15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

110 קעקועי סרט זרוע מדהימים – עיצובים ורעיונות

כיום א קעקוע סרט זרוע הופך יותר ויותר פופולרי. זה קורה מכיוון שקעקוע מסוג זה נראה ממש מרשים ויוצא דופן. עם זאת, לפני קעקוע זה עליך להשוות בין כל היתרונות והחסרונות של קעקוע כזה ואנו ננסה לעשות זאת במאמר זה..

1. קעקועים פשוטים לזרוע עם עלים & פרחים

קעקועים פשוטים לזרוע עם עלים & amp; פרחים

קעקוע סרט הזרוע הזה פשוט להפתיע. הוא מכיל רק כמה עלים ופרחים המסתובבים סביב הזרוע כמו אביזר קטן קבוע.

2. חצי מנדלה

דפוס מנדלה מלא יהיה גדול מדי לדיו כקעקוע סרט זרוע, אז מה דעתך על חצי דפוס מנדלה במקום? אפילו עם רק דפוס מנדלה, זה עדיין עיצוב פשוט עם דיו שחור ולבן.

3 מילים & פרחים

אתה יכול לעטות את שמך עם כמה מוטיבים של פרחים גדולים יותר כדי להמציא גם את קעקוע סרט הזרוע שלך! במקרה זה, משמעות קעקוע סרט הזרוע תהיה קשורה קרוב יותר למשמעות הפרח.

4. פרח אדום צבעוני & משאיר

להלן עוד עיצוב קעקוע סרט פשוט במיוחד! אין אפילו הרבה ייחודי בקעקוע הזה – הכל מבוסס על פשטות, שהיא גם בחירה מצוינת.

5. קעקוע סרט זרוע של סלטיק קשר

קעקוע סרט זרוע של קלטיק תמיד טוב אם אין לך רעיונות עיצוביים אחרים בראש. נקודות בונוס על הצללות וההדגשות היפות ביצירה זו!

6. קעקוע סרט נושא טבע

אין ספק, קעקוע סרט עם ציפורים ופרחים תמיד יהיה נושא פופולרי. תערובת הציפורים, הפרחים והפירות הקטנים מעניקים ליצירת הקעקוע כולה מראה מקסים.

7. קעקוע סרט זרוע עיצוב בצבעי מים

אנחנו לא ממש יכולים להניח עליו את האצבע, אבל הצבעים הרכים בקעקוע הפרחים הזה נראים מהמם לחלוטין כשהם מנוגדים לשני הקווים השחורים שביניהם.

8. נחשו את משמעות הקעקוע של סרט הזרוע

אם אתה יודע, אתה יודע. קעקוע סרט הזרוע הזה מבוסס כתובת ייראה מוכר לכל מי שמכיר את זיכיון הסרט הזה.

קעקוע סרט זרוע: פלוסים ומינוסים

קעקועי סרט זרוע הם מאוד פופולריים כיום ברחבי העולם. זה בהחלט קשור ליתרונות המגניבים שלהם:

 • די קל להסתיר קעקוע סרט זרוע אם אתה צריך את זה;

9. קעקועי סרט זרוע מינימליסטי ופשוט

הקעקועים הפשוטים ביותר של סרט הזרוע כוללים רק דפוס שחוזר על עצמו המתעטף סביב הזרוע כמו ביצירה זו. זה פשוט אבל מקסים, לא תגידו?

10. קו מחובר יחיד

אין צורך יותר בצמידים כשיש לך קעקוע סרט זרוע כמו זה! אתה יכול אפילו להדביק כל אבני חן או אבנים שנבחרו ממש בנקודה החדה של קעקוע סרט הזרוע, בהמשך, כדי שזה יראה אפילו יותר כמו צמיד קבוע. מגניב נכון?

 • הרבה רעיונות ומערכונים מעניינים;

 • התאמה מושלמת לשני המינים;

 • נראה טוב בצבעים שונים;

 • קריר לכל צורת גוף או גיל;

 • מאי להדגיש את השרירים שלך.

בכל מקרה, עליך לבדוק כמה חסרונות גם לפני קעקוע מסוג זה:

 • אין סיכוי לעשות קעקוע גדול;

 • קשה לשלב עם קעקועים אחרים;

 • די קשה בתהליך העבודה.

לשם השוואה, ישנם יותר פלוסים מאשר מינוסים, אך בינתיים אתה מעדיף ליצור רשימה משלך כדי לקבל החלטה נכונה..

רמת הכאב

קשה להגדיר את רמת הכאב של קעקוע זה או אחר. אם לדבר על רמת הכאב חשוב לומר שאנו יכולים להגדיר זאת רק בנפרד. במקרה זה, עלינו להזכיר כמה גורמים:

 • סף כאב אישי;
 • ניסיון של מאסטר קעקועים;
 • גודל הקעקוע שלך;
 • עובי העור שלך;
 • הכמות הכוללת של האלמנטים והצבעים.

בדרך כלל, קעקוע של סרט זרוע מוגדר כל כך לא כואב. הרבה אנשים יכולים לקבל את זה בלי להשתמש במשכך כאבים, אבל זה תמיד תכונה מאוד אינדיבידואלית.

רעיונות קעקועים מגניבים לזרוע לבנים ולבנות

בנים ובנות שבוחרים קעקועי סרט זרוע בדרך כלל מעדיפים מניעים שונים ואלמנטים מיוחדים בו. יש היבט מגדרי חשוב, אז בואו נסתכל עליו למטה ונקרא את הרעיונות המעניינים והייחודיים ביותר לבנים ולבנות..

אפשרויות של בנים

 1. סגנון שבטי. סגנון גברי מגניב המראה את העוצמה והביטחון העצמי שלך. וריאציות שונות של סגנון זה יתנו לך הזדמנות מגניבה להביע את עצמך.

 2. גֵאוֹמֶטרִיָה. אופציה מאוד מדויקת ויפה לבחורים. גיאומטריה בקעקוע מראה שאדם זה מתמקד מאוד בעשייתו ונע בדיוק למטרה שלו.

 3. קווים ומינימליזם. סוג זה של קעקוע סרט זרוע מראה את העוצמה והביטחון של האדם הזה.

 4. פולקה אשפה. פולקה אשפה חיה ומדהימה בשילובים שונים היא אחד מסגנונות הקעקוע הנדירים ביותר. בדרך כלל אנשים נמנעים מכך, אבל הם לגמרי שוכחים שפולקה של אשפה עוזרת לך להיראות ולהישאר מודרנית, בטוחה, מעניינת ומגניבה..

 5. בעלי חיים. בחר את החיה שאתה אוהב וקבל אותה כקעקוע סרט זרוע! זה מתאים לכל החבר’ה בצורה מושלמת בהתאם למשמעות של יצור זה או אחר.

רעיונות של בנות

 1. מילים. מיליוני מילים, שפות ומרכאות, קשה מאוד לבחור משהו מיוחד מתוך מגוון זה. הישאר בעצמך ומצא משהו המבטא את האישיות שלך במיטבה.

 2. טֶבַע. אלמנטים טבעיים שונים כגון עצים או צמחים מראים כי אישה זו אוהבת טבע, מתחשבת ורומנטית מאוד. אתה יכול לשחק עם צבעים או לקבל אותו רק בשחור. 

 3. פרחים. פרח מקסים הוא סמל של אביב וחיים חדשים. אם אתה אוהב ניסויים, רגשות חדשים ואפילו קיצוניים אז פרח הוא הגרסה שלך לקעקוע סרט זרוע.

 4. שרשראות וצמידים. זה מקסים כסגנון נשי. קעקועים אלה ידגישו את יופי גופך ויהפכו לקישוט מדהים עבורו.

 5. מֶרחָב. למי שאוהב לחלום והדמיון שלו ממש בלתי צפוי ועשיר. כוכבים וכל צבעי החלל האלה הם החלופות הטובות ביותר לנשים אלה.

טיפול בקעקוע סרט זרוע

הטיפול בקעקוע סרט הזרוע שלך הוא כנראה התהליך החשוב ביותר. הוא ממלא את התפקיד הגדול ביותר מכיוון שהתוצאה היא עד כאן. להלן כמה המלצות מיוחדות לאנשים שזה עתה עשו להם קעקוע מסרט:

 1. השתמש בקרם מיוחד כדי להפוך את תהליך ההחלמה למהיר יותר. אמן הקעקועים שלך צריך להגיד לך את השם של הקרם הזה. אתה צריך לשים את זה על הקעקוע שלך לפחות שלוש פעמים ביום.

 2. נסה להימנע מלגעת או לגרד במיוחד את הקעקוע הטרי שלך, אתה עלול לפגוע בקלות לא רק בתמונה כולה אלא גם בעור שלך.

 3. אל תלכו לבתי המרחץ או לבריכות השחייה בעשרת הימים הראשונים לאחר קעקוע סרט הזרוע שלכם. כמו כן, אל תבקרו בחדר כושר או במקומות ציבוריים אחרים לעתים קרובות מדי בתקופה זו.

 4. נסו לא ללבוש הרבה בגדים במיוחד עם שרוולים. עם זאת, אם אתה צריך את זה עדיף שתבחר בד טבעי, שהוא רך ועדין.

 5. בקיץ השתמש בקרם ההגנה החזק ביותר שתוכל למצוא. זה יגן על צבע הקעקוע שלך ויעזור לך להציל את העור שלך. במיוחד עצה זו חשובה בימי שמש חמים.-

זכור כי טיפול בקעקוע סרט הזרוע שלך בצורה הנכונה חשוב מאוד לא רק בגלל איכות הקעקוע שלך אלא גם בגלל בריאותך. אם אתה נתקל בבעיות בהתאוששות, דווח לאמן הקעקועים שלך מהר ככל שתוכל.

אנשים מפורסמים עם קעקוע סרט זרוע

קעקועי סרט זרוע הם מאוד פופולריים בימינו. אפילו אנשים מפורסמים בכל רחבי העולם בוחרים במקום הזה לקעקוע שלהם והם לא מפחדים להציג אותו. בואו נסתכל עליהם למטה:

1. ג’וש ברספורד.

2. ניק לאצ’י.

3. פמלה אנדרסון.

Previous Post
20 קעקועי ורד הגולגולת הטובים ביותר לגברים ולנשים
Next Post
101 أفضل اسم الوشم – اصنع خيارك الأفضل