15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

קעקועים לגברים – מדריך אולטימטיבי (500 רעיונות העיצוב הטובים ביותר)

קעקועים לגברים – מדריך אולטימטיבי (500 רעיונות העיצוב הטובים ביותר)

על ידי צוות TSU – 5 בינואר 2018 0 2587

  במשך מאות שנים, אמנות קעקועים שימשה צורה פופולרית לקישוט גוף לגברים ונשים כאחד. מהשימוש כסמליות של התרבות השבטית ועד להפוך לאמירה סגנונית לנוער של ימינו, קעקועים עברו מסע ארוך וארוך בתחומי הזמן. אף כי אלה אהובים באותה מידה על ידי גברים ונשים, הייתה תקופה שבה קעקועים נחשבו לסמל גבריות ופעמים רבות, קעקועים לגברים נצפו על מלחים, היפים, עבריינים ואנשים שייכות לכנופיות.

  מוּמלָץ: אל תחמיצו את המדריך שלנו קעקועים של סנט מייקל!

  אולם כיום, קעקועים נלבשים לייצוג גישתו של הנושא וכן למשוך את תשומת לב ההמונים. קעקועים של גברים צריכים להיות גבריים וצריכים לייצג כוח, אומץ ונחישות. עיצובים לקעקועים על גברים עשויים להיות מוצעים על ידי אמני קעקועים מנוסים או שניתן לבחור על ידי הנושא עצמו, תלוי מה הוא רוצה שהקעקוע יעביר. מכיוון שקעקועים הם בעלי אופי קבוע יותר וקשה להסירם לאחר שנחרט על אדם, חובה לבחור את עיצוב הקעקוע בזהירות רבה ובשכנוע. יתר על כן, אתה צריך להשקיע הרבה זמן וכסף כדי להדביק קעקוע וגם כמות הכאב שיש לשאת בתהליך היא ניכרת, מה שהופך את בחירת עיצוב הקעקועים למכריעה עוד יותר לגברים כמו גם לנשים..

  רעיונות מיקום לגברים קעקועים

  קעקועים, שפעם נצבעו על אדם, הופכים להיות חלק מאישיותו ונשארים איתם לכל החיים. כמו כן, מטרתו של קעקוע היא למשוך את תשומת ליבו של הצופה, מה שהופך את מיקומו לכל דבר חשוב יותר. יחד עם זאת, יש למקם אותו כך שיהיה קל למשוך אליו תשומת לב כמו להסתיר אותו. לפעמים, נושא הקעקוע עשוי להידרש להסתיר את הקעקוע מסיבות מקצועיות או אחרת. עיצובים של קעקועים לגברים מועדפים במקומות גבריים כגון החזה, הכתפיים, הגב, הצד, הבטן, הזרועות, הרגליים, הירכיים, עמוד השדרה, הצוואר, פרק כף היד, השרוול והקרסוליים..

  לפעמים, גברים אפילו עושים קעקועים על הפנים או הראש. ההחלטה בפועל לגבי מיקום הקעקועים נעשית על בסיס עיצוב וגודל הקעקוע, לפיה עיצובים גדולים יותר מוצגים על משטחים גדולים יותר כגון החזה, הגב, הצד והבטן וקטנים יותר באזורים קטנים יותר של הגוף. כמו כן, מיקום קעקועי הגברים מוסיף משמעות מיוחדת לעיצובים שלהם. לדוגמה, קעקועי חזה עם שם האהובים יכולים לשחזר את אהבתך אליהם מכיוון שקעקועים אלה ממוקמים קרוב לליבך, בעוד קעקועים על הכתפיים ועל האמות מייצגים גבריות ועוצמה של גברים. חשוב להבין את הסמליות של הקעקוע, כמו גם את המשמעות של הצביעה על חלק מסוים בגוף, לפני שבאמת מדביקים אותו..

  קריאה מומלצת: בדוק את שלנו מדריך לקעקועים קלטיים הַבָּא!

  קעקועים פופולריים ביותר לגברים

  המגוון הקיים בעיצובים של קעקועים לגברים בהיקפים כמו קעקועים גבריים היה באופנה מאז ומעולם. במשך מאות שנים, עיצובים גבריים פותחו על ידי אמני קעקועים כמו גם חובבי קעקועים, שהביאו רעיונות ומושגים מקוריים ליצירת רעיונות עיצוב מגניבים וייחודיים. הנה כמה מהם:

  קעקועים שבטיים לגברים

  קעקועים שבטיים היו מועדפים לנצח על גברים מאז ומעולם, שכן הם שימשו את השבטים בעבר העתיק כדי לסמן אדם כחבר השבט שלהם. עד כה, עיצובים קעקועים מסוגננים וגבריים אלה רצויים לגברים בכל הגילאים והשיעורים. רובם נעשים בדיו השחור או האפור המקובלים ומורכבים מקווים ודפוסים חיים. הם בדרך כלל גדולים בעיצוב והם ממוקמים באופן אידיאלי על אזורי הגב או החזה. עיצובים קעקועים שבטיים מחייבים לא פחות גם בקרב נשים.

  קעקועי קרוס

  עוד קעקוע אוהב גברים הוא קעקוע הצלב, המשלב את הסמל החשוב ביותר של הנצרות. למרות שהצלב בדרך כלל קשור לדת ולתחושות הדתיות של אדם, קעקוע הצלב נערץ במידה שווה למראהו כמו לערכו הדתי..

  קעקועי לב

  גברים רבים אוהבים לשאת את עיצוב הקעקועים המכיל לב כמרכיב העיקרי. הלב מייצג אהבה, תשוקה ורגשות ופעמים רבות, עיצוב הקעקועים הזה עשוי לכלול שם או ראשי תיבות של אדם אהוב, או כמה ציטוטים משמעותיים.

  קעקועי שרוולים

  עיצוב קעקוע פופולרי נוסף לגברים הוא קעקוע השרוול, המורכב מתבנית מורכבת ובולטת המצוירת בכל זרועותיו של הנושא, הדומה לשרוול החולצה, ובכך נותנת לו את שם קעקוע השרוול. קעקועי שרוולים נראים גבריים מאוד ומושכים את העין, מה שהופך אותו למועדף בקרב גברים מהדור הצעיר.

  כנפי מלאך

  עיצוב הקעקועים של כנפי המלאך הוא עוד עיצוב קעקועים רצוי לגברים ולנשים. בדרך כלל הוא נראה על הגב או על החזה ומסמל את הטוהר והטוב הקשורים למלאכים.

  קעקועי גולגולת

  גולגולת היא אלמנט עיצובי נוסף המגיע לשיאי הפופולריות כחלק מעיצובי קעקועים באמנות הקעקועים המודרנית. גברים בדרך כלל מעדיפים אלמנט עיצובי זה מכיוון שיש בו איכות גברית. בנוסף לערכו האסתטי, המשמעות הסמלית העמוקה יותר של קעקוע הגולגולת גם היא מהווה את הפופולריות שלה. הגולגולת מתארת ​​לידה מחדש ונצחיות החיים, כלומר החיים לעולם לא נגמרים.

  קעקועים ביו -מכניים

  עיצוב הקעקועים הטוב ביותר לגברים המועדף על גברים הוא עיצוב קעקועים ביו -מכניים, המתאר את חלקי גוף האדם המתפקדים כאילו היו חלקי מכונה. לרוב ניתן להבחין בהם על הכתף, החזה או הגב ובעלי איכות מדהימה המושכת את העין.

  קעקועים פרחוניים

  פרחים קשורים בדרך כלל לנשיות אך גם גברים אוהבים לעטות עליהם קעקועים פרחוניים, כאשר ורד ולוטוס הם הפרחים הפופולריים ביותר שנכללים בעיצובים אלה. פעמים רבות, אלמנטים עיצוביים מסוימים כמו הגולגולת, החץ, העוגן והצלב כלולים בעיצובים פרחוניים כדי להפוך את המראה הכללי שלהם ליותר מוצק וגברי..

  קעקועים של עוגן

  קעקועים זכו לפופולריות בקרב מלחים בעבר הרחוק ולרוב הקעקועים ששימשו מלחים היו אלמנטים של הים שכללו את העיצוב, שכללו עוגנים, גלים, דגי קוי וסנוניות, בכמה שמות. קעקועי עוגן ממשיכים להיות פופולריים כעיצובים של קעקועים לגברים, אפילו עשרות שנים מאוחר יותר.

  מאמר מומלץ: אל תעזוב בלי לקרוא את המדריך שלנו קעקועי פנים!

  אפשרויות העיצוב בקעקועים לגברים הן למעשה אינסופיות שכן שניהם, מעצבי הקעקועים, כמו גם חובבי הקעקועים, ממשיכים לחפש עיצובים יצירתיים וחדשניים, שיכולים לסייע לנשא ליצור השפעה ויזואלית ייחודית. כמה אלמנטים עיצוביים אחרים שמצאו מקום ברעיונות קעקוע לגברים הם ציפורים, עננים, חיצים, מוזיקה שצוינה, ספרות רומיות, דרקונים, אריות, נמרים, כוכבים ימיים, מצפן והרשימה נמשכת ונמשכת. בנוסף לאלמנט העיצובי, דבר נוסף שבאמת עושה את ההבדל הוא הצבע או הצבעים המשמשים בדיו של הקעקוע כגון קעקועים בדיו לבנים הם במגמה בימים אלה. למרות ששחור ואפור נשארים הבחירה האולטימטיבית בקעקועים של גברים, בימים אלה החלו אמנים להשתמש במספר צבעים עזים בעיצובים של קעקועים כדי להפוך אותם לאטרקטיביים יותר. קעקוע בדיו לבנה הוא גם אופציה, אך לרוב הם לא מומלצים לגברים מכיוון שהם חסרים את הבולטות הדרושה כדי שקעקוע יהיה גברי. בעת בחירת עיצוב קעקועים לעצמו, גבר צריך לא רק לשקול את הערך האסתטי שלו, אלא גם את הסמליות שלו מכיוון שקעקועים עוסקים יותר בגישה והחשיבה של האדם. זוהי דרך להיות ברורה לגבי הגישה והתפיסה שלך כלפי החיים, מבלי להיות רם מדי לגבי זה.

  בחירת עיצוב קעקוע גברי

  בחירת עיצוב קעקועים לגברים היא החלטה גדולה לגברים מכיוון שהם צריכים להשיג משהו שהם יכולים לדבוק בו כל החיים. למרות שעכשיו אפשר להסיר קעקוע לתמיד, אבל זה מסובך ויקר. לכן, עדיף להיות בטוח מאשר להצטער ולקבל עיצוב שאתה יכול לשמור לנצח. לעיצוב קעקוע לגברים, חיוני להיות גברי מכיוון שזו מטרת הקעקוע. עדיף לחפש מעצב קעקועים נחשב ומנוסה שיכול ליצור עיצוב טוב כמו גם לתת הצעות אפשריות לבחירת אותו. קצת מחקר על הקצה שלך יכול גם להיות לעזר רב בסיום העיצוב. לשם כך, אתה יכול להתייעץ עם כמה ספרים או אתרים טובים לעיצובים חדשים. תוכל גם להיעזר בחבר המתעניין בצורת אמנות זו. היזהר גם בבחירת המיקום שלה על הגוף מכיוון שקעקוע נכון במקום הלא נכון לא יעשה לך טובה.

  מילים אחרונות על קעקועים לגברים

  זכור, קעקוע גברי יהיה חלק מהאישיות שלך לכל החיים קדימה. לכן, חשוב להיות בטוחים מאוד לגבי עיצוב הקעקועים של הגברים לפני שהדפסתו על גופכם.

  מומלץ הבא: תסתכל על המדריך הגדול שלנו ל- קעקועים של עכביש.

  500 עיצובים קעקועים לגברים

  לחוויית משתמש טובה יותר חילקנו את האוסף למספר דפים, אנא מצא עמוד, בסופו של דבר, כדי להמשיך בעמודים הבאים. שִׁבטִי

  תומאס-קראוס

  תומאס-נייטס

  אמן הקעקועים-סטיב-טרוייט-מאת-מקסים-ברונומארק-עוזב-צילום

  מלאני-טיטוסמחייך

  ג'יימס-ד-קלי

  ג'ק-גלאטרי

  שיער אפור

  דארן-שחור-צילום -618x437

  דוד-אוגוסצ'יק-מאת-בריס-הארדלין

  אַבָּא

  קעקוע לגבריםקעקוע לגבריםקעקוע לגבריםקעקוע לגבריםקעקוע לגבריםקעקוע לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגבריםקעקועים לגברים

  נָאֶה

  חזה-קעקועים-לגברים -143

  כריסטופר-אוונס-מאת-הדי-סלימאן

  חזה-קעקועים-לגברים -142

  חזה-קעקועים-לגברים -141

  חזה-קעקועים-לגברים -136

  חזה-קעקועים-לגברים -137

  חזה-קעקועים-לגברים -138

  חזה-קעקועים-לגברים -139

  חזה-קעקועים-לגברים -140

  חזה-קעקועים-לגברים -131

  חזה-קעקועים-לגברים -132

  חזה-קעקועים-לגברים -133

  חזה-קעקועים-לגברים -134

  חזה-קעקועים-לגברים-135חזה-קעקועים-לגברים -126

  חזה-קעקועים-לגברים -127

  חזה-קעקועים-לגברים -128

  חזה-קעקועים-לגברים -129 חזה-קעקועים-לגברים -122

  חזה-קעקועים-לגברים -121

  חזה-קעקועים-לגברים -120

  חזה-קעקועים-לגברים -119

  חזה-קעקועים-לגברים -118

  חזה-קעקועים-לגברים -112

  חזה-קעקועים-לגברים -113

  חזה-קעקועים-לגברים -114

  חזה-קעקועים-לגברים -115

  חזה-קעקועים-לגברים -116

  חזה-קעקועים-לגברים -107

  חזה-קעקועים-לגברים -108

  חזה-קעקועים-לגברים -109

  חזה-קעקועים-לגברים-110

  חזה-קעקועים-לגברים -111

  חזה-קעקועים-לגברים -106

  חזה-קעקועים-לגברים -105

  חזה-קעקועים-לגברים -104

  ברוק-אלבנק-צילום -578 על 315

  עיניים כחולות 11909194_1623297847909156_1617035976_n

  חזור

  בילי-האקסלי-מאת-דני-באדווין

  3-מאורי-קעקוע

  4-מאורי-קעקוע

  קעקוע 5 מאורי

  קעקוע 6 מאורי

  קעקוע 7 מאורי

  8-מאורי-קעקוע

  9-מאורי-קעקוע

  10-מאורי-קעקוע

  11-מאורי-קעקוע

  12-מאורי-קעקוע-507x1024

  13-מאורי-קעקוע

  15-מאורי-קעקוע

  16-מאורי-קעקוע

  17-מאורי-קעקוע

  קעקוע 18 מאורי

  קעקוע 20 מאורי

  קעקוע 21 מאורי קעקוע 22 מאורי

  23-מאורי-קעקוע

  24-מאורי-קעקוע-518x1024

  קעקוע 25 מאורי

  26-מאורי-קעקוע

  27-מאורי-קעקוע

  28 קעקוע מאורי

  29-מאורי-קעקוע-600x923

  קעקוע 30 מאורי

  31-מאורי-קעקוע

  32-מאורי-קעקוע

  33-קעקוע מאורי

  34-מאורי-קעקוע

  35-מאורי-קעקוע

  67d787c5987ac95cba7012555d7d9ca7

  קעקועים מגניבים-לגברים

  מצמרר-גב-קעקוע-רעיונות-לגברים-תמונות-גולגולת-כיתה שלמה

  enh-buzz-7889-1401721366-15

  פאנקי-גולגולת

  ציוד-קעקועים-לגברים לב-קעקועים-לגברים

  שרוולים גבריים-קעקועים

  מאורי-קעקוע-עיצובים

  מאורי-קעקוע-עיצובים-1

  מאורי-קעקוע-עיצובים-2

  מאורי-קעקוע-עיצובים-3

  מאורי-קעקוע-עיצובים-4

  tumblr_kqzokn1er21qznw9io1_500

  tumblr_kr10rvp6Q81qzgjpyo1_500

  tumblr_llta2lJCy11qc1yglo1_500

  tumblr_lojll4NK231qjt3y2o1_500

  tumblr_loxko9YdvN1r05o92o1_500

  tumblr_lpc34uJnEH1qjycago1_500

  tumblr_lpco8eC5Sq1r10gtqo1_500

  tumblr_lpcof455ek1r10gtqo1_500

  tumblr_lpk7osZMa91qzabkfo1_500

  tumblr_lpl12ds9AO1qlcjdoo1_500

  tumblr_lpnnhwmoS71qe7lkdo1_500

  tumblr_lpns9r8ym01r10gtqo1_500

  tumblr_lpsh8bUCRB1qzabkfo1_500 tumblr_lpub01BBMo1qbmwfio1_500

  tumblr_lpw5w4SBrw1qjycago1_500

  tumblr_lq0rm7etOK1r10gtqo1_500

  tumblr_lq1d4awm7d1qk53c4o1_500

  tumblr_lq1im0MhPq1qjycago1_500

  tumblr_lq1l0y9KLr1qzzynoo1_500

  tumblr_lq1rblQaK91qkp19vo1_500

  tumblr_lq1z6skTuj1r01dsoo1_500

  tumblr_lq18mcdqM21r1eahwo1_500

  tumblr_lqdqnzZLnc1qb5o7so1_500

  tumblr_ltm54nge291qaucyho1_500

  tumblr_lylld9eSRM1qbsj2no1_500

  tumblr_lywfopZKj41qzabkfo1_500

  tumblr_lyyypvhjU71r10gtqo1_500

  tumblr_lyyyqhXk9C1r10gtqo1_500

  tumblr_lyzwhm7BYY1r10gtqo1_500

  tumblr_lz0n9jlJnn1r10gtqo1_500

  tumblr_lz0nbkpKbe1r10gtqo1_500

  tumblr_lz0ndymGWM1r10gtqo1_500

  tumblr_lz0ni1W11o1r10gtqo1_500 tumblr_lz0nk40t3D1r10gtqo1_500

  tumblr_mfhvk2s9DU1rlah6ro1_500

  tumblr_mgbhk5aRKV1s2wkyho1_500

  tumblr_mgc2k0g6hx1r10gtqo1_500

  tumblr_mgf14fSair1r10gtqo1_500

  tumblr_mgf15cCGxR1r10gtqo1_500

  25-מדהים-חזה-קעקועים-לגברים -2

  25-מדהים-חזה-קעקועים-לגברים-3

  25-מדהים-חזה-קעקועים-לגברים -4

  25-מדהים-חזה-קעקועים-לגברים-5

  25-מדהים-חזה-קעקועים-לגברים -6

  25-מדהים-חזה-קעקועים-לגברים -7

  25-מדהים-חזה-קעקועים-לגברים -8

  25-מדהים-חזה-קעקועים-לגברים -10

  25-מדהים-חזה-קעקועים-לגברים -11

  25-מדהים-חזה-קעקועים-לגברים -12

  הטוב ביותר-קעקוע עיצובים-לגברים -2

  הטוב ביותר-קעקוע עיצובים-לגברים-7-579x800

  הטוב ביותר-קעקוע עיצובים-לגברים -12 הטוב ביותר-קעקוע עיצובים-לגברים-14-539x800

  הטוב ביותר-קעקוע עיצובים-לגברים -17

  הטוב ביותר-קעקוע עיצובים-לגברים -18

  הטוב ביותר-קעקוע עיצובים-לגברים-20-540x800

  הטוב ביותר-קעקוע עיצובים-לגברים -22

  הטוב ביותר-קעקוע עיצובים-לגברים-25-536x800

  הטוב ביותר-קעקוע עיצובים-לגברים-27-517x800

  הטוב ביותר-קעקוע עיצובים-לגברים-28-504x800

  הטובים ביותר-קעקוע-עיצובים-לגברים -33

  הטוב ביותר-קעקוע עיצובים-לגברים-37-577x800

  38 הקעקועים הטובים ביותר לקעקוע

  הטוב ביותר-קעקוע עיצובים-לגברים -40

  הטוב ביותר-קעקוע עיצובים-לגברים-41-586x800

  הטוב ביותר-קעקוע עיצובים-לגברים-42-539x800

  הטוב ביותר-קעקוע-עיצובים-לגברים -43

  הטוב ביותר-קעקוע עיצובים-לגברים -45

  הטוב ביותר-קעקוע עיצובים-לגברים -48

  הטוב ביותר-קעקוע עיצובים-לגברים-49-539x800

  הטוב ביותר-קעקוע עיצובים-לגברים -50

  51. קעקוע עיצובים הטוב ביותר לגברים חזה-קעקועים-לגברים

  משופר -9127-1401728320-21

  משופר -16905-1401728979-32

  משופרת-18061-1401720483-8

  משופרת-18258-1401728891-1

  משופר -30392-1401804176-11

  משופר -30955-1401719878-13

  enh-buzz-5742-1401725061-4

  משופר-באז-5810-1401723296-8

  enh-buzz-7932-1401720718-6

  משופר-באז-9379-1401724888-11

  buzz-9449-1401724359-14

  enh-buzz-10798-1401724853-13

  משופר-באז-19476-1401719964-13

  משופר-באז-30986-1401720696-18

  enh-buzz-26244-1401720872-5

  amplified-buzz-28808-1401723159-14

  enh-buzz-29491-1401720278-31

  enh-buzz-29492-1401719753-8

  משופר-באז-30404-1401720912-37 משופר-באז-30986-1401720696-18

  משופר-באז-31061-1401719656-10

  זרוע-קרוס-קעקוע-לגברים

  חצי שרוול-קעקוע-לגברים

  קעקועים-דתיים-לגברים-לגברים

  צילום מסך-2014-12-05-בשעה 2.50.04-pm

  צילום מסך-2014-12-05-בשעה 2.50.59 -pm

  צילום מסך-2014-12-05-בשעה 3.25.37 -pm

  צילום מסך-2014-12-05-בשעה 3.26.13 -pm

  צילום מסך-2014-12-05-בשעה 3.27.47 -pm

  צילום מסך-2014-12-05-בשעה 3.28.32 -pm

  צילום מסך-2014-12-05-בשעה 3.29.40-בערב

  צילום מסך-2014-12-05-בשעה 3.30.35 -pm

  צילום מסך-2014-12-05-בשעה 3.35.29 -pm

  גוף סופר סקסי-מקועקע

  קעקועים-לגברים-מלאך 1

  קעקועים-לגברים-מלאך-זרוע 1

  קעקועים-לגברים-אנג'לווינג 1

  קעקועים-לגברים-זרוע-ציפור 1

  קעקועים-לגברים-זרועות 1 קעקועים לגברים-זרועות 21

  קעקועים-לגברים-זרוע-שבטית 1

  קעקועים-לגברים-באטמן 1

  קעקוע לגברים-קלטת 1

  קעקועים-לגברים-מעגל 1

  קעקועים לגברים-קרוס 1

  קעקועים לגברים-צולב גב 1

  קעקועים-לגברים-נשר 1

  קעקועים-לגברים-פרחים 1

  קעקועים-לגברים-מלאך שומר 1

  קעקועים-לגברים-ידיים 1

  קעקועים-לגברים-ראש 1

  קעקועים לגברים-קויפיש 1

  קעקועים-לגברים-ציטוט-צלעות

  קעקועים לגברים-צלעות 1

  קעקועים-לגברים-צלעות-לב 1

  קעקועים לגברים-צלקת 1

  קעקועים לגבר-עקרב 21

  קעקועים-לגברים-שלד-גב 1

  קעקועים-לגברים-שלד-צלעות 1 קעקועים-לגברים-שלד-צלעות

  קעקועים-לגברים-גולגולת 1

  קעקועים לגבר כוכב 1

  קעקועים-לגברים-שבטי-צלב 1

  קעקועים לגברים-ויקינגים 1

  קעקועים-לגברים-לוחם 1

  קעקועים-לגברים-לוחם-דרקון 1

  חזה-קעקועים-לגברים -144

  חזה-קעקועים-לגברים -103

  חזה-קעקועים-לגברים -102

  חזה-קעקועים-לגברים -101

  חזה-קעקועים-לגברים -100

  חזה-קעקועים-לגברים -97

  חזה-קעקועים-לגברים -96

  חזה-קעקועים-לגברים -98

  חזה-קעקועים-לגברים -94

  חזה-קעקועים-לגברים -95

  חזה-קעקועים-לגברים -89

  חזה-קעקועים-לגברים -90

  חזה-קעקועים-לגברים -91 חזה-קעקועים-לגברים -92

  חזה-קעקועים-לגברים -93

  חזה-קעקועים-לגברים -84

  חזה-קעקועים-לגברים -85

  חזה-קעקועים-לגברים -86

  חזה-קעקועים-לגברים -87

  חזה-קעקועים-לגברים -88

  חזה-קעקועים-לגברים -83

  חזה-קעקועים-לגברים -82

  חזה-קעקועים-לגברים -81

  חזה-קעקועים-לגברים -80

  חזה-קעקועים-לגברים -79

  חזה-קעקועים-לגברים -73

  חזה-קעקועים-לגברים -74

  חזה-קעקועים-לגברים -75

  חזה-קעקועים-לגברים -76

  חזה-קעקועים-לגברים -78

  חזה-קעקועים-לגברים -68

  חזה-קעקועים-לגברים -69

  חזה-קעקועים-לגברים -70 חזה-קעקועים-לגברים -71

  חזה-קעקועים-לגברים -72

  חזה-קעקועים-לגברים -63

  חזה-קעקועים-לגברים -64

  חזה-קעקועים-לגברים -65

  חזה-קעקועים-לגברים -66

  חזה-קעקועים-לגברים -67

  חזה-קעקועים-לגברים -62

  חזה-קעקועים-לגברים -61

  חזה-קעקועים-לגברים -60

  חזה-קעקועים-לגברים -59

  חזה-קעקועים-לגברים -58

  חזה-קעקועים-לגברים -53

  חזה-קעקועים-לגברים -54

  חזה-קעקועים-לגברים -55

  חזה-קעקועים-לגברים -56

  חזה-קעקועים-לגברים -57

  חזה-קעקועים-לגברים -52

  חזה-קעקועים-לגברים -51

  חזה-קעקועים-לגברים -50 חזה-קעקועים-לגברים -49

  חזה-קעקועים-לגברים -48

  חזה-קעקועים-לגברים -43

  חזה-קעקועים-לגברים -44

  חזה-קעקועים-לגברים -45

  חזה-קעקועים-לגברים -46

  חזה-קעקועים-לגברים -47

  חזה-קעקועים-לגברים -1

  חזה-קעקועים-לגברים -2

  חזה-קעקועים-לגברים -3

  חזה-קעקועים-לגברים -4

  חזה-קעקועים-לגברים -9

  חזה-קעקועים-לגברים -8

  חזה-קעקועים-לגברים -7

  חזה-קעקועים-לגברים -6

  חזה-קעקועים-לגברים-5

  חזה-קעקועים-לגברים -15

  חזה-קעקועים-לגברים -10

  חזה-קעקועים-לגברים -11

  חזה-קעקועים-לגברים -12 חזה-קעקועים-לגברים -14

  חזה-קעקועים-לגברים -13

  חזה-קעקועים-לגברים -18

  חזה-קעקועים-לגברים -19

  חזה-קעקועים-לגברים -16

  חזה-קעקועים-לגברים -17

  חזה-קעקועים-לגברים -20

  חזה-קעקועים-לגברים -22

  חזה-קעקועים-לגברים -23

  חזה-קעקועים-לגברים -24

  חזה-קעקועים-לגברים -25

  חזה-קעקועים-לגברים -32

  חזה-קעקועים-לגברים -31

  חזה-קעקועים-לגברים -30

  חזה-קעקועים-לגברים -29

  חזה-קעקועים-לגברים -27

  חזה-קעקועים-לגברים -38

  חזה-קעקועים-לגברים -39

  חזה-קעקועים-לגברים -40

  חזה-קעקועים-לגברים -41 חזה-קעקועים-לגברים -42

  חזה-קעקועים-לגברים -37

  חזה-קעקועים-לגברים -36

  חזה-קעקועים-לגברים -35

  חזה-קעקועים-לגברים -34

  חזה-קעקועים-לגברים -33

  קעקוע שלך-גולגולת-על-חומצה

  העולם הטוב ביותר-קעקוע-עיצוב-על-ידי techblogstop-96

  world-best-tattoo-design-by-techblogstop-95

  העולם הטוב ביותר-קעקוע-עיצוב-על-ידי techblogstop-92

  העולם הטוב ביותר-קעקוע-עיצוב-על-ידי techblogstop-91

  world-best-tattoo-design-by-techblogstop-44

  world-best-tattoo-design-by-techblogstop-45

  העולם הטוב ביותר-קעקוע עיצוב על ידי techblogstop-68

  world-best-tattoo-design-by-techblogstop-73

  בעולם הטוב ביותר-קעקוע-עיצוב-על-ידי techblogstop-90

  world-best-tattoo-design-by-techblogstop-42

  העולם הטוב ביותר-קעקוע-עיצוב-מאת-techblogstop-37

  world-best-tattoo-design-by-techblogstop-33

  world-best-tattoo-design-by-techblogstop-25 world-best-tattoo-design-by-techblogstop-17

  world-best-tattoo-design-by-techblogstop-3

  העולם הטוב ביותר-קעקוע-עיצוב-על-ידי techblogstop-8

  העולם הטוב ביותר-קעקוע-עיצוב-על-ידי techblogstop-9

  העולם הטוב ביותר-קעקוע-עיצוב-על-ידי techblogstop-11

  world-best-tattoo-design-by-techblogstop-15

  world-best-tattoo-design-by-techblogstop-1

  כנפיים-גב-קעקועים-לגברים

  גב עליון-שבטי-קעקועים-עיצובים -10

  גב עליון-שבטי-קעקועים-עיצובים -9

  גב עליון-שבטי-קעקועים-עיצובים -6

  קעקועים עץ-לגברים

  שרוול שבטי-קעקועים-עיצובים-3

  שרוול שבטי-קעקועים-עיצובים -4

  שרוול שבטי-קעקועים-עיצובים -6

  גב עליון-שבטי-קעקועים-עיצובים-5

  טייגר-שבטי-קעקועים -4

  טייגר-שבטי-קעקועים -3

  טייגר-שבטי-קעקועים -2

  טייגר-שבטי-קעקועים -1 קעקועים-לגברים-על-זרוע

  עקרב-שבטי-קעקועים -7

  עקרב-שבטי-קעקועים -9

  גולגולת -3

  סוכר-גולגולת-כחול-פרח-עיניים-קעקוע

  קעקוע-רעיונות-לגברים-על-זרוע

  מאורי-קעקוע-עיצובים-28

  מאורי-קעקוע-עיצובים-29

  Mdrqeney6h8Y6Sq5

  גברים-זרועות-קעקוע

  שרוולים-עיצוב-גברים

  מאורי-קעקוע-עיצובים-27

  מאורי-קעקוע-עיצובים-26

  מאורי-קעקוע-עיצובים-25

  מאורי-קעקוע-עיצובים -24

  מאורי-קעקוע-עיצובים-23

  מאורי-קעקוע-עיצובים-17

  מאורי-קעקוע-עיצובים -18

  מאורי-קעקוע-עיצובים-19

  מאורי-קעקוע-עיצובים-20 מאורי-קעקוע-עיצובים-21

  מאורי-קעקוע-עיצובים -16

  מאורי-קעקוע-עיצובים-15

  מאורי-קעקוע-עיצובים -14

  מאורי-קעקוע-עיצובים-13

  מאורי-קעקוע-עיצובים-12

  מאורי-קעקוע-עיצובים -11

  מאורי-קעקוע-עיצובים -10

  מאורי-קעקוע-עיצובים-9

  מאורי-קעקוע-עיצובים -8

  מאורי-קעקוע-עיצובים-7

  מאורי-קעקוע-עיצובים -6

  מאורי-קעקוע-עיצובים-5

  קעקועים_לגברים_01

  קעקועים_לגברים_02

  קעקועים_לגברים_03

  קעקועים_לגברים_04

  קעקועים_לגברים_05

  קעקועים_לגברים_06

  קעקועים_לגברים_07 קעקועים_לגברים_08

  קעקועים_לגברים_09

  קעקועים_לגברים_10

  קעקועים_לגברים_11

  קעקועים_לגברים_12

  קעקועים_לגברים_13

  קעקועים_לגברים_14

  קעקועים_לגברים_15

  קעקועים_לגברים_16

  קעקועים_לגברים_17

  קעקועים_לגברים_18

  קעקועים_לגברים_19

  קעקועים_לגברים_20

  קעקועים_לגברים_21

  קעקועים_לגברים_22

  קעקועים_לגברים_23

  קעקועים_לגברים_24

  קעקועים_לגברים_25

  קעקועים_לגברים_26

  קעקועים_לגברים_27 קעקועים_לגברים_28

  קעקועים_לגברים_29

  קעקועים_לגברים_30

  קעקועים_לגברים_31

  קעקועים_לגברים_32

  קעקועים_לגברים_33

  קעקועים_לגברים_34

  קעקועים_לגברים_35

  קעקועים_לגברים_36

  קעקועים_לגברים_37

  קעקועים_לגברים_39

  קעקועים_לגברים_40

  קעקועים_לגברים_41

  קעקועים_לגברים_42

  קעקועים_לגברים_43

  קעקועים_לגברים_44

  קעקועים_לגברים_45

  קעקועים_לגברים_46

  קעקועים_לגברים_47

  קעקועים_לגברים_48 קעקועים_לגברים_49

  קעקועים_לגברים_50

  קעקועים_לגברים_51

  קעקועים_לגברים_52

  קעקועים_לגברים_53

  קעקועים_לגברים_54

  קעקועים_לגברים_55

  קעקועים_לגברים_56

  קעקועים_לגברים_57

  קעקועים_לגברים_58

  קעקועים_לגברים_59

  קעקועים_לגברים_60

  קעקועים_לגברים_61

  קעקועים_לגברים_62

  קעקועים_לגברים_63

  קעקועים_לגברים_64

  קעקועים_לגברים_65

  קעקועים_לגברים_67

  קעקועים_לגברים_69

  קעקועים_לגברים_70 קעקועים_לגברים_71

  קעקועים_לגברים_72

  קעקועים_לגברים_73

  קעקועים_לגברים_74

  קעקועים_לגברים_75

  קעקועים_לגברים_76

  קעקועים_לגברים_77

  קעקועים_לגברים_78

  קעקועים_לגברים_79

  קעקועים_לגברים_80

  קעקועים_לגברים_81

  קעקועים_לגברים_82

  קעקועים_לגברים_83

  קעקועים_לגברים_84

  קעקועים_לגברים_85

  קעקועים_לגברים_86

  קעקועים_לגברים_87

  קעקועים_לגברים_88

  קעקועים_לגברים_89

  קעקועים_לגברים_90 קעקועים_לגברים_91

  קעקועים_לגברים_92

  קעקועים_לגברים_93

  קעקועים_לגברים_94

  קעקועים_לגברים_95

  קעקועים_לגברים_96

  קעקועים_לגברים_97

  קעקועים_לגברים_98

  קעקועים_לגברים_99

  קעקועים_לגברים_100

  קעקועים_לגברים_101

  קעקועים_לגברים_102

  קעקועים_לגברים_103

  קעקועים_לגברים_104

  קעקועים_לגברים_105

  קעקועים_לגברים_106

  קעקועים_לגברים_107

  קעקועים_לגברים_108

  קעקועים_לגברים_109

  קעקועים_לגברים_110 קעקועים_לגברים_111

  קעקועים_לגברים_112

  קעקועים_לגברים_113

  קעקועים_לגברים_114

  קעקועים_לגברים_115

  קעקועים_לגברים_116

  קעקועים_לגברים_117

  קעקועים_לגברים_118

  קעקועים_לגברים_119

  קעקועים_לגברים_120

  קעקועים_לגברים_121

  קעקועים_לגברים_122

  קעקועים_לגברים_123

  קעקועים_לגברים_124

  קעקועים_לגברים_125

  קעקועים_לגברים_126

  קעקועים_לגברים_127

  קעקועים_לגברים_128

  קעקועים_לגברים_129

  קעקועים_לגברים_130 קעקועים_לגברים_131

  קעקועים_לגברים_132

  קעקועים_לגברים_133

  קעקועים_לגברים_134

  קעקועים_לגברים_135

  13. קעקועים_לגברים_136

  קעקועים_לגברים_137

  קעקועים_לגברים_138

  קעקועים_לגברים_139

  צילום מסך-2014-12-05-בשעה 3.28.32 -pm

  קעקועים_לגברים_141

  קעקועים_לגברים_142

  קעקועים_לגברים_143

  קעקועים_לגברים_144

  קעקועים_לגברים_145

  14. קעקועים_לגברים_146

  קעקועים_לגברים_147

  קעקועים_לגברים_148

  קעקועים_לגברים_149

  קעקועים_לגברים_150

  קעקועים_לגברים_151

  קעקועים_לגברים_152

  15. קעקועים_לגברים_153

  קעקועים_לגברים_154

   מאמר קודם110 עיצובים ומשמעויות קעקועי כתר חיננייםהמאמר הבא151 רעיונות קעקוע האצבע המפוארים ביותר בכל הזמנים צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   170 רעיונות קעקוע מדהימים לשרוול לגברים ולנשים
   Next Post
   45 فكرة رائعة لعصفور الوشم