15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

25 הקעקועים והעיצובים הטובים ביותר לשלב הירח

קעקועים שלב הירח יכולים להיות מאוד אמנותיים, היפסטרים או אלגנטיים, תלוי איך בוחרים לעצב או להדביק אותו. ירחים עצמם הם כבר נושאי קעקועים נפוצים, אך ישנן גם דרכים רבות לתאר ירחים בקעקועים שלך בשל השלבים הרבים שלהם..

25 הקעקועים לשלב הירח הטובים ביותר

בדרך כלל, קעקועים בשלב הירח הם בדיו של רק 5 שלבים-ירחים סהר, חצי ירח או ירחים מלאים. עם זאת, תוכל גם להדביק את שלבי הירח שלך בשלבים השונים האחרים שלו! תתפלא כמה זנים אתה יכול למצוא בשלבי הירח האלה.

1. גיאומטריה ברקע

קעקוע שלבי ירח

לווה את שלבי הירח שלך עם קווים ודפוסים מחושבים היטב מאחור. אמנם פשוט וקל, אך קווים ונקודות מהווים את כל יצירות האמנות! ככזה, התוספת של עיצובים אלה יכולה להיראות מעולה כאשר הוא משולב עם שלבי ירח.

2. עם לוטוס

קעקוע מחזור ירח

שלבי הירח ופרח הלוטוס כאן מנוקדים בצלליות פשוטות בלבד. אנחנו די בטוחים שאפשר לעשות את הקעקוע הזה טוב יותר, אבל לא נתלונן!

3. מחובר

קעקוע מחזור ירח

העיצוב המורכב הזה מדמיין את הירח בצורה מציאותית יותר. מה שעוד יותר טוב הוא איך הירחים נראים מקושרים עם כל הקווים ביניהם! זהו בהחלט אחד הקעקועים של שלב הירח האהוב עלינו ביותר ברשימה זו!

4. עם נחש

קעקוע מחזור ירח

שלבי תמונת הירח בקעקוע זה מוצגים כנוף שלילי – כולם שחורים במקום להדגיש את החלקים הלבנים. אנו חושבים שזה נראה טוב בדיוק כמו שאר התארים של שלבי הירח!

5. קעקועים בשלבי ירח על השוקיים

קעקוע שלבי ירח

יש כל כך הרבה מקום בשבילך לעטות ממש על השוקיים ולאורך הזרועות שלך, אז למה שלא תנצל את החלל? שלבי הירח, כאשר יוטבעו בצורה אנכית, יתאימו יפה לשוקיים שלך!

6. מערכת שמש

קעקוע מחזור ירח

ישנם שני משטחים טובים להפליא כדי לעטות על רגליך. קבל השראה משורות הקעקועים היפות האלה הכוללות את שלבי הירח ומערכת השמש!

7. לאורך הצד של השוקיים שלך

קעקוע מחזור ירח

אתה יכול להדביק יותר מ -5 שלבי ירח על השוקיים שלך עם כמות שטח זו, אז למה שלא תדביק את כל זה בתוספת כמה נקודות בין לבין? תראה כמה יפה העיצובים האלה משתלבים זה בזה!

8. קעקוע שלבי ירח עם רקע צבעוני

קעקוע עמוד השדרה של שלבי הירח

אם אינך הטיפוס לקעקועים עם רקע ריק, אולי תאהב את הגרסה הזו. זה כולל את כל הגלקסיה ברקע! אנחנו יודעים שאנחנו בהחלט אוהבים את זה, אבל מה איתכם?

9. הורד את עמוד השדרה

קעקוע עמוד השדרה של שלבי הירח

כשהוא בדיו אנכית ניתן להציב את קעקוע עמוד השדרה בשלבי הירח במדויק כלפי מטה מהצוואר שלך לאמצע הגב. פשוט, מהמם ויפה בהחלט!

10. רקע נוי

קעקוע שלבי ירח

שלבי הירח בקעקוע זה מלווים ברקע אמנותי נפלא. כל עקומה וקו ישר מסתכמים בשלמות של פיסת הקעקוע כולה. אנו אוהבים את תשומת הלב לפרטים הקטנים בתוך הירחים!

11. שלבי ירח במראה בצבעי מים

קעקוע שלבי ירח

אז, מצאנו כמה דברים ראויים לשבח בקעקוע הזה. יש את הרקע בסגנון צבעי המים, העיצוב הגיאומטרי המלווה אותו, כמו גם הציטוט ממש מתחת לקעקוע שלבי הירח. האם יש לך אלמנט מועדף ביצירה זו?

12. פשוט & פָּשׁוּט

קעקוע מחזור ירח

צא למצב של שטויות עם הקעקוע של שלבי הירח האלה! אם אתה אוהב פשטות, אתה יכול לשאוב השראה מהקעקוע הזה של שלבי ירח כבדים שמתאימים יפה לזרועו של האדם הזה.

13. ציור פשוט של שלבי הירח

קעקוע שלבי ירח

הציור המשובח של הקעקוע הזה גורם ליצירה להיראות עדינה, אלגנטית ומדהימה בו זמנית! אנו מאמינים כי קווים דקים ודקים הם ההתחלה לעיצובי קעקועים נהדרים אך לכל אחד משלו.

14. עיצוב מעוטר

קעקוע מחזור ירח

שלבי הירח המתוארים בקעקוע הזה הרבה יותר מעוטרים מהשאר. זה אפילו לא נראה כמו שלבי ירח, אבל אנחנו יודעים שזה ייצוג ייחודי שלו! זה רק מראה שאתה לא צריך קעקועים כדי להיות ברורים כל הזמן.

15. לא בפוקוס

קעקוע מחזור ירח

הדבורה בהחלט לוקחת את המיקוד העיקרי בקעקוע הזה בהשוואה לשלבי הירח המשמשים לקישוטו למעלה. סגנון האמנות עדיין מדהים – אין כאן תלונות!

16. עבר עם פרחים

קעקוע שלבי ירח

נראה כי קעקוע של פרחים ושלבי ירח הוא נושא די עקבי לנשים. אנחנו כן מבינים למה – תראו כמה יפה התגלו הקעקועים כאן!

17. שלבי ירח קעקוע על האצבעות

קעקוע שלבי ירח

קעקועים של שלבי ירח פשוטים כל כך פשוטים להפליא! אין בזה הרבה מלבד שלושת שלבי הירח הבסיסיים. אתה יכול לעטות את זה על שתי הידיים אם אתה רוצה משהו קצת יותר סימטרי!

18. נוצץ עם כוכבים

קעקוע מחזור ירח

אז, כפי שמתברר, קעקועים בשלבי ירח יכולים להסתדר כקעקוע בזרוע! בדיוק כמו אלה שהוטבעו על עגלים של אדם אחר כפי שראינו לעיל, ניתן לצבוע את שלבי הירח בעיצובים מנוקדים ולהתאים אותם לכוכבים..

19. עם חמנייה ענקית

קעקוע מחזור ירח

עיצובים של חמניות מנדלה משתלבים היטב גם עם עיצוב שלבי הירח. רק דיו את העיצובים הגדולים יותר היכן שהכתף נמצאת ועטו את הקטנים יותר ממש מתחתיה!

20. עיצוב דמוי מכשפה עם חתולים & מחזורי הירח

קעקוע שלבי ירח

קעקועים עם אווירה לא מתבהרים מזה. חתול שחור עם מחומש ושלבי ירח למעלה? זהו, כבר שלטתם באומנויות הקעקועים בנושא כישוף!

21. במעגל

קעקוע עמוד השדרה של שלבי הירח

אם אינך רוצה לעטות את שלבי הירח שלך בקו ישר, גם זה בסדר! אתה יכול לתאר את קעקוע שלבי הירח שלך סביב עיצוב אחר, בדיוק כמו זה. אנחנו לא בטוחים שהעיצוב במרכז הוא בערך. לכל מי שאכפת להאיר אותנו?

22. להקת זרוע

קעקוע שלבי ירח

צור קעקוע סרט זרוע מותאם אישית משלך בעיצוב בדיוק כמו זה שבתמונה למעלה! עיצוב כזה מסתמך במידה רבה על דפוסים, נקודות וקווים גיאומטריים.

23. קעקוע שלבי ירח עם צבעים

קעקוע שלבי ירח

ראינו הרבה קעקועים בשלבי ירח בשחור ולבן, אבל זה כאן בצבע! אתה יכול להציג את שלבי הירח שלך עם צבעי קשת אם אתה מתכנן להדפיס בדיוק 7 צבעים שונים.

24. מעבר לצוואר

קעקוע שלבי ירח

קעקועים אלה יכולים להיראות אלגנטיים ופשוטים מדי! דיו אותם בצורה חצי מציאותית בדיוק כמו זו ואתם בדרך לקעקוע של שלבי ירח נשיים ואלגנטיים לעצמכם..

25. על פני שמונה אצבעות

קעקוע שלבי ירח

האם לא דיברנו רק על כך ששלבי הירח יוטבעו על אצבעותינו? הנה דוגמא אחת מושלמת! אנו מרגישים שאפשר היה לצבוע את זה קצת יותר טוב, אבל הרעיון נמצא ממש שם.

Previous Post
20 קעקועי ורד הגולגולת הטובים ביותר לגברים ולנשים
Next Post
101 أفضل اسم الوشم – اصنع خيارك الأفضل