15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

170 רעיונות קעקוע מדהימים לשרוול לגברים ולנשים

170 רעיונות קעקוע מדהימים לשרוול לגברים & נשים

על ידי צוות TSU – 12 במאי 2020 0 6011

  מחפשים כמה רעיונות לקעקוע בשרוולים? קבל השראה מהעיצובים המדהימים האלה כאשר אנו מסמנים את הרשימה המועדפת עלינו.

  קעקועים בשרוול

  קעקועי שרוול הם חלום הקעקועים האולטימטיבי עבור רבים.

  עיצוב אחיד המכסה את כל הזרוע תמיד היה בחירה פופולרית, אם כי אמנם עד לאחרונה יחסית, הוא היה נפוץ הרבה יותר בקרב גברים מאשר נשים..

  קעקוע מגניב בשרוול

  מכיוון שרוולים נראים מהממים לא פחות על נשים כמו על גברים, טוב לראות שרוולים הופכים פופולריים בקרב כל המינים בזמן האחרון.

  עיין בגלריה שלהלן להרבה רעיונות לשרוולי קעקועים לגברים ולנשים, וקרא למידע נוסף על עיצובים ותהליך הקעקוע..

  קעקוע עם שרוול מלא

  עובדות על קעקוע בשרוולים

  המונח ‘קעקוע שרוול’ מתייחס רק למיקום וגודל הקעקוע.

  המשמעות היא שקעקוע שרוול יכול לכלול כל סגנון, אלמנטים וצבעים – כל קעקוע המכסה את הזרוע מפרק כף היד ועד הכתף יוגדר כקעקוע שרוול.

  שרוול קעקועים

  יש הבדל בין קעקוע שרוול לבין קעקועי זרוע. יכול להיות שיש לך הרבה קעקועים לאורך הזרוע, וזה לא יהיה שרוול.

  מה שמייחד את שרוול הקעקועים הוא העובדה שזהו עיצוב אחד גדול, ולא אוסף של קעקועים קטנים יותר.

  קעקוע שרוול מנדלה

  עיצובים קעקועים בשרוול מלא יתפרשו מפרק כף היד ועד הכתף. מכסה חצי שרוול-ניחשתם נכון-חצי מהזרוע, מהמרפק למטה או מהמרפק למעלה.

  קעקוע המשתרע מהכתף באמצע הזרוע העליונה מכונה לעתים רבע שרוול.

  קעקוע בשרוול מלא

  תהליך שרוול הקעקועים

  הרעיון של ממש לעשות קעקוע בשרוול יכול להיראות מאיים על חלק – ובואו נודה בזה, עם סיבה טובה.

  בעוד שניתן יהיה לכסות קעקועים קטנים יותר בעיצוב אחר במידת הצורך, עיצובים של קעקועים בשרוול מלא הם מודגשים ובולטים מספיק, כך שברוב המכריע של המקרים, ברגע שאתה מקבל שרוול, אתה תקוע עם זה.

  חשוב לשקול היטב כל קעקוע שתעשו, אך כפליים כשמדובר בשרוול.

  רעיון מגניב לשרוול

  השלב הראשון כולל עבודה עם אמן הקעקועים שבחרתם לעצב את השרוול שלכם. במיוחד אם אתה רוצה שהקעקוע שלך יעטוף את כל היד סביב הזרוע שלך, כמקובל בשרוולים, חיוני שתתכנן תוכנית ברורה כיצד ייראה הקעקוע..

  כשמדובר בשרוולים מלאים, תהליך הקעקוע בפועל בהחלט ייקח יותר מפגישה אחת. אמן הקעקועים שלך אמור להיות מסוגל לתת לך הערכה של כמה זמן זה ייקח, אבל להתכונן לפחות לעשר עד חמש עשרה שעות לעיצובים הפשוטים ביותר.

  שרוול מלא

  ברור שככל שהקעקוע מפורט יותר הוא ייקח יותר זמן. זה לא נדיר שרוולים מלאים לוקחים יותר מ -50 שעות.

  לכן התהליך ארוך וכפי שסביר להניח שאתה כואב. זכור שכנראה יהיו הפסקות ארוכות – שבועיים בממוצע – בין הפגישות, כדי לתת לקעקוע שלך זמן להחלים לפני ביצוע החלק הבא.

  קעקוע מדהים בשרוול

  ידוענים עם קעקועים בשרוול

  יש הרבה מפורסמים שבחרו בעיצובים של קעקועים בשרוולים. לדוגמה:

  • ג’ון מאייר – לג’ון מאייר יש קעקוע שרוול צבעוני המשלב מספר אלמנטים בהשראת התרבות היפנית וסגנון הקעקוע.
  • שר לויד -לשר לויד יש קעקוע צבעוני וחצי שרוולים של פרפרים.
  • קאט פון ד – לקאט פון D שרוולים מלאים המשלבים דיוקנאות ואלמנטים פרחוניים על שתי הזרועות.
  • ג’סטין ביברשל ג’סטין ביבר קעקועי שרוול – שוב, על שתי הזרועות – מורכבים מתמונות שונות, כולל מוטיבים פרחוניים.
  • אדם לוין – עיצובים של שרוול של אדם לוין כוללים נמר על זרוע אחת ותמונה גדולה של ורד בצד השני.
  • דייויד בקהאם – בין קעקועים רבים שלו, לדייויד בקהאם יש קעקוע שרוול עם דיוקן של אשתו ויקטוריה.

  שרוול ינשוף

  עיצובי הקעקועים הטובים ביותר עבור גברים ונשים

  כל קעקוע שרוול יהיה ייחודי, ואמן הקעקועים שלך יעזור לך לוודא שהעיצוב שלך הוא מה שציפית שהוא יהיה.

  אם אתם מחפשים רעיונות מסביב, הנה כמה רעיונות פופולריים שרוול שכדאי לקחת בחשבון:

  • שרוולים שבטיים – אחד הרעיונות המעניינים ביותר של קעקוע בשרוול שחור ואפור הם עיצובים שבטים. מבוסס לעתים קרובות סביב קעקוע מאורי בסגנון, עיצובים אלה כוללים בדרך כלל אלמנטים שבטיים מוכרים כגון ספירלות וניגודיות של צורות מופשטות מעוגלות וזוויתיות.
  • שרוולים תלת מימד -עיצובים תלת מימד היפר-מציאותיים הם בחירה פופולרית עבור שרוולים, והם נראים מרשימים במיוחד כאשר הם מונחים על כל הזרוע. הנושא יכול לכלול כל דבר, החל בעיצובים פרחוניים, בעלי חיים, פורטרטים, אובייקטים ודפוסים מופשטים, ולעתים קרובות הוא נעשה בצבע מלא כדי להיראות מציאותי עוד יותר.. ביומכני שרוולים נעשים לעתים קרובות גם בתלת מימד מלא.
  • שרוולים בנושא לוחם– עיצוב הלוחם בשרוול מלא עשוי לכלול תמונות של לוחמים, חתיכות שריון וכלי נשק, מתוך כוונה ברורה לייצג כוח וגבריות..
  • שרוולי שעון כיס שעוני כיס הם מרכיב פופולרי באמנות קעקועים, ולעתים קרובות הם מופיעים גם בשרוולים. בעיצוב כזה, שעון הכיס יכול להיות האלמנט המרכזי, מוקף אובייקטים או סמלים אחרים.

  קעקוע שרוול גולגולת

  כשזה מגיע לעיצובים של קעקוע שרוולים, עם שטח כל כך גדול לעבוד איתו, האפשרויות הן אינסופיות.

  בין אם אתה מתכוון אך ורק לאסתטיקה ובין אם אתה רוצה שהקעקוע שלך יכיל משמעות עמוקה יותר או ייצג ערכים ספציפיים, הקפד לשקול היטב את רעיונות העיצוב שלך לפני שתתחייב לשרוול מלא.

  קעקוע שרוול יפני

  זכור כי זו תמיד אפשרות להתחיל ברבע או חצי שרוול עצמאי, במטרה להרחיב אותו לשרוול מלא במועד מאוחר יותר. הקפד להתייעץ עם תכנית כזו עם אמן הקעקועים שלך, מכיוון שלא כל עיצוב יהיה קל להוסיף בהמשך.

  קעקוע שרוול מלא של Blackwork מאת Nissacoשרוול מלא של Dotwork Sacred Geometry שרוול מלא מאת הלסינקיקעקוע שרוול מלא של פרומתאוס מאת ג'ון צ'הקעקוע צבעוני ניאו שרוול מסורתי מאת הולנדקעקוע שרוול אלכס גריי מאת אריק הוויקינגקעקוע שרוול בודהה Blackwork מאת ג'ון צ'הקעקוע שרוול לילה כוכבי מאת טיילר מאלקקעקוע שרוול יפני/שרוולי מסובב על ידי כריסטופר נוגיןשרוול האלוהים היווני האל היווני מאת ג'ון צ'הקעקוע שרוול מלא לגולש מאת בן קלישבסקישרוול מלא של לורדה שיווה מאת Sullen Artקעקוע שרוול גיאומטרי של ניסאקו32שרוול מנדלה מאת איוון האקקעקוע שרוול חלל מאת טוביאס יונסוןקעקוע שרוול גותי מאת קרייג מקדונהשרוול מלא צבאי אמריקאי מאת לוקה לג'ויקעקוע שרוול ביו -מכני מאת מאט דריסקול

  שרוול מלא מפלדה מגוררת מאת פאבל רוךשרוול מלא של Blackwork מאת יעקב הולסט רסמוסןשרוול שבטי פולינזי מאת קני בראוןשרוול מלא של דג קוי מאת נהה נגויןקעקוע שרוול מלא של סמוראים מאת נהה נגויןשרוול מלא של ריאליזם מאת דניס ויילדקעקוע עם שרוול מלא מאת ג'ון צ'השרוול שבטי פולינזי מאת לאישרוול 3/4 גיאומטרי מאת דיוויד מושייניקעקוע עם שרוול מלא בחצי רגל מאת Badjoקעקוע שרוול חלל מאת ניקה סמרינהשרוול מלא של Blackwork של Xnazaxשרוול מלא של Fallen Angel מאת Jun Chaקעקוע אמור מאת סטיבן מקנזי

  קעקועים הם לא פחות מהצהרת סגנון, שכן הם עושים את המשימה הכפולה למשוך תשומת לב כמו גם להתגבר על יחסו של הנושא כלפי הצופים.

  למרות שמיקום הקעקועים נקבע על פי הגודל והעיצוב וחשוב מכך ההחלטה האישית של הנושא, כמה כתמים בגוף מועדפים יותר מהאחרים על כך שקעקוע חרוט עליהם..

  שרוול סוריאליזם מאת בולו ארט

  אחד הקעקועים האהובים בקרב הצעירים והזקנים הם קעקועי שרוול. למרות שהעיצוב התחיל כגבר נפוץ לזכרים, נשים רבות זוכות לזהות גם כיום.

  שרוולי קעקועים מזומנים על ידי מספר חברות בגדים, שהשיקו מוצרים שנראים דומים למראה שרוולים מקועקעים, למרות שהם רק עיצובים המופיעים על בד רשת..

  ברוב המקרים, הם מכסים את כל אזור הזרוע של הנושא, החל מכתפו ומגיעים לפרק כף היד, ממש כמו שרוול של בגד עם שרוולים מלאים.

  זה יכול להיות בצורה של קעקוע אחד בסגנון שרוול גדול או מספר קטנים יותר בשילוב אחד עם השני כדי ליצור עיצוב מקיף. כמה קעקועים בעיצוב שרוולים עשויים לכסות גם חצי או רבע מהשרוול.

  שרוול קוי

  עיצובים כאלה נקראים חצי שרוולים ומכסים את רוב הפעמים, את האזור שבין המרפק לזרוע העליונה, בעוד שבמקרים מסוימים הוא עשוי לחול גם על האזור שמתחת למרפק ועד לפרק כף היד.

  עיצוב רבע השרוולים מתחיל באמצע הכתף ויורד למרפק. העיצוב תלוי לחלוטין בהעדפת הנושא, מכיוון שאין כלל קשיח ומהיר. נושא הקעקועים יכול לדון בדרישותיו עם המעצב ובעיצוב ייחודי בהחלט.

  התהליך די מסורבל בגלל הגודל העצום של הקעקוע מכיוון שהוא כרוך בקעקועים קטנים יותר הקשורים זה לזה ליצירת רצף דמוי שרשרת בלתי נשבר..

  פעולה זו עשויה להימשך כמה שעות ואף עשויה להימשך עד כמה שבועות, חודשים ואפילו שנים, בהתאם למורכבות ולפרטים הנדרשים בעיצוב. מיזוג של קעקועים קטנים יותר לעיצוב אחד זורם דורש הרבה יצירתיות וזו משימה קשה אחת, הדורשת מומחיות רבה מטעם הקעקוע..

  רעיון קעקוע שרוול קוירעיון קעקוע של שרוול ינשוף

  מצד שני, קבלת עיצוב הקעקועים הזה דורשת סבלנות רבה גם ללקוח, שצריך לבצע נסיעות תכופות כדי שפרטים קטנים של עיצוב ייחרטו מעת לעת..

  יתר על כן, הגודל הנרחב של קעקוע השרוול מקשה מאוד להיפטר בשלבים מאוחרים יותר, אם הנושא רוצה בכך. לכן, נדרשת הרבה התבוננות קפדנית לפני שמחליטים לעשות קעקוע שרוול על עצמך, מכיוון שהוא כרוך בהרבה זמן, כסף וסבלנות בהשוואה לעיצובי קעקועים רגילים אחרים.. קרא עודהראי פחות

  שרוול קעקועים לגבר

  כמה רעיונות עיצוב מדהימים לשרוולי קעקוע בזרוע

  לקעקועים אלה יש קבוצות משלהם של עיצובים קעקועים עוצרי נשימה. עיצובים אלה הם תוצרת המוח היצירתי של כמה אמני קעקועים אמינים. להלן כמה מהעיצובים היפים האלה:

  • קעקוע ישו המשיח עם שרוול מלא – זהו עיצוב מדהים פופולרי שלובשים אותם אנשים דתיים מספיק. כמובן, דמותו של ישוע המשיח היא זו שמקועקעת בגוף כאן. לפעמים הוא מלווה בעיצוב המתאר את סבלו.
  • שרוול שִׁבטִי לְקַעֲקֵעַ -אם אתה רוצה עיצוב מאוד מושך את העין, אז זה הוא בחירה מושלמת. דוגמה טובה היא עיצוב הקעקועים המאורי. עיצוב כזה עמוס באלמנטים שבטיים יפים כמו המטאו והספירלות.
  • שרוול לתלות עיצוב קעקועים – זהו עוד עיצוב פופולרי ויפה שאתה יכול לשקול. זה מאוד פופולרי בקרב גברים. הם אוהבים שיש להם שרוול צמוד לילדה שהם הכי אוהבים. חלק מהגברים אף בוחרים להצמיד את דמותה של אמהותיהם כדי להראות כיצד הם אוהבים את אמהותיהם. לאבות מגניבים בחוץ, הם בוחרים לחרוט את תמונות ילדיהם. כמה שזה מתוק, נכון?
  • קעקוע ריאליסטי בשרוול – עיצוב קעקוע זה לשרוולים הוא גם הבחירה הנפוצה של רבים, ללא קשר למין. כמה מהדוגמאות של עיצובים קעקועים מציאותיים לשרוולים הם פרחים, בעלי חיים וצמחים. מקובל מאוד לראות כיום שרוול ורדים מדהים על גברים ונשים. לבעלי חיים, טווסים ופיניקס הם נושאים טובים.
  • שרוול לוֹחֶם לְקַעֲקֵעַ – עיצוב קעקוע זה ישדר עוצמה ועוצמה בקרב הלובשים שלו. כמובן, עיצוב זה כרוך בדימוי לוחם מסוים עם נשקו על ידיו. ניתן לשלב אותו בעיצוב שבו הלוחם נמצא בתחום המלחמה.

  ללא ספק, קעקועי שרוול הם קישוטים מדהימים שתוכל לחרוט על זרועותיך. אלה יכולים בהחלט לשפר את האטרקטיביות שלך כלפי המינים האחרים. אלה יכולים להיות גם השתקפויות האישיות הפנימית שלך. פשוט לך עם אמן קעקועים אמין ובוודאי תוכל לחרוט על זרועותיך את עיצוב הקעקועים שאתה אוהב.

  שרוול הלורד גאנש מאת יוהאן אבילהשרוול שבטי חדש מבית ניסאקושרוול מלא מאת ג'ון צ'הקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלא

  קעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע שרוולקעקוע שרוולקעקוע שרוולקעקוע שרוולקעקוע שרוולקעקוע שרוולקעקוע שרוולקעקוע שרוולקעקוע שרוולקעקוע שרוולקעקוע שרוולקעקוע שרוולקעקוע שרוולקעקוע שרוולקעקוע שרוולקעקוע שרוולקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלאקעקוע עם שרוול מלא

  קעקוע אחד עם שרוול מלא קעקוע עם 2 שרוולים מלאים 3-שרוול מלא-קעקוע קעקוע עם 4 שרוולים מלאים קעקוע עם 5 שרוולים מלאים קעקוע עם 6 שרוולים מלאים קעקוע עם 7 שרוולים מלאים 8 קעקוע עם שרוול מלא קעקוע עם 9 שרוולים מלאים 10 קעקועים עם שרוול מלא 11 קעקוע עם שרוול מלא 12 קעקועים עם שרוול מלא 13 קעקוע עם שרוול מלא 14 קעקוע עם שרוול מלא 16 קעקוע עם שרוול מלא 17 קעקוע עם שרוול מלא 18 קעקוע עם שרוול מלא 19 קעקוע עם שרוול מלא 20 קעקוע עם שרוול מלא 21 קעקוע עם שרוול מלא 22 קעקוע עם שרוול מלא 23 קעקוע עם שרוול מלא קעקוע 24 שרוולים מלאים 25 קעקוע עם שרוול מלא 26 קעקוע עם שרוול מלא 27 קעקוע עם שרוול מלא 28 קעקוע עם שרוול מלא 29 קעקוע עם שרוול מלא 30-קעקוע שרוול מלא 32 קעקוע עם שרוול מלא 33-קעקוע עם שרוול מלא 34 קעקוע עם שרוול מלא 35-קעקוע עם שרוול מלא 36 קעקוע עם שרוול מלא 37 קעקוע עם שרוול מלא 38 קעקוע עם שרוול מלא 39-קעקוע עם שרוול מלא קעקוע עם שרוול מלא 40 41 קעקוע עם שרוול מלא 42 קעקוע עם שרוול מלא 43 קעקוע עם שרוול מלא 44 קעקוע עם שרוול מלא 45 קעקוע עם שרוול מלא 46 קעקוע עם שרוול מלא 47-קעקוע עם שרוול מלא 48 קעקוע עם שרוול מלא 49 קעקוע עם שרוול מלא 50 קעקוע עם שרוול מלא 51-קעקוע שרוול מלא קעקוע עם שרוול מלא 52 53 קעקוע עם שרוול מלא קעקוע עם שרוול מלא 54 55-שרוול מלא קעקוע 56-קעקוע שרוול מלא 57-קעקוע שרוול מלא שרוול-קעקוע-1 שרוול-קעקוע -2 שרוול-קעקוע-3 שרוול-קעקוע -4 שרוול-קעקוע-5 שרוול-קעקוע -7 שרוול-קעקוע -8 שרוול-קעקוע -9 שרוול-קעקוע -10 שרוול-קעקוע -11 שרוול-קעקוע -12 שרוול-קעקוע -13 שרוול-קעקוע -14 שרוול-קעקוע -15 שרוול-קעקוע -16 שרוול-קעקוע -17 שרוול-קעקוע -18 שרוול-קעקוע -19 שרוול-קעקוע -20 שרוול-קעקוע -21 שרוול-קעקוע -22 שרוול-קעקוע -23 שרוול-קעקוע -24 שרוול-קעקוע -25 שרוול-קעקוע -26 שרוול-קעקוע -27 שרוול-קעקוע -28 שרוול-קעקוע -29 שרוול-קעקוע -30 שרוול-קעקוע -31 שרוול-קעקוע -32 שרוול-קעקוע -33 שרוול-קעקוע -34 שרוול-קעקוע -35 שרוול-קעקוע -36 שרוול-קעקוע -37 שרוול-קעקוע -38 שרוול-קעקוע -39 שרוול-קעקוע -40

   מאמר קודם150 עיצובים קעקועים של טבעת נישואין מקסימיםהמאמר הבא120 עיצובים קעקועים של בודהה מיסטי & משמעויות צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   101 קעקועים בשם הטוב ביותר – עשו את הבחירה הטובה ביותר שלכם
   Next Post
   150 وشم أنيق للعمود الفقري للرجال والنساء