15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

מדריך אולטימטיבי לפירסינג צמוד – כאב, ריפוי, הליכים

מדריך אולטימטיבי לפירסינג צמוד – כאב, ריפוי, הליכים

על ידי צוות TSU – 15 ביולי 2016 0 1492

  בימים אלה, אי אפשר להכחיש זאת פירסינג באוזניים הם מאוד פופולריים בכל רחבי הגלובוס, ודוגמה טובה אחת היא פירסינג הדוק. אולם פירסינג זה הינו בעל מיקום ייחודי מאוד באוזניו של אדם. הימים שחלפו פירסינג מחוברים רק בחלק של תנוך האוזן. זה כבר דבר בעבר. אנשים בימינו יצירתיים במיוחד, ולכן פירסינג מסוג זה נוצר. כפי ששמו מרמז, הוא ממוקם בדיוק על צמוד, או פשוט על החלק העליון של האנטי טרגוס. אבל בלי הרכס בין הקפל האנטי-סלילי לבין אנטי סליל, פירסינג מסוג זה לעולם לא יכול להיעשות לך.

  סוגי פירסינג באוזניים

  סוגים_אוזניים

  נוהל פירסינג צמוד

  מיותר לציין שלעולם לא תוכל לקבל זאת מבלי לעבור הליך פירסינג מכריע תחילה. מכיוון שמיקום פירסינג זה אינו אופייני, עליך למצוא את הפירסר הטוב ביותר שכבר נחשף בביצוע פירסינג מסוג זה. זאת על מנת לוודא שהכל ילך כשורה. ברגע שאתה מתמקם בנוחות במרפאת הפירסינג, כפי שהורו לך על ידי הפירסר שבחרת, הוא או היא ינקו את המיקום ויבטיחו שהוא נקי מלכלוך וחיידקים. מיד לאחר מכן יתבצעו נקודות יציאה וכניסה לאזור הספציפי בעזרת עט סימון כירורגי. לאחר מכן תוחדר מחט מעוקרת לחבוט שלך כדי ליצור חור לפירסינג. לאחר מכן, התכשיטים לבחירתכם יצורפו לחור שנעשה, וזהו; ההליך בוצע בהצלחה.

  כאב מעורב

  סחוס עבה יותר צפוי בחלק הצמוד, והוא חלק רגיש מאוד באוזניכם. מכאן שזה כבר לא מפתיע מדוע זה יכול להעניק לך יותר אי נוחות בהשוואה לחלקי האוזניים שיש להם רק סחוס דק יותר. דימום באזור צפוי גם הוא מכיוון שיהיו פצעים מחריצת החלק. עם זאת, כמות זו של כאב זה כלום אם אתה באמת נחוש.

  תהליך הריפוי

  כל פצע כמובן יחלים בזמן, וכך גם הפירסינג הדוק. אבל העניין הוא שתהליך הריפוי לסוג פירסינג מסוג זה עשוי להיות קצת יותר ארוך בהשוואה לכמה פירסינגים אחרים. למעשה אין על כך שום שאלה מכיוון שבמקום יש סחוס עבה יותר, ואם הסחוס הזה נפצע, ייקח זמן להחלים. ייקח לך לפחות 6 חודשים ומקסימום 12 חודשים עד שתוכל לומר שהאזור כבר נרפא לחלוטין.

  נדרש טיפול לאחר

  אם אתה רוצה להאיץ את תהליך ההחלמה, אז הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לשים לב לכל הזמן לאחר הטיפול ולעשות את הדברים האלה באופן דתי. להלן כמה מהטיפולים שלא כדאי לשכוח:

  • אל תמרח כמה מוצרים מיותרים על האזור הנקב. דוגמאות למוצרים מיותרים אלה הם מייק-אפ, קרמים, קרם לחות ומשחות. זכור כי מוצרים אלה עשויים להכיל מרכיבים קשים, מה שהופך את האזור המנוקב לגירוי קשה.
  • אל תלך לשחות על החוף או הבריכה. למקרה שאתה לא מודע לכך, המים על החוף או הבריכה עשויים להכיל כמה חיידקים שעלולים להזיק לאזור הנקב..
  • נקו את הפירסינג באופן קבוע. אתה יכול להשתמש בכדור צמר גפן שאתה צריך לטבול בכמה מי מלח חמימים. נקו בעדינות את האזור הנקב; אל תלחץ על אצבעותיך בהחזקת הכותנה.
  • בעת אמבטיה עדיף לנקות את האזור הנקב. יש להשתמש כמובן במים זורמים כמו גם בסבון עדין.
  • הימנע מלגעת באזור, אם אין בכך צורך. אבל כשצריך, כדאי לנסות קודם כל לנקות את הידיים. אתה יכול לשטוף את הידיים בעזרת חומר ניקוי אנטיבקטריאלי כדי להרוג את החיידקים החיים בידיים שלך.
  • השתמש במגבת נקייה היטב בייבוש האזור הנקב. זאת על מנת לוודא כי לחיידקים לא תהיה ההזדמנות להיכנס פנימה לפצע העלול לגרום לסיבוכים.

  כיצד להפחית נפיחות?

  על פי Resource Dragon @YahooAnswers: לעולם אל תשתמש באלכוהול או חמצן או כל דבר המסומן “לא לשימוש על פצעים פתוחים” על פירסינג שמחלים, במיוחד פירסינג חדש כזה.

  עֲלוּת

  בדיוק כמו כל פירסינג אחר, אתה בוודאי צריך לשלם עבור סכום מדויק כאשר אתה עובר הליך, אלא אם כן הפירסר המקצועי הוא קרוב משפחה או חבר שלך. זו הסיבה העיקרית לכך שעליך לחשוב על העלות כולה לפני שתחליט לקבל פירסינג זה. נסה לנתח תחילה אם העלות של פירסינג זה לא תהרוס לחלוטין את התקציב שלך בכמה דברים חשובים אחרים. כי אם כן, אז זה יכול להיות רעיון גרוע אם עדיין תלך על זה. לרוב, פירסינג מסוג זה יחייב אותך להכין $ 35 עד $ 55.

  תכשיטים שאתה יכול לבחור

  ניתן לבחור מספר תכשיטי תכשיטים. תכשיטים אלה בדרך כלל משתנים בעיצובים ובמחירים. עם זאת, אין מצב שאתה לא יכול לבחור אחד. להלן כמה מהם, יחד עם המחירים שלהם:

  • פירל לבן אופל 16G פלדה – אתה עשוי למצוא את התכשיט הזה כרגיל, אך הוא בהחלט ייראה טוב. ניתן לרכוש אותו במחיר של 26.50 $.
  • חץ 14 מד פירסינג (שחור או זהב) – כמובן, יש לו עיצוב חץ כפוף ויפה. הוא זמין בצבעים שחור וזהב. המחיר שלו הוא בסביבות 14 $.
  • 16G פרח פלדה כירורגית פלדה כירורגית Antihelix – אתה יכול לקבל את התכשיט הזה ב -14.75 $ בלבד.
  • עגיל צמוד 16G אקדח פלדת פירסט – זוהי אחת מאפשרויות התכשיטים הייחודיות ביותר שתוכל לקבל. הוא מעוצב כאקדח, כפי ששמו מרמז. אתה יכול לקבל את זה רק ב 14.95 $.

  דוגמא לתכשיטי פירסינג צמודיםWhite Fire Opal 16G פלדה צמודה – מחיר: $ 26.50 מברשת מעוגלת צמודהחץ 14 מד חוט אוזן אוזן צמוד שחור או זהב – מחיר: $ 14 פירסינג פירסינג צמוד16G פרח Anthelix פלדה כירורגית – מחיר: $ 14.75 פירסינג עגיל צמודעגיל צמוד 16G אקדח פלדה פירסינג – מחיר: $ 14.95 באמצעות

  40+ רעיונות מעוררי השראה

  חוויות פירסינג צמודותתכשיטי פירסינג צמודיםפירסינג צמוד 1פירסינג צמוד 2פירסינג כפולפירסינג צמוד 3פירסינג צמוד 4פירסינג צמוד 5פירסינג צמוד 6פירסינג צמוד 7.פירסינג צמוד - אנטי סלילפירסינג צמוד 11פירסינג צמוד 1415. פירסינג צמוד 15פירסינג צמוד 17.פירסינג צמוד 19פירסינג צמוד 2023. פירסינג צמוד 23פירסינג צמוד 242527פירסינג צמודתכשיטיםפירסינג צמודsnugpiercingמילים אחרונות

  פירסינג צמוד הוא בהחלט סוג פירסינג ייחודי שניתן למצוא באוזניך. זה יגרום לך להתבלט בין השאר. עם זאת, הקפד לשקול קודם כל את הדברים החשובים לפני שתלך על זה. זה ימנע ממך לחוות כמה בעיות בדרך.

   מאמר קודם189 קעקועי ירך האטרקטיביים ביותר לנשיםהמאמר הבא100 רעיונות פירסינג סמיילי, תכשיטים ושאלות נפוצות צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   150 רעיונות פירסינג מדהימים של מונרו + מדריך נוהל
   Next Post
   200 أفضل اقتباسات الوشم على الإطلاق للرجال والنساء