15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

100 מהקעקועים הקלטיים המדהימים ביותר

100 מהקעקועים הקלטיים המדהימים ביותר

על ידי כריסטין – 29 במרץ 2020 0 3558

  שוקלים קעקוע בסגנון קלטי? המשך לקרוא כדי לראות כמה מהפרשנויות האהובות עלינו לקעקועים המדהימים האלה.

  קעקוע סלטי תלת מימד

  קעקועים קלטיים היו נפוצים מאוד בקרב הלוחמים הקלטים בשל אמונתם שקעקועים יפחידו ויפחידו את אויביהם כשהם מתמודדים איתם בקרב..

  הקרב היה דבר שנלקח ברצינות רבה על ידי הקלטים מכיוון שהקרב נחשב לכבוד גבוה. הלוחמים נלחמו עירומים או לבושים בזריזות וגם זה היה כדי להפחיד את האויב.

  קעקוע קלטי גיאומטרי על הזרוע

  שיערם היה צבוע בצבעים עזים והוא היה נלבש בסגנון קוצים יוצא דופן גבוה על הראש כדי להיראות מפחיד עוד יותר.

  קעקועים שבטיים סלטיים נעשו באמצעות צמח הוואד. צמח הארדי הדו-שנתי הזה יליד בריטניה וצפון אירופה ומכיל אינדיגוטין, צבע כחול, שאפשר למצוא אותו גם בצמח האינדיגו הסוב-טרופי החזק יותר שנותן לצבע את שמו..

  Woad שימש לעתים קרובות בימי הביניים והעתיקות לצביעת בדים והוא שימש גם ליצירת עיצובים קעקועים קלטיים.

  קעקוע סלטיק פרפר

  כדי ליצור קעקועים קלטיים איריים, עלי ווד נקטפו ואז יובשו לפני שהרתחו מספר פעמים. לאחר שהמים הפכו דביקים וסמיכים, הם שימשו עם מכשיר דמוי מחט כדי להפקיד את הצבע מתחת לפני העור כדי להשאיר דפוס קבוע.

  קעקועים גאליים לא היו ייצוגיים באופן מסורתי ולא הראו דמויות או מילים ספציפיות. במקום זאת, הם היו מורכבים מקווים מורכבים ושזורים שיצרו תבנית מחזורית מורכבת. לקעקועים איריים יש היסטוריה ארוכה.

  מוּמלָץ: עיין במדריך שלנו ל- קעקועים של סנט מייקל הַבָּא!

  קעקוע קלטי על הזרוע

  הדוגמאות המוקדמות ביותר ידועות בסביבות שנת 700 לפני הספירה. לעיצובים המוקדמים הללו היה מראה שבטי חזק והשתמשו בעיצובים גיאומטריים עם דפוסים שחוזרים על עצמם. ככל שחלף הזמן, העיצובים החלו להתפתח, המראים ספירלות וצורות אורגניות נוספות.

  הדוגמאות האחרונות לקעקוע קלטי מתוארכות לסביבות 1000 לספירה. קשרים וסמלים נוצריים מתוארכים לתקופה זו ואלו הם חלק מקעקועי הסמל הקלטי הניתנים לזיהוי קל ביותר.

  קעקוע של זרוע סלטית

  סמליות קלטית

  עיצובים קעקועים שרוול קעקוע קלטי קדומים התמלאו בעבודת קשר משוכללת, דפוסים משולבים, צורות של בעלי חיים, ספירלות וצבע..

  הקלטים הקדומים השתמשו באותם סמלים ודפוסים לאורך כל צורות היצירה שלהם, כולל תכשיטים ועבודות מתכת.

  הלוחמים בחרו לעתים קרובות בסמלים שייצגו כוח וגבריות. קעקוע הקשר הקלטי הופיע לעתים קרובות על זרועות ולחזה של הלוחמים, וגם בעלי חיים היו סמליים מאוד, המייצגים אומץ לב, אכזריות והגנה..

  קעקוע קשר סלטי

  המשמעויות של הסמלים הקלטיים משתנות בהתאם לתרבות הנבדקת. אחרי הכל, המילה “סלטיק” חלה על תרבויות רבות ברחבי אירלנד, בריטניה וצפון אירופה.

  כמה סמלים עולים על כל התרבויות האלה. קבוצות של שלוש, הנמצאות לעתים בצורת ספירלה משולשת, הן דוגמה אחת לסמל המצוי בכל סוגי הקעקועים הקלטיים.

  קריאה מומלצת: עיין במדריך שלנו ל קעקועים של עכביש הַבָּא!

  קעקוע לרגליים קלטיות

  מספר צורות סמליות אחרות שימשו בקעקוע של לוחמים.

  צורות גיאומטריות, מערבולות משולשות, כפולות ויחידות היו סמלים ידועים אחרים שנראים לעתים קרובות, שהוטבעו על הגוף כדי להציג אנרגיה אורגנית ועוצמת הטבע.

  מאוחר יותר, במהלך העידן הנוצרי, קעקוע הצלב הקלטי צץ, אולי שוב כאמצעי הגנה בקרב.

  לוחמים אמיצים היו גאים בפצעים שהם קיבלו בקרב, וחבשו את צלקותיהם בגאווה. לפעמים השתמשו בקעקועים כדי להדגיש את הצלקות האלה, עם דפוסים אמנותיים ומורכבים שימשכו תשומת לב לפצע.

  קעקוע שרוול סלטי

  הקלטים השתמשו בקעקועים מסיבות רבות מהסיבות בהן אנו משתמשים בקעקועים כיום. הם היו להוטים לסמן את עצמם כחזקים וחלק משבט, אך הם גם רצו לזהות את עצמם, את האמונות שלהם ואת הרוחניות שלהם..

  קעקוע הלהקה הקלטית עשוי להיות קשור לרוב עם לוחמים, אך סמלים אלה אינם ספציפיים למין. גם נשים יכולות לבחור בעיצובים של קעקועים סלטיקיים ואכן קעקועים רבים למזלות ודתיים עם השראה קלטית פופולריים בקרב נקבות.

  רוב הקעקועים בהשראת סלטיק הם למעשה ניטרליים מבחינה מגדרית מכיוון שהם מבוססים על קשרים-תערובת של קווים וצורות שלובים..

  סמלים אלה, המייצגים את איזון ההפכים ואת נצחיות הטבע, מתאימים באופן אידיאלי לגברים ונשים כאחד. האמינו כי לספירלות ולולאות המתמשכות יש כוחות הגנה – דבר ששני המינים יכולים ליהנות ממנו!

  קעקוע סלטי על פרק כף היד

  למה לעשות קעקוע סלטי?

  ישנן סיבות רבות לשקול לעשות קעקוע בהשראת סלטיק.

  עבור חלק מהאנשים בעלי המורשת הקלטית, בין אם וולשית, סקוטית או אירית, סוג זה של קעקוע הוא דרך מצוינת להפגין את גאוותם בתרבותם ובמורשתם, ומאששים את סגנונם האמנותי של האבות הקדמונים..

  אחרים להוטים להשתמש בסמליות הקיימת בסוג זה של קעקועים מכיוון שהיא מכה איתם אקורד מסיבות שונות.

  מוּמלָץ: אל תפספסו את המדריך האולטימטיבי שלנו ל- קעקועים של גברים.

  קעקוע פרק כף היד

  לדוגמה, סמלי השילוש משמשים לעתים קרובות אמהות ובנות כקעקועים מייצגים תואמים כדי לבסס את מערכת היחסים ביניהם.

  הקעקוע הצלב הקלטי משמש לעתים נוצרים כדי להדגיש את אמונתם ואת אמונתם בצורה ויזואלית ויפה.

  עם זאת, יש הרבה אנשים שבוחרים קעקועים בהשראת דפוסים וסמלים קלטיים פשוט בגלל היופי והייחודיות שלהם.

  לא תמיד קל למצוא קעקוע שנראה יפה אבל שמאחוריו יש גם סמליות ומשמעות.

  דפוס בהשראת סלטיק יכול להשיג מטרה זו בקלות, ולהביא עמה מורשת ותרבות כמו גם עיצוב מורכב להפליא שנראה מהמם על כל חלק בגוף..

  קעקוע סלטי צלב על הזרוע

  סוגי קעקוע קלטי

  ישנם סוגים רבים של קעקועים אשר לוקחים את השראתם מהתרבות וההיסטוריה הקלטית. עם זאת, חלקם נפוצים יותר מאחרים.

  קשרים הם חלק מהסמלים הקלטיים הנפוצים ביותר בקעקועים זכר ונקבה. למרות שתרבויות רבות יוצרות עיצובים המשתמשים בקשרים, סביר להניח שכולם מקורם בקלטים.

  “קשר השילוש”, הידוע גם בשם הטריקטרה, הוא צורה נוצרית של הקשר הקלטי שהגיע מגרמניה.

  קעקוע צלבי צלבי

  צורה פופולרית נוספת של הקשר הקלטי כוללת שלוש נקודות ויש לה עיגול שעובר דרכה. זהו הסמל המייצג את המשפחה. עם הזמן הקשרים הקלטים הפכו לסבוכים יותר ויותר, וזה הוביל לכמה עיצובים קעקועים מהממים באמת.

  חלקם כוללים השתלבות בעלי חיים. הדבר דומה לקשר רגיל אך כל חוט מסתיים בזנב, בראש חיה או ברגליים של בעלי חיים. הקשר לא תמיד צריך להיות קצה, אלא אם כן בחוטים הרופפים שלו יש אלמנטים או ספירלות של בעלי חיים.

  ל- Knotwork יש משמעות עמוקה מאוד, והצלבים החוזרים ונשנים מבטאים את הרוחני והפיזי באמצעות השזירה שלהם. הם מאמינים שהם מראים את מעגל האמונה, האהבה והחיים.

  קעקוע סלטיק דרקון

  סמל Claddagh הוא עוד עיצוב קלטי פופולרי שניתן לשלב אותו בקעקועים. זהו הסמל המייצג אהבה, מציג שתי ידיים המחזיקות לב עם כתר ומתחברות עם קשר קלוע..

  הקשקוש מופיע גם בקעקועים בהשראת סלטיק. עם שלושת העלים הוא סמל מזוהה שנראה לעיתים קרובות יחד עם סמלים איריים אחרים כמו הנבל שהיה מזמן הכלי הלאומי הקלטי.

  קעקוע קלטי גיאומטרי

  כמה סמלים של קעקוע קלטי מתוארכים לחלק המאוחר יותר של ההיסטוריה של התרבות שלהם כשהנצרות החלה להתפשט.

  הנזירים במהלך המאה השביעית התאימו את צורותיהם האמנותיות הקלטיות הקיימות לאמונתם החדשה, וכך הופיע עץ החיים והצלב הקלטי המפורסם..

  מומלץ הבא: מחפש רעיונות לקעקוע פנים? עיין במדריך שלנו!

  צלב זה הוא גם סמל לארבע התקופות של השנה הקלטית עם ארבעת פסטיבלי המפתח שלה, אימבולץ ‘, סמהיין, לוגנסאד ובלטיין..

  הצלב עצמו מורכב מקשרים ללא סוף, הממזגים את יצירות האמנות של הצלב המסורתי והעתיק עם התקופה הנוצרית המאוחרת.

  קעקוע סלטי ינשוף

  הטריסקל הוא סמל קלטי פופולרי נוסף המופיע בקביעות בקעקועים ששאבו את השראתם מתרבות זו. דמות זו מורכבת משלוש ספירלות המסמלות את טבעה של שלוש שכבות הנפש האנושית.

  השליש, או השילוש כפי שהוא מכונה לפעמים, עשוי לייצג את כדור הארץ, את הים ואת השמים ולהראות את חשיבותם של יסודות טבע בעולם סביבנו..

  רבים מהקעקועים הקלטיים היפים ביותר משלבים את כל הסמלים הללו בעיצוב אחד מדהים.

  קעקוע סלטי ינשוף על הזרוע עץ החיים קעקוע סלטי עץ החיים קעקוע סלטי על הזרוע קעקוע סלטי שבטי קעקוע קלטי בצבעי מים קעקוע סלטי של זאב

  קעקוע סלטי תלת מימד על הזרוע קעקוע סלטיק פרפר קעקוע של זרוע סלטית קעקוע קלטי על הזרוע קעקוע קשר סלטי על הזרוע קעקוע לרגליים קלטיות קעקוע שרוול סלטי קעקוע קלטי על הזרוע קעקוע פרק כף היד קעקוע סלטי על פרק כף היד קעקוע סלטי צלב על הזרוע קעקוע צלבי צלבי קעקוע סלטיק דרקון על הזרוע קעקוע קלטי גיאומטרי על הזרוע קעקוע סלטי ינשוף קעקוע סלטי ינשוף על הזרוע עץ החיים קעקוע סלטי עץ החיים קעקוע סלטי על הזרוע קעקוע סלטי שבטי על הזרוע קעקוע קלטי בצבעי מים על הזרוע

  קעקוע סלטי תלת מימד על הזרוע קעקוע סלטיק פרפר קעקוע של זרוע סלטית על הזרוע קעקוע של זרוע סלטית קעקוע קשר סלטי על הזרוע קעקוע לרגליים קלטיות קעקוע שרוול סלטי קעקוע קלטי על הצוואר קעקוע סלטי צלב על הזרוע קעקוע זרוע סלטית צולבת קעקוע סלטיק דרקון על הזרוע קעקוע קלטי גיאומטרי קעקוע סלטי ינשוף על הזרוע קעקוע סלטי ינשוף עץ החיים קעקוע סלטי עץ החיים קעקוע סלטי על הגב קעקוע סלטי שבטי על הזרוע קעקוע קלטי בצבעי מים על הצוואר קעקוע סלטי של זאב קעקוע קלטי זאב על החזה

  קעקוע סלטי תלת מימד על הזרוע קעקוע סלטיק פרפר קעקוע של זרוע סלטית קעקוע של זרוע סלטית קעקוע קשר קלטי על הצוואר קעקוע לרגליים קלטיות קעקוע שרוול סלטי קעקוע קלטי על השרוול קעקוע פרק כף היד קעקוע סלטי צלב על הזרוע קעקוע צלבי צלבי קעקוע סלטיק דרקון על הזרוע קעקוע קלטי גיאומטרי על הזרוע קעקוע סלטי ינשוף על הרגל קעקוע סלטי ינשוף על הזרוע עץ החיים קעקוע סלטי על הרגל עץ החיים קעקוע סלטי על הגב קעקוע סלטי שבטי על הזרוע קעקוע קלטי בצבעי מים על הזרוע קעקוע סלטי של זאב

  קעקוע סלטי תלת מימד על הגב קעקוע סלטיק פרפר על הגב קעקוע של זרוע סלטית קעקוע קלטי על הזרוע קעקוע קשר סלטי על הזרוע קעקוע לרגליים קלטיות קעקוע שרוול סלטי קעקוע סלטי על הירך קעקוע פרק כף היד קעקוע סלטי צלב על הזרוע קעקוע צלבי צלבי על החזה קעקוע סלטיק דרקון על הזרוע קעקוע קלטי גיאומטרי על הזרוע קעקוע סלטי ינשוף על הזרוע קעקוע סלטי ינשוף עץ החיים קעקוע סלטי עץ החיים קעקוע סלטי על הגב קעקוע סלטי שבטי על הזרוע קעקוע קלטי בצבעי מים על הכתף קעקוע קלטי של זאב על הכתף

   מאמר קודם100 קעקועים לוהטים שמציגים את הדמות שלךהמאמר הבא100 מתוך רעיונות קעקוע האוקיינוס ​​המדהימים ביותר כריסטין

   Previous Post
   150 רעיונות פירסינג מדהימים של מונרו + מדריך נוהל
   Next Post
   200 أفضل اقتباسات الوشم على الإطلاق للرجال والنساء