15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

155 קעקועי צלעות צד קטנים לבנים ובנות

155 קעקועי צלעות צד קטנים לבנים ובנות

על ידי צוות TSU – 16 במרץ 2018 0 2328

  הרבה אנשים מוכווני אופנה מוצאים קעקועי צלעות כקישוטי אופנה נהדרים על הגוף. האמת היא שקעקועים בחלק הצלעות נקראים גם קעקועי צד שכן ניתן למצוא צלעות בצד שמאל וימין של גוף האדם. הסיבה העיקרית לכך שהרבה אנשים הולכים על הקעקועים האלה היא העובדה שאלו גרמו להם להפוך לראש. אין מצב שאנשים אחרים לא ישימו לב לקעקועים שלך ברגע שתוריד את הבגדים, או כשתלבש משהו שיציג את חלק הצלעות שלך.

  יתרונות וחסרונות

  אולי אתה מתעניין בקעקועים האלה, אבל השאלה היא האם אתה יודע מה היתרונות והחסרונות הקעקועים האלה יכולים להציע לך? להלן כמה מן היתרונות המדהימים שכדאי לדעת:

  • מראה מהמם – בעולם הזה, יש דברים שאי אפשר להסביר, וכך גם עם אנשים שהופכים מדהימים ויפים כאשר יש להם קעקועים על הצלע.
  • הגביר את הביטחון העצמי -כשיש לך קעקועים, הביטחון העצמי בטוח יתחזק. אולי, זה בגלל שאתה תחשוב שאתה שונה מהאחרים ואתה אמיץ מספיק כדי להתקעקע.
  • שטח רחב יותר לקעקוע – מכיוון שחלקי הצלעות רחבים יותר מכל חלקי גוף אחרים, אתה בהחלט יכול לבחור איזה עיצוב שאתה אוהב מבלי להתייחס לגודלו.

  מצד שני, הנה כמה מ חסרונות כך שקעקועים אלה עשויים לתת לך:

  • כואב מאחרים – מכיוון שלחלק הצלעות יש עור דק בדרך כלל, כבר צפוי שזה יהיה יותר כּוֹאֵב מצידך. עם זאת, הכאב הזה הוא כלום כשכבר יש לך את הקעקוע המדהים.
  • פחות גלוי – אין כל שאלה בנושא מכיוון שחלקי הצלעות בדרך כלל מוסתרים עם הבגדים שאתה לובש מדי יום. מכאן שהמקרים שבהם תוכל להראות לאנשים את קעקועי הצד שלך הם מוגבלים בלבד.

  מפורסמים מפורסמים עם קעקועים על הצלע / הצד

  כמובן, ידוענים מפורסמים הם המקדמים הגדולים של קעקועים. הם משחקים קו משמעותי מאוד על הפיכת כל סוג קעקוע לפופולרי מאוד ככל שחולפים ימים. בהקשר זה, להלן כמה שמות של תעשיית השואביז הבינלאומית המציגים בגאווה את קעקועיהם:

  • אליי גולדינג הזמרת והמלחינה האנגלית המדהימה בת ה -29 גאה לומר שיש לה קעקוע על הצלע. יש לה אחד בחלק הצלע הימני, שהוא קעקוע מעוצב לוטוס.
  • מיילי סיירוס – לזמרת ולשחקנית האמריקאית המפורסמת הזה יש עיצוב ייחודי מאוד. יש לה קעקוע צד בעיצוב כלב שמלווה ביטוי, “עם קצת עזרה מהפנדס שלי”.
  • לאה מישל – לכוכב הגלי המפורסם הזה יש כתובת זעירה מאוד בצד השמאלי של צלעותיה.

  מה גורם לקעקועים על הצלעות מושכים אותם?

  הגורם העיקרי המוסיף לערך האסתטי ולערך המשיכה של קעקוע מסוג זה הוא שיש לו את היכולת להדגיש את עקומות הגוף שלך. זה הופך את הצלע לפופולרית מאוד בקרב נשים, שרוצות לעשות את ההצגה הטובה ביותר של דמויותיהן המעוקלות. יש לבחור את הקעקוע באופן שיתאים לאזור הצלעות, מבחינת הצורה, העיצוב והשימוש בצבע. עיצוב שמתאים היטב לעקומות שלך יגיע רחוק בהוספת היופי שלהם והדגשתו במידה ניכרת. זה ירכז תשומת לב רבה לאזור הצלעות שלך.

  כמה שהם כואבים?

  אם יש לך סובלנות לכאב גבוהה: לא הרבה. אבל אם אתה מכיר את הדינמיקה הרגילה של קעקוע אז אתה צריך לדעת שזה כנראה אחד האזורים הכואבים. אני ממליץ לך לקרוא א דיון ב- Quora עבור אותו הדבר.

  חששות מיוחדים

  מכיוון שקעקוע על הצלע כתוב על אזור עדין ורגיש מאוד, הם זקוקים לטיפול נוסף כדי שהם יישארו במצב טוב. הדבר הראשון הוא שקעקועים כאלה צריכים להיעשות על ידי אמן מקצועי, בעל ניסיון רב בתחום זה. במקרה של תחושת גירוד באזור זה, עליך לפנות מיד לרופא עור, גם אם זה קורה שבועות לאחר ביצוע הקעקוע מלכתחילה.

  יש משהו אופנתי ומיוחד בקעקועי צלעות, מה שהופך אותם למבוקשים מאוד בקרב המינים ואנשים מכל קבוצות הגיל. עם זאת, אלה יכולים להיות כואבים מאוד בשל הרגישות של האזור בו הם בדיו. מכאן שצריך להיות נחרצים בהחלטה לגבי קעקועים בצלעות.

  עיצובים פופולאריים של קעקוע צלעות לבנים ולבנות

  מיותר לציין שאפשר למצוא הרבה אפשרויות בכל הקשור לעיצובים של קעקועים על חלקי הצלעות. עכשיו זה תלוי בך מה לבחור. בבחירת עיצובים קעקועים צדיים לעומת זאת, יש הרבה דברים שאתה צריך לקחת בחשבון כמו האישיות שלך, גודל העיצוב ואפילו העלות של קעקוע על הגוף שלך. להלן כמה עיצובים מדהימים של קעקועים שניתן לחרוט יפה על חלקי צלעות הגוף:

  • קעקועי קרוס – למקרה שאתה לא יודע, קרוס לא רק מסמל דת. יש לזה הרבה משמעויות בוודאות. משמעותו משתנה מתרבות לתרבות. זה נראה נהדר גם לגברים וגם לנשים. על מנת לשפר את מראהו, הוספת כמה מילים או ביטויים קליטים היא טובה.
  • קעקועים של לוכד חלומות – עיצוב זה של קעקוע צד היה בחירה פופולרית בקרב רבים. האיחולים הטובים ביותר הם מה שהוא מסמל. על בסיס האגדות, לוכד חלומות יאיית חלומות רעים ותתפוס חלומות טובים.
  • קעקועים של כוכבי יריות – עיצוב זה מורכב מכוכבים המסודרים לפי גודלם. זה בוודאי ייראה מדהים על גוף גברים ונשים. כדי להפוך אותו ליפה יותר, הוספת כמה קווים שיחברו כל אחד מהכוכבים היא טובה.
  • קעקועים של ורדים – עיצוב זה עשוי להיות נפוץ בקרב גברים ונשים, אך לעולם אין להכחיש שהוא נראה אלגנטי ויפה בשימוש כמו על צלע.
  • משפט או מכתבים – למרות שיש גברים שמעדיפים קעקוע מסוג זה, עדיין אין חולק על כך שנשים רבות הולכות על כך. חלק מהנשים הולכות על סוג זה כדרך לספר עד כמה אכפת להן ואוהבות את בני זוגן. כמה קעקועי צד מפורסמים של משפטים או אותיות הם “אני אוהב אותך“,” אכפת לי ממך “,” סמך עלי “ועוד רבים אחרים.
  • עיצוב ריאליסטי בתלת מימד – סוג זה מורכב, כמובן, מכמה עיצובים קעקועים מציאותיים כגון בעלי חיים, פרחים וכדומה. עבור פרחים, מקובל מאוד לראות פרח ורדים חרוט לא רק על חלקי הצלעות, אלא גם בכל הגוף. ולבעלי חיים, נשים רבות בוחרות לקבל ציפורים, בעוד גברים בוחרים קעקועים של בעלי חיים עזים ואמיצים יותר קעקועים של נמר ו קעקועים של אריה.
  • עיצוב סמלי – כפי ששמו מרמז, לסוג זה יש קשר לסמלים שונים כמו סמלים דתיים או כל דבר שמסמל משהו. דוגמאות טובות הן צלב, לוגו, ישוע המשיח ועוד רבים אחרים.
  • קעקוע שבטי – זהו אחד מקעקועי הצד האטרקטיביים ביותר שיכולים להיות לכם על הגוף. הרבה גברים ונשים בוחרים בסוג זה למרות שקצת יותר קשה לחרוט על גוף האדם בגלל הפרטים המורכבים שלו..

  רעיונות עיצוב לגברים

  חבר’ה עם שרירי שריר בנות שישה בנות מוצאים אזור צלעות עבור קעקוע כדרך מצוינת להתהדר בגופם, שהיתה תוצאה של שנים של עבודה קשה ואימונים קפדניים. עיצובי הקעקועים המועדפים ביותר לגברים כוללים אלמנטים גבריים כגון דְרָקוֹן, נָמֵר, עיצוב אריה, פיל, עיצוב נחש, פנתר, ו עיצוב קעקוע דגים. הדבר שקובע את בחירת העיצוב הוא שהוא צריך להיות בולט ומושך את העין.

  רעיונות עיצוב לנשים

  בדיוק כמו שגברים מקבלים דיו על הצלעות על כך שהם מפגינים את השרירים שלהם, בנות רוצות לגרום להן למשוך תשומת לב לעקומות שלהן. הם מעדיפים אלמנטים עיצוביים נשיים כגון פרחים, פרפרים, דגים וציפורים. אפשרויות אחרות כוללות ציטוטים, שם, לוכדי חלומות, נוצות, אינסוף, עוגנים, חיצים, מצפן, גיאומטרי, סמלים מוזיקליים ואותיות. נערות צעירות יכולות לבחור משהו חמוד ואופנתי, שגורם להן להיראות חושניות בצורה רעננה וצעירה. כמה עיצובים פופולריים לצלע שנבחרו על ידי נערות צעירות הם ורדים, לוטוס, חבצלות ו פריחת דובדבן. שימוש נכון בצבעים עוזר מאוד להדגיש את היופי והקסם של עיצוב קעקוע כזה.

  מילים אחרונות

  הערך האסתטי של הקעקוע נקבע במידה רבה על פי מיקומו על הגוף, כאשר קעקועי הבטן, החזה, הגב, עמוד השדרה והירך נחשבים לקעקועים החושניים ביותר. הצלע היא אזור מצוין לדיו. הם מדגישים את עקומותיו של אדם, אך הבעיה העיקרית בקעקועים אלה היא שהם יכולים להיות כואבים מאוד. עם זאת, הדבר אינו מרתיע את חובבי הקעקועים מלצבוע את הצלעות.

  ללא ספק, קעקועי צלעות עשויים להיראות טוב על גברים ונשים שיש להם קעקועים. למרות שיש הרבה אנשים שמרנים הרואים בקעקועים סמל דמוני, הם לעולם לא יכולים לשנות את העובדה שקעקועים הם קישוטים גדולים לגוף..

  תמונות פופולריות של צלעות מקועקעות / צד

  הם מאוד פופולריים בקרב גברים ונשים גדולים, שמוכנים לשאת כאב רב ככל שנדרש, אך רוצים שהקעקועים המושלמים והייחודיים האלה יתנו את המראה האולטימטיבי לגופם. זה כואב אפילו לדמיין שיש לך מחט מוכנסת לאזור הצלעות הגרמיות שלך, אבל היופי שיוצא בסוף פגישת הקעקוע שלך מספיק כדי להוות מקור השראה לאוהבי הקעקועים האופנתיים. להלן מספר תמונות פופולריות של עיצוב קעקועים לצלעות/צדדים, שהופכות את המאמץ הכואב בהחלט שווה את זה:

  קעקועי צלעותקעקועי צלעותקעקועי צלעותקעקועי צלעותקעקועי צלעותקעקועי צלעותקעקועי צלעותקעקועי צלעותקעקועי צלעותקעקועי צלעותקעקועי צלעות

  המטרה העיקרית של קעקוע בדיו היא למשוך את תשומת ליבם של אחרים. זו הסיבה שאוהבי אופנה מוכנים להשקיע הרבה מאוד כסף וזמן, מלבד סבל מכאבים עזים, כדי לעשות קעקוע בדיו. מיקום קעקוע קובע את ערכו האסתטי וקעקועי צלעות המכונים גם קעקועי צד נחשבים לאחד הזנים המושכים את העין. הדבר הטוב ביותר בהם הוא שזה מציע הרבה מקום לקבל קעקוע גדול ומורכב בדיו כאן.

  מצד שני, זו החלטה גדולה לעשות קעקוע מסוג זה מכיוון שהצלע היא אחד האזורים הכואבים ביותר בגוף שיש בו דיו לקעקוע. הסיבה מאחורי זה היא שאזור זה הוא דבש וחסר בשר, אשר ממלא תפקיד חיוני בקביעת עד כמה כואב לעשות קעקוע במקום מסוים. ככל שהבשר על העור במקום מסוים בגוף, כך הכאב יחווה פחות בעת קעקוע בדיו בנקודה זו. לפיכך, כלוב הצלעות מציג קנבס מושלם לאמן קעקועים, אך קעקוע כאן דורש אומץ רב ואינו כוס התה של כולם..

  קעקועי צלעותקעקועי צלעותקעקועי צלעותקעקועי צלעותקעקועי צלעותקעקועי צלעותקעקועי צלעותקעקועי צלעותקעקועי צלעותקעקועי צלעותקעקועי צלעותקעקועי צלעותקעקועי צלעות

  צלעות-קעקועים-1 צלעות-קעקועים-2 צלעות-קעקועים-3 צלעות-קעקועים-5 צלעות-קעקועים -6  צלעות-קעקועים -8 צלעות-קעקועים -9  צלעות-קעקועים -13 צלעות-קעקועים -14 צלעות-קעקועים -15 צלעות-קעקועים -16 צלעות-קעקועים -17 קעקוע צלעות -18 קעקוע צלעות -19  צלעות-קעקועים -21 צלעות-קעקועים -22 צלעות-קעקועים -23 צלעות-קעקועים -24 קעקוע צלעות -25 צלעות-קעקועים -26  קעקוע צלעות -28 קעקוע צלעות -29  קעקוע צלעות -33

   מאמר קודם166 קעקועי קרסול עדינים קטניםהמאמר הבא175+ קעקועים פנימיים ומאוחרים מאחורי האוזן צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   170 רעיונות קעקוע מדהימים לשרוול לגברים ולנשים
   Next Post
   45 فكرة رائعة لعصفور الوشم