15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

150 עיצובים ומשמעות של קעקוע פריחת הדובדבן

150 עיצובים של קעקוע פריחת הדובדבן & משמעויות

על ידי צוות TSU – 4 במאי 2020 0 4145

  פריחת הדובדבן הם פרחים ורודים קטנים המיוצרים על ידי עצי פריחת הדובדבן.

  יש להם משמעות מיוחדת בתרבות היפנית ולכן, באופן לא מפתיע, הם מופיעים לרוב בקעקועים בסגנון יפני.

  במאמר זה נעבור על המשמעות והסמליות של פריחת הדובדבן ונבחן כמה מהרעיונות הפופולריים ביותר לעיצובים של קעקוע עץ פריחה..

  קעקועים של פריחת הדובדבן

  על פריחת הדובדבן

  נתחיל בהסתכלות על הפרחים עצמם. עצי פריחת הדובדבן הם ילידי אסיה, במיוחד יפן, סין, דרום קוריאה והודו.

  הם פורחים באביב והם די מראה למראה – מיליוני פרחים אלה מופיעים על העצים, במחזה מרשים ומשמעותי מספיק כדי לזכות בפסטיבל משלו ביפן..

  הפרחים העדינים פורחים שבועיים בלבד. בסוף תקופה זו, עלי הכותרת יורדים מהעצים, שלא יפרחו עוד שנה.

  קעקוע גדול של פריחת הדובדבן

  פריחת הדובדבן בתרבות היפנית

  פריחת הדובדבן היא הפרחים הלאומיים של יפן, שם הם מכונים סאקורה, והם בעלי משמעות רבה בתרבות המדינה.

  הדוגמה הבולטת ביותר לכך היא מסורת חנאמי בת מאות שנים.

  קעקועים של פריחת הדובדבן

  פירוש המילה ‘הנמי’ הוא מילולית ‘צפייה בפריחה’, והמנהג כרוך בהבאת אוכל ושתייה למקומות צפייה כדי ליהנות ממראה העצים הפורחים עם חברים ובני משפחה.

  במהלך חנאמי, בתי ספר ומקומות עבודה עורכים גם מסיבות קבלת פנים. זוהי הזדמנות ליצור קשרים ולהכיר חברים חדשים.

  קעקועים של פריחת הדובדבן

  בלילה קוראים לחנאמי yozakura. זוגות מנצלים את האווירה הרומנטית שמעניקים העצים הפורחים בלילה.

  משמעות קעקוע פריחת הדובדבן

  באופן כללי, פריחת הדובדבן קשורה לאביב, תקופה של התחדשות, ואופי החיים הבלתי -זמני והחולף..

  משמעות קעקוע פריחת הדובדבן היפני

  מנקודת מבט בודהיסטית ניתן לראות את פריחת הדובדבן כמטפורה לקיום האנושי ואופיו הבלתי -זמני.

  מכיוון שהפרחים פורחים לפרק זמן כה קצר מדי שנה, הם משמשים להזכיר לנו את אופי החיים החולף – המתקשר עם נושאים בודהיסטים של תמותה, תשומת לב וחיים ברגע הנוכחי..

  קעקועים של פריחת הדובדבן

  אופטימיות היא משמעות נוספת הקשורה לפריחת הדובדבן, הקשורה שוב לטבעם הקצר של הפרחים.

  הם מובנים לעתים קרובות כמטאפורה לאמונה שללא קשר לכמה החיים קשים, תמיד מגיע זמן של התחדשות ויופי.

  מומלץ הבא: אל תפספסו המדריך שלנו לרעיונות לקעקוע של היביסקוס.

  יחד עם זאת, הם משמשים להזכיר לנו שגם דבר מרשים ויפה כמו פריחת הדובדבן אינו נמשך לנצח, ולכן עלינו לחיות כל רגע במלואו ולנצל כל דבר טוב שקורה בחיינו..

  קעקועים של פריחת הדובדבן

  ביפן, פריחת הדובדבן נקשרה גם היא למסורות הסמוראים. הסמוראים נחשבו כאמיצים ואצילים כאחד – עץ פריחת הדובדבן משקף זאת באמצעות מרכיביו של גזע חזק ויציב ופרחים עדינים ושבירים..

  הסמוראים היו מודעים גם לכך שניתן לחתוך את חייהם בכל רגע ונאלצו להתייחס למוות בקבלה-המתייחסת שוב לפרחים קצרי הטווח של פריחת הדובדבן..

  פרחי פריחת הדובדבן שנפלו על הקרקע אמורים להיות סמל של סמוראי שנפל. מעניין לציין כי טייסי קמיקזה השתמשו בפרח זה כסמל למשימתם.

  קמיקזה היו טייסים יפנים במהלך מלחמת העולם השנייה שמשימותיהם כללו התנגשות מכוונת במטרות אויב והרגו את הטייס בתהליך.

  קעקועים של פריחת הדובדבן

  משמעות קעקוע פריחת הדובדבן הסיני

  המשמעות של פריחת הדובדבן שונה במקצת בסין מאשר ביפן, אם כי לפרח יש ערך סמלי לא פחות.

  בסין זה נחשב לסמל של כוח – לרוב כוח נשי ודומיננטיות נשית, כולל מושגים של יופי ומיניות נשית.

  קעקועים בסגנון פריחת הדובדבן מנקודת מבט סינית מסמלים גם יופי, חיים ומזל טוב.

  קעקוע של פריחת הדובדבן על הגב

  עיצובים קעקועים של פריחת הדובדבן

  פריחת הדובדבן יכולה להיות מיוצגת בקעקועים במספר סגנונות שונים, וניתן לשלב אותם עם אלמנטים אחרים ליצירת עיצובים משמעותיים עוד יותר. האפשרויות הפופולריות כוללות:

  • פריחת דובדבן ריאליסטית -קעקועים פוטו-ריאליסטיים, המכונים לעתים קעקועי תלת-ממד, שואפים לייצג את המציאות כמה שיותר קרוב, לפעמים עד כדי יצירת אשליה אופטית. פריחת הדובדבן לא יוצרת אלמנטים של קעקועים מורכבים במיוחד, מה שאומר שזה לא קשה מידי לייצג אותם באופן ריאליסטי בקעקוע. לעתים קרובות הפרחים יוקדמו – גדולים יותר מאשר בחיים האמיתיים – למטרות הקעקוע.
  • קעקוע פריחת צבעי מים – ה סגנון קעקוע בצבעי מים מחקה את המראה של ציורי אקוורל – שימוש בצבעים עזים אך בהירים כאילו מושקים מעט במקומות ונתקלים זה בזה. במקרה של עיצובים של פריחת הדובדבן, ניתן לבצע את כל הקעקוע בסגנון צבעי מים, או שהוא עשוי לכלול קווי מתאר מוצקים יותר.
  • קעקוע בסגנון מסורתי – סגנון הקעקוע המסורתי כולל קווי מתאר שחורים כבדים יחסית עם מילוי צבע אחיד פחות או יותר. מעט הצללה, אם בכלל, מעורבת. זה יוצר קעקוע נועז ובניגודיות גבוהה שאינו שואף לריאליזם של עיצובים תלת מימדיים או לאפקט משיכת המכחול של צבעי מים.
  • קעקוע פריחת דובדבן וסמוראי – כפי שכבר ראינו, בתרבות היפנית פריחת הדובדבן קשורה קשר הדוק לסמוראים. לכן ניתן להבין מדוע שני האלמנטים הללו משולבים לעתים קרובות – בדרך כלל בדמותו של סמוראי המוקף בפרחי פריחת הדובדבן. המשמעות של קעקועי הסמוראים נוטה להיקבל מהערכים המיוצגים על ידי הסמוראים – בעיקר מסמלים כוח ו אומץ. משמעויות נוספות כוללות כבוד, משמעת עצמית, הקפדה על קודים מוסריים וכבוד. למרות שבאופן מסורתי, קעקועי סמוראים נלבשו כקעקועי שרוול, גב או אפילו גוף מלא, הפרשנויות המודרניות כוללות עיצובים קטנים יותר, כגון שרוולים למחצה או חתיכות כתף..
  • פריחת דובדבן וקעקוע בודהה – אם המשמעות של פריחת הדובדבן הקשורה לבודהיזם היא זו שמדברת אליך ביותר ומשקפת את הבנתך את הסמל בצורה המדויקת ביותר, בהחלט כדאי לשקול עיצוב זה. חשוב לזכור כי עבור בודהיסטים, קעקוע עם דמותו של בודהה ממוקם במקום כלשהו מתחת למותניים (כגון על ירך או כל מקום על הרגליים) סביר להניח שתראה פוגענית וחוסר כבוד לדת – לכן עדיף למקם את הקעקוע על החלק העליון של גופך, כגון על זרועותיך , גב או כתפיים.
  • קעקוע פריחת דובדבן וקנג’י – קאנג’י הם הדמויות המשמשות את מערכת הכתיבה היפנית. ניתן לשלב פריחת דובדבן עם מילים או משפטים כתובים בקאנג’י לצורך קעקוע עם עיצוב יפני מלא. יש הרבה משאבים מקוונים לתרגומי קנג’י שיעזרו לך להתאים את העיצוב שלך ולדמיין איך הכתיבה שלך תיראה. עם זאת, מומלץ מאוד לבדוק יותר ממקור אחד לפני שבוחרים בתרגום קאנג’י – כולנו שמענו סיפורים על אנשים שסופגים קעקועים סיניים או יפנים שפירשו משהו אחר לגמרי מהמתוכנן. התייעצות עם יפני תהיה אידיאלית לפני שקאנג’י יקעקע לצמיתות על העור שלך!
  • קעקוע פריחת הדובדבן והדבש – זוהי בחירה פופולרית במיוחד בשנים האחרונות במיוחד. אף כי יונקי הדבש אינם ילידי אותן מדינות בהן פריחת הדובדבן, כסמלים השניים משתלבים ממש טוב. בין היתר, יונקי הדבש מסמלים להיות נוכחים ברגע (בתודעה), ליהנות מהחיים וחיוביות..
  • קעקוע פרח דובדבן – אם אתה חושב לעשות קעקוע מינימליסטי קטן, זה יכול להיות מועיל לשקול פרח דובדבן יחיד. אפשרות זו יכולה להיראות יפה באמת בצורה מאופקת, עדינה, וכל זאת תוך העברת המשמעות המלאה שקעקועים גדולים יותר של דובדבן מחזיקים. עיצוב זה יהיה גם דיסקרטי ביותר – הוא לא רק קטן, אלא מכיוון שהפרח בצבע ורוד בהיר, הוא לא יסתיר יותר מדי את העור שלך ולכן לא יהיה גלוי מיד.

  קעקוע פריחת הדובדבן על הרגל

  מיקומי קעקועים של פריחת הדובדבן

  פריחת הדובדבן יכולה לעבוד נהדר כנושא של כל הקעקועים מלבד הקטנים ביותר-וגם אז, ישנן דרכים לייצג אותן בדרכים מינימליסטיות, כפי שתואר לעיל בנוגע לרעיון העיצוב של פרח יחיד..

  עבור קעקועים קטנים, חלק מאפשרויות המיקום הטובות ביותר כוללות את פרק כף היד, החלק האחורי או הצד של הצוואר, הקרסול או צד כף הרגל, או החלל לאורך עצם הבריח. המיקום יכתיב במידה מסוימת את אפשרויות העיצוב הטובות ביותר – ולהיפך.

  לדוגמה, אם אתה בטוח שאתה רוצה שהקעקוע שלך יונח מתחת לעצם הבריח שלך, עיצוב מוארך העוקב אחר קו עצם הבריח יהיה בדרך כלל הבחירה הטובה ביותר.

  קעקועים של עץ דובדבן בינוני יעבדו הכי טוב על הידיים או הרגליים, הכתפיים, חלק מהגב או בצד (הצלעות).

  קעקועים גב של פריחת הדובדבן היו פופולריים מאוד לאחרונה, ואלו כוללים בדרך כלל עיצובים בינוניים שמשתמשים ב’מרחב השלילי ‘לטובתם. לדוגמה, קעקועים של עץ דובדבן בינוני עד גדול בצד אחד בלבד של הגב, מאוזנים על ידי קאנג’י בצד השני, נראים מדהימים באמת..

  מילים אחרונות

  קעקועי פריחת הדובדבן הם בחירה מצוינת לגברים ולנשים כאחד, המייצגים מגוון ערכים ומשמעויות משמעותיים מאוד בתרבויות יפניות וסיניות ומחוצה לה..

  בנוסף, לכידת סמל לאופיו החולף של הזמן בקעקוע נצחי וקבוע נושא משמעות ומשקל משלו.

  בדוק את הגלריה הענקית שלנו של קעקועים בסגנון פריחת הדובדבן למטה לרעיונות עיצוב והשראה!

  קעקועים של פריחת הדובדבןקעקועים של פריחת הדובדבןקעקועים של פריחת הדובדבןקעקועים של פריחת הדובדבןקעקועים של פריחת הדובדבןקעקועים של פריחת הדובדבןקעקועים של פריחת הדובדבןקעקועים של פריחת הדובדבןקעקועים של פריחת הדובדבן

  קעקועים של פריחת הדובדבן (1)קעקועים של פריחת הדובדבןקעקועים של פריחת הדובדבןקעקועים של פריחת הדובדבןקעקועים של פריחת הדובדבן (2)קעקועים של פריחת הדובדבןקעקועים של פריחת הדובדבןקעקועים של פריחת הדובדבןקעקועים של פריחת הדובדבןקעקועים של פריחת הדובדבןקעקועים של פריחת הדובדבןקעקועים של פריחת הדובדבןקעקועים של פריחת הדובדבןקעקועים של פריחת הדובדבן

  קעקוע פריחת דובדבן יחיד על ידי DoYקעקוע פריחת דובדבן בהיר בהישג ידקעקוע של פריחת הדובדבןקעקוע של פריחת הדובדבןפריחת הדובדבן בצבעי מים מאת קוראי קראגוזלרקעקוע פריחת הדובדבן הלבןפריחת דובדבן על פרק כף הידפריחת הדובדבן על הכתף של Tavaresקעקוע מדהים של פריחת הדובדבן על הכתף מאת הונגדאםקעקוע יפה-פריחת הדובדבןקעקוע של פריחת הדובדבןקעקוע גדול-דובדבן-פריחהפריחת הדובדבן על הירך דרך רייענף פריחת דובדבן קטן על פרק כף היד מאת פיט זבליפריחת הדובדבן על האמה מאת סטודיו מוסקט

  1-סאקורה-והלו-קיטימאוורר 2-סאקורה ויפני3-דובדבן-פריחת-ענף-יפני-סמליםסמלים של 4 רגל-דובדבן-יפנים5-יפנית-פריחת דובדבן-עץ-ונערה8-פריחת דובדבן-קאנג'י-חלום-על-ירך9-קעקוע יפני-דובדבן-פריחה10-פריחת דובדבן-עץ-על-כתף11-פריחת דובדבן-ענף-כתף12-פריחת דובדבן על כתף13-דובדבן-פריחת-ינשוף-כתף15-דובדבן-פריחה-צד-קעקוע-ציפור16-קעקוע בצד הדובדבן-פריחה17-פריחת דובדבן בצד19-פריחת הדובדבן-על הגב20-ירח-דובדבן-פריחת-עץ-גב21-יפני-פריחת דובדבן-עץ-גב 22-פריחת הדובדבן-על הגב23-ציפורים-פריחת דובדבן-עץ-גבקעקוע 25-דובדבן-עץ-רגל26-פריחת דובדבן-עץ-על-רגל28-פריחת-דובדבן-קטנה-על-רגל29-דובדבן-פריחת-עץ-רגל30-פריחת דובדבן-ברגל31-פריחת דובדבן-רגל סרט32-דובדבן-פריחת-ענף-ציפור33-יפנית-פריחת דובדבן34-פריחת דובדבן-על-זרוע35-יפני-דובדבן-פריחת כתף36-פריחת דובדבן-עץ-קעקוע-גב38-דובדבן-פריחת-ופרפר-זרוע39-יפני-פריחת דובדבןגב-צבוע-דובדבן-פריחה-גב41-כחול-סאקורה-צוואר-קעקועקעקוע מדהים-גב פריחת דובדבן-תקווה-קעקועדובדבן-פריחת צוואר-קעקועעונת הדובדבן-פריחהמניפת דובדבן-קנג'י-מזרחיתפריחת הדובדבן-הקרסול השמאלי שליפריחת דובדבן-קעקוע-על-כתף-להבכיסוי-קעקועעץ-פריחת דובדבן בהתאמה אישיתרגליים-קעקועעץ יפני-דובדבןפריחה יפנית-קנג'י ודובדבןרגל-דובדבן-פריחת-קעקועקעקוע ברגלייםקעקוע חדש קעקוע יפהכתף-קעקועכתף-קעקועקעקוע פשוט-יפני1-דובדבן-פריחת-ענף 600_54714-ינשוף-על-דובדבן-עץ 600_43118-דרור-דובדבן-פריחה_594_46719-cerezos600_902110- נרפא 600_88611 ללא שם 600_589112-דובדבן-ברגל 600_877113-דובדבן-ענפים 600_867114-פריחת דובדבן-קעקוע על צלעות 600_784115-דובדבן-פריחת עץ-אותיות-קעקוע 600_92916-chery-blossoms-sakura600_925 19 ללא שם 600_450120-פריחת דובדבן 600_79121-דובדבן-עץ-קעקוע 600_400122-יפה-פריחה-קעקוע-על-הזרוע 600_800123-דובדבן-פריחת-קעקוע 600_427125-רק-ענף הדובדבן החזק- 600_450126_ זמני-קעקועים600_345127-פריחת דובדבן 600_642128-דובדבן-פריחת-קעקוע 600_396129-my-new-tattoo 600_450130-פריחת דובדבן 600_8911armtatחתיכת גביפהגָדוֹלציפורכָּחוֹל גוף טאטופַּרְפַּרכף רגלjapenselegtatקעקוע רגלייםחביבמקסיםגב תחתוןנֶחְמָדניצטטיַנשׁוּףריבטאטכָּתֵףמתוקייחודימִלָה

   מאמר קודם150 עיצובים קעקועים לחינה הפופולריים ביותרהמאמר הבא150 עיצובים קעקועים של טייגר המושכים את העין & משמעויות צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   170+ קעקועים ומשמעויות עוגן מדהימות
   Next Post
   100+ تصاميم وشم حورية البحر ذات مغزى