15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

150 עיצובים ומשמעויות קעקועים אמיצים של סמוראים

150 עיצובים קעקועים סמוראים אמיצים & משמעויות

על ידי צוות TSU – 12 במאי 2020 0 5197

  רוצה כמה רעיונות לקעקוע סמוראי? אל תפספסו את העיצובים האלה ואת המשמעויות שמאחוריהם.

  סמוראים עם חרב ביער

  המילה “סמוראי” מתייחסת למעמד חברתי מיוחד של אנשים ביפן העתיקה, שנקראו גם “אנשי הנשק” מכיוון שהם היו אמורים לספק הגנה לאצילים המדורגים גבוה בתקופה ההיא..

  גברים אלה היו אמיצים ואצילים ולחמו בקרבות במה שהיה כבוד עבורם. הם נשאו נשק מיוחד כמו חצבים, wakizashi, וקטאנות.

  קעקוע גולגולת סמוראי על הזרוע

  הסמוראים לא רק תופסים תפקיד מרכזי בתרבות היפנית, אלא גם נערצים בצורה של אמנות קעקועים סמוראים יפניים, עם עיצובים מיוחדים שחוגגים את כבודם ואומץ לבם של הסמוראים..

  קעקועים מיוחדים אלה הפכו פופולריים להפליא לא רק ביפן, אלא גם באסיה ובמקומות אחרים בעולם, שבהם אנשים מעריכים את עיצובים הסמוראים על חסדם וכבודם..

  סמוראים עונדים קעקוע מסכה

  קעקועים אלה ממש מושכים את העין מכיוון שהם כוללים פירוט רב ומשתמשים בהרבה צבעים מרהיבים.

  כמו כן, הם גדולים יותר בהשוואה לקעקועים קונבנציונאליים מכיוון שניתן לפרט את הפרט המורכב רק ביעילות בקעקועים גדולים יותר המכסים שטח פנים רחב יותר..

  קעקוע אחורי של סמוראים

  אמנות סמוראים היא סוג אחד של אומנות גוף שהופכת פופולרית יותר ויותר ברחבי העולם. הרבה גברים ונשים חובבי קעקועים חורטים על גופם את אומנות הגוף המהממת הזו.

  לקישוט גוף כזה יש תפקיד חשוב מאוד תרבות יפנית, במיוחד בימי קדם.

  קעקוע סמוראי על הזרוע העליונה של האדם

  סמוראי היה המונח הכללי ששימש ללוחמים מיוחדים אלה ביפן בימי הביניים. לוחמים אלה היו אלה שהוטלו עליהם להגן על האנשים החשובים ביותר ביפן העתיקה.

  מאמר מומלץ: אנחנו מכסים קעקועים לשאת במדריך זה.

  ניתן להשיג עמדה כזו בקלות. היית צריך להיות א בן סמוראי לפני שאתה יכול להפוך לאחד, או שאתה יכול פשוט להתחתן למסורת הסמוראים.

  קעקועים של סמוראים

  משמעויות קעקוע סמוראי

  אמנות הגוף של הסמוראים לא רק תשפר את המראה הפיזי שלך, אלא גם תעזור לך לבנות אישיות מסקרנת מאוד. יותר ויותר אנשים יהיו סקרנים לגביך, במיוחד האישיות הייחודית שלך.

  להלן כמה מהמשמעויות והסמליות שאתה חייב לדעת על סוג זה של אמנות גוף:

  • כָּבוֹד – דבר אחד מאוד משמעותי שמסמלים הסמוראים הוא הכבוד. מה הסיבה לכך? ובכן, זה פשוט כי להיות אחד הסמוראים ביפן העתיקה היה כבוד גדול לאותם אנשים יפנים עתיקים. זו הייתה הסיבה העיקרית לכך שהיו הרבה יפנים בשנים האחרונות שעשו כמיטב יכולתם רק כדי להיות חבר באותם לוחמים יפנים מובחרים..
  • הערכה – למקרה שאתה לא יודע, לעם היפני הפשוט היה כבוד עצום ללוחמי העילית האלה. הסמוראים הוכרו בזכות כוחם ובאופי החובה שלהם. מסיבה זו, מפתיע שאומנויות הסמוראים עדיין שולטות בכבוד עד היום.
  • שֵׁרוּת – להיות סמוראי ביפן העתיקה היה למעשה יותר שירות מאשר הישג. לוחמי עילית אלה מעולם לא הפכו להיות יהירים או מתפארים כשהפכו לסמוראים מכובדים ביותר. במקום זאת, הם מיקדו את מרצם לשרת את אדוניהם בצורה יעילה.
  • אומץ אומץ הוא דבר חשוב נוסף שאמנות הסמוראים מייצגת. מעולם לא היה אכפת להם שחייהם עלולים להיות בסכנה בעת הגנה על אלה אצילים יפנים.
  • נֶאֱמָנוּת – היה ידוע שהסמוראים היו נאמנים ביותר לאדוניהם. הם תמיד עקבו אחר האצילים היפנים הקדמונים שאליהם הם משרתים. הם היו מוכנים יותר למות רק כדי להגן על אדוניהם המיוחסים.

  מוּמלָץ: שקלת פעם א קעקוע נחש?

  סמוראי עם קעקוע דגל

  עיצובים קעקועים של סמוראים

  אם אתה שוקל להתקעקע באומנויות סמוראי, אז אתה צריך לשמוח מאוד לדעת שעיטורי גוף אלה יכולים להציע לך הרבה אפשרויות בכל הקשור לעיצוב..

  כל העיצובים האלה מובטחים להיות מדהימים מאוד. אתה עשוי לחשוב שקעקועים אלה כוללים רק תמונות סמוראיות פשוטות של נשק ושריון, אבל יש בזה הרבה יותר. להלן הסבר קצר על ההצעות:

  • עיצוב נשק סמוראי – במאה ה -15, הסמוראים היפנים העתיקים כבר השתמשו בנשק חם בהגנה על אצילים יפנים עתיקים. למרות זאת, כדאי שתדעו שהסמוראים היו פופולריים מאוד בגלל החרבות היפניות החדות והמעוצבות להפליא שלהם. אם אתה אחד מאותם אנשים בעולם שנשבים בחרבות היפניות האלה, אז לבישת קעקוע נשק סמוראי תהיה דרך מצוינת לחגוג זאת.
  • עיצוב סמוראים לנשים – אם היית נשוי לגבר סמוראי, אז הפכת אוטומטית לאישה סמוראית. זה משהו שלא תוכל לשנות בשנים הבאות. אם לא היית מוכן לאחריות של אישה סמוראית, אז לא היית מעז להתחתן עם גבר סמוראי. הרבה נשים חובבות קעקועים בעולם בוחרות בעיצוב הספציפי הזה.
  • עיצוב שריון סמוראי – עיצוב נוסף שכדאי לשקול הוא עיצוב שריון הסמוראים. לסמוראים היה ידוע שיש שריון מאוד יציב וכבד, שהיה מפורט מאוד. עיצוב זה הוא בחירה נפוצה של חובבי קעקועים גברים ברחבי העולם מכיוון שהוא מסמל גבריות.
  • סמוראי בעיצוב Regalia מלא – העיצוב הפופולרי ביותר הוא הסמוראי במלוא מלכותו. עיצוב זה מתאר סמוראי מוכן לבצע את תפקידיו האצילים ולהגן על כבודם של אדוניו.

  קעקוע סמוראי בצד

  תהליך

  קעקועי סמוראים מסורתיים מגיעים מיפן ומשתמשים בטכניקה מיוחדת ליצירתם, שהיא מעט שונה מהטכניקות הנהוגות באמנות קעקועים קונבנציונאלית..

  הטכניקה היפנית המסורתית המשמשת ליצירת קעקועי גוף נקראת אירזומי, המתייחס להחדרת דיו קעקוע בגוף נושא הקעקוע.

  קעקוע סמוראי וינטאג '

  אומנות הקעקועים המודרנית עושה שימוש במכונות מתקדמות לצורך קעקועי דיו, אך אומנויות הסמוראי היפניות המסורתיות נעשות בטכניקה המיושנת של טבורי. טכניקת Tebori עושה שימוש במקלות במבוק המצוידים במחטים מרופדות כדי ליצור קעקועים אלה

  מומלץ הבא: אל תפספסו את שלנו מדריך קעקועים מדהים של כנופיות.

  השיטה כואבת הרבה יותר מהשיטה המכנית ואסור לנסות את זה על ידי חולשי לב. למרות היותו תהליך קשה וכואב, חובבי קעקועים וזכרים כאחד אינם מונעים מלעשות עיצובים סמוראים מסורתיים על עצמם..

  קעקוע גב סמוראי מסורתי

  קעקועים אלה נראים מהממים כשהם נעשים על שטחי שטח גדולים כגון הגב, החזה, הירך וכל השרוול או הרגל המלאה, שניתן להשתמש בהם כדי להציג סיפור שלם הקשור לחייו של לוחם סמוראי, כגון מאבק נגד אויב, חיה או להגנה על אציל או אישה.

  קעקוע סמוראי שלם

  כאשר מחליטים להדביק את אמנות הסמוראים על עצמך, יש לשקול היטב את עיצוב הקעקוע, יחד עם המשמעות הסמלית שלו מכיוון שהוא כרוך בהוצאות רבות וכאבים לביצוע קעקוע כזה..

  כמו כן, יש לסמוך רק על מעצב מומחה שיספק עיצובים של קעקועים של סמוראים מכיוון שקעקועים אלה גדולים ומורכבים מאוד.

  קעקוע זן וסמוראי

  קעקוע סמוראי מפורט היטב על כל הגב

  קעקוע סמוראי חזק

  קעקוע עשן וסמוראי על הזרוע

  קעקוע סמוראי גולגולת עם שמש אדומה

  קעקוע סמוראי גולגולת

  קעקוע סמוראי מפחיד בזמן עלות השחר

  סמוראי זוכה בקעקוע קרב

  סמוראי עוטה קעקוע מסכה

  קעקוע מסכת לוחם סמוראי

  קעקוע סמוראי עם שמש אדומה

  סמוראי עם קעקוע צד פרחים אדומים

  קעקוע סמוראי עם טירה, פרחים וכתיבה

  קעקוע סמוראי על הקרקפת

  קעקוע סמוראי על כל הרגל

  בהיותם מעמד הלוחמים המובחרים, הסמוראים תופסים מקום של כבוד ביפן והיו ידועים בקוד ההתנהגות המיוחד שלהם בשם בושידו, שתורגם מילולית כדרך הלוחמים..

  הקוד מגדיר שבע סגולות עיקריות כחלק מחייו של לוחם סמוראים, שכלל אומץ לב, חסד, כבוד, נאמנות, כנות, כנות ונימוס, והכל להיות חלק בלתי נפרד מאישיותו של הסמוראי..

  קריאה מומלצת: אל תפספסו את המדריך שלנו ל- קעקועים אצטקים הַבָּא!

  הם התמקדו בחיזוק גופם ונפשם כך שיוכלו למלא את חובותיהם היטב. הסמוראים היו אמורים לכבוש את הפחד מהמוות, לחיות את החיים במלואם.

  אישה שהתחתנה עם לוחמת סמוראים הייתה גם היא כבולה לאותו קוד ואמורה הייתה לשלב את כל סגולותיו של הקוד בחייה. הם לבשו שריון אשר נושא עיצובים מורכבים, שעמדו כסמל של כוח.

  בנוסף, הם מוצגים כשהם חובשים קסדות ומסיכות מרשימות ומשתמשים בגולגולות, המתארות כי הם היו חסרי פחד מפני המוות. עיצובים אלה מציגים אותם גם יחד עם נשקם ומסמלים אומץ, כוח וכוח.

  קעקועים אלה הם גבריים ומייצגים את משימת הסמוראים, לשרת ולהגן על האצולה והמעמד הגבוה, שבגללה הם שולטים בכבוד רב ובכבוד בחברה..

  הם מועדפים בעיקר על ידי גברים, אבל אפילו נשים יכולות להדביק אותם. המטרה העיקרית של אמנות בסגנון סמוראי יפני היא לייצג כבוד וכבוד של המשפחה, התרבות, המסורת וקוד ההתנהגות המיוחד שקבע הבושידו..

  באופן סמלי, קעקועים אלה מזכירים את הנושא בדברים שהם קדושים לסמורים ומשלבים את כולם בחייהם.

  המשמעות הסמלית, כמו גם הערעור החזותי הגדול, הופכים אותם לבחירה מצוינת עבור חובבי קעקועים שמחפשים משהו אחר לעטר את גופם, מאשר הפרחים, החצים, העוגנים, הלבבות והעיצובים השבטיים המקובלים..

  קעקוע סמוראי על הגב

  קעקוע סמוראי לא גמור

  קעקוע סמוראי על זרוע

  סמוראי עם קעקוע דרקון

  קעקוע סמוראי לגברים

  קעקוע סמוראי גולגולת עם פריחת דובדבן

  קעקוע גולגולת סמוראי

  סמוראי מציל את קעקוע הממלכה על הגב העליון והזרוע

  סמוראים מוכנים לקעקוע מלחמה

  קעקוע סמוראי וגולגולת

  קעקוע סמוראי עצוב עם עלים נופלים

  ירח בחלק האחורי של קעקוע סמוראי

  קעקוע סמוראי בודד

  קעקוע ליידי סמוראי

  סמוראי יפני עם קעקוע מסכה

  אלמנט עיצובי פופולרי נוסף הנפוץ בעיצובים של סמוראים הוא הסמל של יין ויאנג, אשר משלימים זה את זה כמכלול שלם אחד.

  כמה עיצובים נפוצים אחרים כוללים חפצים אחרים מהתרבות היפנית כגון הר פוג’י, דג קוי, נָחָשׁ, מסכת סמוראים, גלי ו עננים, מעריץ יפני ועוד הרבה עיצובים ודוגמאות.

  עיצובים מסוימים של סמוראים כוללים סיפורים וסיפורים מיוחדים המתוארים באמצעות עיצובים מפורטים אלה, מה שהופך אותם לפופולריים עוד יותר. אלה יכולים להגדיר את המטרה האמיתית של חיי הסמוראים, כגון הגנה על האליטה והלחמה בכוחות הרשע.

  עיצובים רבים של קעקועים נעשים בצבעים בודדים כמו שחור או אפור, בעוד שחלקם נעשים במגוון צבעים עזים, אך שניהם נראים נהדר באותה מידה..

  מילים אחרונות

  קעקוע סמוראי הוא בהחלט אחד הקעקועים היפים והמשמעותיים ביותר שיכולים להיות לכם על הגוף. זה בהחלט יגרום לך להיראות מדהים בעיני אנשים רבים.

  רק היזהר בבחירת העיצוב הטוב ביותר המתאים באופן מושלם למראה הגופני ולאישיות הייחודית שלך.

  קעקוע סמוראי יפני על הגב

  קעקוע סמוראי יפני בעל חצי שרוול

  קעקוע סמוראי תרבות יפני

  קעקוע סמוראי נאה על השרוול

  גיישה אוהבת קעקוע סמוראי עם שרוול מלא

  קעקוע שרוולים מלאים של גיישה וסמוראי

  סמוראי עונד קעקוע מסכה

  קעקוע צד של סמוראי

  נשר עם קעקוע סמוראי

  קעקוע סמוראי מפורט

  צלב מכוסה בקעקוע סמוראי

  קעקוע סמוראי ססגוני

  קעקוע סוס רכיבה סמוראי

  קרב צבעוני על קעקוע הסמוראים היפני

  פריחת הדובדבן עם קעקוע סמוראי אמיץ

  קעקוע פריחת הדובדבן והסמוראי

  קעקוע סמוראי אמיץ

  קעקוע סמוראי שחור על החזה

  קעקוע סמוראי דיו אפור על כתף ימין

  קעקוע סמוראי שרוול באדאס

  קעקוע סמוראי כועס עם שמש אדומה

  לוחם קעקועים סמוראי  סמוראי קעקוע לכסות  סמוראי קעקועים שרוול מלא  קעקועים סמוראים עם סוס קעקועים סמוראים גב מסורתי מלא  קעקועי סמוראים כדור מלא בגב קעקועים של סמוראים יושבים קעקועים סמוראים מיושנים קעקועים סמוראים שמש אדומה קעקוע סמוראי עם דגל קעקוע סמוראי עם מאוורר על החזה קעקוע סמוראי עם פרחים וחרב קעקוע סמוראי מסכה יד קעקועים סמוראים מציאותיים אפקט עשן קעקוע סמוראי קעקועים סמוראים מפלצת כחול עיניים שרוול קעקוע סמוראי סקיצה של קעקוע סמוראי שלד קעקוע סמוראי קעקועים סמוראים בסגנון יפני קעקועים סמוראים רגל מלאה  קעקועים סמוראים קימונו צבעוני קעקוע סמוראי שון אמברוז  קעקועי סמוראים עונת הסתיו קעקועים של גברים סמוראים מסכה כחולה של קעקועים סמוראים קעקוע סמוראי ופרחים בגב מלא קעקוע סמוראי על הראש קוי קעקוע סמוראי  קעקוע סמוראי יפן  קעקוע סמוראי מנשק גיישה

   מאמר קודם150 עיצובים קעקועים שבטיים מסורתיים לגברים & נשיםהמאמר הבא50 רעיונות לפירסינג מסלולי & מדריך לביצוע! צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   200+ משמעויות קעקועים פיל הפופולריות ביותר לגברים ולנשים
   Next Post
   100+ من أمثلة لدغات العنكبوت ، مجوهرات ومعلومات