15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

150+ עיצובים ומשמעות של קעקוע סוסים מרהיב

150+ עיצובים ומשמעות של קעקוע סוסים מרהיב

על ידי צוות TSU – 18 בפברואר 2016 0 2191

  יש בחירה ניכרת עבור נושאי קעקועים שמחפשים עיצובים של קעקועים לבעלי חיים, אחד מהם הוא קעקועים של סוסים. סוסים היו ידידיו הנאמנים של האדם כבר מאות שנים, והיו אמצעי התחבורה הרבה לפני שהומצאו מכוניות ורכבות על ידי בני אדם. הם סייעו לשאת גברים ומשא שלווה ומלחמה, דרך שטח קשה וקל בחושך הלילה ואור היום. כתוצאה מכך, סוסים נקשרו כראוי לנאמנות וסיבולת, כשהם עומדים לצד אדוניו בשעת הצרכים. גם לאדם יש אהבה גדולה לסוסים והערצה הדדית זו הובילה לכך שקעקועים באמנות סוסים הפכו לבחירה פופולרית בקרב חובבי קעקועים משני המינים ובכל רחבי העולם.

  סוסים הם אחת החיות החשובות ביותר בעולם כיום ואפילו בשנים האחרונות, ולכן אמנות סוסים חשובה מאוד גם להרבה אנשים, במיוחד לאלפי חובבי הקעקועים בחוץ. סוסים בהחלט מהממים למראה כאשר הם חקוקים על גופך באמצעות עיצובים שונים של קעקועים אמנותיים של סוסים. אפילו אתה לא עוסק בדברים הכוללים סוסים כגון רכיבה על סוסים או ספורט סוסים, זה לא אומר שקעקוע מעוצב על ידי סוס לא טוב לך. עיצוב קעקועים כזה הוא למעשה נהדר לכולם, כל עוד אתה בוחר את העיצוב התואם את האישיות שלך ואת המראה הפיזי שלך.

  קעקועים של סוסים

  משמעויות וסמליות של קעקועי סוסים

  אנשים רבים בעולם חושבים שקעקועים כמו אמנות סוסים פשוט יהרסו את היופי הטבעי של הגוף שלך. עם זאת, מעט הם ידעו שקעקועים אלה מייצגים הרבה דברים שהופכים כל עיצוב לאמנות סוסים למשמעותי ביותר. להלן כמה מהדברים שקעקועים אלה מסמלים:

  • אֲמִינוּת – הרבה אנשים בעבר ואפילו עד היום משתמשים בסוסים באופן נרחב ללכת למקום כלשהו. סוסים מכוונים מספיק כשזה מגיע לדבר הזה. למעשה, אינך צריך לתת להם כיוון מכיוון שיש להם את השכל הישר לאן אתה מוכן. רוכבי סוסים כבר סומכים עליהם בעניין זה. זו הסיבה שהם מסמלים אמינות.
  • כוח – הם גם מסמלים כוח מכיוון שהוא בעל חיים חזק מאוד. הוא מסוגל מספיק להגן על העצמי שלו באמצעות הבעיטה החזקה שלו. הרגליים שלה מספיק חזקות, אז עליך להיזהר לא להתקרב אליה יותר מדי אם אינך רוצה להיפגע.
  • תשוקה גדולה – כמה אנשים גם אמרו שסוס מסמל תשוקה גדולה. זוהי חיה אוהבת מאוד שאוהבת מאוד את אדונה. הוא אפילו יכול להגן על האדון שלו במהלך מצבים מתפשרים. זו הסיבה שאנשים רבים אוהבים לגדל סוסים.

  מלבד אלה, אמנות סוסים מסמלת גם יופי, חופש, טוב לב, אהבה וכוח.

  עיצובים מפוארים שונים לאמנות סוסים

  כן, ישנם מאות עיצובים הכוללים קעקועים בעיצוב סוסים, כך שאתה בהחלט יכול לבחור את זה שאתה אוהב ואת זה שמתאים באופן האישי שלך. סמוך ובטוח שכל עיצוב יכול לשפר כמה שיפורים במראה הפיזי שלך. על מנת לספק את סקרנותך, הנה כמה מהעיצובים המדהימים שאתה יכול לשקול:

  • עיצוב סוסים ונוצות – עיצוב כזה הוא אחד העיצובים המפורסמים הנחשבים על ידי הרבה חובבי קעקועים בימים אלה. הוא כולל בעיקר שני עיצובים, שהם דמותם של סוס ונוצה. אתה יכול לבחור אם אתה רוצה תמונה מלאה של סוס או רק את החלק של הראש. הסוד כאן הוא לצייר את תמונת הסוס באמצע הנוצה. זאת אומרת, עיצוב הנוצות צריך להיות מצויר הרבה יותר מהסוס. הכל תלוי ביצירתיות של אמן הקעקועים שבחרת למעשה.
  • עיצוב סוסים ולב – יש הרבה אנשים בימים אלה שמחליטים להתקעקע עם סוסים כי הם רוצים להביע את אהבתם העזה כלפי בעלי החיים האלה. כפי ששמו מרמז, עיצוב זה יכלול דימוי של סוס וצורת לב. על מנת להשיג את המראה המדהים שלו, הסוס צריך להיות מחובר לצורת הלב ולאחר מכן למילה “אהבה”צריך להיכתב בין שתי התמונות הללו. זה לא מדהים בשבילך לדמיין?
  • עיצוב פנים של סוס שחור – עיצוב כזה מושלם ונבחר על ידי מספר נשים שרצו לעשות קעקוע בעיצוב סוס. למה זה כך? ובכן, זה פשוט בגלל שתמונת הפנים של הסוס השחור בעיצוב זה מודגשת עם עוד כמה צבעים מרהיבים ביופיים שיהפכו את העיצוב לנשי מאוד. עבור נשים רבות, לשים את הקעקוע הזה על הגב זה נהדר.
  • עיצוב נעל סוסים – אם אתה רוצה שקעקוע עיצוב הסוס שלך יהיה קטן יותר, כך שהוא לא יכול להיות כל כך ברור, אז תמונת נעל סוס תהיה קעקוע מושלם עבורך. אל תדאג מכיוון שעיצוב כזה בהחלט ייראה לך טוב, בדיוק כמו שאר עיצובים הקעקועים באמנות סוסים הזמינים. אנשים רבים שיש להם את זה אמרו שזה קסם המזל שלהם. לתמונת מופע הסוסים צריך להיות קצה פתוח בעל כיוון כלפי מעלה, כך שהמזל הטוב יתפוס אותו.
  • עיצוב ראש סוסים – עיצוב ראש סוס הוא עיצוב נוסף שנחשב על ידי מספר אנשים. הדגש של עיצוב זה צריך להיות בפרטי ראש הסוס. לפיכך, זה בהחלט יהיה קצת אתגר לקעקוע. בגלל זה, כדאי לשכור אמן קעקועים אמין מאוד שיחרוט עיצוב זה על גופך. הרעמה המדהימה של הסוס, הנחיריים המתלקחים ועיניו הגדולות חייבות להיות מצוירות בבירור מאחר ואלו הן המאפיינים העיקריים של ראש הסוס.

  מדריך מיקום

  מיקום אמנות הסוסים נקבע על פי גודל ועיצוב הסוס, אם כי קעקוע סוס נראה טוב בכל גודל ובכל מיקום. רצוי שאמנות הסוסים גדולה יותר וממוקמת על שטחים גדולים כמו הגב, החזה, הירך, הכתף והרגל. מצד שני, ניתן להציג קעקועים קטנים יותר של סוסים כמו קעקועי ראש סוס ונעליים על אזורים קטנים יותר כמו פרק כף היד, הקרסול וגב הצוואר..

  עיצובים קעקועים אמנותיים לסוסים

  יש להם הרבה מאוד צדדיות מבחינת עיצוב וזה תלוי מאוד ביצירתיות של אמן הקעקועים כמה מעניינת אמנות סוסים יכולה להיות. העיצוב עשוי להיות פשוט או לשאת קישוטים מסוימים בהתאם לטעם של הנושא. דבר חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא שימוש נכון בצבע; בעוד השחור נשאר האהוב הנצחי בצבע אמנות סוסים, אמן קעקועים יצירתי יכול להתנסות בצבעים אחרים כדי ליצור השפעה ייחודית בעיצובים של סוסים. יתר על כן, העיצוב מתאים לגברים ולנשים כאחד וניתן לעצב אותו בהתאם, להדגשת תכונות גבריות או נשיות. להלן כמה אפשרויות עיצוב פופולריות:

  • אמנות סוס בודד – אמנות זו היא בחירה טובה למי שרוצה להביע את אהבתו לחבר סוסים, מת או חי. ניתן להוסיף את שם הסוס לעיצוב כדי שהעיצוב יהיה שלם.
  • אמנות סוסים קבוצתית – אופציה מגניבה נוספת לחובבי סוסים אמיתיים היא קעקוע המתאר קבוצת סוסים, או רועה בשלווה באדמה או דוהר ביחד. עיצוב כזה מתגאה בפנייה חזותית מדהימה וניתן להפוך אותו למפתה עוד יותר על ידי הצגת סוסים בצבעים וגדלים שונים.
  • קעקוע ראש סוס – ראש סוס עושה בחירה טובה למי שרוצה להקדיש יותר תשומת לב לפרטים בכל הנוגע ליופי של בעל החיים. עיצוב ראש סוס שם לב לתכונות כמו עיניו הגדולות, נחיריים מתלקחים ורעמת יפה.
  • קעקוע נעל סוסים – מי שרוצה אמנות סוסים בגודל קטן יותר יכול לבחור קעקועי נעל סוסים כאופציה מתאימה. קעקועים של מופעי סוסים לא רק נראים טוב, אלא גם נחשבים לקסם מזל טוב עבור הנושא. על נעל הסוס להיות בעלת הקצה הפתוח בכיוון כלפי מעלה, כך שהמזל הטוב יישמר בפנים עבור הנושא. אמן הקעקועים יכול להשתמש בצבעים עזים כדי להדביק קעקוע של נעל סוס.
  • אמנות סוסים דוהרת – סוס הוא לא רק בעל חיים למראה, אלא יש בו יופי וחן בתנועתו. עבור אנשים שבאמת מעריצים את החיה המדהימה הזו, קעקוע שמראה סוס בתנועה הוא בחירה נפלאה.
  • אמנות סוס שבטית – עיצוב שבטי עושה שימוש בקווים וקימורים מודגשים ליצירת עיצוב מפתה ויזואלית. עיצוב סוסים שבטי הוא מועדף בקרב גברים שרוצים להדביק את כוחו ואת סיבולתו של בעל החיים.
  • קעקוע סוס מלחמה – עיצוב זה מתאר לוחם רוכב על סוס בשדה הקרב. הקעקוע מסמל את הנאמנות והאומץ של החיה במצבים הקשים ביותר.
  • קעקוע של פגסוס – מי שרוצה שיהיה לו עיצוב הקשור לפנטזיה על גופו יכול לבחור אחד שמציג את הפגסוס, יצור מיתולוגי הדומה לסוס ובעל כנפיים. לעיצוב הקעקוע הזה יש מושך אסתטי מדהים.

  קעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסים

  במשך מאות שנים, סוסים שירתו גברים בדרכים שונות וזכו למוניטין של מדריכים אמינים. הם ידועים גם כיצורים רבי עוצמה עם רוח חופשית ותשוקה רבה. אמנות סוסים מהווה בחירה טובה למי שמחפש לגלם את כל התכונות הללו באמצעות עיצוב קעקוע זה. הערעור החזותי של קעקועים אמנות סוסים הוא עצום. כתוצאה מכך, העיצוב משלב את שניהם, מראה טוב וערך סמלי, מה שהופך אותו לאופציה מצוינת עבור חובבי קעקועים מבחינים..

  קעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים לסוסים (1)קעקועים של סוסיםקעקועים לסוסים (3)קעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסים

  סלבריטאים מעוטרים באמנות סוסים יפה

  אם אתה חושב שקעקועי אומנות סוסים מבוקשים רק לחובבי קעקועים רגילים, אז אתה טועה לחלוטין. זה פשוט כי יש גם הרבה מפורסמים בכל רחבי העולם שנלכדים בקעקועים האלה. למקרה שאתה סקרן מאוד לגבי המפורסמים האלה, הנה כמה מהשמות שלהם:

  • ז’אקי סנדל – ז’אקי סנדל היא זמרת קאנטרי אמריקאית שהופכת לפופולרית מאוד מיד לאחר שנבחנה בתוכנית הטלוויזיה האמריקאית הנודעת בשם “הקול”. למוזיקאי היפה הזה יש קעקוע מתאר של סוס דלה שצבעו אדום. הוא ממוקם ממש על פרק כף ידה הימנית. הקעקוע שלה מסמל את המורשת השבדית שלה. למקרה שאתה לא יודע, סוס דלה הוא בעצם פסלון סוסים שוודי שבדרך כלל הוא צבוע בצבע אדום.
  • מלאני מרטינזמלאני מרטינז היא כותבת שירים וזמרת בת 21 שנולדה בניו יורק, ארה”ב. היא מאוד פופולרית בארץ, והיא מעריצה גדולה של אומנות סוסים. ניתן לאשר זאת על ידי עיצוב סוס הקרוסלה הפסטלית שלה הממוקם במיוחד על אמה השמאלית. זהו הקעקוע הראשון שלה על גופה, והיא קיבלה אותו בחזרה ביולי 2014. מלאני-מרטינז-קעקוע-קעקוע
  • ליאנה לואיס -ליאונה לואיס היא זמרת וכותבת שירים בריטית בת 31 שאוהבת מאוד סוסים ופעילויות הקשורות לסוסים כגון רכיבה על סוסים. התשוקה העזה שלה על סוסים יכולה להיות מאושרת על ידי קעקוע הפרסה שלה הממוקם על זרועה השמאלית.
  • ליידי גאגא – אתה בוודאי מכיר את הזמר האמריקאי המפורסם הזה, נכון? היא הודתה שהיא די אובססיבית לחד קרן, שהם סוסים שיש להם קרניים במרכז הראש. חד קרן הם בעצם יצורים מיתיים. לזמרת האמריקאית בת ה -30 יש קעקוע חד קרן הממוקם על ירכה השמאלית.

  מילים אחרונות

  אם אתה מתאהב בקעקועים של בעלי חיים, אז כדאי שתשקול לעשות קעקועים של סוסים. קעקועים אלה בטוח יעניקו לך מראה פיזי מדהים במיוחד. לא רק זה, גם קעקועים אלה הם בעלי משמעות רבה. אתה יכול לספר לעולם על משהו שאתה רוצה להגיד באמצעות הקעקועים האלה.

  בעת בחירת קעקוע אמנות סוסים, יש לשכנע לגבי המומחיות של האמן הקעקוע מכיוון שרק אמן מנוסה יכול להוציא את האיכות הטובה ביותר של הסוסים..

  קעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים לסוסים (1)קעקועים לסוסים (2)קעקועים לסוסים (3)קעקועים לסוסים (4)קעקועים לסוסים (5)קעקועים לסוסים (6)קעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסיםקעקועים של סוסים

  גב-סוס-טאט

  יד-סוס-טאט

  סוּס

  סוס-חדש-תאט

  סוס על יד

  סט סוסים

  סוס-נעל-סוס

  סוס-התחל לרוץ

  סוס

  סוס-קעקוע

  רגל-סוס-קעקוע

  חדש-שבטי-סוס-טאט

  סוס גוף נחמד

  סוס נחמד

  בעל מראה סוס נחמד

  סוס נחמד-חדש

  קעקוע נחמד-סוס

  קעקועים של סוסים נחמדים

  מרוץ-סוס-קעקוע

  סוס ריצה

  קעקוע שני

  סוס פשוט-נחמד

  ספיריט-לב-ונפש

  סוס פלדה

  קעקוע משופר

  מאוד-נחמד-טאט

  מאוד-מאוד-נחמד-טאט

  דיו שחור-סוס-קעקוע-לילדה מעופף-סוס-קעקוע בצד סוס-פנים-קעקוע-על-כתף תחתונה סוס-פנים-עם-ציטוט-קעקוע סוס-פרח-קעקוע סוסים-קעקועים-עיצובים סוס-קעקוע-עיצובים-2 סוס-קעקוע-עיצובים-3 סוס-קעקוע-עיצובים-5 סוס-קעקוע-עיצובים -6 סוס-קעקוע-עיצובים-7 סוס-קעקוע-עיצובים -8 סוס-קעקוע-עיצובים -9 סוס-קעקוע-עיצובים -11 סוס-קעקוע-עיצובים -12  סוס-קעקוע-עיצובים -14 סוס-קעקוע-עיצובים -15  סוסים-קעקוע-עיצובים-17 סוס-קעקוע-עיצובים -18  ???????????????????? סוס-קעקוע-עיצובים-21 סוס-קעקוע-עיצובים -22  סוס-קעקוע-עיצובים -24 סוס-קעקוע-עיצובים -25 סוס-קעקוע-עיצובים-26 סוס-קעקוע-עיצובים -27 סוס-קעקוע-עיצובים -28 סוס-קעקוע-עיצובים -29  סוס-קעקוע-עיצובים-33 סוס-קעקוע-עיצובים-34 סוס-קעקוע-עיצובים -35

   מאמר קודם100 עיצובים ומשמעויות קעקוע יפות של סחלבהמאמר הבא150 קעקועים מרפקים אטרקטיביים לגברים ולנשים צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   170+ קעקועים ומשמעויות עוגן מדהימות
   Next Post
   100+ تصاميم وشم حورية البحر ذات مغزى