15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

151 רעיונות קעקוע האצבע המפוארים ביותר בכל הזמנים

151 רעיונות קעקוע האצבע המפוארים ביותר בכל הזמנים

על ידי צוות TSU – 10 בינואר, 2018 0 2857

  קעקועי אצבע הופכים יותר ויותר פופולריים בימים אלה, במיוחד לאלה שאוהבי אמנות שם בחוץ. יתר על כן, ישנם הרבה אנשים בכל רחבי העולם שמתקעקעים על אצבעותיהם. אצבעות הן ללא ספק החלקים החשובים שיש לגוף האדם. דרך האצבעות תדעו אם אדם כבר נשוי או רווק. זה דרך הטבעת שחובשת על האצבעות. צדדיות היא גורם אחד שהופך את הקעקוע על האצבע לכדאי לנסות. זה פשוט בגלל שיש עיצובים שונים של קעקועים על האצבע שתמיד תוכל לשקול אם אתה רוצה לקבל קעקוע על האצבעות. קעקועים אלה אהובים על אנשים בכל הגילאים, ללא קשר למינם.

  הדבר הטוב ביותר בקעקועים על האצבע הוא גורם הרבגוניות, שכן ניתן לקעקע מגוון גדול של עיצובים על האצבעות, החל מסמלים, קריקטורות קטנות, דיוקנאות והרבה יותר. קעקועים אלה אהובים במיוחד על נשים ועושים חביב על כל קבוצות הגיל. העיצובים אולי מינימליסטיים ופשוטים בגלל השטח הקטן הזמין לעיצובם, אבל הם אומרים הרבה על הטעם והיחס של האדם הנושא את הקעקוע על האצבע.

  יתרונות

  כמו כל דבר אחר, לקעקוע באצבע יש רשימת יתרונות וחסרונות משלהם. כאשר קעקוע נשאר עם הנושא לכל החיים, ייתכנו פעמים שהוא יצטרך להסתיר אותם. זה כאשר קעקועי אצבע הם אידיאליים, במיוחד אם הם מונחים בצד האצבעות. הנושא אפילו לא צריך ללבוש כפפות כדי להסתיר את הקעקוע. הם נראים אופנתיים והם מצוינים ללבישה, מבחינת מספר האפשרויות העיצובי הבלתי מוגבל.

  חסרונות

  ישנם כמה חסרונות הקשורים ללבוש קעקועים גם על האצבע. האצבעות חשופות לאור השמש ברציפות ויש לכבס אותן פעמים רבות ביום, מה שהופך את הקעקועים הללו לרגישים לדהייה לאחר חשיפה ממושכת לשמש ומים. יתר על כן, שכבת העור הדקה באזור זה מפחיתה את הסיכוי שהפיגמנט יוחזק לתקופה ארוכה יותר. בנוסף, קעקוע באצבע יכול להיות כאב וגם מסובך מכיוון שהשטח הזמין ליצירת הקעקוע מוגבל למדי. למרות החסרונות הכרוכים בקעקועים באצבע, הפופולריות שלהם עדיין נמצאת במגמת עלייה והם נחשבים לבחירה מצוינת עבור הצעירים של היום, אם כי גם הדור המבוגר אינו נגע מהפופולריות שלהם..

  איזה עיצוב אצבע נבחר על ידי הנושא, הוא צריך להיראות ברור ומושך, ובמקביל עליו לשקף את הגישה והסגנון של הנושא. יש לבחור את העיצוב בהתחשבות בשל אופיו הקבוע. העיצוב אמנם קטן, אך הוא יכול לסנוור את הצופה אם הוא עוצב ויוצר היטב.

  מיקום קעקועים

  באופן אידיאלי, קעקועים מגולפים על הידיים, הגב, החזה, הכתפיים והרגליים, אך הטרנד האחרון הוא לחרוט אותם על האצבעות. מכיוון שיש להם שטח קטן מאוד השמור להם. המיקום שלהם חשוב מאוד מכיוון שהם צריכים להיות ממוקמים בצורה כזאת שלא יתעלמו מאחרים. אחרי הכל, המטרה של לבישת קעקוע היא לגרום לזה לשים לב. קעקוע ממוקם באופן אידיאלי באזור הקדמי הנראה או בצד האצבע. אחת הבחירות הפופולריות ביותר בקרב קעקועים היא קעקוע טבעת הנישואין, שכן קעקוע כזה ממזער את הסיכויים שאבני החתונה של אחד יאבדו או ייגנבו וגם הוא נשאר עם הנושא לנצח נצחים.

  אפשרויות עיצוב קעקועים באצבעות

  כאמור, ישנם סוגים רבים של עיצובים קעקועים לאצבעות הזמינים עבורך. כמובן, עליך לבחור את הדבר שאתה הכי אוהב. להלן כמה מהם שעליך לדעת:

  • קעקוע בעלי חיים על אצבע – זהו סוג נחמד מאוד שעליך לשקול. הגודל הקטן יותר של תמונות בעלי חיים או חרקים יקועקע על אצבעותיך. זה יכול להיות דימוי של חיפושית, עיצוב אריה, עיצוב נמר, עיצוב דגים או פרפר. אם אתה טיפוס אמיץ של אדם, אריה ונמר יהיה העיצוב המושלם עבור אצבע החיה עבורך. אם אתה טיפוס ילדותי, פרפר הוא אופציה טובה.
  • סמל קעקוע באצבע– קעקועים המורכבים מסמלים הם אפשרויות פופולריות מאוד. אנשים רבים בוחרים בסמלים מכיוון שהם מאוד אטרקטיביים ומגניבים בו זמנית. אלה יכולים להיות תווים סיניים או כל סמלים מגניבים אחרים שאמן הקעקועים שלך יכול לחרוט באצבעותיך.
  • קווים ודוגמאות קעקוע על האצבע – הרבה אנשים גם הולכים על קווים ודוגמאות, בכל הנוגע לקעקועי אצבע. אם אתה חושב שדפוסים וקווים יהיו אופציות משעממות, אז תחשוב שוב. ישנם עיצובים מגניבים רבים של קעקועים המורכבים מקווים ודוגמאות. זה יכול להיות מבוסס על שבט או כל דבר שיגרום לעיצוב אופנתי ומושך.
  • קעקוע אלפבית באצבע – אם אתה לא רוצה ללכת על תמונות מסובכות של משהו, אז אתה יכול פשוט ללכת על עיצוב אלפבית. כפי ששמו מרמז, קעקוע זה מורכב מאלפבית. אלה יכולות להיות ראשי התיבות של שמך, או פשוט מילים כמו “אהבה”, “חיוך” ו”התייחסות “. הכל תלוי בך מה אתה רוצה שיקעקע לך על האצבעות. האטרקטיביות של קעקוע מסוג זה תלויה באופן בו כותב הקעקוע שלך כותב את המילה. ניתן לשלב דוגמאות וקווים אחידים כדי להפוך אותו ליפה ואופנתי יותר.
  • קעקוע לבבות – מיותר לציין שזה מורכב מצורת לב. באופן לא מפתיע, ישנם אנשים רבים שבוחרים בקעקוע מסוג זה. אחת הסיבות לכך היא העובדה שהלב הוא סמל נפוץ לאהבת נצח. זו הסיבה מדוע זה נפוץ לזוגות בכל רחבי הגלובוס.
  • אובייקטים טבעיים – זה נחשב לכל כך הרבה אנשים. התמונה המקסימה של האובייקט הטבעי בהחלט תהיה אטרקטיבי לעיניים. דוגמאות טובות לאובייקטים טבעיים אלה הם נוצות, כוכבים, שמש, עיצוב פרחים ועוד.
  • קעקוע מוזיקלי – כפי ששמו מרמז, זהו עיצוב שיש לו קשר למוזיקה. אם אתה אוהב מוזיקה, או פשוט, אתה עוסק במוזיקה, אז זה זה שאתה צריך לקבל. אתה יכול לשים כמה סמלי מוזיקה על האצבעות שלך כמו G-Clef ו- C-Clef.
  • קעקוע אינסוף – הקעקוע הזה יהיה מושלם עבור אותם אוהבים בחוץ. זה יהיה תחליף מושלם לטבעות. לכן, זה יהיה חמוד להיות מונח על אצבעות הטבעת. זו גם יכולה להיות הצהרת אופנה מצוינת עבורך מכיוון שקעקועים הם יצירות אומנות נהדרות.
  • קעקוע שפם – כמובן, זהו קעקוע על אצבע שנראה כמו שפם אמיתי של גבר. שפם יכול להיות אופציה חמודה ללא ספק.
  • קעקוע גולגולת באצבע – זהו קעקוע בעל צורת גולגולת אנושית. הוא מושלם לאותם אנשים אמיצים בטבע, ולאלה שרוצים לקבל עיצוב ייחודי לקעקועים שלהם. יש אנשים שאולי לא אוהבים את זה, אבל זה יהיה תלוי באישיות שלך אם אתה רוצה את זה.
  • קעקוע יהלום על האצבע – אם אתה אוהב עיצובים יהלומים, אז זה המושלם עבורך. על מנת שזה ייראה מדהים על האצבע שלך, בקש מאמן הקעקועים שלך לשלב עוד כמה צבעים מלבד שחור. אתה יכול גם להוסיף מספר על גבי היהלום. אתה יכול פשוט להגדיר את הגיל הנוכחי שלך או כל דבר אחר.
  • קעקוע פילים – אם אתה אוהב חיות, אז אין סיכוי שלא תאהב את קעקוע הפילים. ראש פיל קטן יקועק על אצבעותיך, ובהחלט תמצא אותו חמוד.
  • קעקוע נמר על האצבע – קעקוע נמר על האצבע הוא קעקוע אחר של חיות שחייבים לשקול אותו בקרב חובבי בעלי חיים. אם יש לך אישיות כמו של נמר, אז למה שלא תנסה את זה.
  • קעקוע חיוך – זהו קעקוע פשוט מאוד שאולי תרצה, במיוחד אם אתה לא אוהב את הרעיון שיש תמונה על האצבעות. זה בגלל שהוא מורכב רק מאותיות שיוצרות את המילה “SMILE”. עכשיו זה תלוי בך איזה סגנון גופנים אתה רוצה להשתמש עבור קעקוע זה.
  • קעקוע ורד אצבע – עיצוב זה נפוץ מאוד בקרב נשים. אין על כך כל שאלה שכן ורד או כל סוג של פרח מסמל את הנשיות. פרח ורד פשוט אך יפהפה יקועק על אצבעותיך. כמובן שיש להשתמש בדיו האדומה מכיוון שהוא הצבע הטבעי של ורד. בדרך זו, זה ייראה אטרקטיבי יותר.
  • קעקוע עיצוב שבטי – זהו עיצוב נפוץ מאוד האהוב על חובבי קעקועים רבים בעולם. בכל הנוגע לאטרקטיביות, הקעקוע בהשראת השבטים ודאי ידורג במקום הראשון. עם זאת, זה די קשה לצייר, ולכן אמן הקעקועים שלך צריך להיות מספיק מומחה בהתמודדות עם עיצוב קעקוע זה.
  • קעקוע קרוס – זוהי דוגמה מושלמת לעיצוב קעקוע סמל לאצבע. הרבה נוצרים מסורים הולכים על העיצוב הזה. זה נועד להראות את אהבתם ואמונתם לנצרות. בדוק את אוסף הקעקועים הנוצריים שנבחר בידנו.

  תמונות יפות של קעקועי אצבע

  קעקועי אצבע מאת דוקטור ווקעקועי אצבע מאת Sanghyuk Koעיצוב קעקוע אצבעות של Dotwork מאת הלסינקיקעקועי אצבע מינימליסטי מאת מזרח איזקעקוע אצבע לחתול בצבעי מים של IDAקעקוע אצבע יהלום סגול מאת הלנה דרלינגקעקוע באצבע הגולגולת מאת ריצ'י ניגרועיצוב קעקוע אצבע מאת אנדרו נוביצקיקעקוע אצבע לב מאת יאמיקעקוע רוז אצבע מאת ריצ'י ניגרו

  בחירת עיצוב קעקוע נכון לאצבע

  האצבעות מציעות שטח קטן ליצירת עיצובים קעקועים אך ניתן לקשט אותן בכמה אפשרויות מדהימות, בתנאי שבוחרים את העיצוב שיתאים לצורת האצבעות כמו גם לאישיות של האדם. דבר נוסף שיש לזכור בעת בחירת עיצוב קעקועים לאצבע הוא שעור האצבעות רך ודק יותר בהשוואה לחלקים אחרים של הגוף ויותר מכך, הוא נושא את עיקר החשיפה המתמשכת לשמש. מסיבה זו העיצוב עלול להיעלם מוקדם יותר. עם זאת, אמן קעקועים מומחה יכול לעזור לאדם לסיים עיצוב לאצבע אשר יישאר זמן רב יותר על האצבעות. להלן כמה עיצובים אידיאליים לאוהבי קעקועים לבחירה:

  • קווים ודוגמאות – העיצוב לא צריך להיות מסובך ומורכב במיוחד, אפילו שילוב פשוט של צורות ודוגמאות יכול להיראות טוב. מיקום הוא דבר החשוב ביותר, שכן קווים ממוקמים היטב יכולים ליצור אפקט מדהים גם אם השורות פשוטות במראה.
  • סמלים שונים – אופציה מגניבה נוספת היא סמלים כגון עוגנים, מצפנים שנראים מסתוריים וגם אטרקטיביים בעת הצגתם.
  • עיצוב אלפבית – אפשר לקבל עיצוב קעקוע זה הכולל כמה מילים או אלפבית, כשמו או ראשי התיבות של עצמך. ניתן להפוך את העיצוב לאטרקטיבי יותר על ידי שילוב של כמה דפוסים, קווים או אובייקטים מוצקים יחד עם האלפבית.
  • עיצוב בעלי חיים – אופציה אטרקטיבית נוספת היא תמונות קטנות של בעלי חיים או חרקים כגון דגים, אריה, נמר, חיפושית, פרפרים וכל דבר אחר לפי בחירתו. אפשר אפילו ללכת על כמה פורטרטים, אופי מסורתי ואפילו קריקטורות לאפקט יוצא דופן. גם שלטי גלגל המזלות הם בחירה מצוינת.
  • אובייקטים טבעיים – חפצים טבעיים כמו פרחים, לוכד חלומות, כוכבים, נוצות וגופים שמימיים אחרים יכולים לשמש גם את האצבע על ידי חובבי קעקועים. יש אפשרויות בשפע, צריך רק להסתכל מסביב להשראה ויש הרבה מה לחקור.
  • עיצוב לבבות – לבבות היו סמל נצחי לאהבה ולביחד והקעקועים האלה לא רק נראים טוב אלא גם מזכירים כל הזמן את ההרגשה הנפלאה הזו.

  מילים אחרונות

  האמת היא, שיש עוד סוגים ועיצובים של קעקועי אצבע שאתה יכול לשקול אם אתה רוצה שיהיה לך אחד על האצבע. רק וודא שאתה יודע את המשמעות של כל עיצוב, שכן הצבת קעקוע היא יותר מסתם הצהרה אופנתית.

  אחד החלקים הבולטים והגדולים ביותר בגוף האדם הם האצבעות והסתכלות עליהן נותנת מושג הוגן על השגשוג כמו גם על מצבו המשפחתי של האדם, כפי שהוא משמש ללבוש טבעות. כמו כן, קעקועים אלה הופכים להצהרה אופנתית פופולרית ברחבי העולם

  קעקועי אצבע יכולים לתת מענה לרצונותיהם של גברים ונשים כאחד. בעוד גברים יכולים לבחור כמה עיצובים גבריים כמו הסוס, הגולגולת והשפמים, נשים יכולות לבחור עדינות כמו יהלום, פרח ורדים ופרפר. אפשר לקבל קעקועים תואמים על האצבע עם בן זוגו כדי לתאר את חוזק ואריכות היחסים של מערכת היחסים. עדיף ללכת על עיצוב אצבע פשוט ולא מורכב, כיוון שיהיה קל יותר ליצור אותו וגם גורם הכאב יושפע. ישנם פחות סיכויים לטעויות ופגמים בעת חריטת עיצוב פשוט ופחות מסובך מבחינת עיצוב.

  קעקוע אצבע אלגנטי מאת סשה מאסיוקקעקוע אצבע של הארי פוטר מאת קעקוע כחול מדור קודםקעקוע האצבע של לוידרייר מאת ג'ון רוקעיצוב קעקוע שרשרת דקורטיבית לאצבעעיצוב קעקוע של אצבע טבעת מאת Barythayaקעקוע אצבעות זכוכית מרגריטה מאת לורן ווינזרעיצובים קעקוע אצבעקעקוע נמר אצבע מאת סידועיצוב קעקוע באצבע השפתיים האדומותקעקוע אצבעות שיני כריש מאתעטיפת עיצוב קעקוע אצבע גפןקעקוע אהבה באצבע מאת פרנק טראןעיצוב קעקוע אצבע מאת פרנק טראןעיצוב קעקוע של תולעת ספריםעיצוב קעקוע האצבעות הנקודות מאת ג'יימיעיצוב קעקוע אצבע מאת ג'ון בויקעקועי אצבע של גולגולת ועצמות מאת ג'ורדן גולדסטון108 סימני קעקועים באצבע מאת ג'ונדיקסLove Finger Tattoos מאת צ'אנינגקעקוע אצבע מסורתי לפגיון ניאו מאת אנט אברטסוןקעקועי אצבע ירח מאת דויעיצובים קעקועים באצבעות ידיים של גולדיקעקוע אצבע בצורת לב מאת ג'ון בויקעקוע אצבע פלר דה ליס מאת רייס וונגקעקועי אצבע לחתול וחץ מאת דויקעקוע אצבע מנדלה מאת לורןעיצוב קעקוע באצבע מאת נהירה הוסטנוביץ 'קעקועי אצבע זעירים מאת דויקעקוע אצבע לזכוכית יין מאת פרנק טראןקעקוע האצבע של אהבה אמיתית מאת סם ריירה קולקעקוע אצבע נוצרי מאת ישעיהו נגרטקעקוע אצבע של מטוסקעקוע אצבע עוגןקעקועים עם חץ וקשתקעקוע אצבע פרפרקעקוע אצבע לחתולקעקוע אצבע סהר ירחקעקוע קרוס אצבעקעקוע אצבע כתרקעקוע אצבע יהלומיםקעקוע לאצבע כלבקעקוע אצבע פילקעקוע אצבע נוצותקעקוע מצלמת אצבעקעקוע שפם אצבעקעקוע ורד אצבעגולגולת אצבעקעקוע האצבע של פוקסקעקוע אצבע פוקסקעקוע באצבעות אבני חןקעקוע לב באצבעקעקוע אצבע אינסופי לאהבהקעקועים של טבעת אינסוף באצבעותקעקוע אצבע מעורר השראהקעקוע האצבע של קיטיקעקוע באצבע הקוויםקעקוע של אצבע האריהאוהב קעקוע אצבעקעקוע אצבע מוסיקהקעקוע אצבע בינשוףקעקוע אצבע סבלנותקעקוע אצבע טווסגולגולת וקשתקעקוע באצבע הגולגולתקעקוע כוכב אצבעעץ יד בהשראת קעקועיםקעקוע נמר אצבעקעקוע נמר אצבעקעקוע בהשראת השבט

  טבעת נישואין-קעקוע (2)קעקוע טבעת נישואיןקעקוע טבעת נישואיןקעקוע טבעת נישואיןטבעת נישואין-קעקוע (1)טבעת נישואין-קעקוע (5)קעקוע טבעת נישואיןקעקוע טבעת נישואיןקעקוע טבעת נישואיןטבעת נישואין-קעקוע (6)טבעת נישואין-קעקוע (7)טבעת נישואין-קעקוע (8)טבעת נישואין-קעקוע (9)קעקוע טבעת נישואיןקעקוע טבעת נישואיןטבעת נישואין-קעקוע (10)טבעת נישואין-קעקוע (11)טבעת נישואין-קעקוע (12)טבעת נישואין-קעקוע (13)קעקוע טבעת נישואיןטבעת נישואין-קעקוע (14)טבעת נישואין-קעקוע (3)קעקוע טבעת נישואיןקעקוע טבעת נישואיןקעקוע טבעת נישואיןקעקוע טבעת נישואיןטבעת נישואין-קעקוע (4)קעקוע טבעת נישואיןקעקוע טבעת נישואיןקעקוע טבעת נישואיןקעקוע טבעת נישואיןקעקוע טבעת נישואין

  7-אצבע-שפם-קעקוע1-יהלום-אצבע-קעקוע 1 קעקועים 2-אצבע 1 3-אמיתי-מאהב-אצבע-קעקוע 1 קעקוע 4-נמר-אצבע 1 קעקוע 5-כלב-אצבע 6-מנדלה-קעקוע-על האצבע 8-אצבע-מצלמה-קעקוע 9-טווס-קעקוע של טווס 10-אינסוף-אצבע-קעקוע 11-חיוך-אצבע-קעקוע 12-אצבע-ורד-קעקוע 13-אצבע-גולגולת 14-קעקוע-השראה-עץ-עץ-C.U1 15-מלאי-אצבעות 16-גולגולת וקשת  18-שבט-השראה-קעקוע 19-קעקוע באצבע 20-יהלום-אצבע-קעקוע 21-פונט-קעקוע 22-תלתן-קטן-אצבע-קעקוע24-קעקוע באצבע 26-קרוס-אצבע-קעקוע 27-גולגולת-קעקוע באצבע 28-שועל-אצבע-קעקוע 29-פיל-קעקוע באצבע 30-גולגולת-אצבע-קעקוע 31-עיצובים-מרשימים-אצבע-קעקועים קעקוע 32-אריה-אצבע 33-ינשוף-קעקוע באצבע קעקוע 34-כוכב-אצבע 35-קעקועים חמודים-מינימליים-אצבע 36 קעקועים של הבונים החופשיים 37-חץ-אצבע-קעקוע 38-פרפר-קעקוע-קעקוע 39-ריהאנה-אהבה-אצבע-קעקוע 40-לב-קעקוע-על-אצבע 41-ורד-קעקוע-על-אצבע 42-קעקוע נוצה-אצבע 43-אינסוף-טבעות-קעקועים-על אצבעות 44-לבן-דיו-עוגן-קעקוע באצבע 45-גולגולת-קעקוע-אצבע 46-ניגון-של-הכינור-קעקוע-אצבע 47-אצבע-קעקועים-שפם 48-אהבה-אינסוף-קעקוע באצבע 49-גופן-וציפור-קעקוע 50 קעקועים וחץ-אצבע-קעקועים 51-מקסים-קעקוע באצבע 52-שפירית-קעקוע באצבע 53-ג'ירפה-קעקוע-על-אצבע 54-אקדח-קעקוע באצבע 55-קעקוע באצבע 56-עטלף-קעקוע-על-אצבע 57-עוגן-קעקוע-על-אצבע 426fbec2e5c92122d216d5f5d889357b-578x433 (1) 5369 קעקועי אצבע-מינון יומי של עיצוב קעקועים-1800x1200 f2 f3 (1) f4 f5 f6 f9 f10 f11 f12 f13 f16thomashooper-682x1024 (1) f17thomashooper f18thomashooper f19thomashooper f21lastsparrow f21thomashooper-682x1024 f22branedoricic_inkconnectiontattooparlourrijekacroatia (1) f22jonlarson (1) f22norm (1) f23michelelabbate f26 f27 f28

   מאמר קודםקעקועים לגברים – מדריך אולטימטיבי (500 רעיונות העיצוב הטובים ביותר)המאמר הבא110 קעקועי פנים מדהימים לגברים ולנשים 2020 צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   170 רעיונות קעקוע מדהימים לשרוול לגברים ולנשים
   Next Post
   45 فكرة رائعة لعصفور الوشم