15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

150 עיצובים ורעיונות של קעקועים לנערות

150 עיצובים קעקועים לילדה & רעיונות

על ידי צוות TSU – 15 במאי 2020 0 6156

  אנו דנים בנושא רעיונות לעיצוב קעקועים לנערות והשראה לפני הצגת כמה מהקעקועים האהובים עלינו בסגנון זה מרחבי העולם.

  הצמיד קעקוע לזרוע ילדה

  לתמונות של נערות סיכות תמיד היה מקום מוצק בין האפשרויות הטובות ביותר לקעקועים, במיוחד לגברים.

  כיום, עיצובים קעקועים מהודקים עוברים תחייה, וזוכים לערעור נרחב בקרב אנשים מכל המינים.

  עם מראה וינטאג ‘ורקע תרבותי מוצק, עיצובים מהודקים הם בהחלט אופציה שכדאי לשקול כאשר מחפשים רעיונות לקעקוע הבא שלכם.

  קרא להלן מידע נוסף על ההיסטוריה של תמונות סיכה של נערות, הצעות לעיצובים ומיקומים של קעקועים ועוד!

  להצמיד קעקוע ילדה על הזרוע

  היסטוריה של בנות סיכה

  למרות שהדבר קשור בעיקר לתרבות הפופ של שנות הארבעים והחמישים, ההיסטוריה של תמונות הנערה חזרה לתיאטרון הבורלסקי של המאה ה -19.

  לעתים נעשה שימוש בדימויים מסוגננים של שחקניות לקידום מופעים מסוימים, ולרוב שימשו כקישוט.

  עיצוב קעקוע לילדה

  הדוגמה המוקדמת ביותר של מה שנחשיב להצמיד אמנות ילדות הייתה נערת גיבסון המפורסמת – הנושא לסדרת רישומים של מגזין צ’ארלס גיבסון לחיים בשנת 1895.

  עם דמות שעון חול בלתי אפשרית, חזה גדול, שפתיים מלאות, שיער כהה נערם גבוה, והכי חשוב! – בגישה, נערת גיבסון הפכה לסיכה הראשונה.

  עובדה מהנה: היה גם איש גיבסון, אם כי כפי שאולי ניחשתם, הוא לא הגיע לאותם שיאי תהילה כמו נערת גיבסון..

  הצמיד קעקוע ילדה על הזרוע העליונה

  1917 הביאה התפתחות נוספת בתופעה התרבותית שהפכה לנערת הסיכה: תעמולה במלחמה.

  דימויי נשים דמויי סיכה משומשים בארצות הברית על כרזות במהלך מלחמת העולם הראשונה, במטרה לגרום לחיילים נוספים להצטרף למאבק.

  הכרזות יכללו תמונות מסוגננות של נשים, לרוב בלבוש בסגנון צבאי, וסיסמאות השראה.

  מומלץ הבא: אל תפספסו את המדריך שלנו ל- קעקועי מנדלה הַבָּא!

  להצמיד קעקוע ילדה על שתי הזרועות

  זה היה במהלך מלחמת העולם השנייה כי סיכה למעלה באמת המריא. הדימויים האידיאליים של “מתוקה אמריקאית” מכל הלב, מושכים, לבושים דלים אך לא מגונים, הפכו שוב לגרעין האסטרטגיה האמריקאית לחיזוק המורל בזמן המלחמה..

  סיכות סיכה שימשו על כרזות גיוס, לוחות שנה וקישטו את קירות צריפי הצבא – המשמשים “תזכורת” לחיילים המשרתים מעבר לים, דימוי מושלם של הנערה שאליה יחזרו אחרי המלחמה..

  הצמד קעקוע להימורים לילדה

  במהלך המלחמה, כרזות של נערות מהודקות נקנו או נקרעו ממגזינים והוצמדו לקירות צריפים וצוללות, ובפנים ארונות החומר.

  פרקטיקה זו היא המקום שממנו מגיע המונח ‘הצמד’ – תמונה של ילדה שתוצמד על הקיר.

  קריאה מומלצת: אל תפספסו את המדריך שלנו הקעקועים האצטקים המדהימים ביותר!

  המלחמה הסתיימה, אבל בנות הסיכה נשארו והמשיכו להיות פופולריות במהלך שנות החמישים.

  ההשקה של מגזין פלייבוי בשנת 1953 פירושה שעכשיו היה בעצם פרסום שלם המוקדש לסיכות קפיצה, שכן צילומי צילום מוקדמים של פלייבוי התאימו לסגנון הסיכה..

  להצמיד קעקוע בת ים

  הצמדות בתרבות העכשווית

  כיום, הפינ -אפים נשארים חלק מצרך של תרבות הפופ הווינטג ‘והם סמל המזהה באופן מיידי של כל שנות הארבעים והחמישים.

  הפרסונות והסגנונות של מפורסמים מסוימים, כגון לאנה דל ריי, דיטה פון טיז וקייטי פרי, דומים מאוד לסגנון הפין אפ – תורם להמשך הפופולריות של תמונות ותרבות..

  קעקוע נערה בשחור -לבן

  כמובן, אפשר להצמיד כרזות ילדות, לוחות שנה וסחורות אחרות, אם כי עכשיו הן עניין של חידוש או עניין נישה משעשע יותר מאשר התופעה התרבותית הנרחבת שהיו אז..

  ההשלכות הפוליטיות המגדריות של בנות סיכה מסובכות ולעתים קרובות שנויות במחלוקת. עבור חלק, בנות סיכה מסמלות העצמה נשית ועצמאות, ומציינות את עליית הסיכה כאתגר לפטריארכיה..

  מוּמלָץ: מה עם א קעקוע יונה?

  מנגד, אחרים סבורים ש- pin ups הם מיזוגינים ודרך לאובייקטיביזציה של נשים – תוך התמקדות רק בהיבטים הארוטיים או המיניים של הצורה הנשית..

  זה עשוי להיות מועיל לשקול את הנושאים האלה אם אתה מסתכל על קעקוע של עיצוב ילדה מהודר על הגוף שלך – כמה אנשים עשויים למצוא את זה שנוי במחלוקת.

  להצמיד אומנות קעקועים

  אלמנטים חשובים באמנות סיכת ילדות

  בין אם הן מוצמדות לקיר או מקועקעות, לבנות מהודדות יש תכונות זיהוי מסוימות שהופכות אותן למה שהן.

  • הילדה – אתה לא יכול לקבל סיכה בלי הילדה, אחרי הכל. הדימוי הטיפוסי של נערת סיכה יכלול אישה חטובה עם דמות שעון חול, מותניים צרות, ירכיים רחבות, חזה נרחב, שיער מתולתל ולחיים ורודות. שפתיים מלאות ועיניים גדולות הן גם תכונה חשובה, וכך גם הלבוש – נערות סיכות וינטג ‘יהיו מיניות מאוד באמצעות הבגדים הזעירים שלהן, אך מבלי להפוך לפורנוגרפיה. חצאיות קצרות, שמלות מפתות, גרביים, נעלי עקב ותלבושות עוזרות מהוות את ראש הרשימה. גם הפוזה שצילמה הנערה בתמונה חשובה – אטרקטיבית ומפתה, מציגה את צורותיה, אך מבלי להיות מפורשת או רצינית מדי.

  קעקוע ילדה אטרקטיבי

  • צֶבַע – התמונות הווינטג ‘המוכרות ביותר של נערות סיכה תמיד היו מעורבות בצבעים עזים. מגמה זו נשמרה במידה רבה באמנות הקעקועים, מכיוון שעיצובים של נערות סיכה נוטים להיות בהירים וצבעוניים. כמובן שזה לא כלל-יש שם כמה קעקועים סיכות שחורים להפליא.
  • תוספות – אביזרים ואלמנטים אחרים הופיעו לעתים קרובות באמנות סיכות וינטג ‘ – האלמנטים הפטריוטיים המפורסמים ביותר בעידן ההסברה של המלחמה. בכל הנוגע לעיצובים של קעקועים, נערות סיכות קופצות משולבות לעתים קרובות עם תמונות אחרות, כגון מוטיבים פרחוניים.

  מומלץ הבא: אל תפספסו את שלנו מדריך קעקועים תמנון.

  עיצוב רעיונות

  עיצובים של קעקועים לבנות מגיעים במגוון מפתיע של סגנונות וצורות.

  למרות שהנערת pin up היא תמונה שלמה עם מראה מוגדר מראש, אנשים רבים בוחרים להרחיב את העיצוב הסטנדרטי או לשנות את הסגנון. וריאציות נפוצות כוללות:

  • יום המתים מצמידים בנות – למרות שזה עשוי להיראות כמו שילוב מוזר של מושגים שונים בתכלית (וברמות מסוימות, כן), נערות מסודרות מקועקעות באסתטיקה של יום המתים הן בחירה פופולרית. אין ספק שראית קעקועים כהים של נשים עם איפור דמוי גולגולת, צורות פרחוניות סביב עיניהן ופיהם תפורים-אלו הן התייחסות ליום המתים, חג חשוב בתרבות המקסיקנית. להצמיד נערות מקועקעות בסגנון זה וליצור התייחסות מעניינת של תמונות ורעיונות. עם זאת, חשוב על העיצוב הזה היטב – יש כמה סימבוליות מקארית מעורבות ואלמנטים תרבותיים שאולי לא צריך לנכס אותם ללא התחשבות..

  להצמיד קעקוע בת ים

  • עיצובים פרחוניים – להצמיד נערות מוקפות פרחים יכולות להיראות נהדר ולעצב עיצוב מגובש. הפרחים יכולים לעזור לרכך את המראה הארוטי בדרך כלל של ילדת הסיכה, ולגרום לקעקוע קצת פחות מיני ויותר נשי.
  • סיכות בת ים – להצמיד נערות המסוגננות להיראות כמו בנות ים הן בחירה נפוצה. בדיוק כמו עם פרחים, זה הגיוני: תמונות בתולת ים בקעקועים בדרך כלל כרוכות בצורת נקבה מינית בתנוחות מפתות, כך שזה צעד קצר מסיכה ועד בת ים.
  • רקע מותאם אישית ו אביזרים – כפי שצוין לעיל, נערות הסיכה של שנות ה -40 וה -50 הופיעו במגוון מסגרות ותלבושות, עם אביזרים וסביבות שונות. חשוב אם ברצונך להדגיש היבט מסוים של חייך או את תחומי העניין שלך בקעקוע הסיכה שלך – מכוניות, סירות וכלי נגינה מופיעים לעתים קרובות כחלק מתמונת הסיכה למעלה..

  קריאה מומלצת: קרא את המדריך שלנו ל- קעקועים בירית הַבָּא.

  כמו כל עיצוב קעקועים, הבחירה הסופית תלויה בך ובמה שאתה רוצה שהקעקוע שלך יביע. עיצוב קלאסי של רטרו סיכה לנערה ייראה מדהים בפני עצמו, אבל לשים ספין משלך על מצרך התרבות הפופ הישן יהפוך את הקעקוע שלך לייחודי עוד יותר.

  סלבריטאים עם קעקועים של ילדות

  יש הרבה מפורסמים עם אמנות גוף של ילדות מהודרות – מעניין שזה נראה שרובן נשים. דוגמאות פופולריות כוללות:

  • איימי ווינהאוס לאמי ווינהאוס היו כמה דוגמאות לעבודות דיו של ילדות על שתי זרועותיה העליונות.
  • כריסטינה ריצ’י -לכריסטינה ריצ’י יש ילדה סיכה בת ים כל שחורה, מקועקעת על הקרסול השמאלי שלה.
  • מג’ה איברסון -למאג’ה איוורסון יש קעקוע גדול לגמרי שחור על זרועה.

  מדריך מיקום

  רוב עיצובים הנערכים מייצרים קעקועים גדולים ומפורטים למדי. ככאלה הם בדרך כלל לא מתאימים לאזורים קטנים מאוד – אם כי הכל יהיה תלוי בעיצובים בודדים.

  אמן הקעקועים שלך יוכל לייעץ לך אם רעיון המיקום שלך יתאים לעיצוב שבחרת.

  קעקועים של Pinup

  הזרועות והרגליים הן בין האפשרויות העיקריות עבור קעקועים להצמיד, פשוט בגלל המרחב שהאזורים האלה מציעים. רוב קעקועי הנערות יקבלו צורה מאורכת ואנכית – מה שהופך את הזרועות והרגליים למיקומים אידיאליים. הצלעות הן גם בחירה מצוינת, במיוחד עבור עיצובים גדולים יותר.

  עיצובים הסיכה הגדולים ביותר יעבדו הכי טוב כקעקועים אחוריים. שרוול או חצי שרוול היא אופציה נוספת, אם כי במקרה זה הקעקוע יצטרך לערב אלמנטים אחרים, מעוצבים ומדודים כדי לעטוף את זרועך.

  כשאתה מחליט על המיקום של קעקוע הנערה שלך, שקול אם אתה רוצה שהקעקוע יהיה גלוי כל הזמן – במיוחד מכיוון שקעקועים מסוג זה יכולים להיות שנוי במחלוקת בחלק מהמעגלים.

  קעקועים בגב ובזרוע העליונה, למשל, בדרך כלל מוסתרים עם בגדים מבלי שתצטרך אפילו לנסות.

  לעומת זאת, קעקועים על האמה צפויים להיות מוצגים רוב הזמן ויכולים להטריד להסתיר כל יום אם צריך לעשות זאת.

  עיצובים קעקועים יפים של בנות סיכה

  קעקועים של Pinupקעקועים של Pinupקעקועים של Pinup12965847_778663145566983_1082456419_nקעקועים של Pinup

  קעקועים של Pinupקעקועים של Pinupקעקועים של Pinupקעקועים של Pinupקעקועים של Pinupקעקועים של Pinupקעקועים של Pinupקעקועים של Pinupקעקועים של Pinupקעקועים של Pinup

  מילים אחרונות

  למרות שהם לא בהכרח מתאימים לכל סגנון קעקוע, קעקועי נערות מהדקים יוצרים עיצובים גמישים להפליא, ניתנים להתאמה אישית עם מגוון צבעים, אביזרים ואלמנטים נוספים..

  מפתה אך לא וולגרי, אטרקטיבי אך לא מפורש, בעל היסטוריה עשירה וקשרים חזקים לסגנונות רטרו ואסתטיקה וינטאג ‘, קעקועי נערות מהודרים הם בחירה מצוינת עבור גברים ונשים כאחד המעוניינים לומר אמירה נועזת עם אומנות גופם..

  TOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדות

  TOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדותTOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדותTOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדותTOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדות

  TOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדות

  TOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדותTOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדותTOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדות

  TOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדותTOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדות

  TOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדותTOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדותTOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדותTOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדות

  TOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדות

  TOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדות

  TOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדות

  TOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדותTOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדותTOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדות

  TOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדותTOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדותTOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדותTOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדות TOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדותTOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדותTOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדותTOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדות

  TOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדות

  TOP 65 עיצובים סקסית של קעקוע ילדות

  קעקועים סיכה-ילדה

  pin-up-girl-tattoos-1

  pin-up-girl-tattoos-2

  pin-up-girl-tattoos-3

  pin-up-girl-tattoos-4

  pin-up-girl-tattoos-5

  pin-up-girl-tattoos-6

  סמסונג

  pin-up-girl-tattoos-8

  pin-up-girl-tattoos-9

  קעקועים סיכה-ילדה -11

  pin-up-girl-tattoos-12

  16-pin-up-girl-tattoos

  17

  פין-אפ-ילדה-קעקועים -18

  קעקועים סיכה-ילדה-19

  pin-up-girl-tattoos-20

  pin-up-girl-tattoos-21

  pin-up-girl-tattoos-22

  סיכה-ילדה-קעקועים -24

  26

  27

  28

  סיכת קעקועים 30

  31

  pin-up-girl-tattoos-32

  פין-אפ-ילדה-קעקועים -15

   מאמר קודם113 קעקועים אינדיאנים מהפנטיםהמאמר הבא200 עיצובים קעקועים מיסטיק של מנדלה & משמעויות צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   קעקועים לגברים – מדריך אולטימטיבי (500 רעיונות העיצוב הטובים ביותר)
   Next Post
   150 وشم أعظم محارب ومعاني