15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

115 קעקועי עצם צווארון מסוגננים ביותר

115 קעקועי עצם צווארון מסוגננים ביותר

על ידי צוות TSU – 8 בספטמבר 2016 0 2520

  אומנות הקעקועים שולטת בלבם של חובבי אופנה ברחבי העולם מאז זמן רב והטרנד צפוי להימשך גם בעתיד. קעקועים נועדו למשוך תשומת לב ולהוות הצהרה עדינה של הגישה והאישיות שלך. יחד עם זאת, אתה אמור להיות מסוגל להסתיר אותם כשאתה רוצה אותם מכיוון שלא ניתן להשוויץ בקעקועים שלך בזמן שאתה הולך לראיון או לפגישה מקצועית. זו הסיבה שמיקום קעקוע חשוב לא פחות מהעיצוב שלו. קעקועי עצם צווארון מתאימים באופן מושלם למי שמחפש תשומת לב ומחפש להסתיר את הקעקועים כפי שהמצב עשוי לדרוש. זו הסיבה שקעקועים באזור עצם הצווארון פופולריים מאוד בקרב גברים ונשים כאחד ואנשים בכל הגילאים אוהבים לקבל אותם.

  אולי אתה אחד מאותם אנשים שלא מכירים כל כך הרבה קעקועים בעצם הצווארון. ובכן, כדי להפוך אותך להכיר יותר את הקעקועים האלה, עליך לעבור על מאמר זה עד הסוף. כפי ששמו מרמז, קעקועים על עצם הצווארון הם קעקועים מדהימים שניתן למקם שם על עצם הבריח שלך. במקרה שאתה לא יודע, עצם הבריח היא העצם שניתן למצוא ממש מתחת לצוואר שלך ומעל לחזה שלך. יש שם עצם ניכרת, וזה בדיוק המקום שבו נמצאת עצם הבריח שלך.

  עצמות עצם הבריח המקועקעות בהחלט יראו נהדר על גברים ונשים בחוץ. בהחלט ישנם קעקועים ייחודיים, וזו הסיבה לכך שיותר ויותר אנשים מנסים אותם מיום ליום. אם אתה רוצה להיות ייחודי בכל הנוגע לקעקועים, אז אלה כדאי לשקול.

  יתרונות

  אם אתה אחד מאותם אנשים בעולם שמתכננים לעשות קעקוע באזור עצם הצווארון, עליך לדעת את העובדה שקעקועים אלה תמיד מלווים במספר יתרונות. להלן כמה מן היתרונות המופלאים הללו:

  • קל להסתיר. אין סיכוי שתלחץ להסתיר זאת בכל פעם שצריך מכיוון שאתה יכול פשוט ללבוש חולצה רגילה או חולצה/חולצת צוואר צב ואתה מוכן ללכת.
  • אתה תיראה לוהט מתמיד. גברים ונשים רבים נהנים כעת מהעובדה שהם מושכים יותר ויותר מעריצים מהמינים האחרים.
  • מוסיף השפעה על אמירת האופנה שלך. זה יכול להיראות נהדר עם בגד מדהים שאתה לובש, אבל הקפד לבחור בגד המציג את חלק עצם הבריח שלך.

  חסרונות

  כן, ישנם מספר חסרונות הקשורים לעצם הבריח המקועקעת, והידיעה על כולם יכולה להפוך ליתרון בצד שלך. להלן היתרונות הללו.

  • זה יכול להיות מאוד כואב. אנשים רבים בהחלט יכולים להעיד על כך. ובכן, הסיבה הברורה ביותר היא שהמחט שתשמש בקעקוע תפגע ישירות בעצם הבריח עצמה, מה שהופך אותה לכואבת במיוחד עבורכם. עם זאת, עליך לדעת כי עוצמת הכאב שאתה עלול לחוש תלויה גם בסובלנות הכאב של גופך. במקרה שיש לך סובלנות לכאב נמוכה יותר, יתכן שלא יהיה רעיון טוב לעשות קעקועים אלה.
  • זה יכול להיות יקר יותר מצידך. בהשוואה לכמה קעקועים אחרים, קעקועים אלה יקרים יותר ללא ספק מכיוון שאלו עשויים לקחת הרבה עבודות, במיוחד עיצובים שמטרתם לגרום לך להיראות יפה וחם יותר. יתר על כן, עיצובים של טקסטים שצריכים להיות כתובים בגופנים יפים עשויים להיות ארוכים מספיק, ודורשים יותר זמן להקדיש לקעקוע.

  אישים מפורסמים עם קעקועים על עצם הצווארון

  מה שבטוח, אתה מודע לעובדה שיש מספר אישים פופולריים בעולם שקעקעו עצם עצם הבריח. למעשה, חלקם נעשים קלים מאוד לזכור בגלל הקעקועים המדהימים האלה שלהם. להלן אישים מפורסמים אלה:

  • ג’סטין ביבר – מי לא היה מכיר את תחושת השירה הבינלאומית הצעירה והמפורסמת הזו? הוא נראה נאה יותר עם הקעקוע שלו בעל עיצוב כתר.
  • אלכסנדרה בורק -הזמרת-יוצרת האנגלית גאה מאוד להציג את הקעקוע שלה על אזור עצם הצווארון, “אהבה & נֶאֱמָנוּת”.
  • ריהאנה הזמרת-יוצרת המדהימה בת ה -28 לא רק מפורסמת בשיריה המדהימים, אלא גם בקעקועי הגוף שלה. על עצם הבריח הימנית שלה, אתה יכול לקרוא את המוטו האהוב עליה בחיים, “לעולם לא כישלון, תמיד שיעור”.

  ניתן לראות קעקועים אלה בצורה של עיצובים קטנים ועדינים המונחים על אזור עצם הצווארון או משתרעים לגדולים ובולטים משני הכיוונים, עד לצוואר או למטה בחזה, בהתאם לעיצוב והעדפת נושא הקעקוע. הקעקוע יכול להגיע אפילו לאזור הגב כדי ליצור השפעה ייחודית. מה שהופך אותם למושלמים לאחד והכל הוא העובדה שאתה יכול להתהדר בקעקועים האלה על ידי ללבוש שמלת צווארון נמוכה או להסתיר אותם עם צווארון גבוה..

  עיצובים קעקועים של עצם צווארון פופולריים

  קעקועי עצם צווארון מציעים מגוון עצום בכל הנוגע לעיצובים מכיוון שהם יכולים להשתנות מגדלים זעירים עד גדולים עד הצוואר, הגב או החזה. עם זאת, העיצוב צריך להיבחר בזהירות, תוך התחשבות ביופיו האסתטי וכן בערכו הסמלי. נדרשת התייחסות קפדנית מבחינה זו מכיוון שיש הרבה כאב כרוך בקעקוע וזה הולך להיות חלק עבורך למשך שארית חייך. להלן כמה אפשרויות עיצוב פופולריות:

  • קעקועים פרחוניים – פרחים בוחרים בחירה מדהימה שכן הם תמיד נערצו כסמלי היופי, הטוהר והאהבה. פִּרחִי קעקועים אהובים על נשים בפרט מכיוון שהם נשיים יותר באופיים. יש לך גם בחירה רבה כאשר אתה מחליט לעשות קעקוע פרחוני על עצם הבריח שלך, הכולל פרחים כמו ורד, לוטוס, פריחת דובדבן, נרקיסים, חבצלות, רק כמה. לכל אחת יש משמעות סימבולית הקשורה לזה ואתה יכול לבחור את זה הקרוב למה שאתה רוצה לייצג עם הקעקוע.
  • קעקועי תסריט – קעקועי סקריפט עושים את הבחירה הטובה ביותר בכל יום. אתה יכול להדפיס שם או ראשי תיבות של אדם אהוב על עצם הבריח שלך או שזה יכול להיות ציטוט מועדף שאומר את הגישה שלך בקול רם. אתה יכול לקבל ספרה רומית, תאריך מיוחד, כל דתי טקסט או ציטוט מפורסם שנעשה כעיצוב מדי, בהתאם לבחירתך. קעקוע באנר הוא צורה נוספת בה ניתן לצבוע תסריט על עצם הבריח. גודל זה יכול להיות גדול יותר מהמסורתיים ויכול להגיע עד לבית החזה, בעוד שניתן להוסיף כמה תמונות גם בו.
  • קעקועי סמל קטנים – מכיוון שעצם הבריח היא חלק חושני בגוף, אפילו עיצוב קעקוע קטן המוטבע על החלק הזה יכול למשוך תשומת לב רבה והכאב והזמן הנדרש לכך הם גם פחותים. זה מה שמביא את הפופולריות של קעקועי סמל זעירים לעיצובים של עצם הבריח. נשים, במיוחד, אוהבות את העיצובים האלה מכיוון שהם גורמים להם להיראות ולהרגיש סקסי. עיצובים אלה יכולים לכלול סמלי טוני כמו לבבות, ציפורים, נוצות, תווים מוזיקליים וכוכבים. עיצובים כאלה מפתים מאוד ונשיים ועושים א הבחירה הטובה ביותר לבנות ונשים צעירות.

  עוטף קעקועים על עצם הבריח

  כריכת קעקוע באזור עצם הצווארון מהווה בחירה מצוינת עבור אלה שאינם מודאגים מהכאב הכרוך בקעקוע גדול יותר. קעקועים אלה מכסים אזורים גדולים יותר סביב עצם הבריח, כפי שמצוין בשם. עיצובים אלה מפגינים זרימה מדהימה ונראים אטרקטיביים מאוד, בדרך כלל משתמשים באלמנטים כמו אש, עננים ודרקונים. ניתן גם לקשט את האזור קעקועים תלת מימד כי גם הם נראים מושלמים ומפתים ואהובים על גברים במיוחד.

  אמן קעקועים מומחה יכול להוציא את המיטב בעיצוב עצם הבריח על ידי שימוש בכמה אלמנטים אחרים כמו דוגמאות שבטיות, דפוסים גיאומטריים, גולגלות, עוגנים, קשתות, חיצים, סרטים, פרפרים ונוצות ליצירת עיצובים ייחודיים לקעקוע לעצם הבריח. הם יכולים לעשות את הקעקועים האלה בצבעים שחור ואפור רגילים או להשתמש במגוון רחב של צבעים כדי ליצור משהו מדהים.

  עיצובים פופולאריים של קעקוע עצמות צווארון

  קעקוע עצם צווארוןקעקוע עצם צווארוןקעקוע עצם צווארוןקעקוע עצם צווארוןקעקוע עצם צווארוןקעקוע עצם צווארון

  קעקוע עצם צווארוןקעקוע עצם צווארוןקעקוע עצם צווארוןקעקוע עצם צווארוןקעקוע עצם צווארוןקעקוע עצם צווארוןקעקוע עצם צווארון

  קעקוע עצם צווארוןקעקוע עצם צווארוןקעקוע עצם צווארוןקעקוע עצם צווארוןקעקוע עצם צווארוןקעקוע עצם צווארון

  עיצובים יפים לקעקועי עצם צווארון

  כמובן, בדיוק כמו שאר הקעקועים בגוף, ישנם כל כך הרבה עיצובים שאפשר לקחת בחשבון לגבי קעקועים שאפשר למצוא על עצם הבריח שלך. אך לפני שבוחרים עיצוב קעקוע מסוים, הקפידו לקחת בחשבון מספר דברים. זוהי אחת הדרכים להימנע מחרטות בסופו של דבר. להלן כמה מעיצובי הקעקוע המרהיבים של עצם הבריח שאולי תרצה שיהיו לך:

  • עיצוב סימטרי – עיצוב כזה הוא למעשה לא הסוג שיש לו מטרות ומשמעויות עמוקות יותר. מטרת העיצוב הספציפי הזה היא לגרום לך להיראות טוב ויפה יותר בעיני אחרים.
  • עיצוב ציפורים ונוצות – עיצוב כזה הוא ללא ספק אחד הפופולריים ביותר. זה פשוט בגלל שהרבה אנשים משתמשים בו לא רק לעצם הבריח, אלא גם לקעקועים אחרים בגוף. הוא מתאר חופש, הרפתקאות, אהבה ואושר.
  • עיצוב סקריפט – זהו עיצוב כל כך יפה של קעקוע שתוכל אי פעם לעשות. הוא כולל תווי מילה יפניים או סיניים, ספרות רומיות, או סתם קליגרפיה יפה.
  • עיצוב פרחוני – כמובן שלעולם לא ניתן לשכוח עיצוב פרחוני מכיוון שזהו אחד מאותם עיצובים נפוצים אך מרהיבים לא רק לעצם הבריח, אלא גם לקעקועים אחרים..

  ההחלטה לקבל דיו לעצם עצם הבריח אינה קלה מכיוון שהיא כרוכה בכאב רב, מכיוון שאזור זה הוא גרמי. אבל התוצאה יכולה להיות אטרקטיבית ביותר, מה שהופך את כל המאמץ לשווה את זה באמת.

  קעקועים של צווארון יכול בהחלט לגרום לך להפליא מבעבר. רק וודא שאתה מוכן לחוש את הכאב בעת קעקוע.

  אתה-חי-אתה-לומד-קעקוע

  אשה-חדשה-קעקוע

  עצם צווארון-צווארון

  נכון עד מוות

  טרופי-אושר-צווארון-עצם-קעקוע -53

  לבלוע-קעקוע

  מפגש קעקועים

  27

  טקסט זעיר-קעקוע-אהבה -28

  עץ-החיים-עצם הבריח -24

  לבלוע-ציפור-צווארון-עצם -25

  כוכבים על צווארון עצמות -22

  כוכבי-מלאך-כנפיים

  רוח-נע-דרך-כל-הדברים-קעקוע

  אופניים קטנים-קעקוע-צווארון-עצם -45

  ורדים-ומילים-קעקוע-לילדה -48

  כתב-אותיות-צווארון-עצם -42

  קעקוע שני

  עצם צווארון רומן

  סיוטים-קעקוע עצם הבריח-קעקוע שלי

  אהבה היא נשק

  מיקי-ו-מיני-צווארון-עצם -34

  מוסיקה-ברוח-צווארון-עצם -55

  מוסיקה-תווים-עצם הבריח-קעקוע -52

  רק-פחד-אל

  ספרות רומיות-צווארון-עצם -23

  עצם צווארון ורדים

  רות-מריון

  אני-מספיק-איך-אני -44

  אהבה-ללא פחד-צווארון-עצם -47

  לב-דופק-צווארון-עצם-קעקוע -50

  hayabusa-tattoo

  נוף קדמי

  פרחים-אותיות-צורת לב -37

  פרחים-צווארון-עצמות -40

  עצם-על-צווארון

  סירה קטנה-צווארון-עצם-קעקוע -49

  אני-מסרב-לשקוע-צווארון-עצם -46

  פנטזיות-להירגע-צווארון-עצם -11 גורל-נפל-צווארון קצר-עצם -29

  נוצת-על-שמאל-צווארון-עצם -33

  39. נוצה-תסריט-אותיות

  קעקוע גמור-עצם צווארון

  משפחה-אינסוף-צווארון-עצם-קעקוע -51

  אייל-עצם הבריח-קעקוע-לגברים -32

  מצפון-מצפון-קעקוע

  חלומות-קעקוע

  חלום לוכד-צווארון-עצם-קעקוע -54

  26 עם סימני גופן-צווארון

  קורסי-אותיות-ו-ציפורים -30

  קורסי-תסריט-צווארון-עצם-קעקוע -43

  חמוד-צווארון-עצם-קעקוע -8

  שפירית-קעקוע

  קורס-אהבה-צווארון-עצם -41

  עצם הבריח-קעקוע-לילדה -7

  צווארון-עצם-דיו

  צווארון-עצם-פרחים

  צווארון-עצם-יהלום

  חזה-חזה עצם עצם הבריח

  שעון-על-ימין-צווארון-עצם -18

  צווארון-עצם-עטלפים-קעקוע

  צווארון-עצם-ציפור-קעקוע-ילדה-9

  סמלים כימיים-עצם הבריח -35

  שפת גוף

  פריחה-ציפור-עצם הבריח -31

  ציפור-מילה-קעקוע-צווארון-עצם-3

  ציפורים-צלליות

  מלאכים ו- dmeaon

  38

  ציפור-וכותרת-גופנים-אותיות -36

  ציפור-כלוב-צווארון-עצם -6

  ציפורים-מילות מפתח-2

  עצם צווארון חלופית

  3D-מסמרים-קעקוע-צווארון-עצם -12

  3d-עצם עצם הבריח-קעקוע -13

  קעקוע תלת מימד-ורד-צווארון עיצובים מדהימים-צווארון-ציפור-קעקועים ציפורים יפות-יושבות-על-ענף-צווארון-עצם-קעקוע קעקוע יפה-שחור-ורד-צווארון-עצם יפה-ציטוט-צווארון-עצם-קעקוע-לנשים עורב שחור-כנפיים-צווארון-עצם-קעקוע יונים שחורות-צווארון-עצם-קעקוע-רעיון ציפורים-ופרח-צווארון-עצם-קעקוע-לנשים קעקוע של ציפורים ונוצות צווארון עצם ציפורים-ורד-צווארון-עצם-קעקוע-עיצובים פרפר-צווארון-עצם-קעקוע-עיצוב צווארון-עצם-נוצה-קעקוע צווארון-עצם-מוסיקלי-תו-קעקועים-לנשים צווארון-עצם-תסריט-קעקוע-לנשים צווארון-עצם-כוכב-קעקועים-לנשים עיצובים בנוצות ומעופפים-צווארון-עצם-קעקוע כוכבים נופלים-צווארון-עצם-קעקוע-לנשים עורבים מתחת לעצם הבריח-קעקועים-לנשים קעקועים צבעוניים-אשכול-של-כוכבים-צווארון-עצם קעקוע צבעוני-ציפור-צוואר-עצם ציפורים מעופפות-צווארון-עצמות-קעקועים-לנשים קעקועים-עצם צווארון עצם חינם לנשים קעקועים גיאומטרים-צווארון-עצם-חזה-לנשים קעקועים ירוק-ושחור-פרפר-צווארון-עצם חינה-צווארון-עצם-פרחוני-קעקוע-עיצוב סקסי-פרפר-צווארון-עצמות-קעקועים-לנשים סקסי-ערבי-נוסח-צווארון-עצם-קעקוע-לנשים קעקועים עם תסריט-ופרפר-צווארון-עצם ורד-צווארון-עצם-קעקוע-עיצוב-לנשים אדום-פיניקס-צווארון-עצם-קעקוע-עיצוב סקסי-קריקטורה-צווארון-עצם-קעקועים-לנשים עיצוב סקסי-חום-צווארון-עצם-קעקוע קעקועים עם אותיות-צווארון-עצם-צווארון סקסי-תמנון-צווארון-עצם-חזה-קעקוע-לנשים סקסי-אחת-אהבה-צווארון-עצם-קעקוע-לנשים שמש-צווארון-עצם-קעקוע-לנשים סליל-וניסוח-צווארון-עצם-קעקוע-לנשים

   מאמר קודם150 עיצובים הקעקועים הטובים ביותר לרגליים קטנותהמאמר הבא150 קעקועי ענן מדהימים לגברים ולנשים צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   170 רעיונות קעקוע מדהימים לשרוול לגברים ולנשים
   Next Post
   45 فكرة رائعة لعصفور الوشم