15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

20 קעקועי ורד הגולגולת הטובים ביותר לגברים ולנשים

קעקועי גולגולת ורדים נראים לעתים קרובות יחד, וזה הגיוני בצורה מוזרה וחולנית. היכן שיש חיים, יהיה גם מוות, ולכן ורדים וגולגולות הם נושא פופולרי בקרב זכרים ונקבות כאחד! תסתכל ברשימה למטה ובחר את קעקוע ורד הגולגולת האהוב עליך.

איזה קעקוע גולגולת ורד יהיה האהוב עליך?

חלק מהאנשים יקראו לקעקועים אלה קעקוע ורוד, בעוד שאחרים יתייחסו לזה כקעקוע ורד גולגולת. בכל מקרה, המשמעות ברורה – יהיו קעקוע ושושנה בקעקוע, וזה כל מה שחשוב.

1. קעקוע כתף וורד

קעקוע ורד גולגולת

צורת הגולגולת והוורדים מקל על ההתאמה כקעקוע על הכתפיים. ניתן להניח את הגולגולת סביב אזור הכתפיים, בעוד שהוורדים יהיו גבוהים יותר.

2. בשושנה

קעקוע ורד גולגולת

תמונה ייחודית למדי של קעקוע ורד גולגולת, גולגולת זו מונחת בתוך הוורד ולא מתחתיה. בדרך כלל, קעקועי הגולגולת היו לובשים את הוורדים כמו הכתר שלהם, אבל זה גם יקרה!

3. תחבושת ורודה

קעקוע ורד גולגולת

זהו עוד ייחודי של קעקוע ורד גולגולת. אם חשבת שכל קעקועי הגולגולות והוורדים הולכים להיראות אותו הדבר, בוודאי יוכח שאתה טועה ברשימה זו.

4. ורד כחול בהיר

קעקוע גולגולת ורדים למה להיצמד לשושנים האדומות הקונבנציונאליות כשאתה יכול להדביק את הפרחים האלה בכחול יפהפה? כפי שמוצג בתמונה למעלה, אתה יכול לגרום לוורדים אלה לזחול מארובת העין של הגולגולת – בחירה יצירתית.

5. קעקוע ורד גולגולת בשחור לבן

קעקוע ורד גולגולת

אתה לא צריך צבעים כדי להפוך קעקוע ליפה – בדיוק כמו שמוצג בקעקוע היפה הזה כאן. באילו צבעי קעקוע ורד קעקועים תבחרו? צבעים בהירים, בולטים, או שחור ולבן כמו זה?

6. לפי גבעול ורד

קעקוע גולגולת ורדים

לקעקוע האלגנטי של ורד הגולגולת יש את הצבעים שנעשו נכון. אמן הקעקועים העניק תשומת לב רבה לצללים ולתאורה ביצירה זו, מה שהופך את הגולגולת לא פחות מושכת תשומת לב כמו הוורד הצבעוני.

7. קעקוע גולגולת ורד קטן

קעקוע ורד גולגולת

זכור כי לא כל הקעקועים צריכים להיות גדולים כמו החיים כאשר הם בדיו כדי לקבל תשומת לב! לפעמים, קעקוע זעיר ועדין בדיוק כמו זה הוא הרבה יותר אלגנטי ויפה.

8. קעקוע ורד בסגנון וינטג ‘

קעקוע גולגולת ורדים

עיצוב פשוט וחינני כמו זה גם יפה! הוורדים בדיו בכחול ואדום, שני צבעים ולא נדבקים לצבע אחד בלבד. זה פשוט אבל זה עובד טוב.

9. Dotwork עדין

קעקוע ורד גולגולת

הנה דרך פשוטה ופשוטה להדביק גולגולת וקעקוע ורדים אחרת בשחור לבן. מלא את החלל בעבודת נקודות וכולכם מוכנים לצאת לדרך! המיקום של כל נקודה קטנה חשוב לקעקועים כאלה.

10. עם עש

קעקוע גולגולת ורדים

בתרבויות מסוימות, עש קשורים למוות, ולכן לא מפתיע מדי לראות כיצד שני מוטיבים עיצוביים אלה ממוקמים יחד. אנחנו כן חושבים שזה עיצוב אלגנטי – מה אתה חושב?

11. מוטיב של גולגולת ורודה

קעקוע גולגולת ורדים

הצלליות בתוך ארובות העיניים של הגולגולת בהחלט נראות מציאותיות! זֶה קעקוע גולגולת ורדים סידור הוא אחד שעולה בקלות בראש – הוא פשוט אך יעיל.

12. ורד פורח

קעקוע ורד גולגולת

תראה כמה הוורד הזה גדול ופורח! הוורד הוא בהחלט מרכז תשומת הלב בקעקוע המדהים הזה. בהחלט נראה טוב שיש ורד כחול סביב הזרוע – עד כדי כך כולנו יכולים להסכים.

13. גולגלות וקעקועים בגב מלא

קעקוע גולגולת ורדים

זהו קעקוע אחד ורוד גולגולת מהמם. אין הרבה דגש על ורדים – יש פרחים אחרים ודפוסי פרקטלים, אבל הכל נראה מקסים ומדהים בדיוק כפי שהם. קעקוע בגב מלא עם גולגולות תמיד נראה טוב!

14. מבחר אקראי

קעקוע גולגולת ורדים

קורה הרבה בקעקוע הזה. יש שרשרת פנינים, גולגולת, ורד ואפילו כריש וחרב! לכל אחד משלהם, אנו מניחים, ואתה יכול לשים הכל בקעקוע שלך אם אתה באמת רוצה.

15. קעקוע שרוול מלא של זרועות ושושנים

קעקוע ורד גולגולת

גם הקעקוע הזה נראה מדהים! למעשה, אנו חושבים שרוב הקעקועים בשרוול מלא מתנדנדים. נדרשת רמה מסוימת של מחויבות אפילו לשקול דיו את כל הזרוע, והרבה יותר יצירתיות מחצי שרוול.

16. עבודה מהירה

קעקוע ורד גולגולת

זה אולי לא יפה כמו כל השאר, אבל כולנו יכולים לשקף את כישורי הצביעה ולקחת השראה מהרעיון העיצובי. בהחלט ניתן לגרום לזה להיראות יפה יותר, זה בטוח.

17. גולגולת ורודה

קעקוע גולגולת ורדים

אפשר לסכם את ההצללה על הקעקוע הזה במילה אחת – שלמות. תראו איך קעקוע ורד הגולגולת הזה פשוט מתאים לעצמו בצורה כה טבעית על זרועו של הלובש!

18. ריאליזם קטן

קעקוע ורד גולגולת

תשומת לב רבה ניתנה לשכלול המרווח והמיקום של שני הקעקועים הללו. הקעקוע והקעקוע ורדים משתמשים בעיצוב חצי ריאליסטי, וזה נראה די מדהים אם תשאלו אותנו.

19. עטוף

קעקוע גולגולת ורדים

להלן קעקוע של גולגולת ושושנה שבמקרה אפוף ערפל כלשהו. קעקוע זה נראה מציאותי יותר מרוב האחרים ברשימה זו, אולי בשל עבודת הקו הקפדנית, הצללה ונקודה.

20. קעקוע ורד גולגולת לנשים

קעקוע גולגולת ורדים

כידוע, גולגולת וקעקוע ורדים אינם מוגבלים לגברים בלבד. נשים יכולות ללבוש אותו מושלם לא פחות אם לא יותר! התמונה הזו רק מוכיחה את הנקודה שלנו.

זהו סוף רשימת קעקועי הגולגולת והוורדים שלנו! כמובן שישנם הרבה יותר עיצובים זמינים לקעקועים של ורד גולגולת, אבל רובנו יכולים להחליט על מושג שאנחנו מעדיפים מתוך רשימה פשוטה כמו זו. ספר לנו איזה מהם אתה הכי אוהב או שתף אותו עם החברים שלך לקעקוע!

Previous Post
18 ציטוטים הקעקועים המשפחתיים הטובים ביותר להבעת אהבה למשפחתך
Next Post
150 فكرة لتصميم وشم الزفاف للرجال والنساء (2020)