15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

150 קעקועים ליום המתים הגדולים ביותר

150 קעקועים ליום המתים הגדולים ביותר

על ידי צוות TSU – 13 במאי 2020 0 3619

  מחפשים כמה רעיונות לקעקוע של יום המתים? אנו מציגים את העיצובים האהובים עלינו ומסבירים את המשמעויות מאחורי הקעקועים המדהימים האלה!

  יום הקעקוע המת על הזרוע

  בין אם אתם תוהים מה משמעות הקעקועים בסגנון מקסיקני של גולגלות צבועות או נשים עם איפור דמוי גולגולת, או שאתם מחפשים השראה לקעקוע יום המתים שלכם, הגעתם למקום הנכון..

  במאמר זה נבחן לעומק את המשמעות והסמליות של קעקועי יום המתים ונבחן כמה רעיונות עיצוב פופולריים..

  ואל תשכח לבדוק את הגלריה המאסיבית שלנו של קעקועים מדהימים של יום המתים!

  קעקוע גברת המתים

  מהו יום המתים?

  יום המתים (המכונה בספרדית Día de Muertos) הוא חג חשוב בתרבות המקסיקנית.

  מטרת יום המתים היא לזכור ולהתפלל עבור חברים ובני משפחה שנפטרו.

  קעקועי יום הרגליים המתות

  במקום להיות אירוע עצוב, יום המתים הוא זמן של חגיגה – הוא האמין שבמהלך החג הזה, הרוחות של המתים מסוגלות להצטרף לחיים כדי לחגוג יחד.

  צבעוני ושמח, יום המתים אמור להיות אישור חיים לא פחות מאשר הנצחת המוות. הסיבה לכך היא בחלקו כי בתרבות המקסיקנית, המוות נתפס כחלק ממעגל החיים, ולא כסוף.

  יום קעקוע הגולגולת המתה

  למרות ששמו מרמז כי זהו יום בודד, החג מתקיים למעשה מה -31 באוקטובר עד ה -2 בנובמבר – בערך באותו זמן כמו ליל כל הקדושים.

  בדרך כלל, 1 בנובמבר מוקדש לילדים ותינוקות (Día de los Inocentes, או יום התמימים) ו -2 בנובמבר למבוגרים (יום המתים).

  גבירת המתים

  מוטיב יום המתים הפופולרי ביותר באמנות קעקועים הוא דמותה של אישה בעלת איפור דמוי גולגולת, מעוטרת בדוגמאות פרחוניות.

  קעקועי יום המתים

  בתחילת המאה ה -20 צייר ומאייר מקסיקני חוסה גוודלופה פוסאדה ייצר תחריט של שלד נקבה לבוש בכובע משוכלל..

  התמונה הייתה אמורה להיות סוג של פרשנות סאטירית על ילידי מקסיקו שניסו לאמץ מסורות אריסטוקרטיות אירופיות-ומכאן הכובע בסגנון צרפתי..

  יום הקעקוע המת

  כמה שנים מאוחר יותר, בשנת 1947, הצייר המקסיקני המפורסם דייגו ריברה – בעלה של פרידה קאלו – כלל גרסה של גברת השלד של פוסאדה באחד מציורי הקיר שלו, ‘חלום על אחר הצהריים של יום ראשון לאורך מרכז אלאמדה’..

  אז הפכה דמותה של אשת השלד האלגנטית לפופולרית וזכתה לשם La Calavera Catrina.

  מוּמלָץ: אל תפספסו את האוסף שלנו של הקעקועים האהובים עליס בארץ הפלאות שלנו.

  קעקועים של יום הבנות המתים

  לה קטרינה הפכה למשהו של סמל של יום המתים. נשים מתלבשות כאישה השלד במהלך החגיגות, ותמונות של לה קטרינה נתפסות שם נרדף לחג.

  החג המקסיקני מקורו בחגיגות המוות הטקסיות בתרבות האצטקית, שם יום המתים נפרס על כל חודש אוגוסט.

  חגיגות האצטקים הוקדשו לאלה הידועה כגברת המתים. לה קטרינה נחשבת לייצוג המודרני שלה.

  קעקועי גולגולת יום הרגל המתה

  קעקועים של ילדת יום המתים

  מבחינת עיצובי קעקועים המבוססים על דמותה של לה קטרינה, יש הרבה מקום ליצירתיות.

  למרות שזה נראה כאילו עיצוב מסוג זה ייראה בצבע הטוב ביותר – אחרי הכל, יום המתים הוא חגיגה צבעונית – גם קעקועים שחורים של לה קטרינה נראים מדהים.

  פרחים הם מרכיב פופולרי בקעקועים של גבירת המתים. ורדים אדומים, בפרט, מופיעים לרוב ותורמים לליווי נהדר לעיצוב הראשי.

  קעקועי יום המתים

  טוויסט עכשווי אחד בקעקוע של גבירת המתים הוא שימוש בתמונה של מפורסמת בתוספת איפור גולגולת סוכר.

  מלבד מראה ייחודי ומושך את העין, עיצוב מסוג זה נושא גם הוא השלכות תרבותיות ואידיאולוגיות מעניינות.

  מומלץ הבא: אנו מכסים את ההיסטוריה של קעקועי נערות סיכות במדריך זה.

  אם נחשוב על מקורותיה של דמותה של לה קטרינה – סאטירה של אדם מקסיקני השואף להיראות אירופאי – נבחין כי שימוש בפנים של סלבריטאי אירופאי או אמריקאי עם איפור גולגולת מקסיקני הופך את הרעיון הזה.

  יום המתים-קעקוע -1

  גולגלות סוכר

  סמל חשוב נוסף של יום המתים שמופיע לעתים קרובות בקעקועים הוא גולגולת הסוכר. גולגלות סוכר – קאלברות בספרדית – הן גולגלות דקורטיביות העשויות מסוכר או, פחות נפוץ, מחימר. הם מעוטרים בדוגמאות צבעוניות עם ציפוי, חרוזים, נייר כסף וחומרים אחרים.

  במהלך חגיגות יום המתים, משפחות יוצרות מזבחות המוקדשות לבני משפחה בודדים ולחברים שנפטרו.

  מזבחות אלה, הידועות בשם ofrendas בספרדית, כוללות אלמנטים שונים כגון תמונות, פריטים אישיים, פסלונים של קדושים, אוכל (בדרך כלל המאכלים המועדפים על האדם שאליו מוקדשת האופרה) וכן הלאה. בין אלה, לעתים קרובות מונחות גולגלות סוכר.

  קעקועי גולגולת סוכר

  שתי הווריאציות העיקריות של קעקועי גולגולת סוכר הם תלת מימד ועיצובים בסגנון מסורתי. קעקועים תלת מימד מכוונים להיראות מציאותיים, ובמקרה זה לייצג גולגולת סוכר בצורה תלת ממדית.

  אתה יכול לקחת את הקעקוע שלך צעד אחד קדימה וללכת על עיצוב הכולל גולגולת תלת מימד פוטוריאליסטית (במראה אמיתי, לעומת סוכר) עם דפוסים דמויי גולגולת סוכר וסימונים נוספים.

  קעקועים של יום המתים -7

  בדומה לגברת המתים, גולגלות סוכר משולבות לעתים קרובות עם פרחים בעיצובים קעקועים. ורדים הם שוב בין האפשרויות המובילות, אם כי המראה הכללי והסגנון של הקעקוע שלך יכתיבו את סוג הפרח הטוב ביותר לשימוש..

  ורדים, הכוללים הרבה עומק וצל, הם אכן אופציה מצוינת אם אתה הולך על קעקוע תלת מימדי ומציאותי של גולגולת סוכר..

  קעקועים של יום המתים -59

  למראה דו -ממדי מסורתי יותר, חינניות ופרחים “שטוחים” אחרים הם בחירה מצוינת.

  יום המתים-קעקוע -8

  למרות שהרוב המכריע של קעקועי יום המתים של גולגולת הסוכר נעשים בצבע, מתאר שחור בסיסי יהווה קעקוע במראה מקורי יותר.

  היה סמוך ובטוח כי גולגולת הסוכר עדיין תהיה מזוהה בבירור, גם ללא צבע!

  קעקועים של יום המתים -8

  מיקומי קעקועים של יום המתים

  מכיוון שעיצובים של יום המתים כוללים הרבה פרטים מורכבים והם בדרך כלל לפחות בינוניים, בדרך כלל אנו יכולים לשלול אזורים קטנים מאוד למיקום..

  אפשר ליצור עיצוב מינימליסטי שיישא סמליות של יום המתים, אך יש צורך בפירוט רחב כדי להפוך את הקעקועים האלה למה שהם.

  המיקומים הטובים ביותר עבור קעקועים בינוניים עד גדולים אלה כוללים זרועות, רגליים, חזה, כתפיים וגב. כל אלה הם אזורים בגוף שבהם שטח הפנים צריך להספיק לקעקועים מפורטים.

  קעקוע של יום המת (30)קעקוע של יום המת (29)קעקוע של יום המת (28)קעקוע של יום המת (27)קעקוע של יום המת (26)קעקוע יום המתים (25)קעקוע יום המתים (7)קעקוע יום המתים (5)קעקועי יום המתיםקעקוע יום המתים (4)קעקוע יום המתים (3)קעקועי יום המתיםקעקוע יום המתים (22)קעקוע של יום המת (21)קעקוע של יום המת (20)

  קעקוע של יום המת (19)קעקוע של יום המת (11)קעקוע של יום המת (10)קעקוע יום המתים (9)קעקוע של יום המת (8)קעקועי יום המתיםקעקועי יום המתיםקעקועי יום המתיםקעקועי יום המתיםקעקועי יום המתיםקעקועי יום המתיםקעקוע של יום המת (17)קעקוע של יום המת (16)קעקוע יום המתים (15)קעקוע יום המתים (2)קעקוע של יום המת (14)קעקוע יום המתים (12)קעקועי יום המתיםקעקועי יום המתים

  142 מגניב-צ'ארה-יום-של-המת-תערובת-קעקוע יום_ה_המוות_גולגולת_קומץ_קעקוע_בטאטשוקה-d510a27 day_of_the_dead_tattoo_by_craigwright-d607lft day_of_the_dead_tattoo_by_jackie_rabbit_by_jackierabbit12-d54vr83 יום_מה_המוות_קעקוע_על_פרינגננדו day_of_the_dead_tattoo_by_swilliams1313-d5o2pmi קעקועים של יום-מת-בהשראת-גדול-msg-13483498367 קעקוע יום של מת  יום-מת-קעקוע -3 יום המתים-קעקוע -4 יום-מת-קעקוע -6 יום המתים-קעקוע -7  יום המתים-קעקוע -10 קעקוע של יום המת קעקוע של יום המת יום-המתים-קעקוע-2 קעקועים של יום המתים קעקועים של יום המתים -2 קעקועים של יום המתים -3 קעקועים של יום המתים -4 קעקועים של יום המתים -5 קעקועים של יום המתים -6   קעקועים של יום המתים -9 קעקועים של יום המתים -10 קעקועים של יום המתים -11 קעקועים של יום המתים -12 קעקועים של יום המתים -13 קעקועים של יום המתים -14 קעקועים של יום המתים -15 קעקועים של יום המתים -16 קעקועים של יום המתים -18 קעקועים של יום המתים -19 קעקועים של יום המתים -20 קעקועים של יום המתים -21 קעקועים של יום המתים -22 קעקועים של יום המתים -23 קעקועים של יום המתים -24 קעקועים של יום המתים -25 קעקועים של יום המתים -26 קעקועים של יום המתים -27 קעקועים של יום המתים -28 קעקועים של יום המתים -29 קעקועים של יום המתים -30 קעקועים של יום המתים -31 קעקועים של יום המתים -32 קעקועים של יום המתים -33 קעקועים של יום המתים -34 קעקועים של יום המתים -35 קעקועים של יום המתים -36 קעקועים של יום המתים -37 38-יום-המתים-קעקועים קעקועים של יום המתים -39 קעקועים של יום המתים -40 קעקועים של יום המתים -41 קעקועים של יום המתים -43 קעקועים של יום המתים -44 קעקועים של יום המתים -45 קעקועים של יום המתים -46 קעקועים של יום המתים -47 קעקועים של יום המתים -48 קעקועים של יום המתים -49 קעקועים של יום המתים -50 קעקועים של יום המתים -51 קעקועים של יום המתים -52 קעקועים של יום המתים -53 קעקועים של יום המתים -54 קעקועים של יום המתים -55 קעקועים של יום המתים 56 קעקועים של יום המתים -57 קעקועים של יום המתים -58  קעקועים של יום המתים -60 קעקועים של יום המתים -61 קעקועים של יום המתים -62 קעקועים של יום המתים -63- קעקועים של יום המתים -64 קעקועים של יום המתים -65 קעקועים של יום המתים -66 קעקועים של יום המתים -171  ed5e802f468b292be40fadc2433f142e skull_day_of_dead_chest_tattoo_by_unibody-d7hkmsz tumblr_lkxpepxIx01qjj2xvo1_500 url

   מאמר קודם150 קעקועים ביומכניים חדשניים & משמעויותהמאמר הבאמדריך קעקועים של ג’סטין ביבר & משמעויות צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   קעקועים לגברים – מדריך אולטימטיבי (500 רעיונות העיצוב הטובים ביותר)
   Next Post
   150 وشم أعظم محارب ومعاني