבי טבעות נישואין מסורתיות (אלא אם כן אתה מיליונר).קעקוע טבעת נישואין

  חסרונות:

  • אף אחד לא רוצה לחשוב על זה ממש לפני שמתחתנים, אבל לא כל הנישואים נמשכים לנצח, והסרת קעקועים היא תהליך יקר, ארוך וכואב..
  • מכיוון שהם מונחים על האצבע שלך – אזור שנחשף כל הזמן לשמש והאלמנטים, חום וקור, מים, שטיפה ושפשוף תכופים ושריטות ופציעות – יהיה צורך לגעת בקעקועי טבעת במרווחי זמן קבועים כדי למנוע עיוות. או דוהה. מדובר בעיצובים קטנים הכרוכים בהכרח בהרבה פרטים מורכבים, כך שחשוב במיוחד להתעדכן בתחזוקה ובמגעים..קעקוע טבעת נישואין

  רמות כאב

  מלבד היתרונות והחסרונות לעיל, יש לזכור עוד כמה דברים כאשר אתה מחליט לעשות קעקוע טבעת.

  כאבים מופיעים לעתים קרובות ביחס לקעקועי טבעת, ולא בלי סיבה. אצבעות הן אזורים רגישים ביותר בגוף, ואין שריר וכמעט לא שומן לספוג את הכאב.

  רמות הכאב המדויקות ישתנו מאדם לאדם, בהתאם לסובלנות האישית.

  טבעת נישואין-קעקוע (1)

  העיצוב שתבחר ישפיע גם על כמות הכאב שאתה צפוי לחוות. עיצובים פשוטים יהיו הרבה יותר מהירים לקעקע – זה לא יזיק פחות, אבל זה יכאב לפרק זמן קצר יותר.

  טבעות גדולות, מורכבות ומורכבות יותר, במיוחד אלה הקשורות לצבע, יהוו בדיקה קשה יותר לסובלנות הכאב שלך.

  בכל מקרה, אפילו העיצובים המסובכים ביותר עדיין יהיו קטנים יחסית ואמורים להיות נסבלים לחלוטין עבור רוב האנשים.

  תכנון קעקועים של טבעות נישואין

  דבר נוסף שתרצה לזכור הוא שיהיה צורך בתכנון כלשהו.

  יש להניח שתרצו שהקעקועים שלכם יעשו וייראו נהדר ביום החתונה שלכם.

  שני דברים יהיו מכריעים בכדי לקבל את התזמון הנכון: הזמנת פגישת קעקועים מבעוד מועד והתרת כשבועיים להחלמת הקעקועים שלך..

  טבעת נישואין-קעקוע (5)

  מבחינת תיאום פגישה, זכור כי כמה אולפני קעקועים עשויים להיות מוזמנים למספר שבועות קדימה.

  כמו כן, בהתאם לסטודיו ולאמן, לפעמים יש צורך בשתי פגישות – הראשון שמדבר על פרטי העיצוב והשני לביצוע הקעקוע..

  כדי להימנע מהצורך להתפשר על איזה אמן אתה בוחר, עדיף לוודא שאתה יוצר איתם קשר מבעוד מועד..

  אתה עלול להתפתות לבצע את הקעקועים ביום החתונה או ביום שלפני. יש לזכור כי לוקח לקעקוע שבועיים עד שלושה שבועות (לפחות על פני השטח ובהנחה שאין זיהום).

  הקעקוע לא ייראה במיטבו במהלך התהליך הזה – העור יהיה אדמדם וגרד יופיע. זה גם לא התחושות הנוחות ביותר – האזור סביב הקעקוע יהיה כואב בהתחלה, ואז סביר שיהיה מגרד.

  לחוויה נטולת מתח ונוחה, תכנון מראש יגיע רחוק. עכשיו שאתה יודע למה לצפות, אתה יכול להחליט מתי יהיה הזמן הטוב ביותר עבורך לתזמן את קעקועי הטבעת שלך.

  קעקוע טבעת נישואין

  עיצובים קעקועים של טבעות נישואין פופולריים

  אחד הדברים המושכים ביותר בקעקועים של טבעות נישואין הוא שלמרות שאז הם יכולים להיראות כמו טבעות מסורתיות, הם לא חייבים.

  האפשרויות למראה קעקועים תואמים שלך הן אינסופיות כמעט. כאשר אתה חושב על עיצוב עבורך ועבור בן זוגך, שקול את הרעיונות הבאים:

  • טבעות קשר סלטיות – אחת האפשרויות הפופולריות והמסורתיות ביותר, קעקועי טבעת נישואין בסגנון קלטי מורכבים מקווים עבים ושחורים השזורים יחדיו כך שדומים לתבנית הקשר הקלטי. המשמעות של סוג זה של קעקוע טבעות היא של נצח: אין התחלה ואין סוף. קל להבין מדוע – כאשר העיצוב עוטף את כל האצבע, הקווים שזורים בצורה כזו שאין נקודה ניכרת שבה הם מתחילים או מסיימים. כקעקוע של טבעת נישואין, אם כן, עיצוב זה מייצג אהבה נצחית וחיבור בלתי שביר.
  • קעקועים של סמל אינסוף – לא בדיוק עיצוב להקה מסורתי, קעקועים אלה הם בכל זאת אלטרנטיבה פופולרית במיוחד לטבעות נישואין. במראה כמו המספר 8 בצדו, סמל האינסוף – כמו הקשר הקלטי – מייצג נצח, אינסוף, ואין התחלה או סוף. אפשרות אחת היא עיצוב פשוט של הסמל בפני עצמו – כל עוד הקעקועים נמצאים על אצבעותיך, אין ספק שהם ייצוג של הנישואים שלך. בחירה פופולרית נוספת היא קעקוע שנראה כמו טבעת רגילה, המקיף את כל האצבע, כאשר סמל האינסוף עבד בעיצוב (למשל, נראה כאילו הוא חרוט בתוך הטבעת). סמל האינסוף הוא מרכיב נפוץ בתכשיטים בכלל, כולל טבעות – לרעיונות ספציפיים וקעקועים מציאותיים, מצאו טבעות סמל אינסוף שאתם אוהבים והשתמשו בהן כעיון בעת ​​עיצוב הקעקוע שלכם.
  • קעקועים בשם -לעיצוב אחר במראה מודרני, שקול לעשות קעקועים של שמות זה על אצבעותיך. בדומה לסמל האינסוף, זה יכול ללבוש רק את הכתיבה בפני עצמה, או על גבי להקה שמקיפה את כל האצבע. הקעקועים יצטרכו להיות קטנים ומורכבים בהכרח – וודא שהגופן שתבחר עדיין יהיה קריא בקלות. נטייה וגופני כתב יד הם בין האפשרויות הפופולריות כאן.
  • קעקועים ראשוניים – אם אינך משוכנע ששמות זה של זה הם הבחירה הנכונה עבורך, אך אתה אוהב את הרעיון, רק ראשי התיבות שלך (האות הראשונה בכל אחד משמותיך) יכולים להוות אלטרנטיבה מצוינת. מכיוון שמדובר באות אחת בלבד, אתה יכול להפוך ליצירתי יותר עם הגופן הודות לקריאות מוגברת.
  • להקות פשוטות -להקות אלגנטיות ומתוחכמות בשורה אחת היו פופולריות במיוחד בשנתיים האחרונות בערך. אתה יכול לבחור את העיצוב הפשוט מכולם – קו אחד המקיף את אצבעך – או להיות יצירתי ולהתנסות ברעיונות שונים. מספר קווים במרווחים קבועים לאורך כל האצבע הם בחירה מעניינת ומקורית למראה.
  • קעקועים תואמים מנעול ומפתח – עיצוב ציורי ויזואלי יותר הוא של מפתח קטן באצבע של אדם אחד, ומנעול באצבע של האדם השני. מנעול בצורת לב הוא בחירה פופולרית בעת בחירה בעיצוב מסוג זה.קעקוע טבעת נישואין

  הדבר החשוב ביותר לזכור הוא ששניכם חייבים לאהוב קעקועים ולהרגיש שהם מתאימים לאישיות שלכם ולמערכת היחסים שלכם.

  המגבלה היחידה כאן היא השטח הקטן שעמו אתה צריך לעבוד – חוץ מזה, אתה יכול להיות יצירתי בלי סוף ולהתאים אישית את העיצוב שלך כך שיהיה ייחודי עבורך..

  זכור גם שהקעקועים לא חייבים להיות זהים בדיוק – זוגות רבים בוחרים בעיצובים נפרדים הקשורים זה לזה בדרך כלשהי. כל עוד שניכם יודעים מה משמעות הקעקועים שלכם עבורכם, זה כל מה שחשוב.

  קעקוע טבעת נישואין

  מילים אחרונות

  קעקועים תואמים של טבעות נישואין או טבעות אירוסין הם חלופה מצוינת לטבעות מסורתיות.

  הם הבחירה המושלמת אם אתם מחפשים להביע את אהבתכם זה לזה וליצור סמל מתמשך של מערכת היחסים שלכם שהוא אישי לחלוטין לכם ולחצי השני שלכם..

  בזמן שאתה מחפש השראה לעיצוב המושלם, עיין בגלריה שלנו עם מיטב הקעקועים של להקת החתונות לנשים ולגברים.

  אם אתה מגלה שאתה נוטה לעיצוב גדול יותר שיצריך יותר מקום מאשר רק האצבע שלך, קעקועים תואמים מהווים אלטרנטיבה מצוינת לקעקועי טבעת.

  טבעת נישואין-קעקוע (6)טבעת נישואין-קעקוע (7)טבעת נישואין-קעקוע (8)טבעת נישואין-קעקוע (9)קעקוע טבעת נישואיןקעקוע טבעת נישואיןטבעת נישואין-קעקוע (10)טבעת נישואין-קעקוע (11)טבעת נישואין-קעקוע (12)טבעת נישואין-קעקוע (13)קעקוע טבעת נישואיןטבעת נישואין-קעקוע (14)טבעת נישואין-קעקוע (3)קעקוע טבעת נישואיןקעקוע טבעת נישואיןקעקוע טבעת נישואיןקעקוע טבעת נישואיןטבעת נישואין-קעקוע (4)קעקוע טבעת נישואיןקעקוע טבעת נישואיןקעקוע טבעת נישואיןקעקוע טבעת נישואיןקעקוע טבעת נישואיןקעקוע טבעת נישואין

  wedding_ring_tattoos_fabulousdesign_1 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_2 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_3 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_4 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_5 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_6 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_7 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_8 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_9 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_10 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_11 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_12 חתונה_ טבעת_קעקועים_מדהימים_13 חתונה_ טבעת_קעקועים_מדהימים_14 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_15 חתונה_ טבעת_קעקועים_מדהימים_16 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_17 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_18 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_19 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_20 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_21 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_22 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_23 חתונה_ טבעת_קעקועים_מדהימים_24 חתונה_ טבעת_קעקועים_מדהימים_25 חתונה_ טבעת_קעקועים_מדהימים_26 חתונה_ טבעת_קעקועים_מדהימים_27 חתונה_ טבעת_קעקועים_מדהימים_28 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_29 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_30 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_31 wedding_ring_tattoos_fabulousdesign_32 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_33 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_34 חתונה_רינג_קעקועים_מדהימים_35 חתונה_ טבעת_קעקועים_מדהימים_36 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_37 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_38 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_39 חתונה_ טבעת_קעקועים_מדהימים_40 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_41 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_42 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_43 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_44 חתונה_ טבעת_קעקועים_מדהימים_45 חתונה_ טבעת_קעקועים_מדהימים_46 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_47 חתונה_ טבעת_קעקועים_מדהימים_48 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_49 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_50 חתונה_ טבעת_קעקועים_מדהימים_51 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_52 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_53 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_54 חתונה_ טבעת_קעקועים_מדהימים_55 חתונה_ טבעת_קעקועים_מדהימים_56 חתונה_ טבעת_קעקועים_מדהימים_57 חתונה_ טבעת_קעקועים_מדהימים_58 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_59 חתונה_ טבעת_קעקועים_מדהימים_60 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_61 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_62 חתונה_רינג_קעקועים_מדהים עיצוב_63

   מאמר קודם50 רעיונות לפירסינג מסלולי & מדריך לביצוע!המאמר הבא170 רעיונות קעקוע מדהימים לשרוול לגברים & נשים צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   150 רעיונות פירסינג מדהימים של מונרו + מדריך נוהל
   Next Post
   200 أفضل اقتباسات الوشم على الإطلاق للرجال والنساء