15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

150 רעיונות לקעקועי קעקועים בצבעי מים אמנותיים

150 רעיונות לקעקועי קעקוע בצבעי מים אמנותיים

על ידי צוות TSU – 30 ביוני, 2016 0 3316

  יצירתיות היא תמצית האמנות ואמנות קעקועים אינה נגועה בעובדה זו. עם חלוף הזמן, אמני קעקועים יצירתיים עובדים על טכניקות חדשות וחדשניות ומביאות אותן הלאה לאוהבי קעקועים מבחינים. אחת הטכניקות האחרונות הציגה עיצובים של קעקועים בצבעי מים. הם קשורים קשר הדוק עם ציורי צבעי מים, כפי שמציע השם. גוונים תוססים, גוונים עדינים וצבעים עדינים הם סימני ההיכר של קעקועים אלה. היופי האסתטי כמו גם המשמעות הסמלית של קעקועים אלה הפכו אותם לבחירה פופולרית בקרב גברים ונשים ברחבי העולם. הם נראים ייחודיים לחלוטין והם חייבים למשוך תשומת לב, ולפתור את המטרה האמיתית של לשאת את הכאב ואת העלות הכספית של קעקוע בדיו..

  טכניקת אמנות בצבעי מים

  קעקועים בצבעי מים מבוססים על הטכניקה של מיזוג קעקועים מסורתיים עם ציורי צבעי מים, מה שמעניק לו מראה שונה לחלוטין בהשוואה לקעקוע המסורתי. הטכניקה כמו גם הכלים של דיו הקעקוע זהים לחלוטין, אך ההבדל היחיד בין השניים הוא התוצאה הסופית, שנראית יותר כמו ציור בצבעי מים ולא בעיצוב קעקוע קלאסי. כמו בציורי אקוורל, אנו רואים יותר גוונים, ניפוצים וטשטושים ולא צורות וקווי מתאר מוגדרים, אותו סוג אפקט הופך גלוי באמנות הגוף בצבעי מים. התמונה נראית חופשית בנויה במקום להיות מתוארת עם קווים מוגדרים בדיו שחורה וההצללה ביניהם בהירה יותר בצבע בהשוואה לקעקועים הרגילים. אז אם אתה מחפש משהו חדש לקעקוע בפעם הראשונה או אופציה ייחודית משאר הקעקועים שכבר יש לך, אז אמנות גוף בצבעי מים תהיה אופציה אידיאלית עבורך.

  חסרונות

  הצללת קעקוע אמנותי בצבעי מים בהירה יחסית לקעקוע קלאסי, מה שנותן רושם שהקעקוע מתעמעם עם חלוף הזמן. העובדה היא שהם עשויים לדרוש הקפדה לאחר כמה שנים, מה שעשוי להיות מוקדם יותר מקעקוע קונבנציונאלי, מה שמעמיד את הקעקועים האלה בחיסרון קל. ובכל זאת, אין הבדל רב בין השניים לבין קעקועי צבעי המים, גם הם בעלי אופי לאורך זמן וקבועים, אם כי מראהו הבהיר יותר עלול לגרום להטעיה קלה במקרים מסוימים..

  רעיונות למיקום

  ההיבט החשוב ביותר באמנות הקעקועים, בנוסף לבחירת העיצוב הנכון, הוא המיקום הנכון שלו. בעיקרון, המקום לקעקוע בדיו נקבע לפי גודל הקעקוע. קעקוע גדול יותר נראה טוב באזורי שטח גדולים כגון גב, בטן, צלעות, חזה, ירכיים, רגליים וכתפיים, בעוד עיצובים קטנים ועדינים יותר מוצגים באזורים קטנים כגון קרסוליים, רגליים, פרקי כף היד, צוואר, עמוד שדרה, גב האוזן ואפילו על האצבעות. הרעיון הוא למשוך תשומת לב, בין אם גודל הקעקוע גדול או קטן. זה צריך להיות פשוט מושך את העין כדי להעביר את הגישה והרגשות האמיתיים של הנושא.

  עיצובים פופולאריים של קעקועים בצבעי מים

  יש מגוון גדול של עיצובים זמינים במקרה של אמנות גוף בצבעי מים כפי שיש במקרה של עיצובים קעקועים רגילים. הכל תלוי במיומנות וביצירתיות של האמן הקעקוע, שיכול ליצור כמה עיצובים מבריקים בעזרת דמיונו ושליטה באמנות. הטכניקה של אמנות בצבעי מים תלויה במומחיות שלו ביצירת כמה אפקטים מדהימים הדומים למשיחות מכחול, ליצירת אפקטים כמו צבע נוטף ומתיז, או אפילו תמונות שנראות כמו דיוקנאות. חלק מהעיצובים עשויים להיות בעלי איכות הדמיון לעיצוב עפרונות עפרונות, מה שיוצר השפעה מדהימה. להלן כמה עיצובים פופולריים:

  • קעקועים פרחוניים – אחד העיצובים המדהימים ביותר של צבעי קעקוע בצבעי המים הוא זה הכולל סוגים שונים של פרחים כגון ורד, לוטוס, חמניות, נרקיסים וחבצלות, בכמה שמות. ורד מסמלת אהבה ויופי בעוד הלוטוס מייצג טוהר ואדיקות וכלול עיצובים פרחוניים אלה באמנות בצבעי מים יכול ליצור השפעה מהממת ומושכת את העין. צבעים מרהיבים הנוטפים מתוך קווי מתאר שחורים רכים יכולים ליצור תמונה ייחודית של דפוסי הפרחים הללו, השונים למדי מעיצובי קעקועים רגילים..
  • קעקועים של פרפרים – פרפרים, שמטבע הדברים מציגים לוח צבעים תוסס, מהווים מרכיב אידיאלי לשימוש באמנות בצבעי מים. ניתן להציג צבעים אלה בצורה של עיצוב מימי, אך עדיין נושאים את הפנייה המדהימה למראה אמנותי מלא. בהשוואה לקעקועי העיצוב המוצקים והמוגדרים היטב, קעקועי הפרפר יוצרים השפעה ייחודית ורכה.
  • קעקוע נוצות – לקעקוע הנוצות יש איכות מפתה מכיוון שיש לה צורה זורמת ומושכת, שנראית יפה בכל מקום שהוא מונח על גופו של הנושא. בניגוד לקעקועי הנוצות הרגילים, ניתן לגרום לקעקועי אמנות בצבעי מים להיראות אטרקטיביים ורכים יותר בעזרת שימוש בצבעי צבע בהירים. ניתן לגרום לצבע לצאת מקצות הנוצה כדי שייראה אפילו יותר מסוגנן ולא שגרתי בהשוואה לצבע רגיל.
  • קעקוע זאב – אופציה מגניבה נוספת בין האלמנטים העיצוביים הנחשבים לאמנות זו היא של עיצוב זאב. זאב נחשב לסמל הכוח, העצמאות והנאמנות וקעקועי זאב שנוצרו בצורה של אמנות בצבעי מים יוצרים השפעה מדהימה על הצופה, מכיוון שהוא שונה בתכלית מקעקועי הזאב הקלאסיים. השימוש בצבעים עזים אך כתמים, בעלי איכות מטפטפת, נותן אפקט רך ואמיתי לעיצוב, מה שהופך אותו לעונג לצופה במקום למרכיב הקשור לפראות..
  • קעקוע גשם – קעקועי גשם יכולים להיות המרכיב הטוב ביותר לשימוש בעיצובים, מכיוון שטיפות הגשם הנושרות הופכות את הבחירה המושלמת להצטייר בצבעי מים בצבע השפריץ המתאר את טיפות הגשם היורדות לשלמות, ויוצרות השפעה מדהימה וייחודית לחלוטין..
  • קעקוע דגים – דגים בוחרים בבחירה פופולרית בעיצובים של צבעי מים מכיוון שלדג וגם בעיצובים האלה יש איכות זורמת. שימוש בצבעים בהירים כמו גם התזות לתיאור מים יכול ליצור מחיר מושך בעיניים בעיצובים של קעקוע דגים. האמן יכול ליצור את כל העיצוב או להדביק את קעקוע הדגים בצורה המקובלת והרקע נעשה בצבעי מים.
  • קעקוע יונק הדבש – הדבש הוא אובייקט נפלא שניתן לתאר אותו בצורה של עיצוב בצבעי מים מכיוון שהוא מנפנף לו בכנפיים במהירות מהירה מאוד, ומעניק לו השפעה מטושטשת בתנועתו. זה הופך אותו לאידיאלי להיות מוצג בצורה של ההשפעה הכתומה והמטושטשת, כמו במקרה של אמנות בצבעי מים.

  זה אולי נראה שצבע הוא המרכיב החשוב ביותר בעיצובים בצבעי מים, אך באופן מפתיע, הם יכולים להיראות נהדר גם בצבעים שחור ואפור קונבנציונליים, כמו במקרה של קעקועים מסורתיים. ההבדל בין שני סוגים אלה של צבעי מים טמון בהחזקת העיצוב; בעוד שקעקועי צבע הופכים בולטים בעזרת שימוש בהתזות של צבעים עזים, הקעקועים השחורים והאפורים מקבלים את ערך המשיכה שלהם בגלל שימוש נכון בפרטים מורכבים. האפקט המטושטש משמש לתועלת וליצירת מראה שונה בעיצובים הקעקועים המסורתיים הפשוטים המשתמשים בשרטוט ובקווי מתאר מודגשים..

  הדבר הטוב ביותר בהם הוא שהם אינם דורשים עיצוב נכון; למעשה, הם נותנים לאמן את החופש היצירתי להוציא משהו מדהים על ידי שימוש בהתזות צבע פשוטות, אשר עשויות להיטפטף בגוף הנושא. הם דרך לשחרר את היצירתיות של המעצב ולאפשר להם ליצור הנאה ויזואלית מדהימה כדי להפוך את הגוף לקנבס והקעקוע ליצירת מופת שלמה. ניתן לשלב כמעט כל מיני אלמנטים אמנות בצבעי מים, חלקם כלי נגינה, עוף החול, יונה, סנונית, שפיריות, קשת, סרט, שלט אינסוף, דרקון צלב, אריה, כוכבים, שמש, ירח, דיסני, לוכדי חלומות, חיצים מצפן, עצים, מלאך וכנפיים.

  מילים אחרונות

  קעקועים בצבעי מים הם צורה ייחודית של אומנות קעקועים, היוצרת עיצובים של קעקועים בצורה של כתמים וכתמי צבע, ולא קווי מתאר מודגשים ומוגדרים. ניתן לשלב כמעט כל מיני אלמנטים עיצוביים, אך התוצאה הסופית נקבעת באמת על ידי המיומנות והמומחיות של הקעקוע.

  קעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםצבעי מים (1)צבעי מים (2)צבעי מים (3)צבעי מים (4)קעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםצבעי מים (5)צבעי מים (6)צבעי מים (7)קעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מיםקעקוע בצבעי מים

  0d153190d834080791535e9f69b807eb 1-אקוורל-פרח-טא & lt; a href =צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_1

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_2

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_3

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_4

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_5

  עיצוב מים_קעקועים_מדהים_6

  עיצוב מים_קעקועים_מדהים_7

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_8

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_9

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_10

  עיצוב מים_קעקועים_מדהים_11

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_12

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_13

  צבעי מים_קעקועים_מדהימים_14

  15. צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_15

  צבעי מים_קעקועים_מדהימים_16

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_17

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_18 צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_19

  אקוורל_קעקועים_מדהים עיצוב_20

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_21

  אקוורל_קעקועים_מדהים עיצוב_22

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_23

  צבעי מים_קעקועים_מדהימים_24

  25. צבעי מים

  26. צבעי מים

  27. צבעי מים

  28. צבעי מים

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_29

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_30

  אקוורל_קעקועים_מדהים עיצוב_31

  אקוורל_קעקועים_מדהים עיצוב_32

  צבעי מים_קעקועים_מדהימים_33

  אקוורל_קעקועים_מדהים עיצוב_34

  אקוורל_קעקועים_מדהים עיצוב_35

  צבעי מים_קעקועים_מדהימים_36

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_37

  צבעי מים_קעקועים_מדהים_38 39. צבעי מים

  40. צבעי מים

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_41

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_42

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_43

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_44צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_46

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_47

  צבעי מים_קעקועים_מדהימים_48

  אקוורל_קעקועים_מדהים עיצוב_49

  אקוורל_קעקועים_מדהים עיצוב_50אקוורל_קעקועים_מדהים עיצוב_52

  5. צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_53

  אקוורל_קעקועים_מדהים עיצוב_54

  צבעי מים_קעקועים_מדהימים_עיצוב_55

  5. צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_56

  5. צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_57

  5. צבעי מים_קעקועים_מדהימים 5. צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_59

  אקוורל_קעקועים_מדהים עיצוב_60

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_61

  צבעי מים_קעקועים_מדהים עיצוב_62 2-מופשט-ורד-קעקוע 3-קעקוע בצבעי מים 4-עיוות-עיוות-קעקוע בצבעי מים 5-אקוורל-עץ-קעקוע 6-קעקוע בצבעי מים 7-קעקוע בצבעי מים 8-קעקוע בצבעי מים 9-מצפן-קעקוע בצבעי מים 10-פרפר-אקוורל-קעקוע 11-קעקוע בצבעי מים 12-סוס-קעקוע בצבעי מים  14-דיוקן-קעקוע בצבעי מים 15-קעקוע בצבעי מים 1 16-פרח-אקוורל-קעקוע 17-קעקוע בצבעי מים 18-צבעי מים-קעקוע-על הרגל 19-קעקוע אחורי בצבעי מים 20-ציפור-ריפוי-קעקוע בצבעי מים 21-צבעי מים-גב-קעקוע 1 22-קעקוע בצבעי מים 23-קעקוע עם שרוול בצבעי מים 24-לוב-יו-אימא-קעקוע בצבעי מים 25-סוף הקיץ-יום-אקוורל-קעקוע 26-אקוורל-מופשט 27-פרח-אקוורל-קעקוע 28-קעקוע נוצה-צבעי מים 30-מצפן-אקוורל-קעקוע 31-מדהים-אקוורל-קעקוע 1 32-מדהים-קשת-אקוורל-קעקוע 33-צבעוני-אקוורל-קעקוע 34-ציפור-אקוורל-קעקוע 35-דיוקן-קעקוע בצבעי מים 36-אקוורל-פרפר-קעקוע-על הזרוע 37-קעקוע בצבעי מים 38-לוכד חלומות-קעקוע בצבעי מים 39-ספינה-צבעי מים-קעקוע 40-ורד-קעקוע בצבעי מים 41-קעקוע בצבעי מים 42-אקוורל-דגים-קעקוע 1 43-צבעי מים-ארנב-קעקוע 44-קעקוע בצבעי מים 45-עוגנים-קעקוע בצבעי מים 1 46-קעקוע בצבעי מים 47-קעקוע בצבעי מים 49-קעקוע בצבעי מים 50-ציפור-אקוורל-קעקוע 51-קעקוע בצבעי מים 52e774a164cfe29f78e85282dd495c75 52-קעקוע בצבעי מים 53-קעקוע בצבעי מים 1 54-אקוורל-קעקוע 1 55-זאב-אקוורל-קעקוע 56-מדהים-צבעי מים-קעקועים-מאת-קליים 57-קעקוע בצבעי מים קעקועים של דולפינים-צבעי מים רגליים סשה-יוניסקס-צבעוני-קעקוע-צבעי מים-קעקוע -9 סשה-יוניסקס-קעקוע-צבעוני-קעקוע-צבעי מים-קעקוע -19 סשה-יוניסקס-אקוורל-צבעוני-קעקוע tumblr_mxo43h4Z9E1s6mqlko1_1280 10. צבעי מים_קעקועים_10 אקוורל-מופשט-קעקוע אקוורל-ציפור-קעקוע אקוורל-פיל-קעקוע נוצה בצבעי מים רעיון בצבעי מים-נוצות אקוורל-פרח-קעקוע אקוורל-קעקוע קעקוע בצבעי מים-שרוול אקוורל-קעקוע  קעקועים בצבעי מים צבעי מים-קעקועים-1 צבעי מים-קעקועים -2 צבעי מים-קעקועים -4 צבעי מים-קעקועים-5 אקוורל-קעקועים -8 צבעי מים-קעקועים -11 צבעי מים-קעקועים -12 קעקוע מים ורדים

   מאמר קודם150 קעקועי אחות נוגעי לב ללידה מיוחדתהמאמר הבא189 קעקועי ירך האטרקטיביים ביותר לנשים צוות TSUhttps://thestyleup.com/The Style Up הוא בלוג אופנה וסגנון חיים המתמקד באמנות קעקועים ופירסינג. גוף האדם יפה אז בואו נחגוג אותו!

   Previous Post
   101 קעקועים בשם הטוב ביותר – עשו את הבחירה הטובה ביותר שלכם
   Next Post
   150 وشم أنيق للعمود الفقري للرجال والنساء