15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

170 קעקועים חזה פופולריים לגברים ולנשים

170 קעקועים חזה פופולריים לגברים ולנשים

על ידי צוות TSU – 2 במרץ 2016 0 3064

  קעקועים בחזה הופכים פופולריים במיוחד בימים אלה, שכן יותר ויותר אנשים החלו להעריך את הצדדים החיוביים של קעקועים. מכאן שזה כבר לא מפתיע מדוע לא משנה לאן תלכו, עדיין ניתן לראות אנשים שעושים קעקועים על גופם. האמת היא שישנן סיבות שונות מדוע אדם עושה קעקועים. יש כאלו שמציגים קעקועים כסימנים גדולים לאישיותם האמיצה, בעוד שיש גם כאלו שרק עונים על הטרנד הנוכחי. יתר על כן, כמה אנשים החליטו להתקעקע כחלק מתחושת האופנה שלהם. למרות זאת, לא משנה מה הסיבה הספציפית שלך לקעקועים, דבר אחד בטוח וזו העובדה שקעקועים על החזה מגניבים כמו קעקועים אחרים שניתן למצוא בחלקים אחרים של הגוף..

  משמעות קעקועי חזה

  החזה הוא אחד החלקים החשובים ביותר של הגוף, מכיוון שהוא מחזיק את הלב, המהווה את מהות החיים. זו הסיבה מדוע צריך להיות מתחשב בעת בחירת עיצוב הקעקועים לחזה, שכן הוא מסמל את אמונתו ומסירותו האמיתית של האדם. כמו כן, החזה מציע שטח רחב להצגת העיצובים האטרקטיביים והמסובכים ביותר, וזהו האזור המתהדר לעתים קרובות בגברים ונשים כשהם יוצאים לחוף לחופשת קיץ. זו הסיבה שקעקועים על החזה הפכו לאמירת סגנון לגברים ולנשים כיום.

  יתרונות וחסרונות

  יש להם מערכות יתרונות וחסרונות משלהם. קעקועים אלה נחשבים מתאימים יותר לגברים מכיוון שניתן לצייר אותם על פני שטח גדול יותר, מה שאומר שהאמן יכול להתרכז בפירוט טוב יותר בגלל שטח הפנים הגדול יותר המוצע. כמו כן, הדבר מבטיח כי גודל הקעקוע אינו מהווה בעיה מכיוון שניתן להאריך אותו כלפי מעלה ולמטה, לכסות חלקי גוף אחרים יחד עם החזה. בדרך זו, אין צורך להתפשר על העיצוב בשל מיעוט השטח. בנוסף, גורם הכאב חשוב באופן משמעותי, כמו במקרה של גברים, אזור זה אינו כל כך רגיש והכאב של ביצוע קעקוע כאן הוא נסבל. לחץ למידע נוסף אודות כאבים הקשורים לקעקוע החזה @yahoo עונה, @קווורה. העור באזור העליון של החזה גם פחות רגיש לשינויים הקשורים לגיל אצל גברים ונשים כאחד, מה שהופך את הקעקועים הללו לנמשכים. בדרך זו, אוהבי קעקועים שעושים קעקועים על החזה עשויים לקבל תמורה לכספם.

  מצד שני, אזור החזה והשד רגיש מאוד במקרה של נשים. זה גורם להם לחריטה כואבת מאוד עבורם, וזו הסיבה שנשים רבות נמנעות מצורת אמנות קעקועים זו. יתר על כן, נשים אינן יכולות פשוט לחשוף הכל כדי להציג אותן, מה שמפחית את ערך הנשים. רוב הנשים, אם הן בוחרות בקעקוע על החזה, יעדיפו שיהיה אותו הדבר באזור החזה העליון, ליד הכתף..

  בחירת עיצוב קעקועים, בין אם לחזה או לכל חלק אחר בגוף, היא נושא חיוני וצריך להיעשות בזהירות מירבית. הסיבה היא שצריך לבחור משהו התואם את אישיותו, העדפתו ואמונתו. העובדה שהביצוע של אמנות קעקועים הוא תהליך יקר ולוקח זמן, הופך את הדבר החיוני יותר לבחירת סוג הקעקוע הנכון. יתר על כן, קעקועים נעשים חשופים מול כולם והם צריכים להיות כאלה שלא יפגעו ברגשות של אף אחד. בחירה לא נכונה יכולה להיות די כאב בצוואר מכיוון שהיפוך קעקוע הוא עבודה קשה מאוד. אפשר לעשות הרבה מחקר מספרים ומהאינטרנט לפני קבלת העיצוב המושלם.

  אפשרויות עיצוב שונות

  מיותר לציין שישנן הרבה אפשרויות שתוכלו לקבל כאשר מדובר בעיצובים של קעקועים על החזה לגברים ולנשים. לפני בחירת העיצוב שייחרט על החזה שלך, הקפד לקחת בחשבון מספר דברים חשובים תחילה. להלן כמה עיצובים מושלמים לקעקועי חזה שעשויים להתאים לך:

  • עיצוב פרפר – שום דבר לא יכול לנצח את האטרקטיביות של עיצוב זה. זה אפילו לא משנה אם אתה ילדה או ילד כשאתה מתכנן עיצוב פרפרים. עבור בנים, עיצוב זה בוודאי היה מראה את הצדדים הנשיים והרכים של עצמם. לקבלת טוויסט מעניין לעיצוב הספציפי הזה, הוספת סמל דתי כמו צלב במרכזו תעשה את העבודה.
  • עיצוב ורדים מכונפים – כפי ששמו מרמז, בעיצוב המדהים הזה יש את פרח הוורד היפה שיש לחרוט במרכז. לאחר מכן הוא יתווסף בכנפיים בדיוק כמו מלאך או כנפי נשר. כנפיים בוודאי יוסיפו כמה פיתולים בעיצוב הוורדים הפשוט, מה שהופך אותו למושלם לגברים ונשים.
  • עיצוב נוצות יחיד – אם אתה חושב שעיצוב נוצה אחד יהיה עיצוב משעמם, אז תחשוב שוב. זה מאוד נפוץ אצל נשים, אבל זה לא אומר שזה לא טוב לגברים. אם אתה רוצה עיצובים לא פשוטים, אז זה זה שאתה צריך לחרוט על החזה שלך.
  • עיצוב לוגו סופרמן – הרבה בנים פשוט אוהבים את העיצוב הספציפי הזה בגלל הגבריות המוחלטת שהוא משדר. אחרי הכל, סופרמן הוא גיבור -על גברי. עם זאת, זה לא משנה אם אתה בחורה ואתה רוצה שהעיצוב הזה יקעקע על החזה שלך. אם את טיפוס של בחורה אמיצה יותר, עיצוב זה יציג את הצד הגברי שלך. רק הקפד להוסיף כמה עיצובים נוספים שיציגו את תדמיתך הנשית הטבעית.
  • עיצוב מלאך – מי לא היה אוהב לעשות קעקוע מלאך על החזה אגב? מלבד העובדה שמדובר בסמל אלוקי, עיצוב מלאך ייראה אטרקטיבי מאוד בעיני אנשים אחרים, מה שהופך אותך להפוך לאדם אולטימטיבי כשאתה הולך לאנשהו. עבור זכרים, מלאכים נקבות יהיו מושלמים בעוד הנקבות יכולות ללכת בצורה מושלמת על מלאכים זכרים.
  • עיצוב ינשוף – לכל אותם חובבי ינשופים בחוץ, זה משהו שאסור לכם לפספס בלי לנסות. זה בוודאי ייראה מקסים על החזה שלך. רק וודא שאמן הקעקועים שלך יכול לצייר בצורה ברורה ומושלמת את דמותו של ציפור ינשוף, כך שהכל ייכנס למקומות הנכונים. בצידי הינשוף ניתן להוסיף כמה עלי צמח או פרחים כדי להוסיף יותר צבע וחיים לעיצוב.
  • עיצוב לב ושושנה – אין שאלה לגבי השלמות של עיצוב הקעקועים הזה, בכל הנוגע לאזור החזה. הסיבה העיקרית ברורה מאוד. זה בגלל שהלב והוורד מסמלים את “אהבה”, ואפשר לחוש אהבה בדיוק על החלק של החזה. הרבה זוגות אהובים בוודאי אוהבים לעשות עיצוב קעקוע זה.

  קישור מהיר אל לנשים

  קעקועי חזה לגברים

  חזה-קעקועים-לגברים -1

  חזה-קעקועים-לגברים -2

  חזה-קעקועים-לגברים -3

  חזה-קעקועים-לגברים -4

  חזה-קעקועים-לגברים-5

  חזה-קעקועים-לגברים -6

  חזה-קעקועים-לגברים -7

  חזה-קעקועים-לגברים -8

  חזה-קעקועים-לגברים -9

  חזה-קעקועים-לגברים -10

  חזה-קעקועים-לגברים -11

  חזה-קעקועים-לגברים -12

  חזה-קעקועים-לגברים -13

  חזה-קעקועים-לגברים -15

  חזה-קעקועים-לגברים -16

  חזה-קעקועים-לגברים -17

  חזה-קעקועים-לגברים -18

  חזה-קעקועים-לגברים -19

  חזה-קעקועים-לגברים -20

  חזה-קעקועים-לגברים -22

  עיצובים פופולריים לאזור החזה

  עיצוב הקעקועים שבוחרים לאזור החזה הוא השתקפות של הגאווה והיחס של האדם, כפי שהוא נראה לכל העולם. יש מגוון רחב של עיצובים זמינים מכיוון שניתן לחרוט קעקועים גדולים וקטנים כאן. בעוד שחלק מהעיצובים יכולים להיות כה גדולים עד שהם יכולים להגיע עד הכתף, הצוואר או אז לבטן, אחרים יכולים להיות די קטנים בגודלם, המאוחר יותר המועדפים בעיקר על ידי נשים, מכיוון שהם יכולים לחשוף רק חלק מהחזה. הם מציעים מגוון גדול מבחינת סגנונות, עיצובים וסמלים, אשר מגבירים את הפופולריות של קעקועים אלה במידה רבה יותר. להלן כמה מהעיצובים הפופולריים ביותר לגברים ולנשים:

  • עיצובי לב – מכיוון שהחזה הוא מיקום הלב, העיצובים שמשתמשים בלב כהיבט המרכזי נחשבים לסמליים מלבד היותם אופנתיים. עיצוב קעקוע הלב הוא חד מיני באופיו, מה שמרמז שהוא נראה נהדר הן לגברים והן לנשים. הוא מגיע בצורות שונות, כגון לב מדמם, לב קדוש ולב מנוקב, כולן בעלות משמעות סמלית ייחודית. לב מדמם מייצג את הכאב ואובדן האהבה, ואילו לב קדוש מרמז על אהבה, תשוקה ואמונה נצחיים. באופן דומה, עיצוב לב מנוקב מסמל את אובדן האהבה ושחיים לעולם לא יהיו אותו הדבר לאחר שזה קורה.
  • עיצובים של דמויות גיבורי על – דמויות של גיבורי על כמו סופרמן, ספיידרמן והאלק עושות בחירה פופולרית בקרב גברים. צעירים מעדיפים להתהדר בקעקועים גדולים על חזהם, ובו גיבורי העל האלה בפעולה.
  • מלאכים ופיות – עוד עיצוב אהוב על שניהם, גברים ונשים, הוא בעל אופי שמימי כמו מלאכים ופיות. ניתן לשלב כמה ציטוטים או מילים עם קעקועים אלה כדי להוסיף להם משמעות.
  • קעקועים שבטיים – אומנות קעקועים שבטית היא אחת הצורות המבריקות ביותר של אומנות קעקועים, הנערצת על ידי אנשים ברחבי העולם. קעקועים כאלה מסמלים משמעות ובעלי משמעות היסטורית, וזו הסיבה מדוע צריך לקחת בחשבון את הסמליות שלהם תוך חריטתם.
  • ציפורים ובעלי חיים על החזה – הם עשויים להכיל ציפורים אטרקטיביות (כגון עוף החול) ובעלי חיים (כגון אריה, דגים) לעיצוב מושלם. בעוד שציפורים כמו יונה מהוות אופציה מצוינת לתאר אהבה והן מוצאות חן בעיני נשים, גברים מעדיפים משהו אסרטיבי יותר כמו נשר, אריה ונמר בעיצובים שלהם. ניתן להשתמש בחרקים כמו עכבישים גם בעיצובים אלה.
  • סמלים דתיים – נעשה שימוש גם בסמלים דתיים כמו צלב ודיוקנאות של קדושים, על מנת לאשר את האמונה והאמונה הדתית של הנושא. גופים שמימיים כמו כוכבים, ירח ושמש עשויים להיכלל גם בעיצובים אלה. עיצובי פרחים כמו ורד ולוטוס מוצאים מקום חשוב גם בעיצובים של החזה. כמה אפשרויות טובות אחרות הן סמלים מוזיקליים, דמויות מצוירות, נוצות, עוגנים, לוכד חלומות, עיצובים שבטיים מאוריים וחפצים טבעיים.

  מילים אחרונות

  בנוסף לעיצובי קעקוע החזה המדהימים האלה, יותר ויותר קעקועים נוצרים על ידי אמני קעקועים בכל רחבי הגלובוס. בעוד שתמונות ודיוקנאות הם חלק חשוב בקעקועים אלה, רבים מהם משתמשים בטקסט ובציטוטים כדי לשקף את יחסו של הנושא. לדוגמה, העיצוב עשוי להכיל טקסט דתי כלשהו או כמה ציטוטים המגדירים את רגשות התקווה, החיוביות, האופטימיות והאמת..

  קעקועים הפכו לדרך האופנתית ביותר להתהדר בסגנון ובגישה שלו, על ידי כך שהעיצוב הרלוונטי על הגוף. יצירות אמנות מדהימות אלה נראות על חלקים שונים של הגוף, כולל זרועות, רגליים, כתף, גב, צד, ירכיים, קרסוליים ואפילו, פנים ואצבעות. עם זאת, הפופולריות של חזה מקועקע לגברים ולנשים תמיד עולה על זו של אלו החקוקים על כל חלק אחר של הגוף. דבר יוצא דופן נוסף בהן הוא המגוון שאפשר למצוא מבחינת העיצובים, עם טווח כמעט בלתי מוגבל לבחירה. התוצאה שאתה מקבל היא קעקוע אטרקטיבי להתהדר בפלג גוף עליון בכושר מושלם, מה שבטוח יגרום לראשים להסתובב בכיוון לאן שאתה הולך.

  סוגים

  כמובן, זה פשוט נורמלי שתמצא סוגים רבים של קעקועים בחזה המתאימים לגברים ולנשים בחוץ. מה שחשוב כאן הוא שאתה יודע לקבוע את הסוג שיתאים לך ביותר, מכיוון שלא כל הסוגים האלה יראו אותך טוב. זו הסיבה שאתה צריך לוודא שאתה בוחר את הטוב ביותר. הנה כמה מהם:

  • דמויות שמימיות – סוג כזה של קעקועים לגברים ונשים הם הבחירה של אנשים רבים. אותם אנשים אשר מוצאים קעקוע כדבר בלתי רצוי לעשות עשויים אפילו לאהוב עיצוב מסוג זה. דוגמאות טובות לדמויות השמימיות האלה הן פיות ומלאכים. למשמעויות נוספות לקעקועים, עדיף לספר לקעקע שלך להוסיף כמה משפטים או מילים שמשמעותם לך מאוד..
  • עיצובים של בעלי חיים – סוג זה לעולם לא יכול להתיישן. זה פשוט בגלל שיש עדיין הרבה אנשים בחוץ שמעדיפים שקעקועים של בעלי חיים לא רק על החזה שלהם, אלא גם על חלקים אחרים בגופם. דוגמאות טובות לבעלי חיים אלה הן ציפורים, דגים ונמרים. לאישיות נשית, יונה תהיה מושלמת ואילו גבריות יכולה להתאים באופן מושלם לנשר, עכביש או אריה..
  • סמלים דתיים – זהו עוד סוג פופולרי של קעקוע על החזה, במיוחד לאותם אנשים שעושים שימוש בקעקועים בהצגת אמונותיהם הדתיות וכיצד הם מכוונים מספיק בכל הנוגע לדתם. סוג זה ינוע בין צולבים ועד תמונות של קדושים וישוע המשיח כעיצובים של קעקועים.
  • קעקועים שבטיים – הרבה גברים ונשים הולכים על עיצובים שבטיים פשוט בגלל האסתטיקה הנהדרת שהם יכולים להפריש כאשר עיצובים שבטיים חקוקים על החזה שלהם. עם זאת, עליך להיות זהיר מספיק בבחירה מכיוון שלעיצובים שבטיים יש בדרך כלל משמעויות, שאולי לא תרצה לדעת. מכאן שעדיף שלא תהיה בורה בבחירת עיצובים קעקועים שבטים.
  • דמויות בדיוניות – דמויות בדיוניות הן הבחירות של הרבה גברים בכל הנוגע לאזור החזה. למרות זאת, אין זה אומר שאלו אינם טובים לחזה של נשים. נשים בעלות אישיות גברית יכולות לספורט בצורה מושלמת מהסוג הזה.
  • סמל לבבות – ללא ספק, זהו סוג העיצוב הנפוץ ביותר לא מכיוון שללב האנושי ניתן למצוא את חלק החזה, אלא מכיוון שמדובר בסוג קעקוע מאוד מגניב ומתוק. הרבה זוגות בעולם יכולים לאשר זאת בוודאות.

  אם אתה חושב על חריטת קעקועי חזה לגברים ולנשים, אז זה יהיה יתרון מאוד מצידך לזכור את כל הדברים הנ”ל. פיסות המידע החשובות האלה על קעקועים על החזה ישמשו אותך כמדריכים במסע הקעקוע שלך. לא כל האנשים יעריכו את העיצובים שתבחר, ולכן עליך להקדיש זמן לקבוע איזה סוג ועיצוב יהיו מושלמים עבורך..

  חזה-קעקועים-לגברים -23

  חזה-קעקועים-לגברים -24

  חזה-קעקועים-לגברים -25

  חזה-קעקועים-לגברים -26

  חזה-קעקועים-לגברים -27

  חזה-קעקועים-לגברים -30

  חזה-קעקועים-לגברים -31

  חזה-קעקועים-לגברים -33

  חזה-קעקועים-לגברים -34

  חזה-קעקועים-לגברים -35

  חזה-קעקועים-לגברים -36

  חזה-קעקועים-לגברים -37

  חזה-קעקועים-לגברים -38

  חזה-קעקועים-לגברים -39

  חזה-קעקועים-לגברים -40

  חזה-קעקועים-לגברים -41

  חזה-קעקועים-לגברים -42

  חזה-קעקועים-לגברים -43

  חזה-קעקועים-לגברים -44

  חזה-קעקועים-לגברים -45

  חזה-קעקועים-לגברים -46

  חזה-קעקועים-לגברים -47

  חזה-קעקועים-לגברים -48

  חזה-קעקועים-לגברים -49

  חזה-קעקועים-לגברים -50

  חזה-קעקועים-לגברים -51

  חזה-קעקועים-לגברים -52

  חזה-קעקועים-לגברים -53

  חזה-קעקועים-לגברים -54

  חזה-קעקועים-לגברים -55

  חזה-קעקועים-לגברים -56

  חזה-קעקועים-לגברים -57

  חזה-קעקועים-לגברים -58

  חזה-קעקועים-לגברים -59

  חזה-קעקועים-לגברים -60

  חזה-קעקועים-לגברים -61

  חזה-קעקועים-לגברים -62

  חזה-קעקועים-לגברים -63

  חזה-קעקועים-לגברים -64

  חזה-קעקועים-לגברים -65

  חזה-קעקועים-לגברים -66

  חזה-קעקועים-לגברים -67

  חזה-קעקועים-לגברים -68

  חזה-קעקועים-לגברים -69

  חזה-קעקועים-לגברים -70

  חזה-קעקועים-לגברים -71

  חזה-קעקועים-לגברים -72

  חזה-קעקועים-לגברים -73

  חזה-קעקועים-לגברים -74

  חזה-קעקועים-לגברים -75

  חזה-קעקועים-לגברים -76

  חזה-קעקועים-לגברים -78

  חזה-קעקועים-לגברים -79

  חזה-קעקועים-לגברים -81

  חזה-קעקועים-לגברים -82

  חזה-קעקועים-לגברים -83

  חזה-קעקועים-לגברים -84

  חזה-קעקועים-לגברים -85

  חזה-קעקועים-לגברים -86

  חזה-קעקועים-לגברים -87

  חזה-קעקועים-לגברים -88

  חזה-קעקועים-לגברים -89

  חזה-קעקועים-לגברים -90

  חזה-קעקועים-לגברים -91

  חזה-קעקועים-לגברים -92

  חזה-קעקועים-לגברים -93

  חזה-קעקועים-לגברים -94

  חזה-קעקועים-לגברים -95

  חזה-קעקועים-לגברים -96

  חזה-קעקועים-לגברים -97

  חזה-קעקועים-לגברים -98

  חזה-קעקועים-לגברים -100

  חזה-קעקועים-לגברים -102

  חזה-קעקועים-לגברים -103

  חזה-קעקועים-לגברים -104

  חזה-קעקועים-לגברים -105

  חזה-קעקועים-לגברים -106

  חזה-קעקועים-לגברים -107

  חזה-קעקועים-לגברים -108

  חזה-קעקועים-לגברים -109

  חזה-קעקועים-לגברים-110

  חזה-קעקועים-לגברים -111

  חזה-קעקועים-לגברים -112

  חזה-קעקועים-לגברים -113

  חזה-קעקועים-לגברים -114

  חזה-קעקועים-לגברים -115

  חזה-קעקועים-לגברים -116

  חזה-קעקועים-לגברים -117

  חזה-קעקועים-לגברים -118

  חזה-קעקועים-לגברים -119

  חזה-קעקועים-לגברים -120

  חזה-קעקועים-לגברים -121

  חזה-קעקועים-לגברים -122

  חזה-קעקועים-לגברים -123

  חזה-קעקועים-לגברים -125

  חזה-קעקועים-לגברים -126

  חזה-קעקועים-לגברים -127

  חזה-קעקועים-לגברים -128

  חזה-קעקועים-לגברים -129

  חזה-קעקועים-לגברים-130

  חזה-קעקועים-לגברים -131

  חזה-קעקועים-לגברים -132

  חזה-קעקועים-לגברים -133

  חזה-קעקועים-לגברים -134

  חזה-קעקועים-לגברים-135

  חזה-קעקועים-לגברים -137

  חזה-קעקועים-לגברים -138

  חזה-קעקועים-לגברים -139

  חזה-קעקועים-לגברים -140

  חזה-קעקועים-לגברים -141

  חזה-קעקועים-לגברים -142

  חזה-קעקועים-לגברים -143

  חזה-קעקועים-לגברים -144

  קעקועי חזה לנשים

  04afbe74b3621862103ebb3c1bffbd9c  tumblr_n13jj2UDjX1qdloq6o1_500  72d618fb170726a684fef00f4b0d6fe8  90001b3112a7b986e53f7e033495fae4 קעקוע קעקוע-חזה-לנשים c6f4dec5cb2e1a400cea698619ef48f5 חזה-קעקוע-לנשים

  חזה-נשים 2  tumblr_n9of8hK4Ua1tf52xlo1_500 tumblr_n13jj2UDjX1qdloq6o1_500

   מאמר קודם150 קעקועים מרפקים אטרקטיביים לגברים ולנשיםהמאמר הבא150 קעקועים ומשמעויות העורב והעורב הטובים ביותר צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   150 רעיונות פירסינג מדהימים של מונרו + מדריך נוהל
   Next Post
   200 أفضل اقتباسات الوشم على الإطلاق للرجال والنساء