15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

160+ עיצובים ומשמעות של קעקוע מצפן מרתק

160+ עיצובים קעקועים מצפן מרתקים & משמעויות

על ידי צוות TSU – 30 באפריל 2020 0 10026

  קבל כמה רעיונות לקעקוע מצפן במדריך המדהים שלנו. אנו מדגישים כמה מרעיונות העיצוב האהובים עלינו ועל המשמעויות העומדות מאחוריהם.

  קעקוע זרוע מצפן ויקינג

  מצפן הוא מכשיר המצביע על ארבעת הכיוונים הקרדינליים – צפון, דרום, מזרח ומערב – יחסית למיקום המשתמש.

  זהו גם אחד מנושאי הקעקועים הפופולריים והמראויים למראה, שכן הוא עשיר במשמעות סמלית ומתאים כמעט לכל סגנון.

  המשך לקרוא לקבלת סקירה כללית של משמעות המצפן באמנות קעקועים וכמה רעיונות פופולריים לעיצוב קעקוע מצפן.

  ריכזנו גם גלריה של קעקועי מצפן מדהימים לנשים וגברים כאחד.

  קעקוע מצפן בצבעי מים מאת ג'ימי

  משמעות קעקוע מצפן

  כידוע לכולנו, מצפן משמש בניווט כדי לקבוע את כיוון צפון, דרום, מזרח ומערב.

  זה מאפשר למשתמש לחשב את מיקומו ביחס לכיוונים אלה ובעזרת מפה לנווט בשטח לא ידוע.

  מוּמלָץ: לגלות על עיצובים קעקוע נוצות במאמר הבא שלנו.

  קעקוע מצפן דיו לבן

  המשמעות העיקרית של קעקועי מצפן, לפיכך, סובבת סביב הרעיון למצוא את דרכך ולהישאר בדרך. זה יכול להיות:

  • עֲקֵבִיוּת – לעולם אל תאבדי את המטרות והערכים שלך, בצע את דרכך בביטחון ותזכור להישאר נאמן לעצמך.
  • הֲגָנָה – קעקועי מצפן נתפסים כקסמי מזל טוב, משהו שיעזור לך למצוא את הכיוון הנכון בחיים ולמנוע ממך לאבד את הדרך. מצפנים היו מזמן בחירה פופולרית של קעקועים עבור מלחים, הרואים בהם סמלי הגנה ותקווה להגיע ליעדם בבטחה.
  • נֶאֱמָנוּת – מצפנים בקעקועים נועדו לפעמים להיות סמל לנאמנות, לרוב לבן זוג רומנטי. שוב, משמעות זו מתייחסת לרעיון של בחירת הדרך הנכונה (במקרה זה, האדם שאתה אוהב ומי שמתאים לך) ולא לסטות ממנו..
  • בְּחִירָה – קעקוע מצפן יכול לשמש תזכורת לכך שבכל נקודה בחייך יש לך כיוונים רבים אליהם תוכל ללכת – כלומר מספר החלטות שתוכל לקבל. מצפנים יכולים לסמל הן את החופש והן את האחריות הנלווית לבחירות החיים.
  • עצמאות – אם חשוב לך למצוא דרך משלך ולא לעקוב אחר מוסכמה, מצפן יכול להיות בחירה מצוינת של קעקוע כדי להביע ערך זה.
  • לִנְסוֹעַ – לבסוף, כסמלים חשובים של ניווט וחקירה, קעקועי מצפן יכולים פשוט להוות ביטוי לאהבה לטיולים ולגלות מקומות חדשים..

  אם אתה חושב לעשות קעקוע מצפן כדי לבטא רעיון או ערך ספציפי, העיצוב ושילוב האלמנטים שתבחר יעזרו להדגיש את המשמעות המיועדת של הקעקוע שלך.

  קעקוע מצפן Wanderlust על הזרוע

  עיצובים קעקוע מצפן

  קעקוע מצפן תלת מימד

  קעקועים תלת מימד שואפים להשיג מבט פוטוריאליסטי באמצעות הצללה זהירה. עם עיצובים של מצפן, טכניקה זו תעבוד בצורה הטובה ביותר במונוכרום או בספיה.

  קעקוע מצפן עם ציפורים

  קעקוע מצפן בצבעי מים

  בחירה פופולרית בעיצוב קעקוע מצפן היא אחת שבה המצפן מתואר בשחור, עם רקע מופשט צִבעֵי מַיִם.

  שילוב זה מביא לעיצוב צבעוני וקליל המתאים כמעט לכל מיקום.

  קעקוע מצפן צבעוני עם מערבולת

  קעקוע מצפן על זרוע לגברים

  מצפן עם קעקוע ורדים

  החלק האמצעי של המצפן, שבו הקווים מצביעים על ארבעת הכיוונים הקרדינליים, ידוע בשם ורד.

  אולי מסיבה זו, עיצוב קעקוע של מצפן עם פרח ורד במרכז היא אופציה נפוצה יחסית.

  מצפן תלת מימד מוקף ורדים אדומים הוא וריאציה נוספת של רעיון עיצוב זה.

  קעקוע מצפן רגליים עם ורד

  מצפן עם קעקוע מפה

  אם אתה מוצא שמצפן בפני עצמו יוצר עיצוב קטן מדי או שאינו מרובד מספיק כדי להתאים לציפיות שלך, שקול להוסיף מפה כרקע.

  אחד הדברים הטובים ביותר ברעיון זה הוא שחלק מפת העולם שתבחר יוסיף משמעות נוספת לקעקוע שלך – תוכל לבחור מקום בעל משמעות רבה לך באופן אישי.

  קריאה מומלצת: עיין במדריך שלנו ל- קעקועי זאב הַבָּא!

  זכור כי אינך צריך להגביל את עצמך למפת כדור הארץ – מפות מעולמות פנטזיה בדיוניים של רומנים, סרטים ומשחקים הן גם אופציה, כמו גם המפה הייחודית שלך..

  מפות בסגנון וינטאג ‘וסגנון התלת מימד הן הבחירות המומלצות לעיצוב מסוג זה.

  מפת האוקיינוס ​​השקט עם קעקועים של יונה ומצפן

  מצפן עם קעקוע עוגן

  גם המצפן וגם לְעַגֵן הם סמלים ימיים, ולכן הגיוני לחלוטין לשלב אותם בעיצוב קעקוע אחד. באמנות הקעקועים עוגנים מסמלים כוח, יציבות ואיזון.

  כמו מצפנים, הם גם נחשבים לפעמים כמקסם של מזל טוב – ספינה לא זורקת את העוגן עד שהיא מגיעה לנמל בטוח; לכן הוא סמל להגיע ליעד בבטחה.

  קעקוע מצפן צבעוני עם עוגן על הזרוע

  קעקוע מצפן מינימליסטי

  רעיון נוסף שכדאי לשקול הוא ביצוע פשוט יותר של מצפן, שנעשה בקווים שחורים דקים.

  עיצוב זה מורכב משושנת המצפן-שני הקווים החצובים המצביעים על ארבעת הכיוונים, אופציונלי עם הכיוונים הבין קרדינליים (למשל דרום מערב, צפון מזרח).

  אם מעוצב בצורה הנכונה, קעקוע מינימליסטי פשוט זה יספיק לביטוי הרעיון של מצפן. עיגול סביב הקווים יכול לעזור להפוך את העיצוב להבחנה כמצפן.

  קעקוע מצפן פשוט קטן

  קעקוע מצפן לב

  שילוב זה מבטא בצורה ברורה את הרעיון של ללכת אחרי הלב שלך. אם אתה מאוד מאמין שהאינטואיציה שלך היא העיקרון המנחה החשוב ביותר בחייך, אז זה יכול להיות הקעקוע הנכון עבורך.

  לעיצוב זה ניתן לייפות את מרכז המצפן עם קווי מתאר של a לֵב, או שניתן לקעקע את שני האלמנטים זה לצד זה.

  מאמר מומלץ: תסתכל על המדריך הגדול שלנו ל- קעקועים יפנים.

  קעקוע מצפן נוצרי

  שילוב המצפן עם סמלים נוצריים כגון הצלב יכול להצביע על לתת לאמונה שלך להדריך אותך באורח חייך ובהחלטות שאתה מקבל..

  מצפן עם כתיבת קעקוע

  עבור קעקועים עם משמעות אישית מיוחדת במיוחד, כְּתִיבָה היא אחת הדרכים הפופולריות ביותר להביע את המשמעות המיועדת.

  שקול להוסיף ציטוט או אפילו מילה אחת המהדהדת אותך, תאריך חשוב, או שמו של מישהו יקר לליבך לקעקוע המצפן שלך כדי להביא את משמעותו העמוקה יותר.

  הצעת מחיר לנודדים עם קעקוע מצפן

  מצפן עם קעקוע חץ

  חיצים הם סמלים מורכבים למדי, אך באופן כללי הם מסמלים נחישות, אומץ, התמדה וכיוון, כמו גם הגנה מפני פגיעה.

  דרך פופולרית לשלב אלמנטים אלה בעיצוב קעקוע היא להניח את השניים, כשהמצפן באמצע אורך החץ.

  חץ החודר מצפן, יכול בינתיים לבטא את הרעיון לעשות כיוונים משלך – לפי דרכך והחלטותיך, ללא קשר לחוקים..

  מומלץ הבא: אל תעזוב בלי לקרוא את שלנו מדריך לציטוטים של קעקועים!

  שחור מלא עם קעקוע מצפן חץ כפול

  נודדים לעולם לא מקבלים רעיונות לקעקוע של מצפן אבודיםקעקוע מצפן סגול, ירוק וכחול על הזרועלטייל עם קעקוע מצפן על הצוואר התחתוןקעקוע מצפן זעיר על פרק כף הידמערבולת על קעקוע מצפן לנשיםקעקוע מצפן שמש ושושנים

  קעקוע שמש וירח בתוך מצפן

  קעקוע מצפן פשוט קטןקעקוע מצפן קטן עם כתיבה נודדתקעקוע מצפן קטן בהישג ידקעקוע מצפן קטן על הקרסול לגבריםקעקוע מצפן קטן על הקרסולקעקוע מצפן מינימליסטי פשוטקעקוע מצפן רגל פשוט לגברים ולנשיםקעקוע מצפן פשוט עם כוכביםקעקוע מצפן פשוט על הזרועקעקוע מצפן צד לבנותקעקוע מצפן צבעוני לסירת מפרשמצפן עם קעקוע נוצהורד, צלב וחץ על קעקוע מצפןקעקועים מצפן אריה התגלות לגבריםקעקוע מצפן די על הזרועקעקוע נוצה מצפןחותמות דרכון עם קעקוע מצפןלא כל אלה המשוטטים הם תמונת קעקוע מצפן אבודהקעקוע צד חדש של מצפןקעקוע מצפן צוואר

  עיצוב מצפן הוא המגניב החדש בקרב חובבי הקעקועים ובעיקר, הזרוע היא המקום המתאים ביותר לקעקוע. כתמים נוספים למיקום הם מרפק, גב, חזה, קרסול, ירך, רגל, פרק כף היד, ירך, גב האוזן, עורף וצד. בחירת המיקום לביצוע הקעקוע תלויה באמת בנושא, אך יש לעשות זאת בנקודה בה הוא נראה בולט, כי עצם המטרה של ביצוע קעקוע היא להפוך אותו לגלוי לאחרים. יחד עם זאת, צריך להיות בטוח לגבי עיצוב המיקום לפני ביצוע הקעקוע מכיוון שהוא כרוך בהרבה מאוד כסף, זמן והנושא צריך לסבול הרבה כאבים על ביצוע הקעקוע. יתר על כן, קעקוע הוא קבוע והופך לחלק מאדם לכל החיים.

  הרים, עצים בתוך קעקוע מצפןקעקוע המצפן היפה ביותר עם עלים ונוצהקעקוע מצפן מינימליסטי עם כדור הארץ על הקרסולקעקוע מצפן מינימליסטי עם קצות חץקעקוע טיוטה מצפןקעקוע דיו שחור מצפןקעקוע מצפן מנדלה על הזרוע העליונהקעקוע מצפן מנדלה לנשיםקעקועים מצפן שבטי של לונה וסולשותפי קעקועים של מצפן אהבה וידידותמסע לעולם לא נגמר קעקוע מצפן עם מפהפרחי קעקוע מצפן לנשיםקעקוע מצפן של Dreamcatcherקעקוע השראה מצפן מדהיםבימוי: קעקוע מצפן על הזרועקעקוע חמוד מצפן קטן בגב העליוןקעקועי מצפן מנדלה חמודיםקעקוע מצפן לזוגות על זרועותקעקועים מצפן כחול וצהוב לזוגותקעקועי מצפן זוג עם לבבותיבשות עם קעקוע מצפן צבעונימצפן עם ביטוי עבור לחפש אולי טובקעקוע מצפן עם חיצי X על הצווארקעקוע מצפן עם חבל ועוגן

  קעקוע מצפן עם מפה מסביבקעקוע מצפן עם עין ועץקעקוע מצפן עם כדור הארץ באמצעקעקוע מצפן עם תמונה מפורטתקעקוע מצפן עם צבע התזהקעקוע מצפן עם צבעקעקוע מצפן עם עננים וכוכביםקעקוע מצפן עם כתמי כחול ושחור על הגבקעקוע מצפן עם חץ על הזרועקעקוע מצפן עם חץ וקווים דקיםקעקועי מצפן עם מפה על זרועקעקוע מצפן בצד לנשיםקעקוע מצפן על חזה לנשיםקעקוע מצפן בגב עם כתבי שבטיותקעקוע מצפן על זרוע עם כתיבה משפחתית קורסיביתקעקוע מצפן על זרוע עם ציפור וצבעיםקעקוע מצפן מאחורי עץקעקוע צד מצפןקעקוע מצפן מוצק צבעוני עם דליות ושושניםמפה צבעונית עם קעקוע מצפן שחורקעקוע מצפן מפה צבעוניפרחים וגפנים צבעוניים עם קעקוע מצפןמצפן צבעוני עם קעקוע נוצותקעקוע מצפן צבעוני על הכתףקעקוע מצפן זרוע וכתף צבעוניקעקוע מצפן גדול בגב העליון לנשיםקעקוע מצפן שחור מוצק יפה על הזרועקעקוע מצפן מנדלה יפהפהחץ יפה עם קעקוע מצפן צבעוניקעקוע מצפן יפה וצבעוני לנשיםקעקוע מצפן אחורי עם מפת עולםקעקוע מצפן אטומי עם צורות ירח שונותקעקוע מצפן אטומי עם חץקעקועים של מצפן אטומיקעקוע מצפן חיצים על הזרועחץ מצביע קעקוע מצפן דרוםחץ מצביע קעקוע מצפן צפוןקעקועים מצפן חץ ושמשקעקוע מצפן זרוע עם מפה וכתיבה קורסיביתקעקוע מצפן זרוע עם מפהקעקוע מצפן קרסול עם מערבולתעוגן בתחתית קעקוע מצפןחץ יפה להפליא עם קעקוע מצפןקעקוע מצפן מדהים עם צבעים על הזרוע

  c1 ג 2 c6nikinorberg_wickedtattoo_goteborgsweden-618x618 c7nikinorberg c9 c14 c51  מצפן-קעקוע-עיצוב 01 מצפן-קעקוע-עיצוב02 מצפן-קעקוע-עיצוב03 מצפן-קעקוע-עיצוב04 מצפן-קעקוע-עיצוב05 מצפן-קעקוע-עיצוב 06 מצפן-קעקוע-עיצוב07 מצפן-קעקוע-עיצוב 08  מצפן-קעקוע-עיצוב 10 מצפן-קעקוע-עיצוב 11 מצפן-קעקוע עיצוב 12 מצפן-קעקוע-עיצוב 13 מצפן-קעקוע-עיצוב 14 מצפן-קעקוע-עיצוב 15 מצפן-קעקוע עיצוב 16  מצפן-קעקוע עיצוב 18 מצפן-קעקוע עיצוב 19 מצפן-קעקוע-עיצובים מצפן-קעקוע-עיצובים-1 מצפן-קעקוע-עיצובים-2 מצפן-קעקוע-עיצובים-3 מצפן-קעקוע-עיצובים-4 מצפן-קעקוע-עיצובים-5 מצפן-קעקוע-עיצובים -6  מצפן-קעקוע-עיצובים -8 מצפן-קעקוע-עיצובים -9  מצפן-קעקוע-עיצובים -12 מצפן-קעקוע-עיצובים -13 מצפן-קעקוע-עיצובים -14  מצפן-קעקוע-עיצובים -16  מצפן-קעקוע-עיצובים-19 מצפן-קעקוע-עיצובים -20 מצפן-קעקוע-עיצובים-21 מצפן-קעקוע-עיצובים -22 מצפן-קעקוע-עיצובים -23 מצפן-קעקוע-עיצובים -24 מצפן-קעקוע-עיצובים -25 מצפן-קעקוע-עיצובים -26 מצפן-קעקוע-עיצובים -27 מצפן-קעקוע-עיצובים -28 מצפן-קעקוע-עיצובים -29 מצפן-קעקוע-עיצובים -30 מצפן-קעקוע-עיצובים -31 מצפן-קעקוע-עיצובים -32

   מאמר קודםסוגי פירסינג שפתיים, רעיונות & שאלות נפוצותהמאמר הבא150 קעקועי פרפר אטרקטיביים & המשמעות שלהם צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   200+ משמעויות קעקועים פיל הפופולריות ביותר לגברים ולנשים
   Next Post
   100+ من أمثلة لدغات العنكبوت ، مجوهرات ومعلومات