15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

קרמי הקעקוע הטובים ביותר לקעקועים

קרמי הקעקוע הטובים ביותר לקעקועים

על ידי כריסטין – 10 בפברואר 2020 0 1913

  למד אודות הקרמים הטובים ביותר להעלאת קעקועים הקיימים, כולל כיצד להשתמש בהם להשפעה המתמשכת ביותר, ואילו מהם הוא הבחירה המובילה ביותר שלנו בשוק.

  עושה קעקוע

  הערת העורך: רק שיהיה ברור, איננו אנשי מקצוע רפואיים. מאמר זה ותוכנו הם רק דעתנו ואינם אמורים להחליף את עצתו של רופא.

  האם אתה באמת צריך אותם?

  אין כמו טיפת דיו חדשה, אבל כדי לקבל את הקעקוע החדש והחצוף הזה תצטרך להתמודד עם הכאב תחילה. אין מנוס מהעובדה שקעקועים עלולים לפגוע לא מעט, גם אם אתה חבטה מתנשאת ושרירית.

  הציפייה לכאב יכולה להספיק בכדי להרתיע אנשים רבים מקעקוע, במיוחד בפעם הראשונה. תוכניות קעקוע בטלוויזיה שתופסות כל רגע נושך שפתיים אינן עוזרות, וחושפות כל עוולה כשהאדם חורק שיניים ומנסה לעבור את החוויה.

  הקעקוע אכן כרוך במחטים שחודרות לעור שלך, שכמובן בעלות מיליוני קצות עצבים שסובלים מכאבים כדי להעניק לך את התחושה הנוראית הזו של דקירה אינטנסיבית עם חפץ חד..

  אבל האם יכולה להיות דרך קלה יותר לעשות קעקוע מבלי שתצטרך לסבול כל כך הרבה כאבים בתהליך? אם אתה משתוקק לקעקוע אבל הכאבים פשוט מרתיעים יותר מדי, יכול להיות שהפתרון יהיה לנו. קרמים קהים צוברים פופולריות ויכולים לעזור להקהות את התחושה בעור, מה שהופך את הקעקועים להרבה יותר קלים לשאת.

  מקעקע באמצעות אקדח קעקועים

  כמובן, אנחנו לא מציעים שקעקועים לעולם לא יפגעו אפילו עם קצת עזרה. עם זאת, כאשר אתה משתמש בקרם קהה, אתה יכול לגלות שזה לא כל כך נורא. למעשה, אם אתה מקועקע על כתף או שריר השוק או אזור אחר שהוא פחות רגיש, יתכן שיש לך מזל שבקושי לרשום דבר.

  נשמע טוב? קרמים קהים בהחלט יכולים להוריד את הקצה מהכאב ולאפשר לך לאמץ את חווית הקעקוע. אבל תחזיק רגע! לפני שאתה ממהר לתפוס את הקרם המקהה החזק ביותר שאתה יכול למצוא, חיוני לדעת שאתה לא יכול להשתמש בכולם. בהחלט אסור להשתמש בכמה קרמים מעוררי תחושה עם קעקועים וכמה מהם יכולים אפילו להרוס את הדיו היקר שלך.

  אם אתה מרגיש מבולבל, אנחנו כאן כדי לעזור במדריך מקיף זה לקרמים המקהים הקעקועים הטובים ביותר בשוק. בדוק את המידע שלהלן ותמצא את כל מה שאתה צריך לדעת.

  מומלץ הבא: קרא את שלנו מדריך לערכות התחלה של קעקועים.

  קעקוע מתבצע על הזרוע

  איך הם עובדים

  קרמים קהים יכולים להיראות די דומים במבט ראשון. אחרי הכל, אתה סוחט כתם החוצה, מרח אותו על עורך ומחכה עד שהחוסר תחושה יכנס פנימה. אין ספק שזה לא מסובך יותר מזה.?

  אתה עשוי להיות מופתע לגלות שקיימים מגוון קרמים מעוררי תחושה הפועלים בדרכים שונות. זה מועיל לדעת את ההבדל מכיוון שאתה יכול למצוא סוג אחד יעיל יותר עבורך מאשר אחר.

  ישנם שלושה סוגים עיקריים של קרם קהה לקעקועים: חוסמי עצבים, קוטלי עצבים ומכשירי כלי דם. הם עובדים על קולטני הכאב בגוף אך כל אחד מהם בצורה אחרת. להלן סקירה מהירה של שלושתם:

  חוסמי עצבים

  חומרי הרדמה מקומיים הם סוג של חוסם עצבים, הגורם לאזור העור להרגיש קהה לחלוטין לקראת ביצוע הליכים רפואיים. אלה המשמשים בבתי חולים ניתנים בדרך כלל באמצעות זריקה, מה שמאפשר לבצע ניתוח קל מבלי שהחולה מרגיש דבר!

  חלק מהקרמים המקהים קעקועים הם גם חוסמי עצבים, אך אלה הזמינים באופן מסחרי מיושמים באופן מקומי ולא מוזרקים. הם פועלים על ידי צמצום מספר אותות הכאב שניתן לשלוח למוח, ובכך מפחיתים את אי הנוחות.

  חוסמי עצבים אקטואליים אינם יעילים לחלוטין במניעת תחושת כאב מכיוון שהם אינם מסוגלים למגר לחלוטין את ההודעות הנשלחות למוח. הם טובים מאוד בהורדת הקצה מהכאב, אך מכיוון שהעצבים עדיין עובדים כרגיל כאשר משתמשים בהם לבד מקובל שעדיין חווים כאבים.

  מסיבה זו, חוסמי עצבים משמשים לעתים קרובות יחד עם מחלישי עצבים, בקרם משולב.

  קעקוע מצייר קעקוע

  קוטבי עצבים

  כפי שכבר הסברנו, חוסמי עצבים מנסים לפגוע במסלולים אל המוח, ומונעים מהודעת הכאב לעבור. קוטבי עצבים נוקטים בגישה אחרת ומונעים מהעצבים לפעול כלל.

  מכיוון שקוטלי עצבים מפסיקים עצבים לפעול, הם יכולים להיות יעילים להפליא בהקלת הכאבים. זה אולי נשמע מושלם עקרונית אבל במציאות, הם לא חוסמים את כל הכאבים. הסיבה לכך היא שסוג קרם זה אינו יכול לחדור מספיק עמוק לשכבות העור.

  המחטים של הקעקוע חורגות מרמת פני השטח ומפעילות את העצבים הנמצאים בתוך הדרמיס. זוהי שכבת עור עמוקה יותר והעצבים שבתוכם אינם מושפעים ממחללי עצבים אקטואליים.

  זו הסיבה שבדרך כלל מתווספים חוסמי עצבים למחלישי עצבים בכדי לנסות ולמנוע את תפיסת הכאב בשתי הדרכים..

   

  מכשירי כלי הדם

  הסוג השלישי של הקרם אינו עובד באופן טכני ישירות על קולטני הכאב אך עם זאת עדיין יכול להיות בעל השפעה ניכרת. מכשירי כלי הדם לא ירדים את העור אבל יגרום לכלי הדם שלך להתכווץ. זה לא רק מאט את ספיגת הכימיקלים אלא גם מכווץ את זרימת הדם.

  מכשירי כלי הדם משמשים לעיתים קרובות עם הרדמה מקומית בבתי חולים מכיוון שהם מונעים את הפצת התרופות ברחבי הגוף. על ידי הגבלת זרימת הדם, כימיקלים נוספים המשככי כאבים נשמרים באזור הרצוי.

  הם עובדים עם קרמים קהים בצורה דומה, ומאפשרים לאפקט להימשך זמן רב יותר. זה עוזר לאנשים להישאר ללא כאבים לאורך זמן במהלך קעקוע.

  השפעה מקרית אך מועילה של זרימת הדם המופחתת היא פחות דימום באתר הקעקועים.

  קריאה מומלצת: אל תפספסו את שלנו מדריך לדיו קעקועים הַבָּא.

  מקעקע-מחזיק-קעקוע-אקדח

  מדריך קונים

  כעת, כאשר אתה יודע כיצד פועלים סוגי השמנת המקהים השונים, אנו הולכים להפנות את תשומת ליבנו לקנייה. מציאת הקרם הטוב ביותר להעלאת עור לקעקועים תלוי במגוון גורמים.

  רוב הקרמים המקהים לא נוצרו במיוחד עבור קעקועים. במקום זאת, הם סוג של קרם מרפא המקהה את האזור ותואם מגוון שימושים, כולל קעקועים. סיבות אחרות שניתן להשתמש בקרם קהה כוללות הליכים קוסמטיים, פירסינג, עבודת שיניים, הליכים רפואיים וניתוחים אופטיים..

  כפי שראית מהקטע למעלה, אופן הפעולה של הקרמים משתנה מאוד ולחלקם השפעה טובה יותר מאחרים. למרות שכל הקרמים המקהים מפחיתים את התחושה בעור, המרכיבים שהם מכילים יכולים להיות שונים מאוד.

  תופעות לוואי

  למרות שלא סביר שתמצא מוצר שפותח אך ורק לשימוש עם קעקועים, עם זאת חשוב לבדוק שהוא תואם. שימוש בקרם קהה שאינו מפרט קעקועים כשימוש פוטנציאלי עלול לגרום לתופעות לוואי לא נעימות, כמו גם להשפיע על הדיו שלך. כמה מהדרכים שבהן זה יכול להשפיע עליך כוללות:

  • לא להקהות את האזור ולהשאיר אותך להתמודד עם קעקוע כואב
  • גירוי בעור הגורם לאי נוחות נוספת הן במהלך הקעקוע והן לאחריו
  • מניעת דיו הקעקוע נלקחת כראוי על ידי העור ומותירה אותך בעיצוב דביק ואיכותי

  במקרים מסוימים, אם הקעקוע יזהה שהשתמשת בקרם קהה לא תואם הם עלולים לסרב לבצע את ההליך, מהסיבות שצוינו לעיל.

  גם אם אתה משתמש בקרם הנכון, ייתכן שתתפתח תופעות לוואי. במכלול הדברים, הם נוטים להיות די נדירים ולרוב מנוסים רק על ידי אנשים בעלי עור רגיש במיוחד. לאחר תלונה בעור בעת ביצוע קעקוע יכול להיות גורם סיכון נוסף.

  כאשר אכן מתרחשות תופעות לוואי הן בדרך כלל מגבילות את עצמן ונפתרות במהירות. עם זאת, אם אתה חושב שאתה עלול להסתכן בתגובה שלילית לקרם המקהה, תמיד כדאי לשוחח עם הרופא שלך מראש.

  אתה עלול לחוות תופעות לוואי מיד לאחר החלת הקרם או כאפקט מושהה. עליך לגלות כי כל ההשפעות הבלתי רצויות נפתרות תוך 1-2 ימים לכל היותר.

  אם אתה מורח יותר מדי קרם קהה ואינך פועל לפי ההוראות, תופעות הלוואי עלולות להיות גרועות בהרבה. במקרים מסוימים, הם יכולים אפילו להיות רציניים. אם אתה חושב שאתה סובל ממשהו יותר מגירוי עור פשוט, פנה מיד לטיפול רפואי.

  תופעות הלוואי השכיחות ביותר שאתה עלול להיתקל בהן כוללות:

  • אוֹדֶם
  • נפיחות ודלקות
  • גירוי קל של העור
  • גירוד
  • תחושת עקצוץ או צריבה באתר בו נמרח הקרם.

  מאמר מומלץ: אנחנו דנים מכונת קעקועים לכל הדברים במדריך האחרון שלנו.

  קעקוע נותן קעקוע

  יְעִילוּת

  קרמים קהים נמכרו בכמויות גדולות לאורך השנים ומסיבה טובה: הם עובדים. הגוף של כולם עובד באותו אופן כך שאין סיבה לקרמים קהה לא לעבוד בכלל.

  עם זאת, למרות שקרמים קהים אכן עובדים על כולם, מידת האפקטיביות תהיה שונה מאוד. עם מבני עצב שונים, עובי עור משתנה ורגישויות אישיות, לקרם המקהה תהיה השפעה שונה על כל מי שמשתמש בו..

  התייחס לעוצמות שונות ובמגוון מרכיבים ולא קשה להבין מדוע לא מובטחת קרמים קהים לעבודה מלאה.

  חשוב להיות מציאותי לגבי מידת האפקטיביות של הקרם. אנשים רבים קונים קרם קהה בתקווה שזה יקפיא את האזור לחלוטין וישאיר אותם ללא תחושות לא נעימות כלשהן במהלך הקעקוע שלהם.

  זה הוגן לומר שזה יהיה מאוד יוצא דופן שקרם פשוט ימגר כל טיפת אי נוחות, אך לרוב המכריע של המשתמשים הם מפחיתים את הכאבים באופן משמעותי והופכים את ההליך לקל הרבה יותר לסבול..

  דיו לקעקועים

  מריחת הקרם

  אזור העור צריך להיות נקי וללא שמן ופסולת לפני שמורחים את הקרם המקהה. זה מבטיח יעילות מרבית ומאפשר לספוג את הקרם כראוי על ידי העור.

  לפני סחיטת הקרם, שים זוג כפפות אטומות למים. זה ימנע מהיד והאצבע שלך להיות קהים תוך כדי החלתו.

  ההוראות אולי אינן מציינות את החלק הזה, אך כדאי לעטוף את האזור בקרם המקהות החל בניילון. זה יוצר חום המאפשר לקרם לעבוד בצורה יעילה יותר.

  תמצא שהקרם מתחיל לעבוד כמעט מיד אז אל תלבשי אותו יותר מדי זמן לפני שאת מתכננת לעשות את הקעקוע שלך. אין יתרון בלתת לו יותר זמן להיספג בעור שלך לפני הקעקוע, ואם תחכה האפקט המקהה עלול להתחיל להיחלש מוקדם מדי.

  לפני שאתה מורח את הקרם המקהה, כדאי לבדוק עם הקעקוע שלך אם יש להם כללים ספציפיים. חלקם יאפשרו רק קרם קהה אשר נרכש מהסטודיו שלהם מכיוון שהם רוצים את הביטחון לעבוד רק עם מוצרים שהם מכירים.

  כמה מקעקעים אינם מאפשרים להשתמש בקרמים קהה כלל. אם זה חשוב לך, חפש מסביב לקעקע אחר שכן רבים מאפשרים להשתמש בקרם. נסו להימנע מרכישה המבוססת על גליצרין מכיוון שהדבר גורם לעור חלקלק וייתכן שמקעקעים לא יסתייגו..

  כהערה אחרונה: זכור כי קרמי מספרים מיועדים לשימוש לפני ביצוע הקעקוע. אולי אתה קצת כואב אחר כך אבל אל תתפתה להפחית את אי הנוחות באמצעות הקרם המקהה. הוא עלול להגיב עם העור שלך ולגרום לדלקת כבדה סביב הקעקוע, כמו גם לפגוע בתהליך הריפוי.

  מוּמלָץ: אל תשכח לבדוק המדריך שלנו לספקי כוח קעקועים.

   

  קרמים מומסמים לקעקוע

  אם אתה צריך משהו להקל על הכאבים, אז אנו ממליצים לבחון מקרוב את אחד ממשככי הכאבים הללו לעור.

  1. Ebanel 520 קרם נקה אקטואלי לשיכוך כאבים

  קרם המקהות האקטואלי הזה של Ebanel הוא אחד המוצרים הנמכרים ביותר בשוק ועם סיבה טובה. הוא מכיל את הכמות הגבוהה ביותר של לידוקאין שניתן לקנות באופן חוקי ללא מרשם בארה”ב, 5%, מה שמקנה לו את האגרוף החזק ביותר שתמצאו בכל קרם קהה..

  לחלק מקרמי הלידוקאין יש ריח לא נעים אבל זה כמעט נטול ריח לחלוטין. הוא גם לא שומני אז לא יעצבן את הקעקוע שלך כשהם מנסים לעבוד על העור שלך אחר כך.

  הוא נספג בעור מהר מאוד ונספג היטב לקבלת תוצאות מקסימליות. זה נובע בחלקו מהנוסחה המיוחדת שלא רק עוזרת לו להתחיל לעבוד במהירות, אלא גם משפרת את כוחו של הלידוקאין..

  Ebanel 520 מתחיל לפעול תוך 2-3 דקות מהיישום ומגיע לשיא יעילותו כעבור 25 דקות. זה הופך אותו לקרם מהיר במיוחד בהשוואה לכמה אחרים בשוק.

  ההשפעה המקהה נמשכת כשעה לאחר שהגיעה לשיאה, אך ניתן להחיל אותה בבטחה עד 6 פעמים תוך 24 שעות.

  ביקורות משתמשים של חברת Ebanel 520 היו מצוינות, עם שיעור יעילות גבוה. חלק מהמשתמשים גילו כי תחושת ההקהה נמשכת מספר שעות, בקלות מספיק זמן כדי לכסות את חווית הקעקוע האופיינית.

  לצד הלידוקאין, תוכלו למצוא את מבחר המרכיבים הרגיל, ללא הוספת כימיקלים רעילים. אם מסיבה כלשהי אתה לא לגמרי מרוצה מההשפעה, לאבנאל יש רקורד יוצא מן הכלל בשירות הלקוחות, ומציע החזר כספי על הקרם..

  מה שאנחנו חושבים: זהו קרם במחיר טוב אך אל תתנו לתג המחיר להטעות אתכם, הוא יעיל לא פחות משחות קהות אחרות שהן יקרות יותר. זהו אחד הקרמים המקהים הפופולריים ביותר בשוק ואנחנו לא מופתעים. ציונים עליונים מסביב.

   

  1. קרם נימול לעור הרדמה Super Numb

  קרם קהה פופולרי נוסף, Super Numb עשוי גם הוא מ -5% לידוקאין בדיוק כמו Ebanel 520, הקרם הקודם. עם זאת, למרות שיש לו אותו כוח של לידוקאין, הקרם הזה לא חזק במיוחד ולא יחזיק מעמד כל כך הרבה זמן.

  זה חלקית מכיוון שטכנולוגיית הספיגה המיוחדת לא קיימת, מה שאומר שההשפעות של הקרם יתחילו להישחק מהר יותר. התיאור הרשמי אומר שהעור ייאלם למשך 3-4 שעות, אך רוב המשתמשים מדווחים שהוא יעיל למשך 1.2-2 שעות לכל היותר.

  Super Numb הוא קרם קהה על בסיס מים ולכן לא ישאיר שאריות שמנוניות לקעקוע שלך להחליק עליו. זו אחת הסיבות מדוע זהו קרם קהה המומלץ לשימוש עם קעקועים.

  כדי לקבל את האפקט המלא, מומלץ למרוח את הקרם לפחות שעה אחת לפני קעקוע ולכסות את האזור בניילון. אם תבקש מהקעקע לחשוף רק את הקטע עליו הם עובדים ולא את כל האזור, תוכל להאריך את האפקט המקהה. ברגע שהוא לא עטוף וקרם שאריות נמחק, השעון מתחיל לספור לאחור.

  קרם קהה זה זול במיוחד אך הצינור קטן מהאחרים. גם את הקרם צריך למרוח די סמיך כדי לעבוד כמו שצריך. צינור אחד של 30 גרם יכסה שטח של העור בגודל 6 “x6” כך שתצטרך יותר מאחד אם תעשי קעקוע גדול.

  מה שאנחנו חושבים: זהו קרם קהה מצוין להתחיל איתו. זה עובד טוב עבור רוב ותג המחיר לא יפגע בחשבון הבנק שלך. זה לא אידיאלי לאזורים גדולים יותר מכיוון שזה יכול להסתדר הרבה יותר יקר, וההשפעה עלולה להיעלם מהר מדי.

   

  1. קרם נימול לעור הרדמה UltraNumb

  זהו אמבט קטן של קרם קהה, בגודל של 10 גרם בלבד. לכן, אם אתה מבצע רק קעקוע קטן או שאתה רוצה להתנסות בקרם מעורר קהות לפני שאתה משלם עבור צינור גדול יותר, זה חסכוני לנסות..

  כל אמבט בגודל 10 גרם יכסה שטח בגודל 4 “x4” בערך. בהשוואה ל- Super Numb, הקרם הזה יגיע רחוק הרבה יותר, מה שהופך אותו לבחירה ידידותית לתקציב גם לאזורים גדולים יותר.

  תצטרך להגיש מועמדות באופן משמעותי לפני הקעקוע המתוכנן שלך לקבלת התוצאות הטובות ביותר. מרחו שכבה אחת ואז התחילו לעסות אותה היטב לתוך העור – אל תשכחו ללבוש את הכפפות לשם כך! לאחר מכן תוכל למרוח יותר, ליצור שכבה שנייה ועבה לפני העטיפה בניילון ולהשאיר כשעתיים.

  זה יוצר את התוצאות היעילות ביותר ותגלה שהאזור מרגיש קהה בנעימים. התוצאות עוצמתיות ועמידות לאורך זמן, המעניקות לך אפשרות לקעקועים ללא כאבים למשך 3-4 שעות. בדיוק כמו Super Numb, תקבל את התוצאות המתמשכות ביותר אם הקעקוע יפרק את העור טיפין טיפין ולא יחשוף את כל האזור מההתחלה.

  הקרם אינו שמנוני ועובד היטב עבור קעקועים, כמו גם פירסינג ויישומים אסתטיים אחרים כגון שעווה.

  מה שאנחנו חושבים: קרם זה מציע ערך מצוין, חוסך כסף מבלי לפגוע ביעילות. חשוב לעקוב אחר ההוראות ליישום בצורה נכונה אם אתה רוצה את האפקט המקהה הטוב ביותר, אך כאשר נעשה כראוי, התוצאות מצוינות.

   

  סיכום

  שלושת המוצרים לעיל הם מהפופולריים ביותר בשוק אך אחד מהם הוא הקרם המקהה הטוב מכולם?

  כולם במחיר טוב, כך שלא תצטרך לפוצץ את התקציב שלך כדי להימנע מאי הנוחות במהלך הקעקוע שלך, אבל אם הכלכלה היא בראש סדר העדיפויות שלך אז סיר ה- UltraNumb כנראה רק מסיים אותו. עם זאת, יהיה עליך להתכונן זמן רב מראש ולאפשר לשעתיים לפחות לשקוע כראוי.

  אם תעשה קצת מחקר משלך, אתה עשוי למצוא כמה משתמשים שטוענים שהמותגים האלה של קרם קהות קעקועים לא עובדים. נראה שהם יכולים להיות תלויים מאוד במשתמש. הקפד לעקוב היטב אחר ההוראות ולראות מה הם יכולים לעשות עבורך.

  למרות שכולם מכילים 5% לידוקאין, ל- Ebanel 520 יש את ההשפעה החזקה והמתמשכת מכולם. זאת בשל נוסחת הליפוזום המיוחדת המסייעת לה להיספג בקלות. החומרים הכלולים בנוסחה עוזרים גם להקל על אדמומיות ולמנוע דלקות עור.

  ה- Ebanel 520 זמין גם כתרסיס לקהיית קעקועים שיכול להיות קל יותר לאזורים שקשה להגיע אליהם. יש לזה אותה יעילות וחוסר תחושה של עמידות לאורך זמן כמו הקרם המקהה.

  לכן, מבחינתנו, Ebanel 520 הוא הקרם המקהה הטוב ביותר עבור קעקועים, המספק סבירות וגם תוצאות עוצמתיות, המאפשר לך ליהנות מהחוויה ללא הכאב המציק..

   מאמר קודםספק הכוח הקעקוע הטוב ביותרהמאמר הבאעור הטוב ביותר לקעקוע כריסטין

   Previous Post
   101 קעקועים בשם הטוב ביותר – עשו את הבחירה הטובה ביותר שלכם
   Next Post
   150 وشم أنيق للعمود الفقري للرجال والنساء