15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

120 עיצובים ומשמעויות קעקוע בודהה מיסטי

120 עיצובים קעקועים של בודהה מיסטי & משמעויות

על ידי צוות TSU – 12 במאי 2020 0 3704

  בנוסף למראה נהדר, קעקועים הם דרך מצוינת לבטא את ערכיך וסדרי העדיפויות שלך, כולל אמונות דתיות או רוחניות.

  בקרב קעקועים רוחניים, סמלים בודהיסטיים פופולריים במיוחד – ולא רק בקרב חסידי הדת הבודהיסטית.

  קעקוע של בודהה על הזרוע העליונה

  בודהה כדמות היסטורית ודתית

  גוטמה בודהה היה נזיר, פילוסוף ומורה, שחי בין המאות ה -6 וה -4 לפנה”ס..

  על תורתו נוסד הבודהיזם, וככזה הוא הדמות החשובה ביותר בדת.

  קעקוע של בודהה על הגב

  בודהה נולד לכאורה כנסיך אך הבין שעושר ורכוש ארצי אינם יכולים להביא אושר או להגן על אדם מפני סבל..

  באמצעות מדיטציה, הוא האמין שהגיע להארה ומצא אושר מתמשך ושלווה פנימית.

  לאחר מכן שיתף אחרים בחוכמה שמצא, במטרה ללמד אותם כיצד להגיע לאותו מצב.

  קריאה מומלצת: אל תפספסו את שלנו מדריך לקעקועי מנדלה הַבָּא!

  קעקוע של בודהה

  אמונות בודהיסטיות

  כדי להבין את המשמעות של קעקועים מבוססי בודהה, יש להכיר תחילה את עקרונות הבודהיזם.

  כל צורות הבודהיזם מבוססות על מה שמכונה “ארבע האמיתות האצילות”:

  • דוקהא – הקיום הוא סבל
  • טרישנה – לסבל יש סיבה (התקשרות ותשוקה)
  • נירוונה – סוף הסבל
  • הדרך השמונה -שמונה – הדרך להשגת סוף הסבל, באמצעות השקפות נכונות, נחישות נכונה, דיבור נכון, פעולה נכונה, פרנסה נכונה, מאמץ נכון, תשומת לב נכונה וריכוז נכון.

  בודהיסטים מאמינים בגלגול נשמות או במעגל של מוות ולידה מחדש. באמצעות חיים באופן מודע העוקב אחר הנתיב השמונה, הם מקווים להשיג הארה ולברוח ממעגל זה, ולסיים את סבל הקיום המתמשך.

  קעקוע בודהה על גבו של הגבר

  סגולות בודהיסטיות, או ערכי הליבה של הדת וחסידיה, כוללות חמלה, חסד אוהב, שמחה אמפטית ושוויון נפש (קבלת אירועים טובים וחווים וחוויות ברוגע שווה).

  בודהיסטים מסתייגים מכעס ושנאה, חמדנות והתקשרות וחוסר ידיעה.

  מטבע הדברים, יש בבודהיזם הרבה יותר מזה. כמו ברוב הדתות, הבודהיזם הוא מערכת מורכבת ורחבה של אמונות ונהגים שאי אפשר לסכם לחלוטין בכמה משפטים בלבד.

  קעקוע של בודהה על הזרוע העליונה

  אם אתה מתעניין בקעקועים בודהיסטים אך אינך מכיר את הדת עצמה, אולי כדאי לעשות קצת מחקר נוסף כדי לוודא שבחירת הקעקוע תואם לחלוטין את דעותיך ואמונותיך האישיות..

  מאמר מומלץ: אנחנו מכסים קעקועי זיכרון במדריך זה.

  רעיונות לעיצוב קעקועים של בודהה

  אולי באופן מפתיע, קעקועים של סמל בודהה מגיעים במגוון סגנונות ווריאציות. האפשרויות הפופולריות כוללות:

  • בודהה ופרח לוטוס פרח הלוטוס הוא סמל חשוב בבודהיזם, ולכן הגיוני ששני האלמנטים משולבים לעתים קרובות לעיצובים מלוכדים ומראים. המיתולוגיה הבודהיסטית קובעת כי בודהה עצמו נולד מלוטוס לבן, ואילו שמונה עלי הכותרת של הפרח אמורים לייצג את הנתיב השמונה פעמים. באופן כללי הלוטוס הוא סמל למזל ולהארה בבודהיזם – הפרח גדל במים בוציים, אך הוא מתנשא מעל סביבתו הטמאה, פורח בצורה יפה וטהורה. עבור עיצובים קעקועים, רעיונות פופולריים כוללים תמונה של בודהה מדיטציה על פרח לוטוס פורח או פניו של בודהה באמצע לוטוס.
  • בודהה תלת מימד -סוג זה של עיצוב כולל בדרך כלל דימוי היפר-מציאותי של פסל של בודהה, המתבסס על סגנון הפיסול המסורתי המצוי במקדשים בודהיסטיים ובמקומות תפילה..

  קעקוע בודהה על זרוע אחת

  • בודהה יושב -הן באמנות קעקועים והן במקומות אחרים, מקובל לתאר את בודהה יושב רגליים רגליים (במה שמכונה תנוחת הלוטוס), כנראה במדיטציה-שוב מצייר על פסלים מסורתיים. לא כולם יודעים שלפרטי התנוחה והמחוות של בודהה בפסלים כאלה יש משמעות משלהם. לדוגמה, בודהה יושב עם יד ימין מורמת קשור להגנה, בעוד שבודהה מדיטציה עם שתי ידיים בחיקו נחשב למשמעות של רוגע ושלווה..
  • פניו של בודהה -וריאציה פופולרית נוספת היא עיצוב הכולל את פניו של בודהה, כשעיניו עצומות או עצומות למחצה במדיטציה והבעה שליו. דימוי זה משולב לעתים קרובות עם אלמנטים אחרים, כגון הלוטוס או דפוסי פרחים מופשטים.

  קעקועים של בודהה

  • בודהה צוחק בניגוד לבודהה הרציני, השלווה והרזה, הבודהה הצוחק מוצג כדמות קירחת, שמנה ושמחה עם בטן עגולה. קיימת תפיסה מוטעית נפוצה בתרבויות המערביות שזו רק דרך נוספת לייצג את הבודהה ה’אמיתי ‘. למעשה, הבודהה הצוחק מגיע מסיפורים בודהיסטים סיניים והוא ייצוג של צ’י-ט’זו, נזיר צ’אן אן אקסצנטרי ומשעשע-לכן הוא לא אותו דמות כמו בוטה גוטמה. האמונה כי הבודהה הצוחק מביא אושר ושגשוג, ומגן על ילדים. בעיצובים של קעקועים הוא מתואר לעתים קרובות באמצעות סגנון קעקוע מסורתי-עם קווי מתאר שחורים, מילוי בצבע אחיד ומראה דמוי קריקטורה.

  מכיוון שלקעקוע של סמל בודהה יהיו השלכות דתיות או רוחניות לא רק לך, אלא גם על אחרים הרואים את העיצוב על העור שלך, טוב לשקול היטב האם הקעקוע שבחרת מתאים.

  ייצוג דימויים רוחניים כגון סמל של בודהה בצורה לא מכובדת עלול לגרום לפגיעה באנשים מסוימים.

  מוּמלָץ: אל תפספסו המדריך שלנו לקעקועי יונים!

  קעקועים של בודהה על החזה

  מיקום

  למרות שניתן ליצור עיצוב בודהה מינימליסטי שיתאים לחלל קטן, רוב עיצובים הקעקועים הבודהיסטים יהיו לפחות בינוניים.

  הכתפיים, פלג הגוף העליון והבטן הם כולם מיקומים אידיאליים לקעקועים בינוניים, וכך גם הידיים שלך. שרוולים בנושא בודהיסטי וחצי שרוולים הם בחירה מצוינת.

  אם אתה שוקל קעקוע בודהה, שים לב להניח אותו בכל מקום מתחת למותניים (כגון על הרגליים) עשוי להיחשב פוגע בעיני בודהיסטים.

  חלק מרכזי בדת הבודהיסטית הוא הפרדה של עצמך מההדבקות של העולם הזה, כגון רכוש חומרי – והרגליים שלנו הן החלקים של גופנו המחבר אותנו לכדור הארץ..

  בעת הצבת תמונות של בודהה בבתיהם, בודהיסטים אדוקים ישימו את התמונה במקום הגבוה ביותר האפשרי כאות לכבוד. מסיבות אלה, כמה בודהיסטים יראו קעקוע של בודהה על ירך, רגלך או כף רגלך כחסר כבוד..

  אין זה אומר שכל הקעקועים בנושא בודהה עלולים לגרום לפגיעה-כל עוד הם ממוקמים מעל המותניים ומייצגים את בודהה בצורה מתאימה, אין לך מה לדאוג.

  מוּמלָץ: עיין במדריך שלנו ל- קעקועים של דגי קוי הַבָּא!

  קעקועים של בודהה

  מילים אחרונות

  קעקועים בודהיסטים יכולים להיות דרך מצוינת להביע את האמונות הרוחניות שלך ולהזכיר לך את חשיבותן.

  כאשר הם נעשים כראוי ובהתייחסות טובה, הם יכולים לשמש עדות מתמשכת לעקרונות שלך ומקור השראה וכוח רוחני..

  לרעיונות ועיצובים נוספים, עיין בגלריה המאסיבית שלנו של קעקועי בודהה למטה!

  קעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודההקעקועים של בודהה

  1johanfinne 5 5genecoffey 3368-buddha-sleeve_large מדהים-בודהיסטי-קעקועים-בודהיסטים-צוחקים-קעקועים על החזה b3jondix b4delphinenoztoy_myoshka b6 b8 b9lakshmi b10 b12 b13yueheng b15 b17jessyen b18 בודהה-קעקוע על הגב בודהה-קעקוע-עיצובים-לילדות בודהה-קעקוע-חצי שרוול בודהה-שרוול קעקועים בודהה-קעקועים-על-ריג-e1424354747905  בודהיסט-דתי-קעקוע בודהיסט-קעקוע על פרק כף היד קעקועים בודהיסטים 1 קעקועים בודהיסטים-מתחת למותניים בודהיסט-קעקועים-דתיים בודהיסט-קעקועים-טאמבלר בודהיסט-גלגל-קעקוע-על-רגליים  SakYant02 קעקוע-בודהיזם על הזרוע קעקועים של סמלים בודהיסטיים עתיקים קעקועים טיבטיים-בודהיסטים  קעקועים בודהיסטים-גלגליים ברגל

   מאמר קודם170 רעיונות קעקוע מדהימים לשרוול לגברים & נשיםהמאמר הבא160 עיצובים קעקועים יפים של שפירית & משמעויות צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   קעקועים לגברים – מדריך אולטימטיבי (500 רעיונות העיצוב הטובים ביותר)
   Next Post
   150 وشم أعظم محارب ومعاني