15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

200+ משמעויות קעקועים פיל הפופולריות ביותר לגברים ולנשים

200+ משמעויות קעקועים פיל הפופולריות ביותר לגברים ולנשים

על ידי צוות TSU – 29 ביולי 2016 0 2509

  פיל הוא בעל חיים הידוע בגודלו העצום ובעוצמתו המפוארת, וזו הסיבה שקעקוע פיל מצביע על עוצמה ועוצמה רבה. פילים נראים כבחירה יוצאת דופן בעיצובים של קעקועים, אבל זה בשום אופן לא משפיע על הפופולריות של עיצובי קעקועים לבעלי חיים בקרב חובבי קעקועים ברחבי העולם. בין אם הוא מיוצג בצורתו החיה הממותקת או כדמות מצוירת קטנה, אומנות פיל המוטבעת על הגוף נראית חמודה במיוחד ומושכת את תשומת הלב במבט ראשון עצמו. יתר על כן, הערך הסמלי של עיצוב הקעקועים הזה מוסיף לפופולריות שלו במידה רבה ויותר ויותר אנשים הולכים על העיצוב הייחודי והמדהים הזה בימים אלה..

  הם נחשבים לאחד מאותם קעקועים של בעלי חיים אהובים על אלפי חובבי קעקועים מכל רחבי העולם. ובכן, אין את מי להאשים כאן מכיוון שפיל הוא נושא מושלם לקעקוע. בעל חיים זה נחשב ליצור החזק והגדול ביותר שיש לכוכב הלכת להציע. הוא דומיננטי ביותר בטבעו, ומשקלו עשוי להגיע עד 8 טון.

  זה משקל כבד במיוחד ליצור בודד, נכון? אך למרות אופיו הדומיננטי, אי אפשר להכחיש שהוא מזג וחינני. זו הסיבה העיקרית לכך שחיה זו אהובה על רבים בשנים האחרונות ואף עד לימים אלה. האמת היא שפיל אינו כזה אגרסיבי אלא אם כן אתה מתגרה בכך. חיה כזו ידועה בזכות תא המטען הגדול והארוך שלה, האוזניים הגדולות והגוף הענק שלו.

  קעקוע פיל 5

  משמעויות קעקועי פילים

  כמובן, אין מצב שלקעקועים מעוצבים של פיל אין משמעויות וסמליות משלהם. למעשה, פילים נחשבים בעיני הרבה תרבויות בעולם לבעלי חיים קדושים שצריך לכבד אותם. בהקשר זה, הנה כמה מהסמליות של הפיל כמו גם של אמנות הפילים:

  • כּוֹחַ – למרות שהפיל אינו מלך הג’ונגל כמו אריה, הוא עדיין מסמל כוח ועוצמה והכל בגלל גודלו העצום וכמות העוצמה הרבה שהוא יכול לשחרר במיוחד אם בטיחותו נפגעת. אם אתה חושב שיש לך את אותם מאפיינים של פיל, אז הקעקועים המעוצבים של הפיל בוודאי יהיו מצוינים עבורך.
  • שְׁלִיטָה – במקרה שאתה לא יודע, קעקועים מעוצבים של פיל מסמלים דומיננטיות והכל בגלל האופי הדומיננטי של פיל. זהו מאפיין מלכותי למרות שלא ידוע שהוא מלך ממלכת החיות. ובכן, זה פשוט להיות דומיננטי מכיוון שיש לו גודל עצום מאוד שעלול לאיים על בעלי החיים האחרים שמתכננים לתקוף אותו..
  • חֵן – למרות שלפילים יש דומיננטיות בטבע, עדיין יש להם את החינניות שכל אדם ודאי היה אוהב ביותר. האמת היא שבעלי חיים אלה אינם חמים כל הזמן. אם אתה פשוט לא מתגרה בהם, אז אין מה לדאוג והם יישארו חינניים כמו שאתה רוצה שהם יהיו.
  • נֶאֱמָנוּת – זה מסמל נאמנות. למרות שזה לפעמים מאוד דומיננטי ואכזרי, זה לא אומר שזה יפקיר אותך אם אתה מתייחס לזה כחבר שלך. הוא יכול להיות נאמן מאוד לחבריו במיוחד למשפחתו. גישה זו מאוד אנושית. אם אתה כזה, אז אמנות זו תהיה נהדרת עבורך.
  • אֱמוּנָה – פילים מסמלים גם אמונה. למעשה, בעלי חיים אלה נחשבים על ידי אנשים רבים כאחת מאותן חיות קדושות. בגלל זה, אנשים חייבים לכבד פילים כפי שהם מכבדים את עצמם.

  הַשׁרָאָה

  קעקוע: קורבן ההתרסקות של אלטון מגדלים, ויקי בלץ ', קעקע פיל על רגלו הנותרת

  היא הייתה אחת הקורבנות של התרסקות רכבת הרים באלטון מגדלים קעקעה פיל על רגלה האחת שנותרה כסמל ל”כוח, אחדות ומשפחה “. לאחרונה ביקרה מיס בלך במכון קעקועים כדי להעלות תמונה של משפחת פילים מקועקעת על רגלה השמאלית. (מָקוֹר: דואר יומי)

  אפשרויות עיצוב פופולריות

  מיותר לציין שישנם מספר רעיונות לקעקועים מעוצבים של פיל שתוכלו לקחת בחשבון כאשר אתם חושבים על יצירת דיו של פיל. כל הרעיונות האלה לעיצוב קעקועים מדהימים מאוד, אבל לא כולם בשבילכם. זו הסיבה העיקרית לכך שעליך לשקול מספר דברים חשובים לפני שתחליט סופית באיזה מהם תבחר. עם זאת, ללא קשר לעיצוב המושלם עבורך, להלן כמה דברים שכדאי לשקול רעיונות קעקועים בעיצוב פילים שכדאי לך להכיר:

  • פיל עם כמה ציטוטים – זהו בהחלט רעיון עיצובי נפוץ שתמיד ניתן לראות אותו בקרב חובבי קעקועים בכל רחבי העולם. הוא מורכב מתמונה של פיל כמובן וכן מציטוטים שהם משמעותיים עבורך. אתה יכול לבחור את האמירות האהובות עליך או כל דבר שיש לו משמעות בחייך כמו יום ההולדת שלך, תאריך יום השנה ועוד.
  • שרשרת תמונות פיל שרשרת תמונות של פיל גם תיראה יפה על גופך בוודאות. רעיון זה כולל מספר תמונות של פילים המחוברים זה לזה. ברעיון זה הפילים היו נראים כאילו הם יוצרים קו אחד. מכאן שהוא יזדקק למרחב רחב יותר על חלק גופך. זה יהיה מושלם להיות מונח על הגב, הידיים ואפילו הרגליים.
  • רעיון עיצוב זוג לפיל – כפי ששמו מרמז, עיצוב זה יכלול זוג פילים החקוקים על גופך. יכול להיות שהם מנשקים אחד את השני או שהם פשוט עומדים קרוב אחד לשני. עכשיו זה יהיה תלוי בהעדפה האישית שלך וברעיון של אמן הקעקועים שלך. אתה יכול אפילו לכלול כמה מתינוקות הפילים כדי לגרום לתמונה להיראות כמו משפחת פילים.
  • פיל יחד עם חיה אחרת – רעיון נוסף ששווה להתייחס אליו הוא פיל המצורף לחיה אחרת. זה יכול להיות צב, סוס, כלב או כל דבר שתרצו. עיצוב זה בהחלט יתאר חברות. אז, אם אתה מאוד ידידותי בטבע. רעיון עיצוב זה יהיה מושלם עבורך.

  תמונות קעקוע פיל קטנות

  מַשְׁמָעוּת

  פילים הם יצורים בעלי עוצמה ועוצמה עצומים, אך הם נחשבים לאוהבי שלום ורוגע בנחת, אלא אם כן נעשה משהו כדי לעורר את הענקים העדינים האלה. זה מה שעושה את החיה קצת יותר חביבה.

  • פיל והינדואיזם התרבות וההיסטוריה ההודית העתיקה מציבה את הפיל כיצור נערץ, המשמש בטקסים דתיים וחברתיים חשובים, מלבד השימוש בו בלחימה. במיתולוגיה ההינדית הפיל קשור לאלוהות ההינדית שנקראת לורד גאנשה, ​​הנושאת גופה של אדם וראשו של פיל ומבשרת מזל טוב, וזו הסיבה שסוגדים לו בכל הארץ על ידי החסידים..
  • פיל ובודהיזם – גם בבודהיזם, הפיל הלבן נחשב ליצור קדוש. לפי המשמעויות הסמליות של החיה, קעקוע הפיל מייצג שלווה, חסד, חמלה ואהבה. פרשנות סימבולית נוספת של הפיל מתארת ​​אותו כיצור מגן, הדואג לצעירים שלו ולחבריה האחרים במסירות רבה, ואף מוכן להקריב את חייו עבור משפחתו. כאשר פיל מת, כל העדר נשאר לצידו ומתאבל במשך זמן רב, מה שהעיד על נאמנותם של בעלי חיים אלה..

  באופן דומה, אמנות זו מייצגת אהבה, מסירות נפש ויצר מגן למשפחתו. כמו כן, חיה זו ידועה בזכות האצילות והאינסטינקט השורד שלה, מה שהופך אותה לאהובה מאוד כשימשה כעיצוב קעקועים..

  עוד על אמנות פילים

  בקרב האנשים המעוניינים להסתבך בעיצוב קעקועים של בעלי חיים, הם עושים אופציה מגניבה, במיוחד בגלל הרבגוניות שלהם בעיצוב ובמשמעות. ניתן לעצב אמנות פילים בצורה כזו שניתן לגרום להם להיראות חמודים ומצחיקים מצד אחד, בעוד שעיצובים אחרים עשויים להציג אותם כיצורים עוצמתיים וחזקים. עיצובים קעקועים אלה יכולים להיראות טוב על גברים ונשים כאחד ומועדפים על שניהם. המעצב יכול ליצור עיצוב גברי או נשי, על ידי הוספת אלמנטים שונים בהתאם לבחירה ולדרישת הלקוח שלו. כמו כן הם מגיעים במגוון רחב של גדלים, קטנים, בינוניים או גדולים ואפשר לבחור את הגודל בהתאם למיקום הרצוי, כמו גם להעדפתו. רוב עיצובי הקעקועים כוללים פילים בצבע הטבעי שלהם, שיכול להיות בין שחור לאפור, שכן נדיר למצוא את הפיל השני, שהוא הפיל הלבן. אבל העובדה היא שראיית פיל כזה היא מאוד טובה שכן היא מסמלת את האלוהי, לפי הדת הבודהיסטית..

  במקרה שהנושא רוצה עיצוב מושך את העין, הוא יכול לבצע את אמנות הפילים גם בצבע בהיר. דמות פיל מצוירת, עם כל החמידות שלה, יכולה להוציא את הגישה האוהבת וההומוריסטית של נושא הקעקועים. אפשרות עיצוב נוספת בקעקועים אלה מגיעה בצורה של אמנות שבטית, הכוללת מאורי ו עיצובים קעקועים פולינזי להצגת אומנות פיל מדהימה למראה.

  עיצובים קעקועים פופולריים לפיל

  הם נראים ממש חמודים, מה שהופך אותם לעיצוב מועדף על נערים ונערות צעירים. יחד עם זאת, כמה עיצובים משדרים עוצמה גולמית, מה שהופך אותם לאידיאליים לאנשים שרוצים לציין את כוחם. לעיצובים שונים של קעקועים יכולות להיות משמעויות שונות ואפשר לבחור את המתאר את אישיותו ויחסו לטובים ביותר. יתרה מזאת, העיצוב שנבחר צריך להיות כזה שהנושא מרגיש בנוח עם הרעיון שיהיה לו כזה לנצח נצחים, כפי שקעקוע נעשה פעם, נשאר עם אדם לכל החיים. מוצא הוא לנסות צורה זמנית של קעקוע, כמו באמנות קעקוע חינה. להלן כמה עיצובים מקעקעים של פילים:

  • פיל תינוק – פיל קטן או פיל תינוק עם תא המטען, שמופיע על מפרק כף היד, נראה די מגניב על בנות צעירות. הם יכולים גם לשרת את המטרה של קעקועי אצבע. ה עיצוב פרחים ופילים נראה נשי ומתאים לנשים בכל גיל.
  • פיל מצויר – פיל מצויר שמנגן בחצוצרה, שמוצג יחד עם כמה תווים מוזיקליים, נראה גם ממש חמוד. עיצוב זה יכול להתבצע בכל גודל.
  • קעקוע ראש פיל – עיצוב פופולרי נוסף הוא זה הכולל רק את ראש הפיל. אמנות הפילים עשויה גם לתאר את החיה בדמות האלוהות ההינדית המפורסמת, לורד גאנשה, ​​בנו של לורד שיווה. אבל צריך לדאוג שהעיצוב יהיה כזה וממוקם במיקום כזה שהוא לא יפגע ברגשות הדתיים של כל אדם.
  • פיל עם לב פיל קטן עם לב הוא קעקוע נהדר לתיאור אהבה וניתן לעשות אותו כקעקוע זוגי על שני בני הזוג.
  • פיל עם כנפי מלאך פיל אפריקאי עם כנפי מלאך הוא עיצוב בעל משמעות רבה בדת ההינדית שכן הוא מייצג פיל כחיה נערצת.
  • משפחת פילים – משפחת פיל המתוארת באמנות קעקועים נראית נהדר, מלבד העמידה במשמעות הסמלית של קשר משפחתי והגנה על המשפחה על ידי הפיל.

  בסך הכל, העיצובים חייבים להתמקד בפיל, אם כי ניתן ליצור חדשים על ידי שילוב אלמנטים אחרים כמו נוצות, עוגנים, לוכדי חלומות, פרחים, כוכבים, שמש, פרפרים וגלים. עיצובים אלה נראים מגניבים כאשר הם נעשים בצורה של קעקועי צבע מים או חינה, מה שהופך אותם גם לחסכוניים וללא כאבים, ויחד עם זאת נראים מיוחדים במיוחד.

  מדריך מיקום

  גודלו של אומנות הפילים קובע את מיקומו במידה רבה שכן יש לבחור מיקום כך שיתאים לפיל קטן, בינוני או גדול בגופו של הנושא. במקרה, אחד בוחר בעיצוב בגודל גדול, ניתן למקם אותו באופן אידיאלי על גב הנושא מכיוון שהוא מספק שטח פנים גדול הדרוש לדיו העיצוב. אמן קעקועים מומחה יכול בכל זאת להדביק את העיצוב בשלמות גם במקומות אחרים, הכוללים את הכתף, חזה, מפרק כף היד, קרסול, ירכיים, צד, זרוע עליונה, שרוול, ברך, גב צוואר וגב אוזן. עם זאת, ישנם יתרונות וחסרונות של חיתוך פיל על עצמו. בעוד שהקעקוע מביא הרבה חיוביות מכיוון שהוא נחשב לקדוש בכמה דתות כמו הינדואיזם ובודהיזם, הדבר הבעייתי היחיד בעיצוב הקעקוע הזה הוא שזה יכול להסתבך להיות בדיו במקומות מסוימים בשל גודלו הגדול. אבל אמן בעל ניסיון ומנוסה בהחלט יכול להתאים אותו למקום הנכון, ללא אובדן שלמות העיצוב.

  קעקוע פיל 5קעקוע פיל 4קעקוע פיל 3קעקוע פיל 2

  קעקוע פיל 7קעקוע פיל 8קעקוע פיל 9קעקוע פיל 10קעקוע פיל 11קעקוע פיל 1214. קעקוע פיל 14קעקוע פיל 1315. קעקוע פיל 1516. קעקוע פיל 16קעקוע פיל 17.קעקוע פיל 18קעקוע פיל 19קעקוע פיל 2031. קעקוע פיל 31קעקוע פיל 32קעקוע פיל 33קעקוע פיל 3436. קעקוע פיל37. קעקוע פילקעקוע פיל 3538. קעקוע פיל

  היכן למקם קעקועים מעוצבים של הפיל שלך

  האמת היא שזה תמיד תלוי בלובשים היכן למקם את הקעקועים המעוצבים של הפיל שלהם. למרות זאת, עדיף לחשוב היטב על מיקום הקעקועים לפני ביצוע הליך הקעקוע. וודא שאתה שוקל מספר דברים חשובים כמו המטרה העיקרית של קעקוע זה. ביחס לכך, להלן כמה מהמיקומים הטובים ביותר לאמנות הפיל שלך שיש לקחת בחשבון:

  • אמנות פילים על פרק כף היד – אם אתה רק רוצה לעשות קעקוע קטן בעיצוב פיל, אז זה יהיה אידיאלי. תוכל לקבל דימוי פשוט של פיל או תמונת פיל המלווה בעיצובים משנה אמנותיים נוספים, בהתאם להעדפתך האישית. אתה יכול אפילו לקבל שרשרת של פילים קטנים, שבוודאי ייראו טוב.
  • אמנות פילים על הגב – אם אתה רוצה להיות בעל גודל גדול יותר, אז הבחירה בחלק האחורי של הגוף שלך בהחלט תהיה מצוינת. זה פשוט מכיוון שאזור זה רחב למדי שניתן לחרוט כאן כל גודל קעקוע. אתה יכול לבחור את החלק האחורי המלא, הגב העליון או רק את הגב התחתון.
  • אמנות פילים על אצבעות – מי היה מאמין שאפשר לחרוט את גודל החיה הגדול יותר הזה על אצבעותיך בצורה מושלמת? הדבר היחיד הוא שתהיה לך רק גודל קטן יותר של עיצובים של פילים, אלא אם כן תהיה לך גודל אצבעות עצום כמו פיל שאי אפשר בוודאות. מכיוון שהעיצוב יהיה קטן יותר, הוא בהחלט ידרוש כל כך הרבה דיוק מהאמן הקעקוע, לכן הקפד למצוא את הטוב ביותר.
  • אמנות פילים על נשק – במקרה שמטרתך לקיים קעקוע פיל היא להראות לאנשים אחרים כיצד אתה מעריץ את החיה הזו ולא אכפת לך מהאנשים השונאים קעקועים, אז הצבת הקעקוע על זרועותיך תהיה בסדר. מיקום זה גלוי ללא ספק לעיני רבים, ומשיג את מטרת הקעקוע מספר אחת שלך. אתה יכול לבחור להחזיק אותו בחלקים העליונים של הזרועות שלך. אבל אם אתה רוצה להסתיר את זה לפעמים, בחר את החלקים התחתונים של זרועותיך.
  • אמנות פילים על כתפיים – למקרה שאתה לא יודע, הכתפיים שלך יכולות להיות גם מיקומים מצוינים עבור קעקועים מעוצבים של הפיל שלך. הרבה גברים בוחרים את המיקום הזה מכיוון שהוא ידגיש את כתפיהם הרחבות, מה שיגרום להם לקבל תמונות גבריות במיוחד כלפי המינים הנגדים. אתה יכול לבחור גודל פיל גדול יותר שישתרע לעבר הגב שלך או לכל מקום שתרצה. אין ספק שהאפשרויות הן אינסופיות.
  • אמנות פילים על רגליים – רגליים יכולות להיות גם המיקומים הטובים ביותר עבור קעקוע מסוג בעלי חיים מסוג זה. למרות זאת, רגליים יכולות להיות נראות לעין של אנשים אחרים, לכן וודא שאתה לא מוקף באנשים שמרנים ששונאים לראות קעקועים אם אתה הולך למיקום הזה. זה לא שיש קעקועים אלה גרועים, אתה לא יכול להסתיר את העובדה שיש אנשים הרואים בקעקוע מעשה רשע במיוחד בכל הנוגע לענייני דת ואמונה אישית..
  • אמנות פילים על ירכיים – אם אתה באמת מוטרד מאותם אנשים שמרנים שאינם רוצים לראות קעקועים כלשהם על גופו של מישהו, אז למה שלא תבחר להסתיר את הקעקועים המעוצבים של הפיל שלך כשהם בסביבה? ובכן, זו בוודאי תהיה טרחה מצידך בכך תמיד. כפתרון לכך, אתה יכול לבחור לקבל קעקוע על ירכיך. אין סיכוי שהם יראו את הקעקועים שלך על ירכיך כשהם בסביבה. מכאן שירכיים יהיו מיקומים מצוינים.

  מילים אחרונות

  קעקועי פיל בהחלט יראו טוב על אנשים שאוהבים קעקועים בעיצוב פילים. פיל הוא חיה מקסימה למרות שיש לה גודל עצום, כך שאין סיכוי שאנשים לא יאהבו את הקעקועים האלה. אולם לפני שתעשה קעקועים אלה, עליך לשקול תחילה באיזה עיצוב לבחור ובאיזה חלק של הגוף תמקם אותו.

  רעיונות לעיצוב קעקועים פיליםמשמעות קעקועי פיליםקעקוע גאנשעיצובים לקעקוע פיל לגבריםקעקועי פיל יפה Tumblrרעיונות לקעקוע פיליםתמונות קעקוע אריהתמונות קעקוע פיליםקעקועי פיל מרשימיםפלאש קעקוע פיליםתמונות קעקועים של פיליםקעקועי פיל ברגלתמונות של קעקוע פיליםקעקוע פיל קטן על פרק כף הידמשמעות הקעקוע של פיל גנשקעקועים פילים פינטרסטקעקוע משפחת פיליםקעקוע גאנשהקעקוע פיל לבנותציור פיל שבטיקעקוע פיל על הגבציורי פיליםקעקוע פיל צבעונימתאר פיליםעיצובים לקעקוע פיל הודיקעקוע פיל קטן ברגלקעקועים של פיליםקעקוע פיל קטןקעקוע פיל לתינוקקעקוע שבטי של פיליםמשמעות קעקוע פילגב קעקוע פילעיצובים של קעקועים פיליםקעקועים שבטיים של פיליםקעקוע פיל ברגלקעקוע פיל לנשיםקעקוע פיל זרועקעקוע פיל בהישג ידקעקוע פיל אמיתיעיצוב קעקועי פילים לתינוקרגל קעקוע פילעיצובים לקעקוע פיליםסמלי קעקוע פיליםמשמעות הקעקוע של פיל קטןקעקוע פיל בצדקעקוע הפילים הטוב ביותרקעקוע הפילים הטוב ביותרקעקועים משפחת פיליםסמליות פיליםקעקוע פיל מדהיםקעקוע פיל שבטיתמונות קעקוע טייגרקעקועי פיל חמודים ומרשימיםקעקוע פילים בצבעי מיםקעקוע פיל על החזהעיצובים קעקועים של פילים קטניםקעקוע מפתח פיליםמה מסמלים פיליםקעקוע פיל קטןקעקועי פיל יפהפייםקעקוע פיל על האצבעקעקוע תמונות קוףקעקועים פילים יצירתייםקעקוע פילים בידקעקועים ייחודיים של פיליםקעקוע פיל מופשטקעקוע פרפר פיליםקעקוע פיל לגבריםקעקוע פיל הודיקעקוע פיל חמודקעקוע פיל חמודפירושים בעיצובים של קעקוע פיליםקעקוע פיל מסורתיעיצובים קעקועים פילים חמודיםקעקועי פיל חמודים Tumblrקעקוע תמונות קוףמשמעות הפילפיל וקעקוע לתינוקעיצובים קעקועים פילים פינטרסטקעקוע פיל לנשיםקעקוע פילים על רגלייםקעקוע גב של פילקעקועי פיל קטנים וחמודיםקעקועי פיל חמודיםקעקועי פיל קטנים וחמודיםקעקועי פיל חמודיםקעקוע פיל בצדקעקוע פיל חזהקעקועים פילים מצויריםעיצובים קעקועים פיל Tumblrקעקוע פיל מגניבקעקועי פיל מדהימיםקעקוע פיליםמיקום קעקוע פיליםקעקוע פיל פינטרסטפרק קעקוע עיצובים של פיליםקעקוע פיל כתףקעקוע פיל ייחודיקעקוע בצבעי מים

  39. קעקוע פיל40. קעקוע פיל41. קעקוע פילקעקוע פיל 42קעקוע פיל 4344. קעקוע פילקעקוע פיל 4546. ​​קעקוע פילקעקוע פיל 47קעקוע פיל 48קעקוע פיל 49קעקוע פיל 50קעקוע פיל 22קעקוע פיל 2123. קעקוע פילקעקוע פיל 24קעקוע פיל 2526. קעקוע פיל 2629. קעקוע פילקעקוע פיל 3027. קעקוע פיל28. קעקוע פילקעקוע פיל 51קעקוע פיל 52קעקוע פיל 53קעקוע פיל 5455. קעקוע פילקעקוע פיל 56קעקוע פיל 57קעקוע פיל 58קעקוע פיל 59קעקוע פיל 60קעקוע פיל 61קעקוע פיל 62קעקוע פיל 63קעקוע פיל 64קעקוע פיל 65קעקוע פיל 66קעקוע פיל 67קעקוע פיל 68קעקוע פיל 69קעקוע פיל 70קעקוע פיל 71קעקוע פיל 75קעקוע פיל 74קעקוע פיל 73קעקוע פיל 72קעקוע פיל 79קעקוע פיל 76קעקוע פיל 78קעקוע פיל 77קעקוע פיל 81קעקוע פיל 82קעקוע פיל 83קעקוע פיל 8485. קעקוע פילקעקוע פיל 88קעקוע פיל 90קעקוע פיל 89קעקוע פיל 87קעקוע פיל 86

  קעקוע אחד-פיל-זרוע 2 6-3D-פיל-קעקוע 9-פיל-ירך-קעקוע-לילדה 12-פיל-קעקוע-לגברים 15-פיל-צוואר-קעקוע 16 16-פיל-צוואר-קעקוע 17-פרפר-קעקוע פיל קעקוע פיל 25 26 קעקוע פיל 27-פיל-צוואר-קעקוע 29-פיל-צד-קעקוע-לגברים 30-שבט-פיל-קעקוע 35-פיל-קעקוע 37-פיל-קעקוע 41-פיל-קעקוע 81 113-e1418987405967 114 קעקוע אחד-פיל-זרוע 2 6-3D-פיל-קעקוע 9-פיל-ירך-קעקוע-לילדה 12-פיל-קעקוע-לגברים  16 16-פיל-צוואר-קעקוע 17-פרפר-קעקוע פיל קעקוע פיל 25 26-פיל-קעקוע 27-פיל-צוואר-קעקוע 29-פיל-צד-קעקוע-לגברים 30-שבט-פיל-קעקוע 35-פיל-קעקוע 37-פיל-קעקוע 41-פיל-קעקוע 81  114 181 210 213 261 334 351 פיל-קעקוע פיל-קעקוע -3 פיל-קעקוע -4  פיל-קעקוע -6 פיל-קעקוע -7  פיל-קעקוע -9 פיל-קעקוע -10 פיל-קעקוע -11 פיל-קעקוע -12 פיל-קעקוע -13 פיל-קעקוע -14 פיל-קעקוע -17 פיל-קעקוע -18 פיל-קעקוע -19 פיל-קעקוע -20 פיל-קעקוע -21 פיל-קעקוע -22 פיל-קעקוע -23 פיל-קעקוע -24 פיל-קעקוע -25 פיל-קעקוע -27 פיל-קעקוע -28 פיל-קעקוע -29  פיל-קעקוע -31  ss9

   מאמר קודם100 עיצובים קעקועים חריגים וקשים במיוחדהמאמר הבא125 פירסינג לחיים (גומה) רעיונות, תכשיטים ומידע צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   170+ קעקועים ומשמעויות עוגן מדהימות
   Next Post
   100+ تصاميم وشم حورية البحر ذات مغزى