15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

מידע על פירסינג עצם צווארון ודוגמאות מגניבות

מידע על פירסינג עצם צווארון & דוגמאות מגניבות

על ידי צוות TSU – 23 באפריל 2020 0 4738

  פירסינג עצם צווארון, הידוע גם בשם פירסינג עצם הבריח, הוא פירסינג על פני השטח או בעור הממוקם בחלק העליון של החזה, ממש מתחת ולאורך עצם הצווארון..

  זהו הליך חדש יחסית ועדיין אינו נפוץ במיוחד. לאופי יוצא הדופן הזה של פירסינג עצם הבריח יש יתרונות וחסרונות-הפירסינג שלך יהיה מקורי ובוודאי מושך את העין, אך ייתכן שיהיה מאתגר מהרגיל למצוא את הפירסר המתאים לתפקיד..

  פירסינג עצם צווארון

  המשך לקרוא למידע נוסף על ביצוע פירסינג עצם צווארון בבטחה, עצות לטיפול והרבה השראה לפירסינג שלך.!

  תהליך

  במקרה של פירסינג עצם צווארון משטח, יש צורך בשני חורים – יהיה מוט מתחת לעור המחבר בין שני החרוזים המופיעים מעל פני השטח.

  הפירקר יסמן את נקודות הכניסה והיציאה – כלומר, היכן יהיו החורים, ולכן חרוזי תכשיט התכשיטים – בעזרת סמן כירורגי..

  לאחר חיטוי העור תוחדר מחט, הנקב את העור בנקודת הכניסה, יורד מתחת לאורך המשטח ויוצא בנקודה המסומנת השנייה. לאחר מכן הפירסר יתאים ויסגור את מוט התכשיטים, ויחטא את האזור שוב.

  מוּמלָץ: אל תפספסו את המדריך שלנו ל- פירסינג מיקרו עור הַבָּא!

  בהתאם לנסיבות, ייתכן שהפירסר יספק הרדמת ריסוס שיסייע להתמודד עם הכאב. צפה גם לקצת דם – זה נורמלי לחלוטין שנקב פני השטח ידמם לזמן קצר במהלך ההליך.

  גם חבורות ואדמומיות אין מה לדאוג, אלא אם כן הן נמשכות יותר מיום.

  פירסינג עצם צווארון

  פירסינג בעור הצווארון

  למרות שניקוב עצם עצם הבריח פופולרי יותר, פירסינג בעור באזור זה הוא גם אופציה. עור עור הוא פירסינג נקודה אחת, וככזה אין לו נקודת כניסה ויציאה נפרדת.

  לאחר חיטוי מתאים, הפירסר יוצר חור קטן על פני העור כדי להכניס עוגן לשכבה האמצעית של העור. העוגן הוא חלק קבוע בצורת עמוד, שנשאר בעורך ואינו ניתן להחלפה. התכשיטים בפועל – בדרך כלל חרוז, ספייק או קוביה – מוברגים על החלק העליון של העמוד.

  פירסינג עצם צווארון

  בחירת סטודיו פירסינג

  כל מקור מידע פירסינג מכובד תמיד ידגיש את החשיבות של בחירת הפירסר שלך בזהירות. ידעת שזה מגיע, ואתה עלול להתפתות לדלג על אמצעי הבטיחות, אך למען רווחתך ודא שאתה מודע לסיכונים ולדרכים האפשריות למזער אותם..

  כפי שכבר הזכרנו, פירסינג בעצמות הצווארון אינן שכיחות במיוחד וככזה, הן סוג של שירות מיוחד מצד הפירסר. הם דורשים מומחיות גבוהה ולפחות שיפור בידע באנטומיה.

  מומלץ הבא: אל תחמיצו את המדריך המאסיבי שלנו פירסינג גבות!

  פירסינג עצם צווארון

  ביצוע ההליך בצורה לא נכונה עלול לגרום לפגיעה בעצב או בכלי דם, שניהם סיבוכים חמורים עם השלכות אפשריות לטווח הארוך..

  כשאתה בוחר את הפירסר שלך, שקול לחפש איש מקצוע שכבר בעל ניסיון מוכח בפירסינג משטח מוצלח או, אפילו טוב יותר, פירסינג עצם הבריח..

  על החנות לפירסינג להיות בעל רישיון עסק תקף ודוח בדיקת בריאות – זה מוכיח שהתקן הכללי של היגיינה ומקצועיות צריך להיות מקובל.

  אל תפחד לשאול שאלות ולבקש לראות את הסטודיו לפני שתעשה את הפירסינג שלך שם. האזור בו מתבצעות פירסינג צריך להיות נקי ומתוחזק היטב.

  פירסינג עצם צווארון

  אמנם נכון שפירסרים מנוסים פחות יהיו אופציה זולה יותר, סביר להניח עם זמני המתנה קצרים יותר, זכור תמיד כי בריאותך ורווחתך הם ההימור כאן.

  לא כדאי לפגוע בעצמך ולחיות עם סיבוכים אפשריים על פני כמה דולרים או המתנה של שבועיים.

  מוּמלָץ: תסתכל על המדריך הגדול שלנו ל- פירסינג בירך.

  טִפּוּל עוֹקֵב

  הפירסר שלך יספק לך הוראות טיפול מפורטות לאחר השלמת תהליך הפירסינג. באופן כללי, חשוב:

  – נקו את האזור באופן קבוע – בדרך כלל מספיק ניקוי עדין עם תמיסת מלח פעם או פעמיים ביום. וודאו כי ידיכם נקיות לפני שאתם נוגעים באזור הפירסינג והיו עדינים ככל האפשר בעת הניקוי סביב הפירסינג – הזזת התכשיט תארך את תהליך ההחלמה ותגביר את הסיכון לזיהום ודחייה..

  פירסינג עצם צווארון

  – הימנע מלגעת בפירסינג או באזור – שתי נקודות כאן: הימנעות מזיהום ומהירות ריפוי. נגיעה בפירסינג מאפשרת העברת חיידקים מידיכם אל הפצע, אשר בתורו יכול להוביל לזיהום וסיבוכים.

  הזזת התכשיטים, בינתיים, תאט את הריפוי ותגדיל את הסיכוי לדחייה.- הימנע משימוש במוצרים מבושמים או כימיים באזור הפירסינג- דוגמאות כוללות בשמים, סבונים ותחליבים מבושמים ואיפור..

  – הימנע מהשענות או שינה ממצב המפעיל לחץ על האזור – שוב, הדבר יכול להוביל לתזוז של התכשיטים ולהפרעה בפצע..

  פירסינג עצם צווארון

  כמו כל פירסינג, לא כדאי לנסות להחליף או לשנות את התכשיטים עד להשלמת תהליך הריפוי. פירסינג על פני השטח לוקח לפחות 12 שבועות להחלים, ואילו פירסינג בעור לוקח 6-12 שבועות.

  גם אם אתה חושב שהפירסינג שלך נרפא, מומלץ לבקר בפירסר ולבקש אישור לפני שתנסה להסיר או להחליף את התכשיט..

  רמת הכאב

  כולנו יודעים כיצד נראה תהליך פירוק עצם הצווארון ועד כמה אזור הגוף הזה רגיש, כך שדבר אחד בטוח – זה יכאב.

  כמה יהיה תלוי במספר גורמים, ובראשם סובלנות הכאב האישית שלך והמומחיות של הפירסר שלך.

  פירסינג עצם צווארון

  כפי שכבר הזכרנו, ייתכן שניתן להשתמש בהרדמת ריסוס או במוצר דומה כדי להקהות את האזור באופן זמני.

  זה גם יכול לעזור לוודא שאתה מגיע לפגישת הפירסינג שלך נח, נינוח, ולא על בטן ריקה.

  אם אתה לחוץ והגוף שלך עייף או מיובש, סביר שתהיה לך חוויה לא נעימה יותר.

  מאמר מומלץ: יש לנו מדריך מדהים ל פירסינג מסלולי. אתה יכול לבדוק את זה כאן.

  עֲלוּת

  עלות פירסינג בעור נוטה לרדת איפשהו בין $ 70 ל $ 100, בעוד שפירסינג משטח בדרך כלל יחזיר אותך בין $ 50 ל $ 100.

  עם זאת, היו מוכנים שהמחיר יהיה גבוה מזה – פירסינג בעצמות צווארון הוא הליך נדיר יחסית, וככזה עשוי לעלות יותר מאשר פירסינג רגיל.

  פירסינג עצם צווארוןפירסינג עצם צווארוןפירסינג עצם צווארוןפירסינג עצם צווארוןפירסינג עצם צווארוןפירסינג עצם צווארוןפירסינג עצם צווארוןפירסינג עצם צווארון מדהים עם עור עור כסוףפירסינג עצם צווארון מדהים לבנותפירסינג כסף צווארון מדהים עם עצמות לנשיםפירסינג משטח כסף מדהים עם צווארון משקולות לבנותפירסינג עצם צווארון יפה עם עוגני עורפירסינג עצם צווארון משקולת שחור לבנותפירסינג עצם צווארון משקולת שחור לגבריםעיצוב פירסינג עצם צווארוןפירסינג עצם צווארון עם עוגני עורפירסינג עצם צווארון עם משטח כסף לבנותפירסינג עצם צווארון עם עוגנים עוריים בודדיםפירסינג של עצם צווארון עם עור ורודפירסינג עצם צווארון עם עור יחידפירסינג עצם הבריח עם עוגני עורפירסינג עוגני צווארון פירסינג עצם לבנותעוגני צווארון עוריים פירסינג עצם לגבריםפיראל כסף כפול צווארון פירסינג עצם לבנות צעירותפירסינג עצם צווארון פירסינג עם חתיכות כסףילדה מציגה את פירסינג עצם הצווארון שלהילדה עם פירסינג עצם צווארון עורילדה עם פירסינג של עצם תחתונה וצווארוןילדה עם פירסינג משטח צווארון משטחילדה עם פירסינג עצם צווארון משטחילדה עם פירסינג עצם צווארון משטחעצם צווארון שמאל עם משטח משטחפירסינג עצם צווארון שמאל עם משטח משטחפירסינג עצם צווארון עם משקולות כסףפירסינג עצם צווארון נחמד לבנות צעירותפירסינג נחמד עורכי צווארון עצם פירסינגפירמס פנים נחמד צווארון פירסינג עצם לבנותפירסינג עצם צווארון משקולת כסף לבנותפירסינג עצם צווארון משקולת כסף בצד ימיןפירבון צווארון משקולות כסף לבנותרעיונות פירסינג עצם צווארון כסףצווארון משקולות כסף פירסינג עצם תמונה לבנותפירסינגים צווארון משקולות כסף לבנותפיראל כסף צווארון פירסינג עצם לבנותפירסינג כסף צווארון משטח עצם פירסינגפירסינג מברשת עם משטח כסףרעיון פירסינג עצם צווארון יחידפירב משטח קטן צווארון פירסינג עצם לגבריםרעיון פירסינג עצם צווארון משטח לבנותפירב משטח צווארון פירסינג עצם לבנותמברשת צווארון משטח פירסינג עצם משני הצדדיםצילום מקרוב של פירסינג עצם צווארון משטח

  פירסינג עצם צווארון משטח לילדות צעירותמשטח עור עוגני צווארון פירסינג עצםפני השטח כסוף משקולות צווארוןפירסינג עצם צווארון זעיר לבנותתמונות משולש צווארון עור צווארון פירסינג עצםפירסינג עצם צווארון משקולת שחור

  מילים אחרונות

  כמובן שניקוב עצם צווארון יגרום לך להתבלט! במיוחד אם התלבושת שלך נועדה בכוונה להיות פתוחה על חלקי עצם הצווארון.

  אך לפני ביצוע הפירסינג הזה, עליך להקפיד לשקול הרבה מידע חשוב אודותיו!

   מאמר קודם150 קעקועים ורדים יפים & משמעויותהמאמר הבא120 עיצובים קעקועים של דובי מעוררי השראה & משמעויות צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   200+ משמעויות קעקועים פיל הפופולריות ביותר לגברים ולנשים
   Next Post
   100+ من أمثلة لدغات العنكبوت ، مجوهرات ومعلومات