15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

150 קעקועים ומשמעויות מדהימות של לוכד חלומות

150 קעקועים מדהימים של לוכד חלומות & משמעויות

על ידי צוות TSU – 12 במאי 2020 0 6512

  קעקועים של Dreamcatcher לא רק נראים מדהים, אלא גם בעלי היסטוריה ורקע עמוקים ומרתקים.

  קעקוע של ינשוף חלומות על הזרוע

  בדומה להרבה סמלים נפוצים ועיצובים קעקועים, טוב להכיר את המשמעות שמאחורי האמנות לפני שהיא נצבעת בדיו.

  לוכדי חלומות מגיעים מהתרבות האינדיאנית. הם לובשים צורה של חישוקים עם דפוס ארוג בפנים, ולעתים קרובות נוצות או קישוטים אחרים המחוברים לתחתית.

  קעקוע חלום לוכד על הצוואר

  מקורותיו של לוכד החלומות

  למרות שלוכדי חלומות קשורים בדרך כלל לתרבות האינדיאנית כולה, הם מקורם בעצם בשבט אוג’יבווה צ’יפווה בקנדה ובארצות הברית..

  המילה Ojibwa עבור ‘לוכד חלומות’ asabikeshiinh, פירושה מילולית ‘עכביש’.

  אגדות אוג’יבווה דיברו על דמות מיסטית המכונה ‘אשת עכביש’, שהייתה מגינה רוחנית על השבט – במיוחד הילדים.

  קעקוע לוכד חלומות של פילים

  למרות שמנקודת מבטו של גורם חיצוני זה עשוי להיות מעט הגיוני – עכבישים כמעט אינם מעוררים מחשבות חיוביות ברוב התרבויות המודרניות – עבור אנשי אוג’יבווה, עכבישים נקשרו להגנה ובטיחות..

  כאשר השבט גדל וחבריו החלו להתפשט עוד ועוד על פני הארץ, האגדה טוענת כי אשת העכביש לא הצליחה להגן על כל פרט – היו רבים מדי, רחוקים מדי.

  ככלי או סמל להגנה שלה, היא יצרה את לוכד החלומות הראשון. בעקבות הדוגמה שלה, אמהות וסבתות החלו ליצור לוכדי חלומות כמזכרות אימהיות לילדיהם.

  לוכדי חלומות, אם כן, היו סוג של קמע שנועד לספק הגנה.

  מוּמלָץ: עיין במדריך האולטימטיבי שלנו ל- קעקועים בנושא בודהה הַבָּא.

  קעקוע בזרוע של לוכד חלומות

  משמעות קעקוע Dreamcatcher

  מה שבאמת נועדו להגן על לוכדי חלומות היו חלומות רעים – כפי שהשם מרמז.

  אינדיאנים מאמינים שבלילה, האוויר מתמלא בחלומות. לוכד החלומות נתלה מעל למיטה של ​​אדם או בפתח חדר השינה, באופן אידיאלי במקום שבו שמש הבוקר תפגע בו.

  לוכד חלומות וקעקוע זאבים

  כשהאדם ישן, החלומות הרעים עוברים דרך לוכד החלומות, בעוד הטובים ‘נלכדים’ ברשת ומחליקים במורד הנוצות ולתודעת האדם.

  כקעקוע, לוכד החלומות שומר על תפקידו המקורי – רוב האנשים מבינים שהוא סמל להגנה, קמע שנועד להגן מפני מחשבות רעות או חוויות רעות..

  קעקועים של לוכד חלומות אמורים לסנן את השליליות – ‘הסיוטים’ – ולהשאיר רק מחשבות חיוביות – ‘חלומות טובים’.

  קעקוע זרוע לוכד חלומות צבעוני

  המשמעות של חלקים בודדים

  בתוך המבנה של לוכד חלומות, כל מרכיב בודד ממלא תפקיד סמלי או מטאפורי חשוב ומוסיף עומק נוסף למשמעות.

  • חישוק – בצורתו המעגלית, החישוק מייצג את מעגל החיים, כמו גם את השמש והירח הנוסעים על פני השמים. למרות שהחישוקים של לוכדי חלומות אינדיאנים מסורתיים ואותנטיים נוטים להיות קטנים למדי, בקעקוע הם מגיעים בכל גודל. בהתאם לעיצוב, לוכד חלומות יחיד יכול להכיל חישוק אחד או מספר רב. במקרה של מספר חישוקים, בחירה נפוצה היא חישוק אחד גדול ושלושה קטנים יותר ‘התלויים’ מתחתיתו.
  • אינטרנט – התבנית הארוגה בתוך החישוק היא ייצוג של רשת עכביש – בהתייחסו לאגדת אשת העכביש ולרעיון העכביש כסמל להגנה.
  • חָרוּז – כמה לוכדי חלומות משלבים חרוז אחד או יותר. אין תשובה אחת לשאלה מה החרוזים אמורים לייצג, אך התפיסה הפופולרית ביותר היא שחרוז הוא עכביש ב’רשת ‘של לוכד החלומות. משמעות נוספת המוצעת של החרוזים היא שהם חלומות טובים שלא נכנסו למוחו של האדם הישן ובמקום זאת הפכו לקסמים קדושים על פני לוכד החלומות.
  • נוֹצָה – נוצה אחת או יותר תלויות בדרך כלל מתחתית החישוק. כפי שצוין לעיל, אלה נועדו לשמש דרך לחלומות טובים, המובילים מלוכד החלומות למוחו של האדם הישן..

  קעקוע זרוע של לוכד חלומות

  מדריך מיקום

  בהתאם למורכבות של עיצוב לוכד החלומות שבחרת, אפשר לקעקע אותו ברוב אזורי הגוף.

  המקומות היחידים שבהם יתכן שאי אפשר להתאים אותו הם האזורים הקטנים במיוחד, כמו צד האצבע.

  קעקועים גדולים יותר יראו נהדר על הגב, הבטן, הזרועות, החזה, הירכיים – כמעט בכל מקום עם מספיק מקום להכיל אותם. אם אתה מעוניין לבצע קעקוע קטן יותר של לוכד חלומות, שקול את המיקומים הבאים:

  • מפרק כף היד – קעקועי פרק כף היד הם אלגנטיים וקלים לתצוגה. אם העיצוב שלך מוארך – למשל בגלל נוצות ארוכות בתחתית לוכד החלומות – יתכן שיהיה צורך להאריך אותו בחלק הארוך..
  • עורף – למרות שלכאורה שטח קטן, החלק האחורי של הצוואר שלך שטוח יחסית – מה שהופך אותו למיקום מעולה לקעקוע מעגלי, מכיוון שהעיצוב לא יתעוות על ידי גלישת הקצוות. כמו בפרק כף היד, אם מדובר בעיצוב ארוך, ייתכן שיהיה צורך להתארך כלפי מטה לכיוון החלק העליון של הגב. זה לא דבר רע – העיצוב המוארך יכול להיראות נהדר מתיחה מהחלק האחורי של הצוואר לאורך קו עמוד השדרה שלך.
  • מאחורי האוזן – עדין ונפרד מאוד, החלק האחורי של האוזן אינו אחד ממקומות הקעקוע הברורים. בחירה באזור זה עבור קעקוע של לוכד חלומות יכולה ליצור אתגר עבורך לאמן הקעקועים – העיצוב יצטרך להיות קטן למדי. התייעץ עם קעקוע מהימן לפני שתחליט.
  • כף רגל – כף הרגל מהווה מקום נהדר לקעקוע בנושא קעקועים בנושא נושאי חלומות וכזה שהופך פופולרי יותר ויותר. במיוחד השטח השטוח בקצה החיצוני של החלק העליון של כף הרגל הוא בחירה טובה, מכיוון שהוא מציע מקום הולם לעיצוב קטן יחסית..

  קעקוע זרוע לוכד חלומות חדש

  ידוענים עם קעקועים של לוכד חלומות

  קעקועים אלה פופולריים גם בקרב ידוענים. דוגמאות לאנשים מפורסמים עם עיצובים של לוכד חלומות כוללים:

  • מיילי סיירוס – למיילי סיירוס יש קעקוע גדול בסגנון לוכד חלומות על הצלעות, בצד ימין. העיצוב כולל ארבע נוצות, המייצגות לכאורה את ארבעת האחים במשפחתה.
  • ונסה פרנקו – בדיוק כמו מיילי סיירוס, לוונסה פרנקו יש לוכד חלומות בצד ימין של צלעותיה.
  • ונסה ווייט – לוונסה ווייט קעקוע אחד על אמה הימנית. על אותה זרוע, באזור פרק כף היד, יש לה קעקועים של לב וצלב.

  קעקוע יפה של לוכד חלומות

  עיצובים קעקועים של Dreamcatcher

  כל עיצוב לוכד חלומות ייראה מעט שונה. אחד היתרונות הגדולים בבחירת לוכד חלומות לקעקוע שלך הוא שהוא ניתן להתאמה אישית בקלות ומתאים למספר אסתטיקה..

  קעקועים של Dreamcatcher מתחלקים לרוב לאחת משתי קטגוריות: מינימליסטי, עם רק סקיצה של קווי המתאר והיפר-ריאליסטי..

  עם זאת, ניתן לשלב את שניהם עם אלמנטים של סגנונות אחרים, למשל צבעי מים.

  קעקוע לב של לוכד חלומות

  מבחינה צבעונית, האפשרויות הן אינסופיות כמעט-קעקועים נושאי חלומות נראים מדהימים בכל ערכת צבעים. לוכדי חלומות שחורים עם קווי מתאר קלים יהיו בעלי מראה אלגנטי ומורכב, בעוד שהססגוניים יהיו יותר מושכים את העין.

  לוכדי חלומות מקועקעים בדיו לבנה הם גם אופציה, ובעלי מראה מקורי במיוחד.

  אם אתה שוקל קעקוע צבעוני של לוכד חלומות, זכור שאתה יכול להוסיף כתמי צבע מחוץ ללוכד החלומות עצמו – כגון סימני צבעי מים סביבו או מאחוריו.

  לוכד חלומות על קעקוע להב כתף

  ניתן להוסיף אלמנטים אחרים, כגון בעלי חיים, עלים או חרוזים, כדי להפוך את העיצוב למורכב יותר.

  דבר אחד שחשוב לזכור בבואכם להעלות רעיונות עיצוב לקעקוע לוכד החלומות שלכם הוא שזהו סמל תרבותי ורוחני משמעותי לאנשים המזדהים עם התרבות האינדיאנית..

  רצוי להקפיד לא להתאים את הסמל בצורה שעלולה להיות רגישה או פוגענית.

  קעקוע Dreamcatcher בגב העליוןעיצוב קעקועים יצירת ינשוף דמוי חלומות יצירתייםקעקוע של לוכד חלומות בצבעי מים

  קעקוע Dreamcatcher על האמה

  עיצוב רעיונות

  אם אתה רוצה להפוך את אומנות הגוף של לוכד החלומות שלך למסובך יותר או אם אתה מחפש הוספת שכבה נוספת של משמעות, תוכל להיות יצירתי עם מרכיבי העיצוב.

  כמה רעיונות לעיצובים מורכבים יותר כוללים:

  • לוכד חלומות של ציפורים – מכיוון שתמונות לוכדי חלומות כבר משלבות נוצות, הוספת ציפור לעיצוב היא רעיון מעניין. שני האלמנטים משתלבים היטב ומבחינת המשמעות, מבליטים את הקשרים עם הטבע שתופף החלומות והציפור מייצגים שניהם. הינשוף הוא אחת הבחירות הנפוצות ביותר – ציפור המייצגת חוכמה ברוב התרבויות המערביות. מעניין לציין שבשבטים אינדיאנים רבים חוששים מהינשופים – הם נחשבים לאותות חולה וסמלי מוות..
  • לוכד חלומות של פילים – לוכדי חלומות פילים הם די פופולריים, סביר להניח שהמשמעות הסמלית של הפיל משתלבת כל כך עם המשמעות של לוכד החלומות. פיל מסמל בדרך כלל מזל טוב ושגשוג, כמו גם כוח ועוצמה. בשילוב עם הערך הסמלי של לוכד החלומות כקמע הגנה, עיצוב זה הוא סמל חיובי עמוק.
  • לוכד חלומות עם חישוקים מרובים – כפי שנאמר למעלה, ניתן להפוך את עיצוב לוכד החלומות שלך לגדול ומורכב יותר בתוספת חישוקים קטנים יותר. בדרך כלל, יהיה חישוק אחד גדול ומתחתיו אחד או שלושה קטנים יותר. זוהי דרך מצוינת להאריך את העיצוב.
  • לוכד חלומות צבאים – דימוי של צבי הוא תוספת מעניינת ללוכד חלומות. בדרך כלל רק ראש הצבי נראה לעין – בדרך כלל באמצע חישוק לוכד החלומות. בתרבות האינדיאנית, הצבי נתפס כשליח, חיה המייצגת כוח, וסמל לאינטואיציה, עדינות ורגישות. בתרבויות המערביות נראה האייל כמלך היער ומגן על כל בעלי החיים האחרים.
  • לוכד חלומות עיניים -אין זה נדיר לראות את לוכד החלומות משולב בעין, כסמל או כעיצוב היפר-ריאליסטי. בשני המקרים, העין תוצב בדרך כלל במרכז החישוק. כסמל, העיניים מייצגות בדרך כלל את כל הידע והידע, והן נחשבות כשערים אל הנשמה.
  • לוכד חלומות לב – בשנים האחרונות ראינו הרבה עיצובים של לוכד חלומות עם אלמנט החישוק המעוצב בלב ולא בעיגול. שינוי הצורה באופן זה כמובן אומר שזה כבר לא לוכד חלומות ‘אמיתי’, אבל כיצירת אמנות זה נראה מאוד מעניין.

  מילים אחרונות

  לוכדי חלומות יוצרים עיצובים קעקועים פנטסטיים שניתן להפוך אותם לייחודיים ובעצם משלכם.

  רוב העיצובים של לוכד החלומות יכללו סימטריה וכמות פירוט לא מבוטלת, ולכן חשוב במיוחד לבחור אמן קעקועים שיוכל לוודא שהקעקוע שלך ייראה בדיוק כפי שדמיינת שהוא יראה.

  תהנה מהגלישה בגלריה ובהצלחה במציאת עיצוב לוכד החלומות המושלם עבורך!

  קעקוע של לוכד חלומות בצבעי מים על הגבקעקוע Dreamcatcher on Ribcageקעקוע Dreamcatcher על הירךקעקוע תלת -ממד תלת -ממדי על הירךקעקוע Dreamcatcher על הקרסולקעקוע Dotwork Dreamcatcherלוכד חלומות עם קעקוע פרחיםעיצוב קעקוע מסובך Dreamcatcherקעקוע לוכד חלומות דיו לבןעיצוב קעקועים של Blackcatcher Dreamcatcherעיצוב קעקועים של Dotwork Dreamcatcherקעקוע הטוב ביותר של Dreamcatcher זרוע הזרועקעקוע פנדה פרחי פנדהקעקוע מלוטש חלומות בצורת לב בצורת לבעיצוב קעקועים של טבע לוכד חלומותקעקוע Dreamcatcher עם חישוק בצורת לבעיצוב קעקועים פרחוני חלומותקעקוע נושאי חלומות נושא ימיקעקוע צבעוני Dotwork Dreamcatcherקעקוע של הדפס כפות דריםינשוף Dreamcatcher עיצובקעקוע זעיר של לוכד חלומות על האמהקעקוע Morcing Dreamcatcherעיצוב קעקועים אייל Dreamcatcherקעקוע מיניאטורי חלומות מיניאטורי מפורט להפליאעיצוב קעקועים של Blackcatcher Dreamcatcherקעקוע אקוורל זאב חלומותקעקוע זעיר של לוכד חלומות על פרק כף הידעיצוב קעקועים יפהפה של Dreamcatcherקעקוע קטן של מלכוד חלומות בקרסולקעקוע מדהים של צבעי מיםקעקוע גב כתף Dreamcatcherעיצוב קעקועים מהמם של Dreamcatcher

  קעקוע חולץ חלומות על אישה יושבתקעקוע dreamcatcher אישה בכל הגוףקעקוע של לוכד חלומות על ישבנה של אישהקעקוע ספינה ותמנון בצד האישהקעקוע כתום Dreamcatcher על הגב העליון של האישהקעקוע מורכב Dreamcatcher בצד האישהקעקוע ירוק Dreamcatcher על הירךעיט וקעקוע דרימות לוכד על הגבקעקוע לוכד חלומות בצורת לבעיצוב קעקוע carpe diemעיצוב קעקוע carpe diem וציפוריםעיצוב קעקוע carpe diem על גב האישהעיצוב גב קעקוע Dreamcatcherעיצוב קעקוע זרוע carpe diem וענניםעיצוב קעקוע אנכי של carpe diem על הגבעיצוב קעקוע בחזה carpe diemפרק כף היד Dreamcatcher עיצוב קעקועעיצוב קעקוע שחור ולבן Dreamcatcher על פרק כף הידעיצוב קעקוע קעקוע Dreamcatcherעיצוב לבן קעקוע Dreamcatcherעיצוב קעקוע של זרוע שלמה של carpe diemעיצוב קעקוע carpe diem על ידית אהבהכלוב ציפורים על עיצוב קעקוע בירךאישה מלאה קעקועעיצוב קעקוע פרחוני כל הכתף והזרועעיצוב קעקוע בגב מלא של טווסעיצוב קעקוע חלומי על גב מלאקעקוע Dreamcatcher ברעיון הצד האישירעיון קעקוע קטן של Dreamcatcherרעיון קעקוע צבעוני של Dreamcatcherקעקוע ורוד על הצוואר והכתף רעיוןרעיון קעקוע של ציפור ענק ירוקהרעיון קעקוע ירוק של לוכד חלומותעיצוב קעקוע קדמי של פלג הגוף העליון כולו

  לוכד חלומות ורעיון קעקוע ורדים לבנים רעיון קעקוע של לוכד חלומות  רעיון קעקוע גבוה של לוכד חלומות על הגב רעיון קעקוע שרוול מלכוד לא כל אלה המשוטטים הולכים לאיבוד בעיצוב קעקוע של לוכד חלומות רעיון קעקוע כחול של חולץ חלומות בצד  לוכד חלומות על עיצוב קעקועים ברגל העליונה לוכד חלומות ורדים קעקוע על ירך לוכד חלומות על קעקוע כתף מלא לוכד חלומות קטן על צוואר רעיון קעקוע קעקוע חמוד לוכד חלומות לוכד חלומות ברגל  קעקוע לוכד חלומות על רגל לוכד חלומות מאת TimeToTakeBack קעקוע מלוכד חלומות מצויר קעקוע לוכד חלומות דהוי  קעקוע של לוכד חלומות בשחור לבן  קעקוע dreamcatcher מאת marycat337 קעקוע חצי שרוול של Dreamcatcher נוצת ירוק רעיון קעקוע של נוצות ירוקות לוכד חלומות על רעיון קעקוע בחזרה לאישה קעקוע חלום לוכד חלומות על רעיון צד עיצוב קעקועים לעיניים ולוכדי חלומות ציטוט צרפתי ורעיון קעקוע של לוכד חלומות עיצוב קעקוע חרוז אדום חרוז עיצוב קעקוע צבעוני של לוכד חלומות ורדים וחלום קעקוע רעיון ירוק עיצוב פשוט וקעקוע של מלכוד חלומות שחור מלא חינניות ועיצוב קעקועים של לוכד חלומות עיצוב קעקועים של כפה ולוכד חלומות עיצוב קעקוע חולץ שרוול מלא עיצוב קעקוע ירך חולץ לוכד חלומות ורוד ורוד קעקוע ורדים עיצוב קעקוע של לוכד חלומות ירך עליונה  קעקוע חלום לוכד על ירך כחלחל קעקוע חלום לוכד על הכתף פשוט קעקוע לוכד חלומות של אישה על האמה רעיון קעקוע למותניים של חולץ חלום   רעיון קעקוע של dreamcatcher quote עיצוב קעקוע ורוד חלומות ורוד על הרגל

   מאמר קודם123 עיצובים קעקועים של עץ מבריק & משמעויותהמאמר הבא150+ קעקועי תמנון מרהיבים & משמעויות צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   200+ משמעויות קעקועים פיל הפופולריות ביותר לגברים ולנשים
   Next Post
   100+ من أمثلة لدغات العنكبوت ، مجوهرات ومعلومات