15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

300 קעקועים מדהימים לנשים

300 קעקועים מדהימים לנשים

על ידי צוות TSU – 1 באפריל 2019 0 3829

  כאן ב הסטייל אפ, ריכזנו רשימה של הקעקועים המדהימים ביותר לנשים.

  אנו אפילו מסבירים את המשמעויות מאחורי קעקועים מיוחדים אלה.

  המשך לקרוא כדי לראות כמה קעקועים נשי מדהים עם הסמלים והמשמעויות שלהם!

  קעקוע על גב האישה

  קעקועים נשיים עברו כברת דרך ארוכה מלהתייחס כהצהרה על מרד.

  קעקועים לנשים אושרו על ידי מפורסמים מגניבים רבים בימים אלה, מה שהפך אותם לפופולריים עוד יותר בקרב הדור של נשים וילדות מסוגננות ודורשות תשומת לב בימינו..

  קעקוע של נשים

  כמו כן, עם מספר רב של מפורסמים עולמיים הנושאים קעקועים מסוגים שונים, הם הפכו מקובלים חברתית עבור נשים בשני העשורים האחרונים בערך.

  לכן, תמצא מספר שווה של נשים העוקבות אחר הטרנד הזה כמו אצל גברים, כי אין דבר מגניב בנות ונשים שעושות קעקועים היום, אלא הן נחשבות כאמירה אופנתית של מי שנושא אותן.

  רעיונות מיקום לקעקועים על נשים

  מאז ימי קדם, גופה של אישה נחשבה כיצירת אלוהים קדושה והיא סגדה כסמל של כוח וכוח..

  זו הסיבה שאנשים השתמשו בצורות שונות של קישוטים כדי לייפות את גופן של נשים.

  לאישה יש קעקוע גב מדהים

  עיצובים שונים של קעקועים לנשים משמשים במקומות שונים בגופם כדי להפוך אותם ליפים יותר ולמשוך תשומת לב של הצופים, שהם המטרות העיקריות של אמנות קעקועים.

  רוב העיצובים שנוצרו על נשים הם עדינים ונשיים בהשוואה לגברים, שאוהבים להתהדר בעיצובים גדולים, בולטים וגבריים. בדומה לנשים עצמן, עיצובים הקעקועים החרוטים עליהם מייצגים אהבה, יופי ונשיות ויש לבחור את מיקומם בזהירות.

  קעקועים אלה צריכים להיות ממוקמים באופן שהיופי שלהם, כמו גם המשמעות הסמלית שלהם, ישתפרו והקעקוע הנשי בולט מבלי להיות חזק. נערות ונשים רבות אוהבות לחרוט קעקועים על החזה, הכתפיים, הגב, הצד, הבטן, הזרועות, הרגליים, הירכיים, עמוד השדרה, הצוואר, פרק כף היד, השרוול, הקרסוליים, גב הצוואר ומאחורי האוזן. עיצובים קטנים מאוד נעשים בצורה של קעקועי אצבע לנשים.

  קעקוע נשים של תמנון

  עיצובים גדולים יותר נראים טוב על הירך, הבטן, הצד והגב התחתון, מכיוון שהם מציעים יותר מקום לצייר עליו את העיצוב. מיקום הקעקוע צריך להיות כזה שהעיצוב מודגש מספיק כדי למשוך את תשומת הלב של האחרים ובמקביל צריך להיות קל מספיק להסתיר כשהצורך מתעורר, מסיבות מקצועיות או אחרת.

  קעקועים הם צורה קבועה של אומנות גוף, שקשה מאוד להיפטר ממנה לאחר שהפכה לחלק מהגוף. לכן, העיצוב כמו גם המיקום של עיצוב קעקועים יש לבחור בזהירות רבה בשל אופי הקבע של הקעקועים.

  לאישה יש קעקוע דגים

  קעקועים פופולריים ביותר לנשים

  ביסודו של דבר, נשים צריכות לבחור בעיצובים קעקועים עדינים ונשיים, אך צריך שיהיה להם גם ערך סמלי מיוחד להעביר את הגישה והרגשות של הנושא. להלן כמה מעיצובי הקעקועים הפופולריים ביותר לנשים, אשר סווגו על בסיס אלמנטים המשמשים לייצור עיצובים ייחודיים אלה עבור קעקועים נקבות:

  קעקועים פרחוניים

  פרחים הם אחת היצירות הטבעיות והיפות ביותר, ממש כמו נשים. הם מייצגים אהבה, טוהר, תמימות ומשיכה, שהופכים אותם לבחירה הטובה ביותר לעיצוב קעקועים בנשים. כמה מעיצובי הפרחים הפופולריים ביותר הם אלה הנושאים פרחים כמו ורד, לוטוס, נרקיס, חמניות ופריחת דובדבן..

  אמנם לכל אחד מהפרחים יש ערך סמלי משלו, אך הערעור הכללי מאחורי עיצובים פרחוניים טמון בטוהרם ובנשיותם של העיצובים. קעקועים אלה יכולים להתבצע בדיו שחורה מסורתית או במגוון צבעים מרהיבים, בהתאם לבחירת הנושא.

  כמו כן, גודל ומיקומו של העיצוב יקבעו אם העיצוב יכלול פרח בודד או צרור מהם. ניתן לשלב אלמנטים עיצוביים אחרים כמו דבורים, פרפרים, עלים וקוצים עם עיצוב הפרחים הבסיסי כדי להוסיף לערכו הסמלי. ניתן לכלול בעיצוב גם שמות מסוימים או טקסט.

  קעקועים של פרפרים

  בדומה לדפוסי פרחים, גם הפרפרים הופכים לאחד מרכיבי העיצוב הפופולריים ביותר לעיצובי קעקוע נשיים. החרקים הקטנים והמפתים האלה מוסיפים צבע וזוהר לחיים כשהם מושכים תשומת לב בכל מקום שהם הולכים. באופן דומה, אישה שעוסקת בקעקוע פרפר צבעוני צפויה להיות מוקד המשיכה בכל מקום אליו היא מגיעה.

  במקביל, פרפרים מייצגים שינוי ומעבר, כשהם יוצאים משלב הגולם המכוער להפוך ליצורים היפים ביותר על פני כדור הארץ. נשים, במיוחד נערות צעירות, אוהבות את העיצוב המושך את העין הזה, חרות על חלקים שונים בגופן. לרוב, הם בדיו בצבעים עזים ומשולבים בעיצובים פרחוניים.

  קעקועים שבטיים

  קעקועי השבט היו עשירים באגדה ובהיסטוריה, בנוסף להערצה על העיצובים המדהימים והנוצצים שלהם. עיצובים שבטיים רבים כוללים אלמנטים שבטיים עתיקים כמו לוכד החלומות ונוצות.

  לוכד חלומות הוא תכנון שבטי העשוי מחתיכה עגולה של רשת ארוגה המעוטרת בחרוזים או בנוצות צבעוניות. הוא שימש כמסורת שבטית כדי למשוך חלומות טובים ולהדוף רעים. לוכד החלומות הועבר הלאה באמנות קעקועים שבטית כסמל לחלומות טובים ואופטימיות ונשים אוהבות שהעיצוב האופנתי ייחרט עליהן עד היום.

  קעקועי לב

  הלב תמיד היה סמל לאהבה ולתשוקה וזו הסיבה שבגללה לבבות הפכו למקום חשוב בעיצובי קעקועים נשיים מכיוון שנשים אוהבות לבטא את רגשותיהן ואין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר לעשות קעקוע לב. קעקועי לב יכולים לכלול את שם יקיריהם או כמה ציטוטים מיוחדים אותם הם היו רוצים להביע ולהפוך את העיצוב למשמעותי יותר..

  קעקועים עם גופים שמימיים

  גופים שמימיים כמו כוכבים, שמש וירח נתפסים בדרך כלל גם כחלק מעיצובים של קעקועים לנשים מכיוון שהם לא רק נראים יפים אלא מסמלים גם אלוהות, יופי וכוח, שכל נשים היו רוצות להביע באמצעות עיצובי קעקועים..

  קעקועים של גלגל המזלות

  חלק מהנשים עשויות לרצות לבחור בקעקועי גלגל המזלות שנבחרו על בסיס סימן גלגל המזלות שלה. קעקועים אלה מגדירים את התכונות הכלליות של סימן גלגל המזלות שהן מקושרות גם הן ומשמשות נשים כדי להוציא את האישיות שלהן וגם את הגישה שלהן..

  קעקועים לציפורים

  ציפורים מייצגות חופש ומעוף, שהאישה של היום מגלמת. היא רוצה להיות ציפור חופשית ולחיות את החיים כפי שהיא רוצה. זו הסיבה מדוע קעקועי ציפורים עושים את אחת הבחירות הפופולריות ביותר של קעקועים בקרב הנשים של היום.

  בנוסף לעיצובים אלה, קיים מגוון אינספור ברעיונות עיצוב הקעקועים לנשים כאמניות קעקועים כמו גם חובבי קעקועים עובדים כל הזמן על הוצאת מושגים ורעיונות חדשניים בעיצוב קעקועים. כמה אלמנטים עיצוביים פופולריים נוספים המשמשים בעיצובים נשיים הם סרטים, קשתות, עוגן, זבוב דרקונים, פיות, חץ, עכבישים, גולגולת, מוזיקה, דגי קוי וקעקועי נחש. חלק מהנשים גם אוהבות לשאת קעקועי נוי כגון קעקועים של רצועת חתונה על האצבעות וקעקועי צמיד על פרקי הידיים. הדבר הטוב ביותר בקעקועים כאלה הוא שהם פחות יקרים בהשוואה לתכשיטים ואין חשש לאובדן.

  קעקועים על נשים ומפורסמים

  הפופולריות של קעקועים על נשים מיוחסת לנשים המפורסמות הנושאות הרבה עיצובים כאלה. בין הסלבריטאות העולמיות שנראו בעיצובים קעקועים מדהימים ניתן למצוא את קייטי פרי, אמבר רוז, מייגן פוקס, קנדל ג’נר, מיילי סיירוס, אנג’לינה ג’ולי, פינק וריהאנה, בכמה שמות..

  500 רעיונות לקעקועים לנשים

  לחוויית משתמש טובה יותר חילקנו את האוסף למספר דפים, אנא מצא עמוד בסופו של דבר כדי להמשיך בעמודים הבאים.

  18 קעקועי נערה מעוררי השראה מאת רייצ'ל איינסוורת '18 קעקועי נערה מעוררי השראה מאת רייצ'ל איינסוורת '18 קעקועי נערה מעוררי השראה מאת רייצ'ל איינסוורת '18 קעקועי נערה מעוררי השראה מאת רייצ'ל איינסוורת '18 קעקועי נערה מעוררי השראה מאת רייצ'ל איינסוורת '18 קעקועי נערה מעוררי השראה מאת רייצ'ל איינסוורת '18 קעקועי נערה מעוררי השראה מאת רייצ'ל איינסוורת '18 קעקועי נערה מעוררי השראה מאת רייצ'ל איינסוורת '18 קעקועי נערה מעוררי השראה מאת רייצ'ל איינסוורת '18 קעקועי נערה מעוררי השראה מאת רייצ'ל איינסוורת '18 קעקועי נערה מעוררי השראה מאת רייצ'ל איינסוורת '18 קעקועי נערה מעוררי השראה מאת רייצ'ל איינסוורת '18 קעקועי נערה מעוררי השראה מאת רייצ'ל איינסוורת '18 קעקועי נערה מעוררי השראה מאת רייצ'ל איינסוורת '18 קעקועי נערה מעוררי השראה מאת רייצ'ל איינסוורת '18 קעקועי נערה מעוררי השראה מאת רייצ'ל איינסוורת '18 קעקועי נערה מעוררי השראה מאת רייצ'ל איינסוורת '18 קעקועי נערה מעוררי השראה מאת רייצ'ל איינסוורת '

  51-מקועקעות-נשיםמדהים-אופטי-קעקוע

  מדהים-רגל-קעקוע-עיצובים

  חץ-קעקוע

  יַחַסתמונה אדירה

  בנגקוק-קעקוע-גברתיפה-חינה-זרוע-קעקוע

  הטוב ביותר-ירח-קעקועים-עיצובים-לנשים

  בטן שחורה-קעקוע

  ציפור-קעקוע-מיקוםהקעקועים הטובים ביותר והקעקועים הטובים ביותר

  הטוב-קטן-קעקועים-עיצובים-לנשים

  ורד שחור

  קעקוע גוף

  קעקוע תלת מימד לבנותקעקועים מדהימים לבנותקעקוע רגל חץעיצובים קעקוע חץקעקוע חץ לבנותקעקוע של כוכביותהקעקוע הנשי הטוב ביותרקעקועים של החבר הכי טוב לבנותהקעקועים הקטנים הטובים ביותרהקעקועים הזעירים הטובים ביותרקעקוע ציפוריםעיצוב קעקוע פרפרקעקוע פריחת הדובדבןקעקוע טופרקעקועים מגניבים לבנות עם משמעותעיצובים קעקועיםקעקועים חמודים וקטנים לבנותקעקוע חץ חמודקעקועים של בנות חמודות

  קעקוע ציפורי חבטה חמודעיצובים קעקועים קטנים וחמודיםעיצובים קטנים וקעקועים חמודים לנשיםקעקועים קטנים וחמודיםקעקועים קטנים וחמודים לנערות על פרק כף הידקעקועים קטנים וחמודים Pinterestקעקועים קטנים וחמודים Tumblrקעקועים קטנים וחמודים עם משמעותקעקוע כוכב חמוד לבנותקעקוע חמודרעיונות קעקועים חמודיםקעקועים חמודים לבנותקעקועים חמודים Tumblrקעקוע יונהפיל עם מטריהלוטוס פורחקעקועים של פרחיםקעקוע רגליים לבנותקעקוע פירותעיצוב קעקוע רפאיםקעקועים קטנים לבנותקעקוע לבבותקעקוע לבעיצובים קעקועים שבטייםקעקוע אריהקעקוע מנדלה לבנותקעקוע מספר לבנותקעקועים מספריםקעקוע ינשוףקעקוע ינשוףעיצובים קעקוע אננסקעקוע קוד קודמלכת הלבציטוט קעקוע לבנותקעקועים ייחודיים בעלי משמעותדיו קעקוע לבןקעקוע ארנבקעקועים של ארנבקעקוע יין יאנגקעקוע ורדיםקעקוע כתף לנערותקעקועים פשוטים שנראים טובגולגולת וצלבקעקוע של ציפורים קטנותקעקוע פרפר קטןעיצוב קטן לקעקוע קוקוסקעקוע פרפר חמוד קטןפיל קטןקעקוע פרחים קטןקעקועי פרחים קטניםקעקועים ידיים קטניםקעקוע לב קטן על פרק כף הידקעקוע אינסופי קטן על האצבעקעקועים קטנים בעלי משמעותקעקועים קטנים ויפים לבנותקעקוע ורדים קטן לבנותקעקועים פשוטים קטניםעיצובים קטנים של קעקועיםעיצובים קטנים לקעקועים לנשיםקעקועים קטנים לבנותקעקועים קטנים לבנות Tumblrקעקועים קטנים לבנות עם משמעותקעקועים קטנים בנותקעקועים קטנים Tumblrקעקועים קטנים בעלי משמעות עמוקהקעקועים קטנים עם משמעותקעקועים ציטוטיים סמלייםקעקוע סמלי לבנותעיצובים קעקועים לידיים של נשיםקעקוע לבנות עם משמעותמשחקי קעקועים לבנותקעקועים לבנותקעקועים לבנות דיוקעקועים לנערות על כתףקעקועים לנערות על פרק כף הידקעקוע לבנות ציטוטיםקעקועים לבנות Tumblrקעקועים לבנות עם משמעותקעקועים לנערות ידקעקועים עם משמעותחתול צ'שיירקעקוע שלוש לבבותקעקוע עץקעקוע לוטוס שבטי

  חזה-קעקוע

  פרפר-קעקוע

  אוהב-את-זה-קעקוע-מיקום-יוצא מן הכלל-כתף-קעקוע

  נראה טוב

  לחיות לצחוק לאהוב

  לורןהאימפריה הזהובה

  הייליאיגואנה-לטאה-קעקוע

  חדשני-גיאומטרי-קעקוע-השראה

  דוגמנית-נקבהקעקוע רגליים

  ילדה-פרפר-קעקוע

  ילדה-עם-כהה-שחור-חץ-קעקוע

  רגליים-קעקוע

  נוצה-קעקוע-עיצובים

  קעקוע נוצה ציפורים קטנות-קעקועים-לנשים

  קטן-אהבה-קעקוע

  קעקועים קטנים של ירך

  ורדים-קעקועים-לנשים

  סשה

  קעקוע שלי

  צד-ציפור-קעקועים-לנשים

  קעקוע צד

  שליו וקליפורניה-פרג

  קעקועים פופולריים לנשים

  קעקועים פופולריים-קטנים-פרחים

  קת קעקוע 20קת קעקוע -25פופולרי-קעקועים-נוצות-לנשים

  פופולרי-קרסול-קעקועים-של-נשים

  הנשמה שלי תמנון-קעקוע

  ינשוף-קעקוע

  מצלמת פולארויד-ארץ

  ארטיק

  מוסיקלי-ציפור-קעקוע

  הכי פופולרי-קטן-קעקוע-עיצובאמא-קעקועקעקועי יד-לנערות-סקסיות-עיצובים

  פרק כף היד-קעקוע-עיצובים-לנשים

  קעקוע זאב

  קעקועים-קטנים מאוד-חמודים-נשים

  קעקוע-מיקום-רעיונות

  עיני כוכבים

  קעקועים קטנים-רעיונות-פרפר

  מֶרחָב

  קעקועים קטנים-לנשים-על הגב -825x510

  קטן-קעקוע-רעיונות-מאחורי האוזן

  15-מחליקת-מקועקעת-ילדה -13

  15-מחליקת-מקועקעת-נערה -14

  15-מחליקת-מקועקעת-נערה -15

  סקסי-קעקוע-עיצובים-לבנות-5

  סקסי-קעקוע-עיצובים-לבנות -6

  לצטט קעקועים לבנות

  מצטט קעקועים לבנות

  קעקוע כתפיים לילדות 2

  קעקוע כתפיים לנערותhip_tattoos_37

  hip_tattoos_38

  39_

  hip_tattoos_40

  קעקועים של כוכבים לבנות

  קעקועי כוכבים לילדות מאחורי האוזן

  קעקועים לבנות

  קעקועים שבטיים לנערות

  קעקועים ייחודיים לנערות

  קעקועי פרק כף היד לנערות4-מציאותי-פריחת דובדבן-קעקוע-לנשים

  5-ניס-לוטוס-קעקוע-לנשים 6-שרוול-קעקוע-לנשים

  9-דיו-לבן-קעקוע-לנשים

  10-גב-קעקועים-לנשים

  11 ורדים-קעקוע-על-הצוואר-לנשים

  12 קעקועים לנשים

  13-עץ-ינשוף-ציפורניים-גב-קעקועים-לנשים

  14-אקוורל-קעקועים-לנשים

  15-מחליקת-מקועקעת-ילדה-5

  15-מחליקת-מקועקעת-ילדה -6

  15-אקוורל-קעקועים-לנשים

  16-שרוול-קעקוע-לנשים

  17-נראה-כמו-ציור-קעקועים-לנשים19-פרח-קעקוע-עיצובים-לנשים22-עץ-חיים-קעקועים-לנשים

  hip_tattoos_24

  25

  26 40-גולגולת-ופרח-קעקוע-לנשים

  41-קעקוע-לנשים

  42-מדהים-פרחים-קעקועים-לנשים

  43-קישוטים-קעקוע-לנשים

  44-קעקועי ירך-לנשים46-מדהים-קעקוע-ציטוטים-לנשים

  47-זרוע-קעקועים-לנשים

  48-אקוורל-לוטוס-קעקועים-לנשים

  49-רגל-קעקועים-לנשים52-3D-tattoos-for-women

  קעקועים לרגל 54-לנשים

  55-לוטוס-קעקועים-לנשים57-אלגנטי-קעקוע-לנשים60-אישה מקועקעת-פרפר

  60-Dreamcatchertattoo-for-women קעקועים-לילדות-נהדר-עיצוב -272קעקועים-לילדות-נהדר עיצוב -274קעקועים-לבנות-עיצוב נהדר -276קעקועים-לבנות-עיצוב נהדר -279קעקועים-לילדות-נהדר-עיצוב -282קעקועים-לילדות-נהדר-עיצוב -284קעקועים-לילדות-נהדר-עיצוב -285קעקועים-לילדות-נהדר-עיצוב -286קעקועים-לילדות-נהדר עיצוב -291קעקועים-לילדות-נהדר עיצוב -293קעקועים-לבנות-עיצוב נהדר -297קעקועים-לבנות-עיצוב נהדר -299קעקועים-לילדות-נהדר-עיצוב -300

   מאמר קודם200 עיצובים קעקועים ערבים מקסימיםהמאמר הבא25 מסכות שיער DIY לשיער יבש כדי לצאת מהמנעולים המושלמים צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   170 רעיונות קעקוע מדהימים לשרוול לגברים ולנשים
   Next Post
   45 فكرة رائعة لعصفور الوشم