15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

100+ דוגמאות פירסינג מחוך, נוהל, כאב, עלות, טיפול

100+ דוגמאות פירסינג מחוך, נוהל, כאב, עלות, טיפול

על ידי צוות TSU – 12 באוגוסט 2016 0 2149

  שמעת על פירסינג מחוכים? אתה יודע איך זה נראה בדיוק? האם אתה רוצה לנסות פירסינג מסוג זה בעצמך? ובכן, למי שלא יודע, פירסינג זה הוא סוג של פירסינג על הגוף שידוע כייחודי במיוחד. זה ייחודי באופן שיש מעט מאוד אנשים שיש להם פירסינג מסוג זה. האמת היא שהפירסינג הזה כולל מספר תכשיטי פירסינג ואזורים מנוקבים. בגלל זה, זה כבר לא מפתיע מדוע הוא זקוק לשטח רחב יותר למיקום פירסינג. הפירסינג הקטן יותר לסוג זה יכלול 4 תכשיטי פירסינג ו -4 אזורי גוף מנוקבים. זו הסיבה מדוע סביר להניח שזה נעשה בחלק האחורי.

  הליך פירסינג המחוך

  האמת היא, שיש רק מעט מאוד אנשי מקצוע הפירסינג שיכולים להתמודד עם הליך של פירסינג מחוך, אז אל תתפלאו אם לא יהיה לכם קל למצוא אחד כזה. הסיבה העיקרית לכך היא העובדה כי פירסינג זה דורש תשומת לב ודיוק רציניים ביותר. מלבד זאת, הוא כרוך גם במספר השלכות אפשריות על הגוף. בכל אופן, הנה מה שקורה במהלך ההליך בעת הפירסינג הזה:

  • הפירסר המקצועי ידבר איתך קודם כל. זו הדרך הנהדרת של הפירסר להרגיע את עצמך ולנער את המתחים האלה. זה הזמן שהוא או היא יגידו לך שהדברים יילכו כשורה, כך שאין צורך לדאוג. זה גם הזמן המושלם בשבילו לשאול אותך כמה פירסינג שירכיב פירסינג.
  • אזור הגוף כולו כמיקום הפירסינג שלך ינוקה היטב. מטרתו היא לשחרר את מיקום הגוף המדויק מחיידקים שעשויים להשתלב בפצע הנגרמים מהליך הפירסינג שעלולים לגרום לסיבוכים איומים.
  • נקודות פירסינג יסומנו באמצעות עטים לסימון כירורגי. סימון נקודות הניקוב הוא מאוד חשוב שכן פירסינג זה כולל דפוס שצריך לעקוב אחריו כדי ליצור כמו מחוך מדהים באמת.
  • לאחר מכן יוכנסו מחטים לנקב לאזור כדי ליצור חורים. המחטים רק יצטרכו לעקוב אחר הסימונים כמובן, על מנת לקבל דיוק רב בהליך הפירסינג.
  • התכשיטים לבחירתך יוכנסו. לאחר ביצוע חורים בהצלחה דרך המחטים החודרות, התכשיטים שבחרת יוכנסו.

  גורם הכאב

  פירסינג מחוך מתבצע למעשה רק על פני הגוף. במילים אחרות, זה לא יכלול נזק רב מדי ברקמות הגוף. למרות זאת, פירסינג זה בוודאי ייתן כאב קיצוני למי שעובר את ההליך המכריע שלו מכיוון שיהיו יותר מפירסינג אחד שיוצמד למיקום הגוף המדויק. יתר על כן, יידרש זמן להשלים את הליך הפירסינג, כך שתחווה גם את הכאבים יותר משאר הליכי הפירסינג הנעשים על הגוף..

  תהליך הריפוי

  למרות ש פירסינג קבוע עשוי להימשך כמעט 12 שבועות להחלמה, ריפוי מלא נצפה רק במקרים מעטים. הפירסינג הזה על הגוף שלך בעצם לוקח סיכון גדול מצידך. זה פשוט בגלל שיש כמה אנשים שאינם חווים החלמה מלאה על הפצעים הנגרמים מהליך הפירסינג. חלקם אף הצטערו על כך שעברו את הליך הפירסינג. אז, לפני שאתה צריך ללכת על פירסינג מסוג זה, עליך לחשוב על זה פעמים רבות. למרות זאת, אנשים שהחלימו באופן מלא ולמרבה המזל הודו שלוקח להם 12 שבועות עד שהם חוו את הריפוי המלא של הפצעים באזורים הנקבים. מה שבטוח, זה פרק זמן די ארוך בשבילכם, אז הקפידו על סבלנות לא מבוטלת בהמתנה לרגע הזה. בכל מקרה, פירסינג זה בהחלט ייראה מדהים על גופך.

  דרושים המשמרות

  שמירה על המחשבה לאחר הטיפול היא דבר חשוב מאוד עבורך, במידה ואתה עובר הליך פירסינג במחוך. זה פשוט מכיוון שעשיית הטיפולים לאחר מכן תשפיע רבות על תהליך הריפוי של פירסינג זה, כמו גם על התוצר הסופי שלו. בהקשר זה, להלן המשך הפעולות המשמעותי ביותר שעליך לעקוב בו מבחינה דתית:

  • כדאי לנקות את הידיים לפני שנוגעים בפירסינג ובאזורים הנקבים. אתה משתמש בסבון אנטיבקטריאלי בשטיפת הידיים, כך שתוכל להיות בטוח שחיידקים יהרגו. זכור, חיידקים יכולים להיות הגורם העיקרי לסיבוכי פירסינג קשים.
  • אל תשתמש בסבון קאוסטי בעת אמבטיה. זה פשוט בגלל שסבון מסוג זה יכול להפריע לתהליך הריפוי של האזורים הנקבים. כמות מסוימת של סבון זה עשויה להגיע לפצעים שיגרמו לאחר מכן לגירויים מסוימים.
  • לא לישון במצב שבו האזורים הנקבים יכולים להיפגע. אם הפירסינג שלך נעשה בחלק האחורי של הגוף שלך, אז אתה יכול לישון בתנוחת צד. עם זאת, אין סיכוי שהאזורים הנקבים יכולים להתאמץ.
  • הימנעו מפעולות מפרכות שיכולות להלחיץ ​​את האזורים הנקבים. פעילויות אלה כוללות תרגילים גופניים.

  עֲלוּת

  העלות של פירסינג מסוג זה היא דבר אחד חשוב שאתה צריך לקחת בחשבון. זה פשוט כי אתה עלול למצוא את זה יקר מדי מצידך עבור פירסינג. לרוב זה ייקח 100 $ עד 500 $ מחשבון החיסכון שלך. ובכן, אין על כך כל שאלה מכיוון שהפירסינג הזה קצת מסובך לביצוע, ולוקח הרבה זמן עד להשלמת ההליך. זה גם דורש טיפול נוסף ומומחיות בקרב הפירסרים, כך שהמחיר הוא למעשה פשוט גבוה.

  וריאציות

  • עוֹרִי – כאשר שתלים מיקרו -עוריים מוטבעים בעור לחיבור התכשיטים, ומעניקים לו מראה הגון.
  • צוואר – הפירסינג מתבצע על כל חלק בצוואר, כולל עורף (עורף).
  • חזה – זהו פירסינג סימטרי דו -צדדי שנעשה על החזה ובדרך כלל מעוטר בסרטים צבעוניים..
  • צַד – בזמן שהפירסינג מונח בצד אחד של פלג הגוף העליון, כמה חובבי פירסינג הולכים על שני הצדדים.
  • רגל – הרבה פירסינגים המונחים בחלק הקדמי או האחורי של הרגליים יוצרים הצהרה אופנתית ייחודית, במיוחד כאשר אתה לובש חצאיות קצרות או מכנסיים קצרים.
  • זְרוֹעַ – זה מאוד נדיר ויכול להיות מוזר. הוא כולל ניקבים מרובים של הכתף או פרק כף היד.
  • חזור – ממוקם בשתי שורות על הגב העליון או התחתון, מזכיר מחוך כשהוא מחובר.

  מילים אחרונות

  זכור תמיד כי פירסינג מחוך עשוי להיות כרוך בסיכון גבוה יותר מצידך, הן מבחינת בריאותך והן מבחינתך הכלכלית. לכן, כדאי שתחשוב על זה היטב, לפני שתחליט סוף סוף לעבור את ההליך החשוב ביותר שלו.

  רעיונות מעוררי השראה

  רעיונות לפירסינג מחוך 1רעיונות לפירסינג מחוך 2רעיונות לפירסינג מחוך 3רעיונות לפירסינג מחוך 4רעיונות לפירסינג מחוך 5רעיונות לפירסינג מחוך 6רעיונות לפירסינג מחוך 7רעיונות לפירסינג מחוך 8רעיונות לפירסינג מחוך 9רעיונות לפירסינג מחוך 10רעיונות לפירסינג מחוך 11רעיונות לפירסינג מחוך 12רעיונות לפירסינג מחוך 13רעיונות לניקוב מחוכים 1415. רעיונות לפירסינג מחוכים 15.16. רעיונות לפירסינג מחוך 16רעיונות לפירסינג מחוכים 17.רעיונות לפירסינג מחוך 18רעיונות לפירסינג מחוך 19VLUU L200 / סמסונג L20022232426רעיונות לניקוב מחוכים 21252728רעיונות לניקוב מחוכים 29SONY DSC31רעיונות לפירסינג מחוך 32רעיונות לפירסינג מחוך 3335. רעיונות לפירסינג מחוך 3536. רעיונות לפירסינג מחוך 3637. רעיונות לפירסינג מחוך 373839. רעיונות לפירסינג מחוך 39רעיונות לפירסינג מחוך 40רעיונות לפירסינג מחוך 4142רעיונות לפירסינג מחוך 434445. רעיונות לפירסינג מחוך 454647. רעיונות לפירסינג מחוך 47רעיונות לפירסינג מחוך 48רעיונות לפירסינג מחוך 49רעיונות לפירסינג מחוך 50רעיונות לפירסינג מחוך 51רעיונות לפירסינג מחוך 52רעיונות לפירסינג מחוך 53רעיונות לפירסינג מחוך 5455. רעיונות לפירסינג מחוך 55.5657רעיונות לניקוב מחוכים 585960. מחשבים נוקבים למחוך 60616263רעיונות לפירסינג מחוך 64רעיונות לפירסינג מחוך 65רעיונות לפירסינג מחוך 66רעיונות לפירסינג מחוך 67רעיונות לפירסינג מחוך 6869רעיונות לפירסינג מחוך 70רעיונות לפירסינג מחוך 71גב מחוך פירסטפירסינג מחוך חזה יפהמחוך סרט כחול שחורפירסינג מחוך סרט שחור על הזרועפירסינג מחוך חזה מדהיםתמונות פירסינג בגב המחוךמחוך פירסינגפירסינג מחוךעלות פירסינג מחוךפירסינג מחוך טעהתמונות פירסינג מחוךמחוך פירסט על הגבכאב פירסינג מחוךפירסינג מחוך קבועפירסינג מחוךצלקות פירסינג מחוךפירסט סרט ורוד מחוךשתלי קרן השטןפירסינג מחוך כפול על הגבפירסינג מחוך קדמיכמה זמן מחזיקים פירסינג מחוךכמה זמן מחזיק פירסינג מחוךפירסינג ב- Pinterestמחוך רגליים ספיראליקעקועים לאחר פירסינג מחוך כההפירסינג מחוך זמניפירסינג מרושע בפינטרסט

   מאמר קודם150+ רעיונות לניקוב סחוס / אוזניים, תכשיטים, שאלות נפוצותהמאמר הבא50 רעיונות לפירסינג רוק ושאלות נפוצות חשובות צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   150 רעיונות פירסינג מדהימים של מונרו + מדריך נוהל
   Next Post
   200 أفضل اقتباسات الوشم على الإطلاق للرجال والنساء