15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

150 קעקועים ומשמעויות של שן הארי מפתות

150 קעקועים מפתים של שן הארי & משמעויות

על ידי צוות TSU – 25 ביוני 2020 0 6076

  קעקועים של שן הארי היו פופולריים להפליא בשנים האחרונות. עיצובים אטמוספריים המראים את זרעיהם נושפים ברוח פופולריים במיוחד.

  שן הארי-קעקוע

  אם אתה שוקל להשיג אחד בעצמך, אל תראה יותר. במאמר זה נחקור את המשמעות מאחורי קעקועים שונים של שן הארי, כמו גם נשתף את הרעיונות הטובים ביותר לקעקוע שן הארי.

  קריאה מומלצת: למידע נוסף אודות קעקועים של היביסקוס!

  מהן שן הארי?

  נתחיל ביסודות. שן הארי הם פרחים צהובים בהירים, כה נפוצים שרוב הגננים רואים בהם עשב.

  שמם בא מצרפתית, כלומר “שן אריה” – כך נקרא על שם צורת עלי הכותרת הארוכים והצרים המחודדים.

  קעקוע מינימליסטי של שן הארי מאת אווה

  לאחר מספר ימים בפריחה מלאה, שן הארי משנה את צורתן והופכות ל”כדורונים “לבנים. זוהי דרך הצמח לפזר את זרעיו.

  הרוח קולטת בקלות את המוך הלבן ונושאת אותו לכל כיוון.

  המשמעות של קעקועים של שן הארי

  מכיוון שן הארי הן מבחינה טכנית עשב גראס – לכן, צמח לא רצוי שאינו מעובד באופן פעיל – הם מעולם לא ניתנו במתנה.

  ככזה, לא הייתה הזדמנות רבה להתפתח סמליות ספציפית.

  שלא כמו פרחי ‘מתנה’ סטנדרטיים, כגון חבצלות אוֹ ורדים, שן הארי מעולם לא קיבלה משמעות ב סמליות פרחים ויקטוריאנית – שהוא המקור לרוב משמעויות הפרחים של היום.

  ובכל זאת, ישנן מספר משמעויות סמליות נפוצות לפרחים אלה באמנות קעקועים, אם כי לא ידועה כמו ברוב הפרחים האחרים..

  משמעות קעקוע שן הארי תהיה תלויה בעיקר בצורת הפרח – פורח או נושף.

  קעקוע צמח שן הארי מאת Aenea

  קעקוע פורח של שן הארי

  כאשר שן הארי פורחים, הם בדרך כלל מסמלים אושר ושמחה. סביר להניח שזה נובע מהצבע שלהם – תגלו שרוב הפרחים הצהובים, בין אם הם ורדים, חינניות או אכן שן הארי, מייצגים שמחה או ידידות..

  קעקועים פורחים של שן הארי יכולים גם לסמל להתגבר על קשיים, לשרוד תקופה מאתגרת או את תהליך הריפוי. אולי משמעות זו נובעת מהעובדה שפרחים אלה עמידים מאוד ומתפשטים בקלות רבה, שורדים היטב בעצמם.

  קעקוע בצבעי מים של שן הארי

  קעקוע שן הארי נושף

  זוהי דרך נפוצה בהרבה להופעת שן הארי בקעקועים. אחרי הכל, מנגנון ההפיכה הזה של פחזנית הוא מה שהופך אותם לייחודיים.

  מאמר מומלץ: מחפש רעיונות לקעקוע סחלב? עיין במדריך שלנו!

  קעקוע שן הארי של גלגל הצבעים של ויקטוריה בוראר

  כולנו מכירים את התמונה של זרעי שן הארי הנישאים על ידי הרוח, ולרבים מאיתנו יש זיכרונות ילדות של נשיפת שן הארי.

  המשמעות של דימוי זה באמנות קעקועים היא לרוב אישית מאוד ולא ברורה מיד. עם זאת, יש כמה משמעויות נפוצות.

  האחד הוא של מתן משאלות והבאת מזל. זה בא מהאמונה הטפלה הישנה – אם אתה מבקש משאלה בזמן שאתה נושף שן הארי, זה יתגשם. גרסה נפוצה של אמונה זו היא שאתה צריך לנשוף את כל הזרעים בנשימה אחת.

  מא-שן-קעקוע

  משמעות נוספת, הקשורה קשר הדוק, היא זו של אהבה – במיוחד אהבה בלתי נכזבת. שוב, זה בא מאמונה טפלה. על פי הפולקלור, אם תוכל לנשוף את כל הזרעים משן הארי בנשימה אחת תוך מחשבה על האדם שאתה אוהב, הם יאהבו אותך בחזרה.

  העיצוב יכול להיות גם סמל לתודעה. הסיבה לכך היא האופי הזמני של פרחי שן הארי הפורחים, ושבריריות הכדורים שהם הופכים אליהם. זה יכול לשמש תזכורת לחיות את הרגע, להתמקד בהווה ולהעריך את הכאן והעכשיו.

  קעקוע הקרסול של שן הארי מאת נוראקו

  אנשים רבים מקשרים בין שן הארי לבין הילדות. זה בדרך כלל הודות לזיכרונות אישיים של ניפוח הזרעים הרכים כילד. קעקוע נושם של שן הארי הוא לפעמים תזכורת להישאר מלא תקווה, סקרן ולהמשיך לחלום.

  לבסוף, קיימת אמונה שכאשר אתה נושף זרעי שן הארי, הם ישאו את מחשבותיך וחלומותיך לאהוביך. זה הופך את העיצוב לבחירה נפוצה עבור קעקועי זיכרון, המייצגים את הרעיון של שמירה על קשר רוחני עם יקיריהם האבודים.

  רעיונות עיצוב לקעקועים של שן הארי

  לפרח כה פשוט – בשני שלבי הופעתו – יש מגוון מפתיע בעיצובי הקעקועים שהוא מעורר השראה. להלן כמה מהרעיונות הפופולריים ביותר לשילוב שן הארי בקעקועים.

  קעקוע שן הארי בצבעי מים

  אם אתם מחפשים עיצובים קעקועים צבעוניים של שן הארי, צבעי מים בהחלט יכול להיות הדרך.

  קעקוע שן הארי בצבעי מים על ידי דיו מותאם אישית

  קעקועים בצבעי מים, כפי שהשם מרמז, לחקות את המראה של ציורי צבעי מים. במקום להיכלל בתוך קווי מתאר קפדניים, כתמי הצבע תוססים ונוזלים יותר. זה גורם לקעקועים עדינים יותר עכשוויים.

  שן הארי, במיוחד נושבים, פועלים בצורה מושלמת עבור סגנון זה. התחושה של קעקועים בצבעי מים קלה ועדינה, ממש כמו זרעי שן הארי באוויר.

  מוּמלָץ: אל תפספסו את המדריך שלנו ל- קעקועים של לוטוס הַבָּא.

  קעקוע שן הארי בצבעי מים מאת לוקאס פרנקו

  לרוב מתווספים קווי מתאר שחורים לקעקועים בצבעי מים כדי להוסיף הגדרה כלשהי. במקרה של עיצובים של שן הארי, בחירה נפוצה היא להתוות את הזרעים ואת הגבעול בשחור, ולהוסיף כתמי צבע ברקע.

  נושף שן הארי עם ציפורים

  וריאציה פופולרית ומודרנית בנושא של שן הארי נושבת, בעיצוב זה, ss הזרעים מפוצצים, הם הופכים בהדרגה למיניאטורה ציפורים.

  קעקוע שן הארי על הגב מאת Eunhee Ko

  לעתים קרובות, בחירת עיצוב זו פירושה יצירתיות, דמיון ומזהה את הלובש כחולם. זה חוזר לרעיון שזרעי שן הארי מייצגים תקוות וחלומות – אם הם הופכים לציפורים, הם יכולים להגיע רחוק יותר ולהשיג יותר.

  ובאשר לציפורים עצמן, סנוניות הם אופציה פופולרית לעיצוב זה. סנוניות בדרך כלל מסמלות תקווה, אושר, אהבה וחופש, כך שמבחינת המשמעות הן משתלבות ממש טוב עם שאר העיצוב.

  קעקוע בלון אוויר שן הארי

  קעקוע שן הארי עם ציטוט

  עבור אנשים רבים, נשיפת שן הארי יוצרת דימוי מעורר מאוד. זה עשוי להזכיר להם את ילדותם, אהבה אבודה, חלומות שהיו להם פעם או עדיין יקרים, או יקיריהם שהם מעבר להישג ידם. כסמל של תקווה, הם יכולים לעמוד גם לעתיד ולהתגבר על קשיים.

  מכיוון שהתמונות והרעיונות האלה כל כך טעונים רגשית, אין זה נדיר להוסיף ציטוטים משמעותיים לקעקועים של שן הארי.

  קעקוע שן הארי בצבעי מים מאת Tjasa Kokalj Jerala

  בין אם מדובר במילה אחת או משפט שלם, הוספת הכתיבה מבהירה את המשמעות האישית שהקעקוע מחזיק עבורך. זה יכול לעזור לך לבטא את עצמך ולהזכיר ערכים או רגעים חשובים.

  מבחינת האסתטיקה של הכתיבה, גופנים בהירים הם בדרך כלל הדרך. קליגרפיה עדינה נטויה או גופנים בסגנון בכתב יד הן שתי אפשרויות בחירה פופולריות.

  תקווה-ותזוז קדימה

  כפי שכבר ראינו, התמונה של שן הארי הנושבת היא בדרך כלל קלה ועדינה – ולכן הגיוני לבחור גופן תואם. גופן כבד בסגנון גותי, למשל, יהיה מסיח את הדעת מדי, ומתנגש עם התמונה של הזרעים המעופפים העדינים.

  קעקועים קטנים של שן הארי

  מכיוון שנופשי שן הארי ניתנים לזיהוי ודי במבנה די פשוט, אין צורך לכלול הרבה פרטים בעיצובים של קעקועים. לכן, שן הארי מתאימים לקעקועים קטנים ופשוטים.

  שן הארי-קעקועים -15

  קעקוע פשוט של שן הארי יכול לכלול לא יותר מאשר קו מתאר דק ושחור. תלוי אם אתה רוצה שהזרעים יתפוצצו, אפשר להתאים עיצוב זה על שטח קטן מאוד של העור.

  קעקוע מינימליסטי של שן הארי מאת לורה מ.

  לפשטות האולטימטיבית, שקול לעשות קעקוע של זרע שן הארי בלבד. זה עדיין יחזיק באותה משמעות ומשמעות, אבל זה יהיה הרבה פחות ברור. שלא כמו שן הארי המלא, זרע יחיד יתאים אפילו על החללים הקטנים ביותר, כמו שלך אֶצבַּע או שלך אֹזֶן.

  קעקועים גדולים של שן הארי

  בקצה השני של הסקאלה, יש לנו את העיצובים הגדולים והנועזים יותר.

  שן הארי אינם מתאימים לעיצובים קעקועים גדולים מאוד. הפרחים קטנים באופיים, כך שהם בדרך כלל ייראו מוזרים כשהם גדלים עד פי עשרה מגודלם, למשל.

  קשה לשלב שן הארי נושבת בעיצוב גדול בסגנון איור, כמו שרוול או מלא קעקוע גב. תזדקק לאלמנטים אחרים כדי למלא את החלל, ומכיוון שזרעי שן הארי כה דקים ועדינים, סביר שהם יאבדו.

  39 ש

  הדרך הטובה ביותר לעשות קעקוע גדול של שן הארי נושבת היא לפזר את הזרעים על פני שטח גדול יותר.

  לדוגמה, שקול קעקוע בגב העליון, עם שן הארי על גב כתף אחת, והזרעים מתפשטים בתבנית עד הכתף השנייה..

  מומלץ הבא: קרא הכל אודות קעקועי פרחים קטנים במדריך הגדול שלנו.

  ה אַמָה הוא מיקום נפוץ נוסף לקעקוע גדול יותר של שן הארי, כאשר עיקר העיצוב נמצא בחלק הרחב ביותר (ליד המרפק) והזרעים מופיעים פה ושם לאורך הזרוע, ומגיעים לפרק כף היד.

  קעקועים של שן הארי

  לאחרונה, עיצוב שן הארי המתפרס על שני קעקועים על פרקי הידיים הפך לטרנד פופולרי.

  שן הארי-קעקועים-5

  בעיקרו של דבר, מדובר בתמונה אחת שחולקה לשני קעקועים. זה בדרך כלל כרוך בקעקוע מלא של שן הארי נושבת על פרק כף היד האחת, ורק כמה זרעי שן הארי בצד השני.

  הצטרף לקעקוע שן הארי על ידי Stilbruch Tatowierungen

  מעניין שרעיון זה פועל במספר רבדים. כאשר אתה מחבר את פרקי הידיים שלך, שני הקעקועים יוצרים שלם. אבל בנפרד, הם גם נראים נהדר והגיוניים לחלוטין.

  אם מישהו יראה למשל את פרק כף היד עם הזרעים, הוא עדיין יבין מה מייצג הקעקוע.

  רעיון זה פועל לא פחות על האמות או על עגלים.

  קעקוע שן הארי מאת קרלס בונפה

  מילים אחרונות

  שן הארי יוצרים קעקועים בהירים, עדינים ובעלי משמעות רבה. מעטים מאיתנו יכולים להסתכל על דימוי של שן הארי נושבת ולא להיזכר בזיכרון, באדם או במצב רוח..

  לא משנה מה קעקוע שן הארי יכול להיות לך באופן אישי, אני מקווה שעכשיו יש לך כמה רעיונות נהדרים לעיצוב שלך. להשראה נוספת, עיין בגלריה שלהלן.

  קעקוע שן הארי בצבעי מים על ידי אייס גבוהקעקוע חמוד של שן הארי מאת פטי פדריגוקעקוע יפה של שן הארי מאת שרה בילוןקעקוע שן הארי מאת טים ​​בריןקעקוע שורש כף היד מאת Marikuroyamaקעקוע שורש כף היד מאת אולס מצגרקעקוע שן הארי של היפר -ריאליזם מאת טטיאנה סרדהקעקוע שן הארי בצבעי מיםקעקוע שן הארי מאת גיסקארד אלבסקעקוע שן הארי בצבעי מיםקעקוע שן הארי על הרגלקעקוע גיאומטרי של שן הארי מאת פאוליניוקעקוע צבעוני של שן הארי על הקרסול מאת ווילי רובלסקעקוע מינימלי של שן הארי מאת שפאדירבה ג'וליהקעקוע שן הארי בצבעי מים על ידי Szu Fanקעקוע יחיד של שן הארי מאת סטיוארט דוליקעקוע ורוד שן הארי מאת ג'סיקה צ'אנרקעקוע שורש כף היד הזעירקעקוע של שן הארי בצבעי מים מאת פטריק סקוורקעקוע Sketchwork Dandelion מאת ג'ייסון מייברוקקעקוע גיאומטרי של שן הארי מאת אלין וואטהקעקוע זרעי שן הארי על ידי גרגריםקעקוע שן הארי מאת ג'ורג 'סידוקעקוע שן הארי של האמהקעקוע שן הארי מאת אנקרהקעקוע שן הארי בצבעי מים מאת ג'רוויסקעקוע שן הארי מאת לארהקעקוע מהמם של שן הארי מאת ג'סי וילארסקעקוע חמוד של שן הארי מאת סיירה בנקרופטקעקוע Black Dandelion מאת צבעים מילאנולחיות ולתת לחיות קעקוע מאת Skinkקעקוע Dandelwork Dandelion מאת לארהקעקוע שן הארי על הידקעקוע מינימליסטי של שן הארי מאת אווהקעקוע פנטסטי של שן הארי מאת JenNahFurDotwork Dandelions מאת dearemilyannקעקוע שן הארי על ידי גרגרים

  קעקוע צד-שן הארי

  כתף-שן הארי-קעקוע

  כתף-להב-שן הארי

  דיוקן עצמי

  תבקש משאלה

  קעקוע הגב שלי

  קעקוע חדש

  ריאנה-אדריאן

  נראה-מרהיב

  רק-עוד הרפתקה

  שכח-הקשיים שלך-קעקוע

  לעוף בלי כנפיים

  שן הארי-קעקוע-עיצוב-נחמד יותר

  שן הארי-קעקוע-מתוק

  ציפורי שן הארי

  שן הארי-עם-ציפורים

  dandilion-wish

  שן הארי-קעקוע-עיצוב-2015

  שן הארי-קעקוע-עיצוב

  שן הארי-קעקוע-יפה

  שן הארי-סנונית-קעקוע

  שן הארי על הירך

  נפיחות של שן הארי

  שן הארי-ציטוט

  שן הארי-כתף-קעקוע

  קעקוע בצד-שן הארי

  שן הארי-קעקוע

  שן הארי-שוב

  שן הארי וציפורים

  מבוסס שן הארי

  שעון שן הארי

  שן הארי

  מגע-של-קסם-שן הארי

  הכי טוב רגל קדימה

  צ'לסי-ניו-קעקוע

  קעקוע מגניב-שן הארי

  שן הארי-2015-קעקוע

  A-Splash-of-Color- שן הארי

  קעקוע A-Child-Wish-שן הארי

  שן הארי-קעקועים-1 שן הארי-קעקועים -2 שן הארי-קעקועים-3 שן הארי-קעקועים -4  שן הארי-קעקועים -6 שן הארי-קעקועים -7 שן הארי-קעקועים -8 שן הארי-קעקועים -9 שן הארי-קעקועים -10 שן הארי-קעקועים -11 שן הארי-קעקועים -12 שן הארי-קעקועים -13 שן הארי-קעקועים -14  שן הארי-קעקועים -16 שן הארי-קעקועים -17 שן הארי-קעקועים -18 שן הארי-קעקועים-19 שן הארי-קעקועים-20 שן הארי-קעקועים -21 שן הארי-קעקועים -22  שן הארי-קעקועים -24 שן הארי-קעקועים -26 שן הארי-קעקועים -27 שן הארי-קעקועים -28 שן הארי-קעקועים -29 שן הארי-קעקועים -30  שן הארי-קעקועים -33 שן הארי-קעקועים -34 שן הארי-קעקועים -35 שן הארי-קעקועים -36  38  שן הארי-קעקועים -40

   מאמר קודם200 קעקועי גולגולת עוצרי נשימה & משמעויותהמאמר הבאמדריך הקעקועים האולטימטיבי של הארי צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   101 קעקועים בשם הטוב ביותר – עשו את הבחירה הטובה ביותר שלכם
   Next Post
   150 وشم أنيق للعمود الفقري للرجال والنساء