15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

45 מתוך קעקועי התאומים היוצאי דופן ביותר שיחמיאו לגוף שלך

קעקועים רק הולכים וגדלים בפופולריות עם השנים. פעם זה היה מזועף לעשות קעקוע ועכשיו נראה כאילו יש לכל אחד כזה. קעקועים של גלגל המזלות הולכים וגוברים גם הם בפופולריות מכיוון שאנשים רוצים להיות מזוהים לפי השלט שלהם. קעקוע המזלות הנפוץ ביותר שמקועקע על גופים הוא קעקוע התאומים. לקעקועים עצמם יש משמעויות שונות ומטרות שונות. אנשים בדרך כלל בוחרים אותם מסיבות אישיות משלהם. קעקוע התאומים הוא תמיד אלגנטי וזו כנראה הסיבה שהוא כל כך פופולרי. סמלים אלה של גלגל המזלות קשורים לסימנים אסטרולוגיים, כך שאנשים בדרך כלל בטוחים בהם מכיוון שיש להם משמעות מסוימת בחייהם. בחירת קעקוע היא משימה לא פשוטה ואין להקל ראש בה. הדבר האחרון שמישהו רוצה הוא להתחרט על משהו שהוא מתקן קבוע על הגוף שלו. להלן כמה מהקעקועים הטובים ביותר של מזל תאומים, כך שאם אתה חושב על אחד, בדוק את ההצעות האלה.

  1. פוריות

עיצוב קעקועים של ג'מיני 2

זֶה סמל תאומים קשורה באופן כלשהו לפריון ולמה זה יכול להיות עבור עתידך בנשיאת ילדים. נשים מקעקעות את זה כמעין ברכה לעתידן. הסמל אומר שיש סיכוי של תינוקות בעתיד.

2. סמל התאומים

עיצובים קעקוע ג'מיני 3סמל התאומים המסורתי. הקעקוע המסוים הזה הוא תפיסה חדשה של הסמל המסורתי עם תוספת פרחים. זה קעקוע יפה יותר למי שרוצה משהו נשי.

3. קעקוע קונסטלציה

עיצובים לקעקוע ג'מיני 4אם אתם מחפשים קעקוע תאומים אחר, למה שלא תהיה קבוצת הכוכבים על גופכם? זוהי אפשרות אלגנטית ויוצאת דופן לקחת על עצמך במקום לבחור בסמל מסורתי יותר. יש את הכוכבים על היד! לא תתחרט על יצירת שיחה שכזו כמו זו. אתה תהיה השיחה של החברים שלך עם עיצוב ייחודי זה.

4. ירח תאומים

עיצובים קעקוע ג'מיני 5אם אתה רוצה משהו שונה מהקעקועים הסטנדרטיים, שקול לקבל ירח קלטי, סוג אחר של עיצוב תאומים. קעקוע אלגנטי זה הוא אחד מקעקועי הירח הטובים ביותר שראיתי בחיי. זה מסובך, עדין ויפה באמת. זה סוג הקעקועים שיחמיאו לרוב כל חלק בגוף. אם אתה רוצה משהו שמושך את העין תחשוב על הירח כיצירת מופע הגוף הבאה שלך.

5. אדמה, מים & אֵשׁ

עיצוב קעקועים של ג'מיני 6

כל קעקוע של תאומים שיש לו שלושה משולשים כסמל מוגדר בדרך כלל על ידי כדור הארץ, המים והאש. שלושת האלמנטים. ישנם עיצובים רבים ושונים שתוכל לבחור מהם, אך העיצוב הזה פשוט לאלה שלא רוצים לקבל משהו גדול ומשוכלל. עיצוב זה מורכב מקו בעל שלושה משולשים קטנים וניתן למקם אותו על הגוף בכל מקום.

6. הילדה על הקוטב

עיצובים קעקוע ג'מיני 7

לתאומים יש תפקיד נשי חזק. כזה שהוא חמור לא רק לקידום נקבות אלא לאנושות באופן כללי. הילדה על קעקוע המוט יפהפייה; לכל מי שיכול להעריך את אומנות המחול או כל צורה שמראה את החינניות כפי שעושה זאת. הילדה הפוכה מפגינה את חסדיה והקעקוע הוא אלגנטי שניתן להציב בכל מקום על הגוף. עם זאת, המיקום לדעתי מושלם.

7. נשיקת השמש והירח

8. עיצובים קעקוע ג'מיני 8

יש הרבה ידע מאחורי השמש והירח המתנגשים בקרב ואז מתכנסים באהבה. אני מאמין שזה מה שהקעקוע הזה מייצג. העובדה שאתם יכולים להתכנס לשם האהבה ולשים את כל המלחמה בצד. הקעקוע הזה עוסק בשלווה ואהבה אם זה סוג המשמעות שאתה מחפש בחיים שלך. הקעקוע עצמו נעים לעין.

8. סמל אסטרולוגי של תאומים

עיצובים קעקוע ג'מיני 9

נשים נפוצות מאוד בקעקועים של תאומים. זה קשור הרבה לשיפוט נכון או לא נכון. השניים מתאזנים בסולם ומחכים שאחד יטה נמוך יותר מהשני. הקעקוע המסוים הזה די גדול ומכסה את רוב החלק האחורי. ייתכן שתרצה להקטין אותו לתמונה קטנה יותר או אם גדול הוא מה שאתה מחפש אז תוכל לבצע אותו כפי שהוא עם צבע או שחור ולבן.

9. קשרים תאומים

עיצוב קעקועים של ג'מיני 10

אני אוהב את הקעקוע הזה כי הוא מזכיר לי קשרים קטנים, כמעט כמו הבטחה שנערכת בין שני אנשים. זהו הקעקוע המושלם למי שלא רוצה משהו גדול ונועז. הוא קטן ואלגנטי וניתן להציב אותו בכל מקום. זה אחד מאותם קעקועים שאתה יכול לשים על הקרסול וכמעט לשכוח ממנו.

9. דולפין תאומים

עיצוב קעקועים של ג'מיני 11

זהו עוד קעקוע קטן שניתן למקם בכל מקום. זהו שילוב של סמל התאומים ודולפין. גם אלה עובדים יחד בהרמוניה. קעקוע זה עוסק בהרמוניה של האדם והטבע יחד. הדולפין ידוע כיצור אינטליגנטי אך עם זאת משחרר. זהו קעקוע שיחזיק משמעות ואלגנטיות על גופך.

10. סמל תאומים נוצץ

12. עיצוב קעקועים של ג'מיני

זהו קעקוע יפהפה אם אתם מחפשים את סמל התאומים המסורתי. הצבע יפה והאופן בו יישום העיצוב נראה כאילו הוא נוצץ. זה קעקוע פשוט ובכל זאת יפה. בחירה מצוינת למי שרוצה קעקוע נשי.

11. פריחת תפוחים תאומים

13. עיצובים קעקוע ג'מיני 13

לפריחת אפל יש משמעות מאחוריהן והן מייצגות סימן לחיים חדשים, בין אם זה היבט מילולי בחייך או רק העובדה שאתה מאמין בהתחלות חדשות. השילוב בין סמל התאומים ופריחת התפוחים מהמם. אני אוהב איך הם פשוט מפוזרים על כתפה כאילו הם פשוט נפלו שם במקרה.

12. קווים חיים של תאומים

14. עיצובים קעקוע ג'מיני 14

זהו קעקוע יוצא דופן, כך שאתה צריך לאהוב אותו באמת או באמת להאמין למשמעותו לעמוד מאחוריו. אבל קווי החיים כולם עוברים דרכנו בכל רחבי הגוף שלנו ולהיות תאומים זה עניין של אופטימיות והאמונה בטוב שבאנשים. קווי החיים מייצגים את החיים הזורמים בכל אחד מאיתנו.

13. ירח תאומים

15. עיצובים קעקוע ג'מיני 15

סמל התאומים בשילוב עם הירח הוא שילוב נהדר. זה עם זאת נראה קצת ילדותי עם הצבעים הרכים אבל לא פחות יפה. זה קעקוע די גדול מכיוון שהוא כמעט במורד הצלעות שלה, כך שתצטרך קצת מקום ורמת מחויבות אליו.

14. כוכבי מזל תאומים16. עיצובים קעקוע ג'מיני 16

קבוצת כוכבים נוספת של תאומים זו קצת יותר משוכללת עם כמה כוכבים. אני אוהב את האלגנטיות והפשטות של הכוכבים. כל מי שהוא תאום ישמח לראות דבר כזה. שוב הוא קטן כך שניתן למקם אותו בכל מקום בגוף.

15. חיננית

17. קעקוע קעקוע ג'מיני

החיננית היא תמיד קעקוע יפה לעשות. חיננית היא תמיד פרח ידידותי, כזה שיכול להאיר לך את היום באופן מיידי. הספציפי הזה הוא בגודל ורוד ובינוני אבל כל כך יפה. ניתן למקם אותו בכל מקום בגוף וזה סמל לשמחה ולהביא חיוביות לכל יום.

16. נשים תאומות

18. עיצובים קעקוע ג'מיני 18

נשות התאומים הן בחירה פופולרית בקרב תאומים. נשים אופטימיות ומעצימות. הקעקוע המסוים הזה הוא גדול אבל הוא עוצר נשימה. זה נראה כאילו הקעקוע מוטבע באיזשהו אופן אבל אני מאמין שהקעקוע פשוט ממש מוכשר. הצבעים דינאמיים והעיצוב עצמו מהמם. אולם תזדקק לחלל גדול, כך שכנראה יונח על הגב.

17. יסוד מים

19. עיצובים קעקוע ג'מיני 19

היסודות כדור הארץ, מים, אש, אוויר נפוצים כולם בסמלי התאומים. זהו יסוד המים וזו דרך מתוקה וטוב טעם לקדם את השלט שלכם. זה יכול להיות ממוקם בכל מקום וזה משהו שאתה יכול להתחייב אליו בלי להצטער. אני אוהב את הגלים הפשוטים בקעקוע הזה וגם את חוסר הצבע.

18. מסכת תאומים

20. עיצובים קעקוע ג'מיני 20

אינכם רואים יותר מדי מסכות בימים אלה. למסכות אין שום קשר לסימן המזלות של תאומים, זה רק אביזר לקעקוע. יש שילוב של השם עם המסכות וניתן למקם אותו בכל מקום תלוי באיזה גודל אתה רוצה שהקעקוע יהיה. זה גדול יותר אך ניתן להקטין אותו.

19. שניים מסוגם

21. עיצוב קעקועים של ג'מיני

דוגמה נוספת לנשות התאומים זו קטנה יותר אולם זו רק הראשים. זה קטע קטן יותר שעדיין מייצג את הנשים רק בפורמט קטן יותר. הם עדיין מחוברים ראש בראש בהרמוניה לאותה מטרה.

20. פרחים

עיצוב קעקוע ג'מיני 22

כל סוג של פרח יהיה בחירה טובה לילדה. אלה זורמים בהרמוניה כמו כל כך הרבה קעקועים של תאומים. הוורדים יפים ואתה יכול אפילו להוסיף מעט צבע לקעקוע הזה כדי לגרום לשושנים לקפוץ. הוא קטן, כך שניתן להציג אותו או לדחות אותו בצד.

21. סמל תאומים מתערבל

עיצובים קעקועים של ג'מיני

עוד לקיחה של סמל התאומים, זה מכיל את השורות זורמות ומסתובבות. זה קעקוע נשי במיוחד אם זה מה שאתה מחפש. זה יכול להיות ממוקם בכל מקום בגוף וצבע תמיד יהיה נגיעה נוספת.

22. נשים תאומות ללא גב

23. קעקועים של ג'מיני

תיאור זה של נשים תאומים כמעט נראה כמו סקיצה אמנית. זה בטוב טעם ומראה את הקימורים הטבעיים של אישה. הקעקוע נראה כאילו הוא יהיה בגודל בינוני או גדול יותר, כך שתצטרך קצת מקום עבורו. ידי הנשים מחוברות זו לזו להראות את ההרמוניה שלהן זו בזו.

23. סמל תאומים זעיר

24. עיצוב קעקועים של ג'מיני

סמל התאומים הזה הוא כל כך קטן שהוא יכול ללכת כמעט לכל מקום כמו על האצבע שבתמונה. אם אתה רוצה משהו קטן ועדין אז זה הקעקוע בשבילך. זה פשוט וקטנטן ולא סביר שיהיו לך חרטות על קעקועים עם זה.

24. פרפר תאומים

25. עיצובים קעקוע ג'מיני 25

זהו משחק ייחודי על ההרמוניה בין נשות התאומים אך בצורת פרפר. הקעקוע עצמו יוצא דופן, כך שתוכל להבטיח שאתה יכול להיות היחיד באזור שלך עם דבר כזה. הוא מחוץ לקופסה והוא עדיין מייצג את תאומים בצורה יפה. הצביעה מהממת גם כן ובאמת מחמיאה למראה הכללי של הקעקוע.

25. תאומים אוהב ירח

26. קעקוע קעקוע ג'מיני

דוגמה מצוינת לאופן בו ניתן לשלב את סמל התאומים עם הירח. העיצוב ללא רבב ומורכב בטבע. זה נשי ונראה נהדר אפילו בשחור לבן. יש לך כמובן את האפשרות להוסיף קצת צבע אבל זה נראה נהדר בלי זה.

26. תאומים תאומים

27. קעקוע קעקוע ג'מיני

יכולתי לראות שזהו קעקוע של תאומים שגבר יקבל כשהתאומים בתמונה הזו נראים קצת יותר ארוטיים עם השדיים הרחבים והפטמות הקשות. עם זאת, זה עדיין קעקוע נהדר, אם כי תדרש קצת מקום מכיוון שזה נראה בגודל גדול יותר.

27. מפתח תאומים

28. קעקוע קעקוע ג'מיני

זהו קעקוע יפהפה ובאמת כזה שאפשר לעשות בכל גודל אם אתה לא רוצה אותו גדול כמו זה. הוא מזכיר מאוד סמל קלטי ואף יכול להיחשב וינטאג ‘. העיצוב המורכב של המפתח באמת יפה ואין צורך כלל בצבע.

28. קטן ומתוק

29. קעקוע קעקוע ג'מיני

אם משהו קטן הוא מה שאתה מחפש אז העיצוב הזה של סמל התאומים עשוי להיות בדיוק מה שאתה מחפש. זה פשוט וניתן למקם אותו בכל מקום. אם יש לך שיער ארוך זה יכול להיות מונח על הצוואר שלך ואף אחד לא היה יודע שזה שם חוץ ממך.

29. עלי תאומים

עיצוב קעקועים של ג'מיני 30

דוגמה נוספת לסמלי התאומים למעט זה מחוברת אליו עלים או קיסוס. הוא קטן ומתוק וניתן להניח אותו בכל מקום על הגוף. זה מושלם אם אתה מחפש משהו קטן.

30. תאומים מאוהבים

32. קעקוע קעקוע של ג'מיני

אם אתה אוהב את הרעיון של שילוב לבבות בקעקוע שלך, אז זה מראה נהדר. סמל התאומים הוא שם לייצג אך עם כמה נגיעות נוספות כמו לבבות ופרפרים. הצבעים נמצאים שם גם כדי לתת לקעקוע את הפופ הדרוש לו.

31. עיצוב קלטי

33. קעקוע קעקוע ג'מיני

אם אתה מחפש קעקוע עם קצת יותר קצה, נסה את זה על גודל. יש לזה תחושה של ימי הביניים ולכן זה הופך אותו להרבה יותר גרוע. אין צורך בצבע לקעקוע זה.

32. תאומים מוקפים

34. קעקוע קעקוע ג'מיני

אם אתה מחפש סמל מזל תאומים שיש בו דרמה וניחוח כלשהוא, אל תראה עוד. עיצוב זה יפה וייחודי באופיו. כנראה שאין יותר מדי כאלה בחוץ. הצבע נותן לו מעט פופ להשלמת המראה. אם אתם מחפשים משהו אחר אז אל תראו עוד.

33. תאומים הצטרף

35. קעקוע קעקוע ג'מיני

קעקוע צלעות זה ייחודי באופיו מכיוון שהוא נראה כמו צורה מעוצבת מחדש של סמל תאומים. הוא מזכיר כוכב נינג’ה. אם אתה רוצה משהו אחר אל תחפש יותר. גם לזה יש צבע והוא די גדול אז חסכו קצת מקום ושימו לב שקעקועים של צלעות אינם מיועדים לבעלי לב חלש..

34. פרחים שזורים 

36. קעקוע קעקוע ג'מיני

עוד טייק על הסמל בתוספת פרחים. אני אוהב איך הפרח שזור ממש בסמל התאומים. גם הצבעים משלימים. נראה שהפרח עצמו משתלב היטב עם הסמל. זה עובד יחד בהרמוניה טובה.

35. הצלב

37. קעקוע קעקוע ג'מיני

הצלב הזה עוסק בהצהרה. העיצובים סביבו מאחדים את הכל אך תדרשו שטח גדול כמו החלק האחורי כדי להשלים את העבודה הזו. אם צלב הוא מה שחיפשת זה בהחלט אחד שימשוך את העין. זה סמל לכוח וסיבולת בחיים. יש לך קעקוע מעולה.

36. קבוצת מזל תאומים

38. קעקוע קעקוע של ג'מיני

לתפיסה הייחודית הזו של כוכבי הכוכבים התאומים תאומים מחזיקים ידיים דרך הכוכבים. הוא יפה ועדין וניתן להציב אותו בכל מקום. ישנן דרכים רבות ושונות בהן תוכלו לעצב קעקוע כוכבים. לרבים כמו זה יש סמלים מחוברים בעוד לאחרים כוכבים. זה הכל במה שאתה מחליט לשלב.

37. מפתח וינטאג ‘

39. עיצוב קעקועים של ג'מיני

עוד מפתח וזה יפה לא פחות. הוא עדין ונראה וינטאג ‘כשהסרט מחובר. הצבע באמת מביא אותו לחיים. זהו קעקוע שניתן להציב בכל מקום על הגוף. אני פשוט אוהב איך הסרט מסתחרר ומתערבב סביב המפתח, זה הופך אותו ליצירה מרכזית הרבה יותר..

38. מערבולת של אמן

40. קעקוע קעקוע של ג'מיני

אם אתה סוג של אמן או אוהב אמנות באופן כללי, אתה פשוט תעריץ את הקעקוע הזה. זה בעצם נראה כמו יצירת אמנות המצוירת על זרועך. הצבעים מהממים והם ממש מושכים את העין פנימה. ניתן להציב קעקוע זה בכל מקום בגוף ויהיה קטע ראווה לא משנה היכן הוא נמצא. באמת עיצוב ייחודי ויפה.

Previous Post
112 רעיונות לקעקוע עוגן למתקדמים ראשונים
Next Post
155 أفكار تصميم مختلفة لوشم روز