15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

150 עיצובים הקעקועים הטובים ביותר לרגליים קטנות

150 עיצובים הקעקועים הטובים ביותר לרגליים קטנות

על ידי צוות TSU – 6 בספטמבר 2016 0 1706

  אומנות קעקועים היא צורה מגמתית של קישוט גוף מאז זמן רב והפופולריות של קעקועים לעולם לא תרד. למעשה, קעקועים נחשבים לאחת הצורות האופנתיות ביותר של קישוט הגוף והם אהובים על צעירים ומבוגרים, גברים ונשים כאחד. המטרה הבסיסית של קעקוע היא למשוך תשומת לב והרבה תלוי בעיצוב הנכון במקום הנכון. אחד מסוגי הקעקועים המגניבים ביותר הם קעקועי רגליים, המועדפים על נשים במיוחד כאשר קעקוע שמציץ מהעקבים הגבוהים יכול להוסיף חושניות רבה למראה האישה ולגרום לה להרגיש סקסית מדי. למרות שקעקועים בכף הרגל פופולריים למדי, ישנם ספקות לגביהם אשר הופכים אותם לשונים מסוגי קעקועים אחרים וצריך להתייחס היטב לפני שיש להדביק כף רגל..

  למקרה שאתה לא יודע, אחוז גדול מהאוכלוסייה האנושית בחברה בעבר נהגו לבקר קעקועים כמו גם את חובשי קישוטי הגוף המדהימים האלה. אבל כיום, הרבה יותר אנשים בעולם כבר מבינים את חשיבותם ושימושיהם. למרות זאת, יש מי שעדיין לא מחשיב קעקועים אלא אומללות.

  הכאבים הרגישו בעת קעקוע כף הרגל

  אותם אנשים שכבר ניסו לקעקע ברגל בוודאי יודעים כמה כואב שיש קעקוע מהמם בכף הרגל. כאב כזה הוא אפילו הסיבה מספר אחת לכך שרבים להוטים עדיין לא ניסו את הקעקועים האלה. הם מפחדים מדי לקבל כזה. האמת היא שבעצם זה נורמלי לחוש אי נוחות עזה בזמן שאתה עורך הליך קעקועים אלה מכיוון שאלו יוטבעו על חלק הגוף שלך בעל עור ושרירים דקים יותר וקרוב יותר לעצמות. במקרה שאתה לא מוכן להרגיש את הכאב העז שקעקועים אלה עלולים להביא, אז אל תעז ללכת עליהם כך שלא יגיעו חרטות לדרכך..

  תהליך הריפוי

  תהליך הריפוי שלהם עשוי להימשך זמן קצר או ארוך יותר. במילים אחרות, זה יהיה שונה מאדם אחד למשנהו. אם האדם שיש לו קעקועים אלה מספיק רשלני, צפוי שתהליך הריפוי עשוי להיות ארוך מהצפוי. אבל אם תטפל היטב בקעקועים החדשים שלך כשהימים חולפים, הקעקועים שלך בוודאי עשויים להחלים מהר יותר מבלי שתדע זאת. קעקוע בכף הרגל בצורה מוצלחת ודיו יפה על הרגליים אינה רק באחריותו של הקעקוע. גם לך יש חלק משלך, וזה לטפל היטב בקעקועים האלה בזמן שהם עוברים דרך תהליך החלמה. רוב הזמן, זה ייקח לך 2-5 ימים לפני שאתה יכול סוף סוף להגיד שהכל כבר התאושש לגמרי.

  יתרונות

  סיבה אחת גדולה מדוע הרבה אנשים הולכים לעשות קעקועים בכף הרגל בימינו היא העובדה שזה יכול להיות יתרון ביותר מצידם. כן, קראת נכון. ישנם יתרונות רבים שתמיד קעקוע לכף הרגל יכול לספק, וחלקם הם הבאים:

  • להסתיר אותם לעולם לא יהיה קשה כמו שאתה חושב שהם. אם אתה פשוט לובש נעליים סגורות או גרביים אתה יכול כבר להסתיר אותם. עם זאת, קעקועים אלה מושלמים בהחלט לאנשים החיים או עובדים במקום בו מייאשים קעקועים..
  • אתה יכול לקבל מראה מדהים. ללא ספק, אדם בעל כף רגל מקועקעת ועוד כמה קעקועים בגוף יכול להשיג מראה בולט מאוד. זה מדהים באופן שאנשים הסובבים אותו יתמקדו בלהביט בו תוך מספר שניות או דקות. הכוונה לומר, אין מצב שלא ישימו לב אליך.
  • הם יכולים לשפר את כל המראה הפיזי שלך. זהו יתרון נפוץ והצפוי ביותר, וזו גם הסיבה העיקרית לכך שאנשים מאפשרים לעצמם להתקעקע ברגל.

  חסרונות

  אם יש כמה יתרונות מדהימים שקעקוע בכף הרגל יכול לתת, אז זה גם צפוי שיכול להיות שלילי מצידך, בשלב כלשהו של חייך. זכור, עדיין ישנם אנשים אחרים בעולם הרואים בקעקוע דבר בלתי רצוי שיש לעשות בחייו של אדם. עם זאת, החסרונות תמיד יהיו שם בוודאות. להלן כמה מהיתרונות:

  • זה כואב ביותר. אתה אולי לא מאמין לזה, אבל כן רמת הכאב הצפוי להיות מורגש גבוה ללא עוררין מאשר כאשר אתה מקועקע בחלקים אחרים של הגוף.
  • צפויה אפשרות גבוהה יותר לקצב תהליכי ריפוי איטי יותר. ההסבר לכך הוא פשוט מאוד, למעשה. הסיבה לכך היא שכף הרגל שלך תמיד תשמש אותך בחיי היומיום שלך, כמו 24 שעות ביממה. בגלל זה, החלק המקועקע והמתוח עשוי תמיד להיות מועבר ולגרום לגירויים מסוימים, ולהאריך את תהליך הריפוי.

  סלבריטאים עונדים קעקועים על הרגל

  כפי שמוצג במסך הטלוויזיה הבינלאומי, ישנם מספר אישים מפורסמים בעלי קבוצות קעקועים משלהם. להלן כמה שמות של הכוכבים האלה שהם יותר מגאים לחשוף את הרגליים המקועקעות שלהם:

  • קייט הדסון -לשחקנית האמריקאית בת ה -36 יש קעקוע זעיר מאוד בכף הרגל, הנושא עיצוב כוכב. היא ממוקמת ברגל שמאל שלה.
  • פנטסיה בארינו – אלוף אמריקן איידול 2004 נראה נהדר עם קעקוע ברגל שמאל. לקעקוע כזה יש עיצוב ורדים יפהפה.
  • שרליז ת’רון -לשחקנית האמריקאית והדרום אפריקאית המדהימה הזאת, בת 40, יש קעקוע פרחוני חמוד מאוד ברגל ימין.
  • קלי אוסבורן -גם רגל ימין ושמאל של הזמר והיוצר הבריטי הזה מקועקעים בגולגלות ועצמות.
  • וירג’יניה מאדן -היא מפיקת שחקנית ושחקנית אמריקאית בת 54 שיש לה קעקוע ורדים על רגל ימין.

  אפשרויות עיצוב פופולריות

  ישנן מספר אפשרויות עיצוב קעקועים לרגל והנושא יכול לבחור את זו שתואמת את בחירתו מבחינת גודל ודפוס. בעוד שחלקם יכולים ללכת על קעקועים בגודל קטן המכסים את אזור כף הרגל באופן ספציפי, אחרים יכולים ללכת על עיצוב קעקוע ארוך ומורכב יותר, החל מכף הרגל ומגיע עד הקרסול ומגיע עד השוק. להלן כמה עיצובים קעקועים פופולריים לכף הרגל:

  • עיצובים פרחוניים – פרחים תמיד היו מרכיב פופולרי בעיצוב קעקועים כפי שהם מייצגים יופי, טוהר, אלגנטיות ונשיות. בנות אוהבות לקבל קעקועים פרחוניים בדיו על הרגליים מכיוון שהן יכולות להוסיף להן ערך אטרקטיבי מדהים ולהיראות מושלמות אפילו בכפות הרגליים הפשוטות ביותר.
  • עיצובים של פרפרים – בדומה לפרחים, גם הפרפרים יוצרים עיצוב קעקועים נפלא לכף הרגל מכיוון שהם מעניקים יופי תוסס וצבעוני לרגליים, וזה משהו שכל אישה רוצה. ניתן לשלב פרפרים בעיצובים פרחוניים כדי ליצור משהו ייחודי, או שהם יכולים להיעשות בייחודיות או במספר רב, בהתאם לעיצוב שנאסף על ידי הנושא.
  • עיצובי לב – אלמנט נפוץ נוסף המשמש בעיצובים של קעקועים הוא הלב, המייצג אהבה ותשוקה נצחיים. הקעקוע נראה חמוד ומושך וניתן לעשות אותו בצבע שחור או בכל צבע אחר, כשהאדום הוא המועדף ביותר.
  • עיצובים של טבעות הבוהן – בתקופה האחרונה נרשמה עלייה בעיצובים של קעקועים נוי, כאשר אנשים עונדים קעקועים מעוצבים בצורת טבעות, צמידים וחתיכות צוואר. לקעקועים ברגליים, אצבע מיוחדת עיצובים של טבעות הוצגו כדי לשכפל את הקישוטים העדינים האלה על בהונות הנושא, בצורה יפה.
  • טקסט, מילים או שם – חלק מהבנות היו רוצות ששם או ראשי תיבות של אדם אהוב יוטו על הרגליים כי הן לא רוצות להתהדר במיוחד באהבותיהן והן מהוות אופציה מושלמת עבורן. הם עשויים לבחור גם בטקסט כלשהו המוטבע על כף הרגל, מה שעשוי להציג את הגישה והתפיסה שלהם כלפי החיים.
  • כמה דגנים אחרים שהם פופולריים בקרב נערות ונשים הם עיצובים של בעלי חיים, עיצובים של כוכבים, עיצובים שבטיים וקשתות וסרטים. ייתכן שיש להם גם קעקועים תואמים בדיו יחד עם שלהם החבר הטוב או האהוב.

  רגל-קעקוע -121

  רגל-קעקוע-111-650x650

  רגל-קעקוע-101-650x650

  רגל-קעקוע-91-650x650

  רגל-קעקוע-81-650x650

  רגל-קעקוע-021-650x600

  רגל-קעקוע-21-650x650

  רגל-קעקוע-023

  רגל-קעקוע-61-650x650

  רגל-קעקוע-71-650x650

  רגל-קעקוע-20-650x650

  רגל-קעקוע-020

  רגל-קעקוע-19-650x650

  רגל-קעקוע-18-650x650

  רגל-קעקוע -17

  רגל-קעקוע-013-650x600

  רגל-קעקוע-13-650x650

  רגל-קעקוע -14

  רגל-קעקוע-15-650x650

  רגל-קעקוע-16-650x650

  קעקועים בכפות הרגליים יכולים להיות סוגיה מסובכת, שעלולה להתברר כגורמים מייאשים מהדפסתם. זוהי התבוננות נפוצה שקעקועי כף הרגל נושאים נטייה לדעוך לאחר זמן מה, אך זה ממש משתנה מאדם לאדם ורמת הטיפול הניתנת לקעקוע. בעוד שאנשים מסוימים מודאגים מאוד מהטיפול והיגיינה של כפות הרגליים והקעקועים באזור זה, אחרים אינם זהירים כל כך והדבר גורם לפשרה עם האיכות.

  יש להגן על קעקועים אלה מפני חשיפה מוגזמת לשמש בשלבי ההתחלה ויש לשמור על האזור נקי ולח אם אתה רוצה שהקעקוע שלך יישאר במצב טוב. סיבה נוספת לדהיית הקעקוע בכף הרגל היא העובדה שאנשים מסוימים מקבלים שכבת עור חדשה בכפות הרגליים לאחר פרק זמן מסוים, מה שעלול להוביל לטשטוש הקעקוע. סוגיה נוספת שעולה ביחס לקעקועים אלה היא כמות הכאב שצריך לשאת על מנת להדביק אותם מכיוון שאזור כף הרגל קרוב יותר לעצם והכאבים עשויים להיות הרבה יותר בהשוואה לאזורים אחרים. לכן, על האדם להיות מודע ומוכן מספיק כדי לשאת את הכאב של קעקוע בכף רגל, אם כי מומחיותו של מעצב הקעקועים יכולה להוריד את רמתו במידה ניכרת..

  יתכן שייקח להם זמן רב יותר להחלים מכיוון שהאזור חשוף לשחיקה מהבגדים ומהקרקע. הנושא עשוי להורות להימנע מלנעל נעליים וגרביים במהלך תקופת ההחלמה והדבר עלול לעיתים לגרום לזיהומים. הם עלולים לגרום לגירוד ורגישות באזור הפגוע ויש להימנע מגירוד במהלך השלבים הראשונים בפרט. למרות הגורמים הללו הפועלים נגד קעקועים בכף הרגל, הם עדיין ממשיכים להיות בעלי פופולריות רבה בגלל המראה המדהים שלהם והיכולת להסתיר אותם בעת הצורך. טיפול ושירותים טובים של אמן מקצועי יכולים להפוך את הקעקוע בכף הרגל להרבה יותר קל ובטוח.

  עיצובים אופייניים אך מרהיבים

  ללא ספק, ישנן מאות אפשרויות שתוכלו לבחור מהן בכל הקשור לעיצובי קעקועים לכף הרגל. חלק מהעיצובים האלה אולי לא כל כך מושכים בעיניך, בעוד שיש כאלה שבוודאי יכולים לעורר את העניין בתוכך. זו בעצם הסיבה שאתה צריך לבחור בקפידה את העיצוב שאתה רוצה שיקעקע לך על הרגל. להלן כמה מעיצובי הקעקוע הנפוצים אך היפים לכף הרגל:

  • עיצוב פרחוני – אחד העיצובים המפורסמים והנהדרים שבחרו אלפי חובבי קעקועים שייחרטו על גופם הוא עיצוב פרחוני. יש אנשים שחושבים שזה פשוט עיצוב פשוט מדי עבורם. כן, זהו עיצוב קעקועים פשוט, אך הסוד של הפיכת עיצוב כזה להפליא במיוחד מונח על ידיו של אמן הקעקועים המקצועי.
  • עיצוב טבעות הבוהן – אם אתה לא רוצה להציג את הקעקועים שלך ברגל כמובן, אז טבעות הבוהן עשויות להיות מושלמות עבורך. עיצוב כזה מקועקע על בהונות, אך הוא עדיין נקרא קעקוע ברגל.
  • עיצוב לב – מי היה מכיר את עיצוב קעקוע הלב הרגיל והנפוץ ביותר בכף הרגל? זה אולי תופעה נפוצה, אבל אמן קעקועים מקצועי תמיד יכול להפוך את אופציית עיצוב הקעקועים לטובה בהרבה.
  • עיצוב פרפר – עיצוב נפוץ נוסף לכף הרגל הוא דמותו של פרפר. זוהי בחירה של הרבה נשים בעולם שכן פרפר מסמל גם נשיות כמו עיצוב פרחוני.

  מילים אחרונות

  קעקועי רגליים הם בהחלט סוגים של קעקועים ייחודיים וגמישים שניתן לראות אותם בגוף האדם. לא משנה מה המטרה של קעקועים אלה, דבר אחד בטוח וזו העובדה שאלו יכולים לשרת את מטרתם היטב.

  בסך הכל, הפופולריות שלהם היא עצומה, אך העובדה נותרת כי קעקועים אלה אינם קלים כל כך, בגלל הכאב והסיבוכים הכרוכים בכך. אם אתה מחפש דיו לרגל, עליך להיות מחויב ברצינות כדי שתעבור את התהליך הקשה. כמו כן, לגרום לאמן מומחה לעשות זאת עושה הבדל רב וכך גם רמת תשומת הלב והטיפול שאתה נותן לקעקוע שלך בכף הרגל. בסופו של דבר, כשתראה קעקוע יפה מציץ מהסנדלים שלך, תבין שכל הכאב והמאמץ שהושקע היה בהחלט שווה את זה.

  רגל-קעקוע -12

  רגל-קעקוע -11

  רגל-קעקוע -10

  רגל-קעקוע-010-650x600

  רגל-קעקוע -9

  רגל-קעקוע -05

  רגל-קעקוע-5

  רגל-קעקוע -06

  רגל-קעקוע -6

  רגל-קעקוע -7

  רגל-קעקוע -4

  רגל-קעקוע -3

  רגל-קעקוע -2

  רגל-קעקוע -1

  רגל-קעקוע-00

  3-רגל-קעקוע

  4-רגל-קעקוע

  6-רגל-קעקוע

  7-רגל-קעקוע

  8-רגל-קעקוע 1 10-רגל-קעקוע

  11-רגל-קעקוע

  13-רגל-קעקוע

  14-רגל-קעקוע

  16-רגל-קעקוע

  17-רגל-קעקוע

  18-רגל-קעקוע

  19-רגל-קעקוע

  קעקוע של 20 רגל

  21-רגל-קעקוע

  קעקוע 22 רגל

  23-רגל-קעקוע

  24-רגל-קעקוע -600x450

  25-רגל-קעקוע

  26-רגל-קעקוע

  28-רגל-קעקוע

  29-רגל-קעקוע

  30-רגל-קעקוע

  31-רגל-קעקוע

  32-רגל-קעקוע 33-רגל-קעקוע

  34-רגל-קעקוע

  35-רגל-קעקוע

  36-רגל-קעקוע

  37-רגל-קעקוע

  39-רגל-קעקוע

  40 רגל-קעקוע -600x450

  41-רגל-קעקוע

  43-רגל-קעקוע

  44-רגל-קעקוע

  45-רגל-קעקוע

  46-רגל-קעקוע

  47-רגל-קעקוע

  48-רגל-קעקוע

  49-רגל-קעקוע

  50-רגל-קעקוע

  51

  52-רגל-קעקוע

  53-רגל-קעקוע

  55-רגל-קעקוע 56-רגל-קעקוע

  57-רגל-קעקוע

  58-רגל-קעקוע

  59-רגל-קעקוע

  60-רגל-קעקוע

  באילן-לבור

  בוטים

  דניס-סיבק

  אילו-מרטין

  אלנה-בלייקינה

  אריק-ג'ייקובסן

  רגליים-קעקועים-עיצובים

  רגליים-קעקוע-עיצובים-1

  רגליים-קעקוע-עיצובים -2

  רגליים-קעקוע-עיצובים-3

  רגליים-קעקוע-עיצובים -4

  רגליים-קעקוע-עיצובים-5

  רגליים-קעקוע-עיצובים -6

  רגליים-קעקוע-עיצובים-7

  רגליים-קעקוע-עיצובים -8 רגליים-קעקוע-עיצובים -9

  רגליים-קעקוע-עיצובים -10

  רגליים-קעקוע-עיצובים -11

  רגליים-קעקוע-עיצובים -12

  רגליים-קעקוע-עיצובים -13

  רגליים-קעקוע-עיצובים -14

  רגליים-קעקוע-עיצובים -15

  רגליים-קעקוע-עיצובים -16

  רגליים-קעקוע-עיצובים -17

  רגליים-קעקוע-עיצובים -18

  רגליים-קעקוע-עיצובים-19

  רגליים-קעקוע-עיצובים-20

  רגליים-קעקוע-עיצובים -21

  רגליים-קעקוע-עיצובים -22

  רגליים-קעקוע-עיצובים -23

  רגליים-קעקוע-עיצובים -24

  רגליים-קעקוע-עיצובים -25

  רגליים-קעקוע-עיצובים -26

  רגליים-קעקוע-עיצובים -27

  רגליים-קעקוע-עיצובים -29 רגליים-קעקוע-עיצובים -30

  רגליים-קעקוע-עיצובים -31

  רגליים-קעקוע-עיצובים -32

  רגליים-קעקוע-עיצובים -33

  רגליים-קעקוע-עיצובים -34

  רגליים-קעקוע-עיצובים -35

  רגליים-קעקוע-עיצובים -36

  רגליים-קעקוע-עיצובים -37

  רגליים-קעקוע-עיצובים -38

  רגליים-קעקוע-עיצובים -39

  רגליים-קעקוע-עיצובים -40

  רגליים-קעקוע-עיצובים -41

  רגליים-קעקוע-עיצובים -42

  גאקין

  ג'יה-רוז

  איינ-לוין 1

  ג'ון אנדרטון 1

  ג'סטין נורדין

  קמיל-צ'אפיגה

  קרולינה קירן-וויליאמס

  להל-ניסטה

  לוק-וסמן

  מרתה-ליפינסקי

  מיקו-גולדובין

  מייק מוזס 1

  לִשְׁקוֹעַ בְּעַצבוּת

  ניאו-טרייד-קעקועים

  ניקוז-בלבואה 1

  סשה-יוניסקס

  טים-סנקל-אוני

  אופה-ברנט-וולף

   מאמר קודם100+ עיצובים משמעותיים לקעקוע שעון חולהמאמר הבא115 קעקועי עצם צווארון מסוגננים ביותר צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   170 רעיונות קעקוע מדהימים לשרוול לגברים ולנשים
   Next Post
   45 فكرة رائعة لعصفور الوشم