15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

166 רעיונות קטנים לקעקוע פרק כף היד לגברים ולנשים

166 רעיונות קטנים לקעקוע פרק כף היד לגברים ולנשים

על ידי צוות TSU – 2 בפברואר 2018 0 4041

  מדי יום, מספר האנשים שמקעקעים את פרק כף היד שלהם בעיצוב הקעקועים המדהים ביותר המועדף עליהם גדל באופן ניכר. אין כאן את מי להאשים מכיוון שקעקועים מוצגים כעת על ידי כל כך הרבה אנשים משפיעים בעולם כמו אלה ידוענים בולטים. יש אנשים שמתערבים בקעקוע כי הם פשוט רוצים לעקוב אחרי מה שהאלילים שלהם עושים. במילים אחרות, הם רוצים להיראות בדיוק אותו דבר עם האלילים שלהם. יתר על כן, ישנם אותם אנשים שעושים קעקועים קטנים על פרק כף היד בכדי להראות לעולם מה הם בפנים, כבן אדם. לא משנה מה הסיבה שלך, מה שחשוב הוא שאתה לא דורך על רגליים של מישהו, ואתה לא עובר על חוקי הממשלה.

  שיקולים חשובים לפני קעקוע על פרק כף היד

  כמובן שקעקוע על פרק כף היד שלך הוא לא רק דבר שתמיד תוכל לעשות מתי שאתה רוצה. מכיוון שזה דבר רציני, אתה גם צריך להיות רציני. זכור כי ניתן לחרוט קעקועים על פרק כף היד שלך לצמיתות, וברגע שאתה כבר על זה, אין זמן לחזור אחורה. אלא אם כן, אתה מוכן למחוק את הקעקועים ולהרגיש בסדר עם הצלקות שהם עלולים להשאיר על פרק כף היד שלך. בהקשר לכך, להלן מספר שיקולים חשובים שאסור לשכוח בעת תכנון קעקוע על פרק כף היד.

  • מַטָרָה – זהו השיקול החשוב מספר אחד שעליך לזכור. אנשים שפויים לא ילכו על שום קעקוע אם אין להם מטרה בכלל, כמובן. דע היטב את מטרתך, כך שיהיה לך קל לקבוע את עיצוב הקעקועים הטוב ביותר עבורך.
  • גודל – זכור כי לפרק כף היד שלך יש רק מקום מוגבל לקעקוע. לפיכך, הקפד לשקול את הגודל המדויק של עיצוב הקעקועים שאתה רוצה לחרוט עליו.
  • עיצוב קעקועים – ובכן, קעקוע מדהים על פרק כף היד לעולם לא ניתן להשיג ללא עיצוב קעקוע, נכון? לכן, וודאו שכבר יש לכם תוכנית בראש לפני שאתם סוף סוף מקעקעים.
  • אישיות משלך – אם אתה מתכנן לקבל קעקוע על פרק היד שלך כדי להציג את האישיות הפנימית שלך, הקפד להכיר היטב את האישיות שלך לפני שתבחר עיצוב ספציפי. אתה לא תלך על עיצוב פרחוני אם יש לך מאפיינים גבריים יותר מאשר נשיים, ללא ספק.
  • עֲלוּת – שיקול חשוב אחרון הוא העלות. למקרה שאין לך תקציב מספיק, אז קעקוע עם אמן קעקועים מקצועי בהחלט לא בשבילך. זה בגלל שאתה צריך להוציא תמורת תשלום מקצועי של האמן. לפיכך, עדיף להכין מראש תכנית תקציב לכך.

  יתרונות וחסרונות

  אם אתה חושב שקעקוע על פרק כף היד כרוך רק בדברים גדולים, אז תחשוב שוב. יש לה כמובן גם חלק הוגן של חסרונות. אך לפני שנלך לחסרונות אלה, ננסה לדעת תחילה את היתרונות שהיא יכולה להציע.

  • נוכחות אישיות חזקה יותר – לאנשים יש תפיסה טבעית זו לפיה גברים ונשים שיש להם קעקועים כמו על פרק כף היד חזקים יותר באישיותם בהשוואה לאלה שאין להם.
  • להיות מוכר בלי לדבר – הקעקועים שלך תמיד ידברו בשם מי שאתה. בגלל זה, ייתכן שאנשים כבר לא יצטרכו לדבר איתך רק כדי להכיר אותך יותר. לפעמים מספיק להסתכל על הקעקועים שלך כדי להכיר היטב את האישיות שלך.
  • עלות פחותה – לרוב הם כוללים עיצובים קטנים יותר של קעקועים. בגלל זה, יהיו רק פרטים פחותים שצריך לתת להם תשומת לב רצינית מצד הקעקוע. בגלל זה, העלות הפחות צפויה.
  • מראה חם ומדהים יותר – מסיבות מסוימות, גברים ונשים שיש להם קעקועים אפילו על פרק כף היד יראו מדהימים וחמים יותר בעיני המינים האחרים. למעשה, זו אחת הסיבות לכך שאנשים הרשו לעצמם להתקעקע.

  להלן החסרונות שאפשר לצפות:

  • תדמית החברה הרעה – זה בעצם כל מקרה לגופו. אם אתה גר במקום שמרני מאוד שמכוון מאוד לדת, קעקועים בהחלט יהפכו אותך כדוגמה רעה בחברה. עם זאת, זה לא המקרה כאשר אתה גר באזור שמרני פחות.
  • מאוד גלוי – כמובן, קעקוע על פרק כף היד שלך יהיה גלוי יותר בהשוואה לקעקועים אחרים החקוקים בחלקי גוף אחרים. זה יהיה מאוד חיסרון מצידך אם תשתתף באירוע מסוג שמרני, בו מתייאשים קעקועים. אלא אם כן תמיד תלבש שרוולים ארוכים.

  קעקועי פרק כף היד רמת הכאב

  @אשלי אן (תשובות יאהו): אמן קעקוע כלשהו לא יעשה ממש על פרק כף היד בגלל הוורידים שחלקם יעשו מתחת או אפילו המכרה האמצעי קצת מתחת ולא יזיק לי בכלל אולי יגרום שאני לא סובלת כאבים. תלוי מה אתה יכול לקחת.

  מפורסמים מפורסמים עם קעקועים על פרק כף היד

  כפי שראית בטלוויזיה, במגזינים ובאינטרנט, ישנם מספר ידוענים מכל רחבי העולם שיש להם קעקועים על פרקי הידיים. כמה מהסלבריטאים האלה עשו את זה כי הם רוצים להתמודד עם הטרנד האחרון. עם זאת, רוב הקעקועים הללו מסמלים דברים חשובים בחייהם של ידוענים אלה. להלן כמה מהסלבריטאים האלה:

  • סלינה גומז – כוכב ילדות הטלוויזיה האמריקאי הזה שהפך לזמרת מדהימה מציגה בגאווה את קעקוע התו המוסיקלי שלה על פרק ידה. קעקוע זה אומר שמוזיקה היא חלק גדול מהקריירה המוצלחת הנוכחית שלה.
  • ריהאנה – מי לא היה מכיר את ריהאנה? מלבד היותה חברה מוכה של כריס בראון, היא זמרת ושחקנית מבריקה שיש לעולם להציע. לריהאנה יש קעקוע שבטי על פרק כף ידה הימנית. לדבריה, קעקוע כזה מסמל אהבה וכוח.
  • לאה מישל – לכוכב ה”גלי “המהמם הזה יש קעקוע על פרק כף היד שעובר” אני מאמין “. יש לו צבע כחול, אז אין סיכוי שלא תשימו לב לזה. זהו למעשה שם השיר של לאה שרה במופע המוזיקלי המפורסם של ברודוויי “Spring Awakening”.
  • קלואי קרדשיאן – לסלבריטאי האמריקאי המובחר הזה יש קעקוע “אני אוהב אותך” על פרק ידה הימנית. הרעיון לקעקע אותו עלה כאשר מצאה מכתב בכתב יד של אביה שאומר “אני אוהב אותך”.

  קעקוע ברק מאת ג'ורג'יה גרייקעקוע שרך על פרק כף היד מאת מוגליקעקוע פרח פרק כף היד מאת אנה בראבוקעקוע כנף זעיר על פרק כף היד מאת סשה מאסיוקקעקוע ציפורים בסגנון סקיצה על פרק כף היד מאת אינז יאניאקקעקוע פריחת הדובדבן על פרק כף היד מאת אסאולהקת Linework מאת Balazs Bercsenyiקעקוע פרק כף היד של מיני לאוקעקוע אלת טריפל זעיר על פרק כף היד מאת לורן וינזרקעקוע פריחת דובדבן בצבעי מים על ידי G.NO

  קעקוע פרק היד של היביסקוס ורוד מאת רייסון לפניהקעקוע Wanderlust מאת Harukaקעקוע פרק כף היד של פדרו קונטסוטוקעקוע פרק כף היד של הלהטקעקוע פרחי פרק כף היד מאת צ'אר מקאגי

  רעיונות עיצוב פופולריים לגברים ולנשים

  פרק כף היד הוא אחד מחלקי הגוף הבולטים, במיוחד אצל נשים, ולכן נשים מעטרות אותן בצמידים וצמידים. קעקועים יוצרים דרך נפלאה נוספת לקישוטי פרק כף היד, כאשר מעצבי קעקועים עובדים כל הזמן על רעיונות עיצוב חדשים ויצירתיים. להלן כמה רעיונות פופולריים ביותר:

  • קעקועים לציפור על פרק כף היד – קעקועי ציפורים נראים ממש טוב על פרקי הידיים של בנות מכיוון שהן נשיות בעיצובן. רובם מיוצרים בצבע שחור וניתן לייצר אותם במחיר משתלם בשל גודלם הקטן. זה יכול להיות מוצג במרכז פרק כף היד או בצד שלו.
  • קשת ו חיצים – עיצוב החץ והקשת הוא עיצוב יוניסקס פופולרי, המייצג אומץ ותעוזה.
  • קעקוע פרפר על מפרק כף היד  – אופציה אטרקטיבית נוספת לנשים היא עיצוב הפרפר הקלאסי כמותו דג קוי, המכסה שטח גדול יחסית וניתן לשלב אותו עם פרחים, ראשי תיבות או מילים כדי לתת לו אפקט דרמטי יותר. אפשר לבחור פרפר יחיד, גדול ומעוצב, או ללכת על מקבץ קטן יותר ופחות מפורט, אבל האפקט מדהים בכל מקרה..
  • קעקוע מפתח על פרק כף היד – קעקוע מפתח על פרק כף היד עומד כסמל לאמונה ויכול להיות בחירה טובה לשני המינים. זה יכול לסמן פתיחת הדלתות והכיוונים החדשים בחיים. העיצוב פשוט, אך הוא נראה אטרקטיבי על גברים ונשים.
  • סמלים דתיים – לאוהב קעקועים יכול להיות מקועקע על פרק ידו סמל דתי, כייצוג של אמונתו ואמונתו בצורה עדינה. אפילו סמלים מוזיקליים נראים טוב על פרק כף היד ומועדפים במיוחד על בעלי המקצוע הזה. הם יכולים אפילו ללכת על תווים מוזיקליים ומילים מהשיר האהוב עליהם כדי לגלם את התשוקה שלהם למוזיקה כחלק מהווייתם הפיזית. יש אנשים שהולכים על סמלים בשפות עתיקות כמו סנסקריט, לטינית או סינית, כדי לקבל עיצוב קעקוע ייחודי לגמרי לפרק כף היד.
  • גופים שמימיים – גופים שמימיים כמו שמשירח, וכוכבים הם אופציה טובה. קעקועים כאלה לא רק נראים אטרקטיביים אלא גם מעניקים לנשאת כוח אופי. עיצובים של קעקוע כוכביםזמינים במגוון גדול, בעוד שילוב של גופים אלה יכול להתמזג לרעיון נהדר. ניתן להציב כוכב יחיד או אשכול לאורך פרק כף היד לקבלת אפקט נפלא, ואילו כוכבים אלה יכולים להתבצע בשחור או במערך של צבעים בהירים כדי לקבל את המראה הרצוי..
  • קעקועי פרחים על פרק כף היד– פרחים היו מועדפים נצחיים בכל הנוגע לאמנות קעקועים. בעוד לוטוס מסמל מסירות ואמונה, ורד מייצג אהבה ותשוקה. כמה חבצלות, חמניות, חינניות ופרחי היביסקוס מופיעים גם בעיצובים מסוימים של קעקועים. העיצוב יכול לכלול פרח אחד או שרשרת מהם לעיצוב מדהים. ניתן להציג אותם בצבעים עזים ועם פירוט עדין. רוב ה קעקועי פרחים מועדפות על ידי נשים.
  • מצפן ו עוגן קעקועים על מפרק כף היד – אובייקטים הקשורים לאוקיינוס, כגון המצפן והעוגן, הם גם בחירה מצוינת בקרב המין הגברי. קעקועים כאלה מפורטים יותר ומכסים שטח פנים גדול יותר. קעקוע מצפן, בפרט, עשוי להגיע לזרוע הנושא.
  • סמל לב – האפשרות המדהימה של סמל הלב, שהוא סמל האהבה והתשוקה. קעקועי לב יוצרים עיצוב משמעותי עבור אלה שמחפשים קעקועים זוגיים, שכן הם מייצגים את האהבה והמחויבות של זוג אחד כלפי השני..
  • קעקועי נוצות – עיצוב נוצות הוא גם מועדף על ידי גברים ונשים כאחד מכיוון שהוא נותן הרבה מקום ליצירתיות וניתן להציג אותו בדרכים רבות ושונות ליצירת תוצאה סופית ייחודית. אם אתם מחפשים קעקועי נוצה, יש לנו קעקועי נוצה יסודיים ביותר.
  • עיצובי להקות – הפופולריות של עיצובי הצמיד עלתה ככל שהם משפרים את ערך המשיכה של פרק כף היד, בנוסף לתת שטח פנים גדול יותר ליצירת עיצוב ייחודי. זה נראה יותר כמו קישוט מעוטר ולא בעיצוב קעקוע.

  בנוסף לעיצובים המדהימים האלה, הנושא יכול ללכת על כמה שמות, מילים מיוחדות או ציטוטים. מילים כמו “אהבה” ו”אמין “מופיעות לעתים קרובות על פרק כף היד. כמו כן, אפשר ללכת על שמו או ראשי התיבות של עצמך או של האדם המיוחד ביותר בחייו. עיצובים קעקועים שבטיים הם אופציה נוחה נוספת, אך הם מועדפים בעיקר על ידי גברים. אלה יכולים לכלול עיצובים קלטיים או קעקועים מאוריים. ככל שהעיצובים בהירים יותר, כך הם נחצבים בחלל קטן יותר. לכן, צריך לחפש משהו פשוט ולא מסובך, שקל לעשות אך נראה אטרקטיבי.

  אפשרויות העיצוב לפרק כף היד הן אינסופיות כמעט. כל מה שהנושא צריך לעשות הוא לבחור את העיצוב הנכון שיתאים לאישיות שלו וגם לגישה שלו. יחד עם זאת, זה צריך להיראות מגניב ואופנתי, וזו בדיוק המטרה לעשות קעקוע.

  סיכום

  באופן כללי, קעקועי פרק כף היד יגיעו תמיד עם דברים טובים ורעים. אתה אולי נראה נהדר בעיני אנשים רבים, אך בוודאי שאי אפשר להתעלם מהמבט המבקר של אנשים שמרנים רבים בחברה. לעולם לא תוכל לרצות את כולם. מכאן, שלפני שמחליטים סוף סוף על קעקועים אלה, וודא שאתה יותר מוכן לדברים האפשריים העתידיים להתרחש.עיצוב Black Tattoo גולגולת סוכרלעולם אל תוותרו על קעקוע דיו לבן מאת קייטלין פיניפריחת הדובדבן על פרק כף היד מאת אסאוקעקועי מולקולה מאת ג'ויס וואנגקעקוע פרק כף יד צבעוני על ידי מחוץ למפהקעקוע שמש קטן מאת מאט רואוקעקוע מראה על פרק כף היד מאת קאט ווראלקעקוע פרק כף היד של קאיקעקוע זעיר של פתיתי שלג מאת IDAקעקוע פרק כף היד של בקר החייםאקוורל LOVE קעקוע על פרק כף היד מאת קוראי קראגוזלרחיצים על פרק כף היד מאת ויקטור פיגרואהקעקוע של וו דגים על פרק היד מאת ג'ויס וואנג

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

   מאמר קודם110 קעקועי פנים מדהימים לגברים ולנשים 2020המאמר הבא150+ קעקועים ידיים מושלמים לגברים ולנשים צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   170 רעיונות קעקוע מדהימים לשרוול לגברים ולנשים
   Next Post
   45 فكرة رائعة لعصفور الوشم