15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

100 רעיונות הקעקוע היפים ביותר של קרן החד קרן!

100 רעיונות הקעקועים היפים ביותר של קרן החד קרן אי פעם!

על ידי כריסטין – 28 במרץ 2020 0 2010

  האם אתה מחפש קעקוע יפה כמו שהוא סמלי? אז אל תחפשו יותר מ -100 רעיונות קעקועים די חד קרן!

  קעקוע חד קרן צבעוני על הזרוע

  קרוב לוודאי שלא יהיה מישהו בשום מקום בעולם שלא שמע על חד קרן – יצור יער מהמם עם מעיל לבן זוהר וקרן אחת הבולטת מצחו.

  החד -קרן הוא מהיר מידי מכדי להיתפס על ידי בני אדם, ובעלי תכונות קסומות מדהימות, אך הוא אגדה אמיתית אם כי בתרבויות קדומות נכתב עליו לפעמים כאילו מדובר בחיה ממשית..

  קעקוע חד קרן צבעוני

  חדי קרן קשורים ביותר למיתולוגיה האירופית, אך למעשה יצורים דומים מופיעים במיתוסים ובאגדות בכל רחבי העולם מדרום אמריקה ועד סין..

  ברוב הפרשנויות, החיה נתפסת כיצור חינני וטהור, ולצופר שלה יש את הכוח לרפא חולים ולהגן מפני הרעלה..

  מוּמלָץ: לגלות על עיצובים של קעקוע קשת ומשמעויותיהם במאמר הבא שלנו.

  קעקוע חד קרן צבעוני על הרגל

  בשל טהרתו ותמימותו של היצור המיתולוגי הזה, נאמר גם כי ניתן לתפוס אותו רק על ידי בתולה.

  האגדה הזו הייתה כה נפוצה, עד שלפעמים מצליחים לבנות בתולה לשבת מתחת לעץ ולחכות שחד קרן יחלוף.

  אם אחת תעבור ליד, היא לא תוכל להתנגד להכניס את ראשה לחיקה ובשלב זה הציידים יוכלו ללכוד אותו.

  קעקוע חד קרן גיאומטרי

  קשרים כבר נוצרו מזמן בין חד קרן לרומנטיקה בין נשים וגברים בתהליך חיזור.

  בימי הביניים, היו אנלוגיות רבות להשוואת משיכתו של חד קרן לבתולה כאשר מאהב נמשך לילדה שהוא חפץ בה. השוואות דומות עם חד הקרן נעשו גם כדי לסמל נישואים נאמנים.

  למרות שחד הקרן הוא יצור מיתולוגי, הוא אומץ בהתלהבות על ידי הנצרות כאשר הוכר שיש הרבה אלגוריות שניתן לרתום אותן לסמל את הקשר של ישו עם היצור.

  קעקוע חד קרן קטן

  לדוגמה, ניתן להשוות אגדות חד קרן לתפיסה ללא רבב של הבתולה וכן לתשוקתו של ישו.

  פיסת שטיח מפורסמת בעלת 7 לוחות בשם “ציד חד הקרן”מתאר זאת ומראה את חד הקרן (ישו) שרודפים אחרי אצילים.

  הם לא יכולים ללכוד את החיה עד שהיא מונחת בחיקו של בתולה, ובכך מקריבה את עצמה. למרות שנראה שהם הרגו את חד הקרן, בפאנל האחרון הוא קם לתחייה והוא חי באושר.

  קריאה מומלצת: אל תפספסו את המאסיבי שלנו מדריך לקעקועים ויקינגיים הַבָּא!

  קעקוע קרסול חד קרן

  בתרבויות רבות, חד הקרן היה מבוקש מאוד בשל כוחותיו המיתיים והקסומים. מאחר שכוחה האמיתי נשמר בקרן שלו, אנשים בכל רחבי העולם היו להוטים לצוד את החיה וכך לנצל את פוטנציאל הריפוי ש”קרן ” – החומר ממנו נאמר שהצופר עשוי – יכול לְהָבִיא.

  האצילות השתמשה ב”קרן “כדי להכין כוסות טקסיות שאמרו שיש להן יכולות הגנה כדי להציל את השותה מהמוות, גם כאשר הכוס שלהם הורעלה. מובן שהקרניים הללו לא היו של חד קרן, אלא נלקחו לעתים קרובות מאנף קרנף או מעישון..

  אין זה סביר ביותר שקיימים אי פעם קרן קרן, אך במקום זאת נמשכו על ידי אנשים עתיקים כשהם לא הבינו או פירשו לא נכון יצורים קיימים כמו בקר אורוך שנכחד כעת..

  קעקוע חד קרן על הזרוע

  למה לעשות קעקוע חד קרן?

  קעקועים של חד קרן תמיד היו פופולריים אך הם רואים התחדשות לאחרונה כשהמיתולוגיה שוב עלתה לידי ביטוי. עיצובים של קעקוע חד קרן הם יפים במיוחד והם אידיאליים לנשים בשל אופין הנשי והאלגנטי.

  יש אנשים שבוחרים לעשות קעקוע של חד קרן בדיו על גופם פשוט כי הם אוהבים את היצורים היפים והאגדתיים האלה.

  קעקוע זרוע חד קרן

  אחרים רוצים את היצור הזה מתואר על גופם מכיוון שהם אוהבים את ההתייחסויות של תרבות הפופ של היום לחד הקרן, למשל בצורה של קעקוע “חד הקרן האחרון”, בהתייחסו לסרט בעל אותו שם.

  הרבה יותר רוצים קעקוע מסוג זה פשוט בגלל משמעות קעקוע חד הקרן של מיסטיקה, קסם וטוהר תמים..

  קעקוע חד קרן על הזרוע

  סוגי רעיונות לקעקוע חד קרן

  ישנם אינסוף רעיונות שונים בכל הנוגע לבחירת קעקוע בנושא חד קרן.

  בין אם אתם מחפשים קעקוע חד קרן קטן לכף רגל או יד, ובין אם אתם מעדיפים חד קרן הרבה יותר גדול כחלק מסצנה מיתית מדהימה על הגב, בטוח שתמצאו שפע של רעיונות מעוררי השראה להדהים ולהרשים.

  מאמר מומלץ: לבדוק רעיונות לקעקוע באוקיינוס במדריך האחרון שלנו.

  קעקוע חד קרן על הגב

  אם אתה רוצה שקעקוע דיסקרטי יציג את אהבתך לחדי קרן, קעקוע זעיר של חד קרן אפשרי בהחלט במיקום עדין שניתן לכסות אותו בקלות, אולי על הקרסול או על פרק כף היד שבו ניתן להסתיר אותו מתחת לשעון או צמיד.

  אתה יכול לבחור ייצוג מסוגנן של חד קרן שיתפוס את הסמליות של העיצוב מבלי להיות ברור מדי.

  קעקוע גב חד קרן

  לחלופין, אתה יכול ללכת על הכל ולעשות קעקוע חד קרן בצבעי מים. עיצובים של חד קרן מתאימים במיוחד לטכניקת קעקועים מסוג זה מכיוון שיש לו מראה קסום ואגדות המשלים את הנושא היטב.

  קעקועים בצבעי מים נראים נפלא בכל הגדלים אבל עובדים טוב מאוד על הזרועות, החזה או הגב במקום שיש מספיק מקום כדי להיכנס לפרטים מורכבים באמת.

  או אולי אתה מעדיף ללכת על משהו דרמטי ומתוחכם? קעקוע שחור חד קרן, עם הרבה פרטים אך ללא צבע מסיח את הדעת, יכול להיות אמירה נפלאה על כל חלק בגוף..

  קעקוע אצבע חד קרן

  איך לטפל בקעקוע החד קרן שלי

  אם לאחרונה הוטבעת בגוף חד קרן, תצטרך לדעת כיצד לטפל בו כראוי כדי לוודא שהוא שומר על יופיו לטווח הארוך..

  שמור על התחבושת הראשונית למשך 24 שעות ולאחר מכן הסר את התחבושת ושטוף את האזור בזהירות בעזרת סבון מיקרוביאלי ומים חמים, לא חמים..

  מוּמלָץ: אל תעזוב בלי לראות את המדהימה שלנו מדריך קעקועים לשעון כיס.

  קעקוע צלעות חד קרן

  מרחו משחה אנטיבקטריאלית כמה פעמים ביום לאחר שטיפת האזור במים וסבון.

  הימנעו משחייה ושיזוף למשך מספר שבועות ולעולם אל תבחרו באתר הקעקועים, גם אם מתחילים להיווצר גלדים מכיוון שהדבר עלול לגרום להשפעה שלילית של התוצאה..

  קעקוע כתף חד קרן קעקוע חד קרן על הקרסול קעקוע חד קרן על הירך קעקוע ירך חד קרן קעקוע חד קרן בצבעי מים קעקוע חד קרן בצבעי מים על הזרוע קעקוע חד קרן בצבעי מים על הירך

  קעקוע חד קרן צבעוני על הירך קעקוע חד קרן צבעוני על הזרוע קעקוע חד קרן צבעוני ברגל קעקוע חד קרן גיאומטרי על הקרסול קעקוע חד קרן קטן על הזרוע קעקוע קרסול חד קרן קעקוע חד קרן על הזרוע קעקוע זרוע חד קרן קעקוע חד קרן על הזרוע קעקוע גב חד קרן קעקוע חד קרן על הגב קעקוע אצבע חד קרן קעקוע צלעות חד קרן קעקוע כתף חד קרן קעקוע חד קרן על הירך קעקוע ירך חד קרן קעקוע חד קרן על הירך קעקוע חד קרן בצבעי מים על הזרוע קעקוע חד קרן בצבעי מים על הזרוע קעקוע חד קרן בצבעי מים

  קעקוע חד קרן צבעוני קעקוע חד קרן צבעוני קעקוע חד קרן צבעוני קעקוע חד קרן גיאומטרי על פרק כף היד קעקוע חד קרן קטן על הזרוע קעקוע קרסול חד קרן קעקוע חד קרן על הזרוע קעקוע זרוע חד קרן קעקוע חד קרן על הזרוע קעקוע גב חד קרן קעקוע חד קרן על הגב קעקוע אצבע חד קרן קעקוע צלעות חד קרן קעקוע כתף חד קרן קעקוע חד קרן על הרגל קעקוע ירך חד קרן קעקוע חד קרן על הירך קעקוע חד קרן בצבעי מים קעקוע חד קרן בצבעי מים על הזרוע קעקוע חד קרן בצבעי מים

  קעקוע חד קרן צבעוני קעקוע חד קרן צבעוני על הזרוע קעקוע חד קרן צבעוני קעקוע חד קרן גיאומטרי על הזרוע קעקוע חד קרן קטן על הזרוע קעקוע קרסול חד קרן קעקוע זרוע חד קרן קעקוע חד קרן על הזרוע קעקוע זרוע חד קרן קעקוע גב חד קרן קעקוע חד קרן על הגב קעקוע אצבע חד קרן קעקוע צלעות חד קרן קעקוע כתף חד קרן קעקוע חד קרן על הירך קעקוע ירך חד קרן קעקוע חד קרן על הירך קעקוע חד קרן בצבעי מים על הירך קעקוע חד קרן בצבעי מים על הזרוע קעקוע חד קרן בצבעי מים על הזרוע

  קעקוע חד קרן צבעוני על הזרוע קעקוע חד קרן צבעוני קעקוע חד קרן צבעוני על הזרוע קעקוע חד קרן גיאומטרי קעקוע חד קרן קטן על הזרוע קעקוע קרסול חד קרן קעקוע זרוע חד קרן קעקוע זרוע חד קרן קעקוע זרוע חד קרן קעקוע גב חד קרן קעקוע גב חד קרן קעקוע אצבע חד קרן קעקוע צלעות חד קרן קעקוע כתף חד קרן קעקוע חד קרן על פרק כף היד קעקוע ירך חד קרן קעקוע חד קרן על הירך קעקוע חד קרן בצבעי מים קעקוע חד קרן בצבעי מים על הזרוע קעקוע חד קרן בצבעי מים

   מאמר קודם75 הרעיונות הטובים ביותר לקעקוע ויקינגים & סִמלִיוּתהמאמר הבא100 עורב מעורר השראה & רעיונות לקעקוע עורב כריסטין

   Previous Post
   170+ קעקועים ומשמעויות עוגן מדהימות
   Next Post
   100+ تصاميم وشم حورية البحر ذات مغزى