15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

100 עיצובים ומשמעויות קעקוע יפות של סחלב

100 עיצובים ומשמעויות קעקוע יפות של סחלב

על ידי צוות TSU – 8 בפברואר 2016 0 1959

  עיצובים פרחוניים להפוך לאחד המועדפים הבולטים בין עיצובים קעקועים באמנות הקישוט המדהימה הזו, אבל השאלה הגדולה היא באיזה פרח להשתמש בעיצוב הקעקועים. פרחים כמו ורד, לוטוס, פריחת דובדבן, חמניות ונרקיסים בדרך כלל תופסים את חן האוהבים של קעקועים, אבל למי שמחפש עיצוב קעקוע פרחוני ייחודי לחלוטין יכול לבחור בקעקועי סחלב..

  סחלבים בוחרים בחירה מעניינת עבור קעקועים מכיוון שלפרחים אלה יש יופי וסמליות נדירים, מה שהופך אותם לייחודיים ורצויים להיות בדיו בצורת קעקוע. פרחים יפים אלה יכולים לצמוח היטב כמעט בכל סוגי האקלים, אם כי הם מגיעים לפריחה מלאה באקלים טרופי. אמנם מקובל להבחין באמנות סחלב על נשים, אך לעתים ניתן למצוא אותן גם אצל גברים. לקעקועים אלה יש רבגוניות רבה מבחינת הגודל והצבע, מה שהופך אותם מתאימים לדיו על כל מיקום על הגוף. בנוסף, למיני הפרחים הייחודיים יש גם משמעות סמלית, מה שהופך אותו לבחירה מושלמת לייצוג בצורת קעקוע.

  הם נחשבים לאחד הטרנדים האחרונים בכל הקשור לקעקוע. כיום ישנם אנשים רבים בעולם המתעניינים בקעקועים המעוצבים בפרחים אלה. ובכן, אתה לא יכול להאשים אותם מכיוון שקעקועים אלה בהחלט יכולים להיות קישוטים מדהימים על גופו של האדם. אלה גם חלופות מושלמות לאלה הנפוצים מאוד קעקועי פרחים כמו קעקועים של פריחת הדובדבן, קעקועים ורדים, ו קעקועים של חמניות. מיותר לציין שעליך למצוא את אמן הקעקועים הטוב ביותר בסמוך אליך, כך שתוכל להשיג את הקעקועים המעוצבים להפליא שלך של סחלב..

  משמעויות סמליות

  אם אתה חושב שקעקועים מעוצבים לסחלב הם רק קישוטים על הגוף של מישהו, אז אתה בהחלט טועה. יש הרבה דברים מעניינים יותר בקעקועים האלה, חוץ מלהיות קישוטי גוף מדהימים. במילים אחרות, אלה מסמלים הרבה דברים, והנה כמה מהם:

  • אֵלֶגַנטִיוּת – אם אתה רוצה להיראות אלגנטי מול אנשים רבים אפילו לאותם שונאי קעקועים, אז עיצוב הקעקועים הטוב ביותר שאתה צריך הוא הסחלב. פרח זה בהחלט נראה אלגנטי כאשר אתה רואה אותו באופן אישי, ולכן הוא מייצג אלגנטיות.
  • יוֹפִי – בדיוק כמו כל קעקועים מעוצבים אחרים, הוא מייצג גם יופי. ההסבר לכך הוא פשוטו כמשמעו. מכיוון שהפרח יפה במיוחד, כך שאתה עלול להתאהב בו ברגע שאתה רואה אותו בשתי עיניך העירומות.
  • נְדִירוּת – למקרה שאתה לא יודע, פרח סחלב נדיר מאוד. למעשה, המודעות הקיצונית שלו היא אחת הסיבות לכך שהפרח הזה אהוב על הרבה אנשים מכל רחבי הגלובוס.
  • פוריות – הוא גם האמין כי פרח סחלב מסמל פוריות. סיבה אחת טובה לכך היא העובדה שפרח זה דומה מאוד לאנטומיית הרבייה של בני אדם ונקבה..
  • מִסתוֹרִין – פרח הסחלב ידוע גם כמייצג מסתורין. זה פשוט כי אתה עלול למצוא את זה גדל במקום שבו אתה לא מצפה שזה יגדל. למעשה, ישנם מספר סחלבי בר שתוכלו למצוא ביער. אם אתה רוצה להופיע כסוג מסתורי של אדם, אז קעקוע בעיצוב סחלב הוא נהדר עבורך.

  כמה דברים אחרים שאמנות הסחלב מייצגים הם ארוטיקה, חושניות, כוח, כוח, חסד, תמימות, טוהר ותמלוגים.

  היסטוריה של סחלבים

  בדיוק כמו הפרחים המדהימים האחרים המשמשים כנושאים נהדרים לקעקוע, ניתן לעקוב אחר הקיום הראשון של פרח הסחלב כמו גם את אמנות הסחלב מספר שנים בעבר. פרח זה נקשר להרבה תרבויות בעולם, במיוחד לאותם אנשים אסייתים. לדברי אנשים אסייתים, פרח סחלב מייצג פוריות. לידיעתך, המילה סחלב פירושה למעשה “אשך” הקשור לאיברי הרבייה של בני אדם ונקבה. עבור היוונים הקדמונים, הם כינו פרח סחלב בשם “פרח ההדר”. זה פשוט בגלל שהם נשבו מאוד בחן ובהדר הקיצוני של הפרח המסוים הזה.

  עבור אנשי האצטקים, הם האמינו כי לסחלב יש קשר לעוצמה וכוח. יתר על כן, מדינות כמו סין, גרמניה ומצרים השתמשו בפרח זה כאפרודיזיאק. זה היה שימושי מאוד בהכנת מערכות רפואיות עתיקות של המדינות שהוזכרו בדיוק כמו יצירת שיקויי אהבה. כמה תרבויות אחרות בעולם השתמשו בסחלב בקביעת איבר המין של תינוק שעומד להיוולד. בתרבויות אלה, האם צריכה לאכול פרחי סחלב אם היא רוצה ללדת נקבה. מצד שני, האב יהיה זה שאוכל את הפרח אם ירצה ללדת זכר. מכיוון שפרח הסחלב מילא תפקיד מרכזי בחייהם, רבים מהם החליטו להכיר בכך באמצעות קעקועים של סחלב..

  כיצד למצוא את אמן הקעקועים הטוב ביותר לסחלב

  כאמור, מציאת קעקוע פרחי הסחלב הטוב ביותר שיעזור לך לחרוט קעקוע מעוצב במיוחד של סחלב הוא בהחלט לא רק חתיכת עוגה. יש הרבה דברים שכדאי לך לעשות כדי לא להגיע לאמן קעקוע כל כך. להלן כמה מהדברים הללו:

  • ערוך מחקר באינטרנט – כמובן, שיש כל כך הרבה דברים שאתה יכול לחקור באינטרנט, ומחקר על אמן קעקועים אמין אינו פטור. מה שאתה צריך לעשות הוא להזין את מילת המפתח של החיפוש שלך במנוע החיפוש ורשימה ארוכה של אמן קעקועים תופיע ממש לפניך. מכיוון שיש הרבה כאלה, זה אתגר נוסף עבורך לבחור את 5 או 10 המובילים שלך ולעשות מחקר נוסף על כל אחד מהם..
  • שאל כמה המלצות – במקרה שהכרת מישהו שכבר ניסה לקעקע אמנות סחלב על גופו, אז תחשוב על עצמך בר מזל. אתה יכול לשאול אותו כמה שאלות על מנת לנקות את דעתך, ולהקפיד לבקש המלצה. בדרך זו, אתה בהחלט יכול לשכור את אמן הקעקועים הטוב ביותר עבור אמנות פרחי הסחלב שלך.
  • קרא כמה ביקורות – דבר נוסף שאתה יכול לעשות הוא לעבור על האינטרנט ולמצוא כמה אתרי סקירות אמינים בנוגע לקעקועים. כן, האתר צריך להיות אמין מספיק. זכור כי הונאה משתוללת בעולם הווירטואלי. אם אינך רוצה להיות אחד הקורבנות של הרמאים, עליך לדאוג שתבקר באתר בעל שם. באתר זה תדעו את ההערות החיוביות והשליליות של הלקוחות לאמני קעקועים שונים שעשויים להיכלל ברשימת הפוטנציאלים שלכם..

  מַשְׁמָעוּת

  סחלבים הם פרחים בעלי אלגנטיות ויופי רב, והעובדה שהם נדירים הופכת אותם למבוקשים ביותר גם בקרב חובבי קעקועים ומעצבים. פרחים אלה זכו להערצה בתרבויות שונות ברחבי העולם, במיוחד בתרבות האסיאתית, שם הם קשורים לפוריות. כאן משמשים הפרחים לתיאור איברי מין זכר ונקבה. שמו של הפרח נגזר למעשה מהמילה סחלבים, שפירושה מילולית אשכים.

  קבוצת פרחי סחלב נתפסת כייצוג של איברים נקביים בעוד הביטוי “סחלב סגול” משמש להגדרת איבר רבייה זכרי. זה גורם לקעקועי סחלב הקשורים בחושניות וארוטיות.

  היוונים הכירו את הפרח הזה בשם פרח ההדר בגלל היופי והחסד הנהדר שלו, בעוד האצטקים קשרו סחלבים בעוצמה ובעוצמה. הוא שימש אפילו כמכשיר אפרודיזיאק להכנת שיקויי אהבה במערכות הרפואה העתיקות של מדינות כמו מצרים, גרמניה וסין..

  בתרבויות מסוימות, הפרח אף שימש לקביעת המין של ילד שטרם נולד. אם בני הזוג היו רוצים ילד זכר, האב היה אוכל סחלבים ובשביל ילדה, האם הייתה צריכה לצרוך את הפרח. כמה משמעויות סמליות אחרות הקשורות לפרח המדהים הזה הן טוהר תמלוגים, יוקרה, אלגנטיות, תמימות, מסתורין, פוריות ועדינות. בעוד שהקשר עם יופי ואלגנטיות הופך את עיצוב קעקוע פרחי הסחלב לאופציה פופולרית בקרב נשים, גברים מראים נטייה לקעקוע זה בגלל הקשר הסמלי שלו עם עוצמה וחושניות. לכן, לאמנות פרחי הסחלב יש קונוטציות זכר ונקבה כאחד, מה שהופך אותן לבחירה טובה עבור שני המינים.

  עיצובים פופולאריים של קעקוע פרחי סחלב

  סחלבים עושים בחירה מדהימה לאוהבי קעקועים בגלל המגוון העצום הקיים בעיצובים המכילים את הפרח האקזוטי הזה כאלמנט הבסיסי. למעשה, ישנם 25000 מינים של סחלבים ברחבי העולם, כאשר סחלבים וניל, צימבידיום ודנדרוביום הם הנפוצים והמוכרים ביותר. הפרחים גדלים במגוון צבעים עזים כמו אדום, כתום, צהוב, ורוד, כחול ועוד רבים אחרים. כתוצאה מכך, לאמן הקעקועים יש מספר רב של אפשרויות ליצור כמה עיצובים ייחודיים על ידי שימוש בצבעים, גדלים וצורות שונים בהם גדלים מינים שונים של סחלבים בטבע. השימוש בגוונים ועיצוב נכונים יכול ליצור השפעה ויזואלית מדהימה וזה גם נותן ערך סמלי לעיצוב הקעקועים, שהן הסיבות העיקריות לכך שאנשים כתמו קעקועים על גופם. סחלב הוא פרח הטבע, וזו הסיבה שרוב הקעקועים נועדו להציג אותם כך.

  ניתן לשלב אלמנטים מסוימים אחרים כמו ציפורים, פרפרים, עלים ודשא עם סחלב כמרכיב העיקרי, כדי ליצור עיצוב קעקועים שמושך את העין. ניתן לצבוע את הקעקוע בכל גודל בהתאם למיקום שנבחר על ידי נושא הקעקוע להדביק.

  מכיוון שקעקועים אלה אלגנטיים מאוד, רובם היו רוצים שהקעקוע יהיה בולט ויציב אותם במקומות גלויים במיוחד כגון הכתף, האמה, פרק כף היד, הקרסול, השוק והגב התחתון..

  כמו כל עיצובי קעקועים אחרים, גם עיצוב הסחלבים זקוק לעיון רב לפני שהוא סוף סוף נצבע על נושא קעקועים. כמו כן, צריך לגרום לאמן קעקועים מומחה ומנוסה ליצור קעקוע למראה מפואר של הפרח המפואר הזה לא פחות. אלמנט עיצובי נפלא זה ייתן היקף מלא של שימוש בפרח מעודן כמו סחלב בצורה הנכונה וכדי לקבל את מלוא הזמן והכסף המושקע וכן כאבים הנישאים בעת קעקוע בדיו..

  קעקוע יפה-סחלבביספט-סחלב-קעקועענף סחלב שחור-אפורכיסוי סחלב מגניבקעקוע עם צד מגניב-סחלבכיסוי-שלםפרח-קעקוע-בצבעקעקוע טריקעקוע של סחלב מלאקעקוע של צלעות-סחלב מלאירך-סחלבים-קעקועקעקוע פנימי-זרוע-סחלבפנסים-וסחלבים-קעקועזרוע שמאל-קעקוע סחלבקעקוע של סחלב-להב שמאללילי-פרפר-וסחלביםסחלב-פרפר-עיצובסחלב-רגליים-קעקוע

  מילים אחרונות

  מספר חובבי הקעקועים ששוקלים לקבל את אמנות הסחלב גדל במהירות בימים אלה. הסיבה לכך היא ההדר הקיצוני של קעקועים אלה, כמו גם הדברים שהם מסמלים. הקפד למצוא את אמן הקעקועים הטוב ביותר עבורך כדי לחרוט על גופך קעקוע יפה מאוד של סחלב.

  סחלב-פרח-עם-סמל טיינוסחלבים ושפיריתסחלב-קעקוע-כיסוינוף של סחלבקעקוע אדום-סחלבצלע-סחלב-קעקועכתף-סחלב-קעקועכתף-סחלב-קעקועקעקוע צד-זרוע-סחלבקעקוע צד-ירך-סחלבקעקוע צד-סחלבכוכב מבט ודם סחלבvaleries-lillies-tattooסחלב-קעקוע-עיצובסחלב-קעקוע-עיצוב-2סחלב-קעקוע-עיצוב -4סחלב-קעקוע-עיצוב-5סחלב-קעקוע-עיצוב-7סחלב-קעקוע-עיצוב -8סחלב-קעקוע-עיצוב -10 סחלב-קעקוע-עיצוב -12סחלב-קעקוע-עיצוב -13סחלב-קעקוע-עיצוב-15סחלב-קעקוע-עיצוב-17סחלב-קעקוע-עיצוב-19סחלב-קעקוע-עיצוב -21סחלב-קעקוע-עיצוב -22סחלב-קעקוע-עיצוב -23סחלב-קעקוע-עיצוב -24סחלב-קעקוע-עיצוב -25סחלב-קעקוע-עיצוב -26סחלב-קעקוע-עיצוב -29סחלב-קעקוע-עיצוב-20

   מאמר קודם150+ קעקועים של אהבה אמיתית לגברים ולנשיםהמאמר הבא150+ עיצובים ומשמעות של קעקוע סוסים מרהיב צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   170+ קעקועים ומשמעויות עוגן מדהימות
   Next Post
   100+ تصاميم وشم حورية البحر ذات مغزى