15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

ספק הכוח הקעקוע הטוב ביותר

ספק הכוח הקעקוע הטוב ביותר

על ידי כריסטין – 10 בפברואר 2020 0 2341

  האם אתה מחפש ספק כוח קעקוע חדש? במדריך של היום, אנו ממליצים על ארבעה מהטובים ביותר הקיימים כרגע.

  ספק כוח קעקוע

  בין אם אתה חדש לגמרי בעולם הקעקועים או מחפש להגביר את העניינים או שאתה פשוט צריך פתרון נייד יותר לזמנים שבהם אתה מחוץ לאולפן הקעקועים. עליך לקרוא את המדריך שלנו לאספקת החשמל הקעקועים הטובה ביותר.

  בחרנו את מה שאנחנו מאמינים שהם הטובים ביותר שם וניסינו לכסות את כל הבסיסים. כל הדגמים המוצעים מוסדרים וכוללים אפשרויות חיבור למכונה כפולה.

  זה מאפשר לך לחבר את מכונות הקעקוע בטנה והצללה לאותו אספקה ​​ואז תוכל פשוט לעבור בין השניים.

  למרות שחשבנו שלא כל מי שקורא את זה יחפש לטייל בין לקוח ללקוח ואולי מאושר מהעבודה מהסטודיו, אבל חשבנו גם שאתה קורא את זה שכן. אז, יש יותר אפשרויות ניידות ופרקטיות ואחת הטובה ביותר לשימוש על שולחן, שולחן או תחנת עבודה.

  כל מה שאנחנו יכולים לעשות הוא להיות מדריך, במקום לנסות להגיד לך מה לקנות. לכן, יחד עם הביקורות הבלתי משוחדות שלנו, סיפקנו גם מדריך לקונים שדן בהיבטים השונים של ספקי כוח למכונת קעקועים שעליכם לקחת בחשבון..

  קעקוע בעבודה

  מדריך לקונים

  לפני שנתחיל להיכנס לבשר של סקירות תיבת החשמל של קעקועים שלנו, בין אם אתה חדש לגמרי בקעקוע ובין אם לא, יש דברים שאתה צריך לקחת בחשבון.

  כאמן קעקועים, אתה רוצה להיות, כמו אחרים בתעשייה, את אותה תחושת גאווה חזקה בעבודתך. אחרי הכל, קעקוע הוא ללא ספק משהו שאתה חי עבורו, עם כל נשימה ערה. אז אתה רוצה לוודא שהציוד שבו אתה משתמש תואם את הכישרון הגולמי ואת היתרון היצירתי שיש לך.

  אמנם אנחנו לא מתכוונים לטעון שהבחירה במכונת קעקועים בפועל, מחטי קעקוע, נייר העברה ואפילו דיו הם חיוניים, אך אנו מרגישים שהבחירה של קופסת כוח הקעקוע שבה אתה משתמש היא גם משהו שאתה צריך לתקן. אתה רוצה לוודא שיש לך אספקה ​​עקבית של מספיק כוח.

  לכן, לפני שאתה ממהר לרכוש ספק כוח של מכונת קעקועים המוזכרת במדריך שלנו, עיין בששת הטיפים להלן כדי לעזור להבטיח שתקבל את ההחלטה הנכונה..

  קעקוע מצייר קעקוע

  מתח האספקה

  עליך להעריך את העובדה שישנם ספקי כוח זמינים למכונות קעקוע במגוון רחב של יציאות מתח שונות. תמצא כמה שיש התקני אספקת חשמל המייצרים מתח נמוך ככל 3 וולט, בעוד שאחרים יכולים לייצר עד 15 וולט..

  האפשרויות הניידות יותר יכולות אפילו להיות נמוכות כמו 1 וולט. הדרך הטובה והבסיסית ביותר להסביר מתח ומה זה אומר עבור אספקת החשמל היא ככל שמספר המתח שהוא מציע גבוה יותר, כך יחידה תהיה טובה וחזקה יותר..

  סוגים שונים של ספק כוח

  בנוסף לכך שיש הרבה דירוגי מתח שונים, תגלו שישנן אפשרויות שונות בכל הנוגע לבחירת תיבת אספקת החשמל. שני הסוגים הבסיסיים שיש לבחירה הם:

  • דִיגִיטָלי
  • אנלוגי

  שניהם מופיעים בשוק בזנים מוסדרים ובלתי מוסדרים.

  הבחירה הנכונה עבורך תלויה בבחירה אישית בלבד. זה באמת תלוי עד כמה אתה בטוח, עד כמה אתה מיומן (ומנוסה) ובתקציב שעליך לשחק איתו.

  למרות שהמכונות הדיגיטליות הרבה יותר קלות לקריאה בזמן שאתה עובד על אומנות הגוף שלך ומייצרות קריאות מדויקות יותר, הן הרבה יותר יקרות. מכונות מוסדרות מספקות לך זרם קבוע של וולט, אך שוב אלה יכולים להיות יקרים.

  קעקוע מתבצע על הזרוע

  תנודות באספקת החשמל

  האם אתה קצת מעבר לחובבן וקעקע כבר זמן מה? אתה יודע רק טוב מדי כמה תנודות בכוח ולחץ הן המפתח להשגת טאטים רצויים. תלוי כמה לחץ אתה מפעיל על המחטים כנגד העור, הכוח שמספקת ספק הכוח משתנה.

  הזכרנו דגמים מוסדרים לעיל, אלה מתייחסים ומתקנים את תנודות ההספק. דגמים לא מוסדרים, בדרך כלל זולים יותר, לא. עליך להקדיש לכך מחשבה אם אתה מתכנן המשך קריירה בקעקועים או מנסה לבנות על מערך המיומנויות הבסיסי שלך..

  מומלץ הבא: צריך חדש מכונת קעקועים?

  שקול את מכונת הקעקועים הנוכחית שלך

  שיקול חשוב שיש לבחור בעת בחירת ספק כוח למכונת הקעקועים שלך וזו המכונה עצמה. תגלו שחלק מהמצרכים המעודכנים והחדישים אמורים לשמש רק עם מכשירים המופעלים באמצעות סלילים, ואחרים מתאימים רק עם מכונות סיבוביות..

  אז אתה צריך לבחור אחד שמתאים למכונת הקעקועים שלך או לבחור מכשיר אוניברסלי כללי שניתן להשתמש בו עם כל מכונה. זה יעזור בעתיד אם תחפש להחליף את המכונה הנוכחית שלך.

  מקעקע באמצעות אקדח קעקועים

  ניידות, גודל ומשקל

  ניידות, גודל ומשקל הם כל ההיבטים של ספק הכוח הקעקוע שאתה צריך כדי להביא בחשבון את ההחלטה שלך. חשוב היטב היכן אתה מתכוון לבצע את רוב עבודת הקעקועים שלך.

  האם אתה עובד בעיקר מחנות או שאתה מעדיף לעבוד כקעקע נייד? גם אם אתה לא רשמית קעקוע ואתה רק עושה את זה כהופעה צדדית, עליך להקדיש לכך מחשבה.

  חלקם קלים, קומפקטיים וניידים מאוד ואידיאליים עבור הקעקוע המטייל. אם אתה נמצא בחנות, עדיין עליך לשקול אופציה קלה יותר, אך כזו שמספקת מספיק כוח להתמודד עם עומס העבודה האמנותי שלך..

  קריאה מומלצת: אל תפספסו המדריך שלנו לדיו הקעקועים המובילים הַבָּא.

  כמה מכונות קעקוע יש לך כרגע?

  ברור שאתה צריך להקדיש מחשבה למספר מכונות הקעקוע שאתה צריך לספק להן כוח. אם אתה רק קעקוע של להקת איש אחד, ויש לך רק מכונה אחת, זה לא דאגה גדולה.

  בעוד שאם אתה מנהל חנות קעקועים ומחפש להפעיל את כל המכונות, עדיף לחבר כמה שיותר מכונות לאותו ספק כוח ככל שתוכל..

  תוכלו למצוא לקעקועים בעלי ניסיון רב יש לפחות שתי מכונות-אחת לטפל בציפוי הקעקועים, והשנייה לכל הצללה..

  אתה יודע שמצאת ספק כוח טוב אם אתה יכול לחבר מכונות שונות במקביל, ולאחר מכן לעבור ביניהן כפי שאתה צריך אותן. המשמעות היא שאתה רק צריך לשלם פעם אחת, וזה נוח להתקנה שלך ונוח לארנק שלך.

  מקעקע-מחזיק-קעקוע-אקדח

  תַקצִיב

  השארנו את התקציב כגורם האחרון כי זה באמת לא צריך להיות הדבר הראשון שאתה מחשיב. אתה עשוי לחשוב שאתה חוסך לעצמך קצת כסף ומבצע מציאה על ידי קבלת ספק כוח זול, רק כדי למצוא את הכלכלה המזויפת שלו כי זה היה זול מסיבה מסוימת. זה לא אומר שאתה לא צריך לתת לתקציב שלך להכתיב במידה מסוימת את מה שאתה רוכש.

  עכשיו אתה מבין יותר מה אתה צריך לחפש, בוא נתחיל לחפור קצת יותר עם הביקורות.

  מוּמלָץ: אנו בוחנים מקרוב את החלק העליון ערכות התחלה לקעקועים.

  ביקורות על ספק כוח קעקוע

  אלו הם 4 בנקי כוח הקעקועים שלדעתנו ראויים לתשומת ליבך. אנו מתחילים בזה שמציע את התמורה הטובה ביותר לכסף ולאחר מכן האהוב עלינו הכללי.

  ספק כוח דיגיטלי של פיראט פנים * בחירה בתקציב *

  הראשון במדריך שלנו הוא ספק הכוח הדיגיטלי היעיל ביותר של פיראט פייס. זה יכול לעבוד עם כמעט כל סוג של מכונת קעקועים. היא מאפשרת לך לחבר את מכונת הצללה והמכסה למעלה ואז לדפדף בין השניים כפי שאתה צריך, הכל בלחיצת כפתור אחת … ואז תוכל להשתמש בדוושת הרגליים לפי הצורך..

  אין צורך לאחר מכן לנתק את כל המכונה. ניתן לכוון את המתח בקלות מהמד הדיגיטלי שבקופסה. דוושת כף הרגל השטוחה המשמשת להפעלה עשויה מפלדת אל-חלד הקשוחה (פשוטו כמשמעו במובן מסוים) והמכונה מגיעה עם כבל קליפ נחמד וארוך של 6 רגל המחבר את ספק הכוח למכונה שלך..

  ניתן לכוון את המתח בין 60 ל -250 וולט ויספק לך זרם עקבי של 15 עד 18 וולט. מכיוון שרמת המתח מתכווננת, אתה יכול להשתמש בזה גם במדינות אחרות. יתרון נוסף להפליא של בחירה באספקת החשמל הזו של פיראט פייס, בהשוואה להצעות אחרות, היא העובדה שלעולם לא מתחממת יתר על המידה. לכן, יהיה לך מעט מאוד תחזוקה לבצע אותו, אפילו בשימוש קבוע.

  היו כמה ביקורות על קופסת אספקת החשמל של קעקועים שמצביעות על כך שהקופסה לא עמידה כמעט כפי שהיא יכולה ונוטה להישבר. אם זה רק חוסר מזל של הלקוח, פיקוח על המפעל או תקלה של המוצר בפועל, נותר לראות.

  יתרונות

  • יכול להתמודד עם כמה מכונות קעקוע שמחוברות אליו
  • תואם לחלוטין עם סליל ומכונות קעקוע סיבוביות
  • תוכנן כדי לפצות על התנודות בפלט המתח

  חסרונות

  • אפשר לשנות את העיצוב שלו, ולהפוך אותו לחזק יותר

  שורה תחתונה: למרות שאנו עדיין נמצאים בתיבת אספקת החשמל הראשונה, אנו יכולים לומר בבטחה שזה נבחר מתוך כוונות טובות. זה אולי לא הכי זוהר, אבל הוא עושה מה שהוא עושה טוב.

  Dragonhawk Professional * הבחירה המובילה שלנו *

  אספקת החשמל הקעקוע הדיגיטלי המקצועי של Dragonhawk יקר יותר מזה שלמעלה הוא לא רק שם מגניב (שאגב זה יעשה קעקוע נהדר!). זה הרבה יותר מזה גם נראה די נחמד, חלקלק ומגניב. התבלבלנו, נודה, ולמרות שמדובר בסמארטפון חדש.

  אבל לא, מאחד השמות הטובים ביותר בתעשיית הקעקועים, מגיעה יחידת אספקת החשמל הדיגיטלית הזו בעלת מסך מגע. נועד להתמודד עם אספקת החשמל הן למכונת הציפוי והן למכונת ההצללה שלך. כמו זה למעלה, אתה יכול פשוט ללחוץ על כפתור L/S כדי לעבור בין שתי המכונות תוך כדי עבודה על יצירת המופת האחרונה שלך..

  מבחינת הספק, יש 6 הגדרות מתח שונות מתוכנות מראש לכל מצב. ניתן להתאים את מתח המוצא בקלות מ -3 עד 18 וולט בחיבור DC.

  הדבר שבאמת משך אותנו לזה, מלבד היותו מהדורה חדשה של DragonHawk המדהימה תמיד, הוא העיצוב בהשראת סמארטפון/טאבלט. הלכה הקופסה המסורבלת שנראית כמו משהו ממפעל תעשייתי או מאולפן מוזיקה ועוזרת להפוך אותו למזמין יותר וקל יותר לטיפול עבור טירונים..

  יתרונות

  • קל מאוד וקומפקטי, נראה כמו טלפון
  • מסוגל לטפל הן במכונות בטנה והן במכונות הצללה בו זמנית
  • בעל הגדרות מתח מתכווננות הן למצבי בטנה והן להצללה

  חסרונות

  • יש מעט מאוד למצוא בו אשם, מלבד שזה עלול לדחות מעט את השומר הישן

  שורה תחתונה: השורה התחתונה היא כשמדובר במכונות קעקוע ואביזרים ו- DragonHawk, תתקשו לבחור באשמה ביופי הזה. הקעקוע רק נכנס לגיל הסמארטפון.

  ספק כוח קעקוע DGT Aurora II

  אוקיי, אז אם אספקת החשמל של DragonHawk למעלה הייתה צעד מחוץ לקופסה, הדגם הזה מ- DGT, בשם אספקת החשמל קעקוע אורורה מרגיש כמו צעד לממד חדש לגמרי. ומימד שאנו רוצים לחיות, לנשום, לאהוב, לטאט ועוד קצת בו.

  למרות שזה נראה כמו מנורת LED מוזרה, כמו האחרים שהצגנו, מדובר באספקת כוח כפולה מקצועית ואיכותית המתאימה לחיבור מכונות הצללה וחיפוי לאותה תיבה, וייעול ההתקנה שלך..

  הוא יכול לפעול על כל דבר מ -120 וולט עד 220 וולט ומספק 1 וולט עד 18 וולט שמוודא שהוא יעבוד עם כמעט כל מכונת קעקועים. להגיד שזה נייד זה יעשה את זה רע גדול. ברור מהתמונות, הוא נועד לנשיאה. למה שתרצה לשמור את זה בבית או בסטודיו בכל מקרה?

  כאילו זה לא מספיק, הוא תואם למכונות קעקוע סיבוביות וסליליות כאחד וכולל בסיס מעשי במיוחד להחלקה ומגנט משולב המבטיח שהוא לא ייפול בקלות מכל שולחן או שולחן..

  אידיאלי, אם כן, אם אתה לנצח על הכביש ונוסע מבית לבית כדי ליצור יצירות אמנות חדשות ומופלאות על הבד שהוא גופו של הלקוח שלך.

  יתרונות

  • יש לו עיצוב חלקלק ונייד מאוד, נראה מאוד עתידני
  • בעל תצוגת מד דיגיטלית בהירה במיוחד המספקת קריאות מתח מדויקות
  • עובד עם מכונות קעקוע סיבוביות וסלילים

  חסרונות

  • ספק הכוח נראה קצת לא עקבי

  שורה תחתונה: אם אינך זקוק לאספקת קעקועים שתוכל לצאת איתך לדרך, כנראה שהיינו מציעים לבחור באחד מספקי הכוח האחרים במדריך זה. אם כן, זהו מכשיר נהדר שעומד לרשותך.

  מאמר מומלץ: סקרן לגבי משחות לקעקוע?

  BIOMASER הוריקן HP-2

  זה עוקב אחר אותם עקרונות עיצוב כמו אספקת החשמל DragonHawk המופיעה גם במדריך זה ומזכירה מעט סמארטפון או מיני טאבלט..

  בדומה ל- DragonHawk ואפילו לאורורה, ברור שהוא תוכנן עבור הקעקוע שעובד מחוץ לחנות ונוסע הרבה. אם זה אתה, ייתכן שזוהי ספק הכוח שחיפשת.

  כפי שהוא די סטנדרטי בימינו, הוא מסוגל לטפל בחיבורים לשתי מכונות בו זמנית. אתה יכול פשוט לעבור בין מכונות ההדפסה וההצללה שלך כאשר אתה צריך.

  מבחינת הספק, הוא מספק 3 עד 18 וולט ויכול לפעול באופן מלא עם כל דבר שבין 110 וולט ל -250 וולט. אז זה אידיאלי גם אם אתה מחוץ לארה”ב ומחפש ליצור קעקועים מרהיבים על אנשים שאתה פוגש או לקוחות.

  בקופסה כלול הר גנרי אוניברסלי המתאים לו, המגיע מורכב מראש, כך שתוכל פשוט להוציא אותו מהקופסה, להגדיר אותו ואתה מוכן לצאת לדרך.

  למרות אופיו הקומפקטי, עדיין יש לך דוושת רגל אחת סטנדרטית לשימוש יחד עם מכונת הקעקועים שלך.

  יתרונות

  • נייד וקל משקל
  • מסוגל לעבוד עם כל ספק כוח, בכל מקום
  • פקדי מסך מגע הופכים אותו אפילו יותר קל לשימוש

  חסרונות

  • תג המחיר באמת נראה בבנייתו, אם כי זה עדיין מאמץ טוב.

  שורה תחתונה: יהיה עליך להחליט בין זה לשניים שמעליו אם אתה באמת רוצה ספק כוח נייד. אנו חושבים שהסרט הזה הוא נהדר בגלל פקדי מסך המגע הקלים לשימוש והאינטואיטיביים.

  הפעל וצור יצירת מופת

  אז הנה, הבחירה שלנו במוצרי אספקת החשמל הטובים ביותר למכונת קעקועים הזמינים כרגע. ניסינו להציג, אפילו עם 4 מוצרים בלבד, את ההבדל העצום שיש בעיצובים.

  למרות שכל המוצרים שבחרנו הם ספקי כוח מכונת קעקוע כפולה, חלקם מתאימים יותר לנסיעות וניידים כראוי, כמו DragonHawk, BIOMASER ואורורה..

  עם זאת, פרצוף הפיראטים נהדר לשימוש מאולפן או מהגדרות ביתיות. למרות שיהיה לנו קשה לייחד אחד, אנחנו הכי אוהבים, התמורה הטובה ביותר לכסף היא כנראה ה- Pirate Face.

  לא רק בגלל שזה אחד המחירים הנמוכים ביותר במדריך שלנו, אלא בגלל המבחר הבריא של התכונות שהוא כולל. המועדף עלינו הכולל יהיה DragonHawk.

   מאמר קודםערכות המתחילים הטובות ביותר לקעקועיםהמאמר הבאקרמי הקעקוע הטובים ביותר לקעקועים כריסטין

   Previous Post
   101 קעקועים בשם הטוב ביותר – עשו את הבחירה הטובה ביותר שלכם
   Next Post
   150 وشم أنيق للعمود الفقري للرجال والنساء