15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

150 קעקועי ירך מדהימים לנשים

150 קעקועי ירך מדהימים לנשים

על ידי צוות TSU – 9 במאי 2020 0 5868

  למרות שהירכיים שלך אינן המיקום הברור ביותר לקעקוע, הן מהוות מיקום מצוין עבור עיצובים קטנים וגדולים כאחד.

  פופולרי במיוחד – אם כי לא רק – בקרב נשים, קעקועים באזור הירך מאפשרים הרבה מקום ליצירתיות ולכשרון.

  קעקועים בירך

  מיקומים ספציפיים של קעקועי ירך

  הביטוי ‘קעקוע בירך’ מתייחס לעיצוב הממוקם בעצם בכל מקום בקרבת עצמות הירך שלך. זה יכול להיות:

  • צד הירך – מהחלק העליון של הירך לחלק התחתון של הבטן
  • האזור ממש מתחת לחזית עצם הירך
  • האזור ממש מעל החלק הקדמי של עצם הירך
  • על עצם הירך עצמה
  • רק ‘בתוך’ עצם הירך – על הבטן התחתונה

  קעקועים בירך תמנון

  גודל העיצוב שתבחר יהיה אחד הגורמים הקובעים בכל הנוגע להחלטה על המקום הספציפי.

  עיצובים קטנים יכולים להגיע כמעט לכל מקום, בעוד שגדולים יותר יזדקקו לשטח גדול ושטוח יחסית.

  עיצובים גדולים יכולים להימתח כל הדרך מצד הבטן עד אמצע הירך.

  בדוק זאת: למידע נוסף אודות קעקועים באמה!

  קעקועים בירךקעקועים בירך

  רעיונות לעיצוב קעקועים בירך

  כשזה מגיע לעיצובים יפים לקעקועי ירך, השמיים הם הגבול.

  ירכיים הן אזור רב תכליתי שיכול להתאים לכל סוג של עיצוב, החל מזעיר ומינימליסטי ועד גדול ונועז. להלן מספר רעיונות עיצוב פופולריים שיש לקחת בחשבון:

  • פרחים – פרחים ודוגמאות פרחים הם בין האפשרויות המובילות לקעקועי ירך לנערות בפרט. קעקועי ירך נחשבים בדרך כלל להגברת הנשיות – באופן לא מפתיע, מכיוון שהם משפרים את צורת הירכיים – ולכן מוטיבים פרחוניים נשיים הם בחירה טבעית. בין אם אתם בוחרים בעיצוב גדול וצבעוני עם כמה פרחים או עיצוב פשוט עם פרח אחד, אתם לא יכולים לטעות. קעקועים פרחוניים הכוללים רק קווי מתאר שחורים הפכו פופולריים במיוחד במהלך השנים האחרונות-המתאר הפשוט מאוזן ברמת הפירוט המורכבת, ומביא לקעקוע אלגנטי ומראה מודרני. זכור כי לפרחים רבים, כגון ורדים, חינניות ולוטוסים, יש משמעות סמלית ו/או תרבותית מעניינת.
  • כְּתִיבָה – כתיבה היא בחירה נפוצה לכל מיקומי הקעקועים – הירכיים אינן יוצאי דופן. אחד היתרונות של הצבת קעקוע כתיבה על הירך שלך הוא שאתה יכול בקלות לשמור אותו פרטי – ירכיים הן אחד האזורים הטובים ביותר לקעקועים שאתה רוצה לשמור לעצמך, מכיוון שהם מכוסים בקלות בבגדים. שמות, תאריכים, מילים בודדות או ציטוטים ארוכים יותר – כל סוג של כתיבה תהיה בחירה מצוינת.
  • סמלים – עבור אנשים רבים חשוב שלקעקועים שלהם תהיה משמעות סמלית או מטאפורית. מכאן שסמלים כגון עוגנים, לבבות, יין-יאנג או אינסוף הם תמיד בחירה פופולרית עבור קעקועים. לבעלי חיים רבים יש גם משמעות סמלית – ציפורים, פרפרים, אריות וצבאים הם כמה דוגמאות נפוצות.
  • מנדלות -קעקועי מנדלה נעשים בדרך כלל בצבע שחור כולו וכוללים רמת פירוט גבוהה. הם עגולים בצורתם בהגדרה, וכמו עיגולים, הם מייצגים רעיונות של שלמות, נצח, שלמות ואיזון..
  • יצורים מיתולוגיים – דרקונים ועוף החול הם בחירה מצוינת בעיצובים גדולים וצבעוניים – ודופן הירך מספקת את המיקום המושלם לקעקועים כאלה. אם הרעיון של עיצוב יצור מיתי מושך אותך, שקול א קעקוע בסגנון יפני למראה נועז, מסובך, מקורי.
  • קעקועי ירך שבטיים -קעקועים שבטיים הם בדרך כלל דפוסים מופשטים או מופשטים למחצה המורכבים מקווים מעוגלים שהם עבים יותר באמצע ומגיעים לנקודות חדות. באופן מסורתי שנעשה בדיו שחורה, אין זה נדיר בימינו לראות עיצובים שבטים שנעשו בדיו בצבעים שונים, או אפילו מוצלים בכמה צבעים.
  • קעקועי ירך גיאומטרים – כפי שהשם מרמז, סגנון קעקועים זה מסתמך על שימוש בצורות גיאומטריות כבסיס לעיצוב. בדרך כלל בצבעי קעקוע גיאומטריים שחורים תלויים בעיקר בקווים ישרים ובנקודות אסטרטגיות. אפילו קעקועי ירך גיאומטריים בעלי מראה מופשט יכולים להיות בעלי משמעות עמוקה מאחוריהם-בתוך המושג המכונה ‘גיאומטריה קדושה’, משמעויות סמליות מיוחסות לצורות ולפרופורציות גיאומטריות. אם אתה מתעניין בסגנון זה, עיין במאמר הייעודי שלנו בנושא.
  • קעקועים בירך בצבעי מים – אם צבעים בהירים הם מה שאתה מחפש עבור קעקוע הירך שלך, סגנון צבעי מים עשוי להיות הבחירה הנכונה עבורך. סוג זה של קעקוע נועד להיראות כמו ציור בצורת מים חופשי ומתאים למגוון שלם של עיצובים ונושאים. העיצוב יכול להתבצע כולו בצבעי מים, או רק רקע בצבעי מים עם סמל שחור או תמונה בחזית.
  • קעקועי ירך ביומכניים – עיצובים בסגנון זה מוגדרים על ידי שילוב של אלמנטים אורגניים וחתיכות מכניות. לעתים קרובות נעשה בטכניקת תלת מימד היפר-מציאותית, קעקועי ירך ביומכניים בהשראת ז’אנר המדע הבדיוני ויוצרים עיצובים מקוריים ומדהימים. הם בדרך כלל נראים הכי טוב כקעקועים גדולים, אז שוב הצד של הירך יהיה הבחירה הטובה ביותר של המיקום כאן.
  • קעקועי ירך סימטריים -רעיון מגניב נוסף הוא לקבל קעקועים תואמים של מראה מראה על שתי הירכיים. אחד המיקומים הטובים ביותר עבור אלה הם האזורים לאורך עצמות הירך על הבטן התחתונה – קעקועים מוארכים, כגון נוצות, חיצים או כתמי שבטיות העוקבים אחר קו עצמות הירך שלך יעבדו הכי טוב. סוגים אלה של קעקועים מצליחים למשוך תשומת לב לבטן ולשפר את צורת הירכיים. הם גם יוצרים עומק, ומעניקים לבטן התחתונה שלך מראה גוון.

  מומלץ הבא: אל תחמיצו את המדריך שלנו רעיונות לקעקוע בעמוד השדרה.

  קעקועים בירךקעקועים בירך

  רְאוּת

  סביר להניח שקעקועים באזור הירך שלך יוסתרו על ידי לבוש הרבה פעמים, אם כי זה כמובן תלוי במיקום המדויק. זה יכול להיות יתרון אם אתה מעדיף לשמור על הקעקוע שלך פרטי או אם אינך מעוניין להציג אותו. לעומת זאת, עבור אלה המתכננים לבצע את הקעקוע ברוב רוב הזמן, תצטרכו לתכנן את הבגדים בהתאם.

  מאמר מומלץ: עיין במדריך שלנו ל- קעקועים ביד הַבָּא!

  רמת הכאב

  לכולנו יש ספי כאב שונים לסוגים שונים של כאב, אבל אין להכחיש שקעקוע הולך לכאוב. כמה שזה כואב יהיה תלוי בסובלנות הכאב שלך, במיקום המדויק ובגודל ורמת הפירוט של הקעקוע.

  אם כבר יש לך קעקועים, אתה בטח יודע למה לצפות. עם זאת, אם קעקוע הירך שאתה שוקל יהיה הראשון שלך ואתה מודאג מהכאב, יש לזכור כמה דברים בעת קבלת ההחלטה שלך.

  ראשית, לרוב האנשים הכאב מהקעקוע הוא החמור ביותר באזורים בהם יש מעט שרירים או שומן. לכן קעקוע על עצם הירך עצמה – שבה אין הרבה רקמות בין העור לעצם – סביר להניח שיפגע הכי הרבה מכל מיקומי קעקוע הירך האפשריים.

  עם זאת, אם אתה בוחר בעיצוב גדול העוטף בחלקו העליון של ירך, החלק האחורי והפני של הירך הם אזורים רגישים ביותר. צפה גם שם לרמות כאב גבוהות יחסית. הצד של הירך והירך שלך הוא בדרך כלל האזור שיפגע הכי פחות.

  שנית, גודל העיצוב ורמת הפירוט הכרוכים בכך ישפיעו באופן טבעי על אורך תהליך הקעקוע – כלומר כמה זמן תצטרכו לסבול את הכאבים. עיצובים קטנים ופשוטים כגון קו כתיבה או צורה בסיסית עשויים לקחת רק חצי שעה. בינתיים, עיצובים גדולים או מורכבים יימשכו מספר שעות ואף עשויים לדרוש יותר מפגישה אחת, עם לפחות שבועיים בין לבין על מנת לאפשר לזמן הקעקוע להחלים.

  אם אתה חושב ללכת על עיצוב גדול עם הרבה פרטים ו/או צבע כקעקוע הראשון שלך, אולי כדאי שתשקול קודם כל לקבל קטן יותר, רק כדי לוודא שאתה בסדר עם הכאבים ונוח לך עם המחויבות של קעקוע.

  עם זאת, רוב האנשים יכולים להתמודד עם הכאב בלי יותר מדי בעיות. אם אתה עדיין מודאג, דבר עם אמן קעקועים שאתה חושב לשכור עבור הקעקוע שלך – הם יוכלו לתת לך עצות ספציפיות לרעיון שלך ולנסיבות שלך..

  מוּמלָץ: לגלות על עיצובים קעקוע שרוול במאמר הבא שלנו.

  ידוענים עם קעקועים בירך

  יש הרבה מפורסמים שבחרו להדביק את מותניהם, כולל:

  • קיילי ג’נר – לקיילי יש קעקוע כתיבה קטן על ירכה הימנית. האותיות יוצרות את האיות הפונטי של המילה ‘שפיות’, ונעשות בדיו אדומה.
  • קארה דלווינגן – לקארה יש קעקוע על הירך הימנית שלה – ‘DD’, בדיו באותיות מסוגננות בשחור. זה אמור להיות קעקוע ידידות תואם עם הדוגמנית ג’ורדן דאן.
  • ג’סי ג’יי – לג’סי יש קעקוע לירי על הירך הימנית שלה, שאומר ‘אל תאבד את מי שאתה בטשטוש הכוכבים’.
  • לאה מישל – לאה יש שני קעקועים בירך – האחת היא ציפור ירוקה קטנה בחזית עצם הירך השמאלית שלה, אמורה לסמל חופש. השני הוא פרפר כחול בחלק האחורי של הירך הימנית שלה.
  • קארדי ב -לקארדי B יש קעקוע של טווס גדול וצבעוני בצד ימין, שנמתח מהמותן עד אמצע הירך..

  קעקועים בירךקעקועים בירךקעקועים בירך

  קעקועים בירךקעקועים בירךקעקועים בירךקעקועים בירךקעקועים בירך

  hip_tattoos_21

  hip_tattoos_22hip_tattoos_24היפ_קעקועים_29

  hip_tattoos_30

  hip_tattoos_31

  hip_tattoos_32hip_tattoos_34

  hip_tattoos_35hip_tattoos_38 hip_tattoos_40

  hip_tattoos_41

  hip_tattoos_42

  hip_tattoos_43

  hip_tattoos_44

  hip_tattoos_45hip_tattoos_48hip_tattoos_50

  hip_tattoos_51hip_tattoos_53

  hip_tattoos_54.5

  hip_tattoos_57

  hip_tattoos_59 hip_tattoos_60

  hip_tattoos_61

  hip_tattoos_62

  hip_tattoos_63

  hip_tattoos_64hip_tattoos_66

  hip_tattoos_67

  hip_tattoos_68

  hip_tattoos_69

  hip_tattoos_70

  hip_tattoos_71hip_tattoos_73 קעקועים בירך

  hip_tattoos_74hip_tattoos_76hip_tattoos_78

  hip_tattoos_79 עוגן קטן-קעקוע-עיצוב-על-הירכיים 2

  עיצוב קטן-שחור-דוגמה-ירך-קעקוע

  קעקועים בירך

  hip_tattoos_89

  hip_tattoos_90

  hip_tattoos_95

  hip_tattoos_96

  hip_tattoos_99

  hip_tattoos_100

   מאמר קודם150 עיצובים קעקועים מעוררי השראה של זאב & המשמעות שלהםהמאמר הבא156 מנעול מסוגנן & קעקועים מרכזיים & משמעויות צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   170 רעיונות קעקוע מדהימים לשרוול לגברים ולנשים
   Next Post
   45 فكرة رائعة لعصفور الوشم