15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

10 דרכים לפאנק לעצב את שיערך ללא גזרה או צבע

אין כמו לנדנד תסרוקת פאנק! זה סופר כיף וגורם לך להרגיש מטומטם! אבל לא תמיד אתה צריך לבצע שינוי קבוע או קיצוני. להלן 10 דרכים לעצב את שיערך כמו פאנקר ולשמור על עבודת היום שלך!

עמהמראה העצבני הזה הוא הטוב ביותר לאורכי שיער ארוכים יותר. הכינו את השיער על ידי ייבושו באמצעות מוצר סטיילינג מרחיב כגון פול מיטשל מעובה. השתמש במברשת אוורור ומברשת עגולה של חבית גדולה ליצירת כל הגוף עם קצוות חלקים שמתפתלים מעט מתחת. חתכו את החלקים העליונים והתחתונים בעזרת קליפים, עקבו אחר הפרידות שבתמונה, והפכו קטע הדומה ל”א “גדול. החל מקו השיער, צמה צרפתית את החלק האמצעי שנותר בחוץ. צמה עד החלק העליון של ה- “A” ואבטח את הקצה בעזרת רצועת שיער. לעיצוב החלק העליון; נתק את הקטע והרסס היטב עם תרסיס הגדרה כגון Redken Hot Sets. החל מהכתר, קח חלקים בגודל 2 אינץ ‘וברזל שטוח לצורת המוהוק שאתה רוצה. עשה זאת עד המצח שלך. ערפילי קלות בתרסיס שיער והנה; יש לך סגנון קיצוני ללא התחייבות!

lp

הסגנון הזה קצת זוהר וקצת עצבני. לעיצוב המראה הזה דומה למראה האחרון. המראה חלק יותר וכדי להשיג זאת, הכינו את השיער על ידי ייבוש מכה עם מוצרי החלקה במקום, בעזרת מברשת אוורור. הפוך את שיערך לצד המחמיא ביותר שלך, צור חלק העוקב אחר העקומה הטבעית של הגולגולת שלך, ומסתיים אי שם מעבר לעורך. צור צמת חבל על ידי סיבוב הקטעים שלך עם מעט פומדה בקצות האצבעות. הצמה צריכה להיות קרובה לחלק עד כמה שניתן לצמות אותו. מאובטח בעזרת רצועת שיער. כנסו את הצד לצדכם לשיער עם מעט שמן לעיצוב שיער, והשאירו את הקצוות מבולבלים וחופשיים.

פאנק ארוך 2הנה סלסול זוהר סופר! הדרך הטובה ביותר להשיג מראה זה היא להתחיל בשיער רטוב. השתמש בג’ל בעל אחיזה חזקה, התחל בעורפיך, וסרק את החלקים חלקים וגב, הצמד באמצע ראשך בעזרת סיכות בובי. בצעו 3 חלקים גדולים, החלק הבא חופף מעט את האחרון. ספריי שיער. עם השיער שנשאר מחוץ לקטעים, מרחי מוצר עיצוב כגון Paul Mitchell Extra Body Sculpting Foam. בחלקים קטנים, ייבש שיער בעזרת מברשת עגולה קטנה יותר, עוטף את כל הקטע סביב המברשת והסר את המברשת העגולה לאחר שהקטע יבש לחלוטין. הניסיון להסיר לפני כן יהיה קשה ולהשאיר את המברשת תקועה בשיערך. כאשר אתה מייבש כל חלק ומוריד את המברשת, צור מחדש את התלתל והבטח את התלתל בעזרת קליפ להתקרר בזמן שאתה מוריד את שיערך. בסיום הייבוש, הניחו לחלקים להתקרר למשך זמן מספיק לפני שהסרתם (בדרך כלל 20 דקות). תלתלי תלתלים באצבעותיך והוסף סירוק גב קליל לשילוב התלתלים בבסיסיהם ולשמירה על השיער למעלה לאורך צורת המוהוק. לאחר שקיבלת את המראה, ערפילי עם ספריי שיער!

6קורניקי פאנק קדושים! אוקיי סגנון זה עשוי להיראות מובן מאליו, אבל כדי לקבל את זה כמו התמונה, קרא בעיון. יש לחתוך ולחתוך את קטע המוהוק במרכז הראש. הרוחב צריך להיות בערך 2-3 סנטימטרים ומהמצח ועד העורף. ברגע שהקטע הזה מאובטח ויוצא מגדרך, החל מקדמת קו השיער שלך, צור צמות “קורנו” ברוחב של כסנטימטר אחד, וצמות עד החלק העליון והמרכזי העליון. מאובטח עם רצועת שיער. לאחר השלמת צמות קורנו על שני הצדדים (11 לכל צד בסגנון בתמונה) עליך להכין את השיער בסגנון צ’י 44 ברזל ברזל. & הישאר איתן והחזק את תרסיס ההגנה. באמצעות ברזל שטוח, חלקים מגהצים שטוחים ישר למעלה, בעקבות הקטעים שנעשו עם הצמות. זהו זה! אתה מוכן לצאת למופע הרוק! (רק אל תפגע באף אחד!) 😉

3הרבה כמו הסגנונות שלפניו, אבל באורכים קצרים יותר (ולא כל כך מפחידים!) כמו כן, לסגנון זה יש צמות תאומות לאורך הצדדים. אתה יכול גם להשאיר את השוליים שלך, אם יש לך.

פאנק קצר 11אוקיי, הסגנון הזה אכן דורש חיתוך תחתון של הקוצץ. אם אכן יש לך את הגזרה האהובה, אתה יכול בקלות ללבוש את הגלאמהוק היפה הזה. התחל עם צמה דקה בגודל 1 אינץ ‘ואבטח בעורף. תן לשאר שיערך להקניט בסיס טוב, והשאיר את הקצוות פנויים. בעזרת תרסיס הגדרה ומגהץ שטוח, צור כמה פוני דמויי ציפור בולטים על המצח שלך. מסרק את שאר הקצוות החופשיות חלק ומטה. הצמד למרכז, יוצר גליל, עד לתחתית העורף שלך. השאר את שאר השיער שלך פנוי כמו בתמונה.

פאנק רוק 5סגנון זה נוטף קרירות. הטריק החכם בסגנון זה הוא לשלב שרשרת בצמה. כאן יש להם שרשרת, או שרשרת, של לולאות. כל כמה צמות, לולאה נשלחת לאורך הגדיל ונקלעת לתוך השיער. גאון, נכון !? לאחר השלמת הצמה, השתמש בג’ל לשיער ובמסרק מעל הצמה וזה ייצור את המראה המופרד שאתה רואה כאן.

פאנק רוק 20מראה הבלרינה המרושע הזה דורש לחמניית קצף. אתה יכול למצוא אותם בחנות מוצרי היופי המקומית שלך. הם נקראים גם סופגניות. התחל בשיער חלק ומבריק. החלק את השיער עד לקוקו והשתמש במוצרים כמו ספריי שיער כדי להישאר במקום. הניחו את לחמניית הקצף על השיער על ידי משיכת הקוקו דרך החור המרכזי. השתמש ברצועת שיער או סיכות חבטות כדי לאבטח את השיער סביב הלחמנייה, והשאיר את אורכי השיער פנויים. תוכל גם להמשיך לאבטח שרשרת חנק סביב הלחמנייה (הדוגמנית בתמונה עונדת פנינה). הקש את הקצוות החופשיים ולאחר מכן פרק חלקים מוקפצים זה מזה כדי ליצור את הצורות שאתה רואה בתמונה. השתמש בתרסיס לשיער כדי להחזיק צורות ברגע שאתה יוצר אותן. פרסטו! עכשיו אתה מוכן לבלט!

כפי שאתה יכול לראות, סגנונות שיער של רוקין יכולים להיות פשוטים כמו מעט עשן ומראות. גבירותיי, אחרי שהמסיבות נגמרו ועשיתם את דרככם הביתה, אנא הקפידו להבריח כל הקנטות לפני המקלחת. זה יחסוך את השיער שלך מכל שבירה. אני מקווה שמצאת כאן קצת שיער. אל תהסס להשאיר שאלות או הערות! תודה!

Previous Post
30 חצאי מקסי חצאית שייקחו אותך מהקיץ לסתיו
Next Post
30 تصاميم جميلة لفن الأظافر على شكل فراشة ستحتاج للحصول عليها