15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0
theme-sticky-logo-alt

112 רעיונות לקעקוע עוגן למתקדמים ראשונים

קעקוע חדש לגמרי יכול להיות התחייבות עצומה, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתה מקבל כזה. עיצובים של קעקועים נבחרים בדרך כלל על סמך הטעם, אך לרוב הטעמים יכולים להשתנות לעתים קרובות למדי. כמו כן, קעקוע עלול לפגוע מאוד, לכן וודא כי העיצוב שבחרת שווה את כל הכאב.

עוגן הוא אחד העיצובים הנצחיים ביותר שיש לכם. העיצוב הזה, שהתחיל כטרנד בקרב המלחים, עבר דרך ארוכה. כאן תוכלו למצוא מספר רעיונות לקעקוע עוגן שיעניקו לכם השראה לגבי מה לקבל עבור הקעקוע הראשון שלכם.

1. תאריך בלתי נשכחקעקוע עוגןעיצוב עוגן קלאסי וצבעוני שנחבל בחבל. הוא מוקף בבועות מים כדי להעניק לו את המראה התת -ימי הזה. העוגן ידוע בתקופה הנוכחית כסמל של תקווה, יציבות ורוגע. אתה יכול להוסיף נופך אישי לעיצוב זה על ידי ציון התאריך של אירוע בלתי נשכח בחייך ממש באמצע.

2. בהוואי בהשראה

העניקו לעיצוב העוגן הרגיל מראה תוסס יותר על ידי הוספת פרחים גדולים סביבו. הוספת מבטא עץ ממש מתחת לטבעת העוגן תעזור להשלים את העיצוב בהשראת הוואי. עדיף שתשתמש בסוג עץ בעל משמעות מסוימת עבורך שכן סוגי עץ שונים מסמלים דברים מסוימים. אתה יכול גם להכניס טקסט כלשהו בתחתית כגון המילה “אוחנה” שהיא המילה ההוואי של “משפחה”.

3. ורדים אדומים ופרחים כחולים

גרמו לעוגן שלכם להיראות כמו גפן על ידי גלישת פרחים סביבו. זהו עיצוב מושלם לעוגן כהה המוצל בשחור על מנת להעניק לו מראה עדין יותר. הפרחים הצבעוניים מהווים גם ניגוד מושלם לעוגן הכהה והחריף. נסה לבחור פרחים שיבטאו ביעילות את מי שאת. לרוב הפרחים יש משמעות משלהם; למשל, הוורד שימש בדרך כלל כסמל לאיזון, תקווה ויופי.

ראה גם: 55 קעקועי חץ מעוררי השראה שיגרמו לך לרצות לקבל דיו מיידי

4. חלון עוגן לא מוצל

אם אתה רוצה עיצוב חץ ייחודי, נסה להפוך את גבולות חלון סגלגל לצורת חץ. החלון הוא סמל נהדר לצמיחה ואומץ. בתוך החלון אתה יכול לאמן הקעקועים לצייר נוף לאוקיינוס ​​כשספינה שטה במימיו. עיצוב זה ייראה הכי טוב בלי שום הצללה מכיוון שהמתווה עצמו כבר יפה.

5. עוגן אדום עם צלבהעוגן ידוע גם כשימש כדי להסתיר את תמונת הצלב כך שאנשים עדיין יכולים לשאת איתם את אמונתם מבלי להתבטא יותר מדי לגביו. החלק העליון של קעקוע זה מעוצב בצלב, והחלק התחתון מלא בשושנים הוא בצורת לב.

6. עוגן חד

למרות שחרב היא גם עיצוב נהדר לקעקוע, היא עשויה להיראות קצת יותר מדי עבור אנשים מסוימים. אלטרנטיבה טובה תהיה מיסוך צורת החרב על ידי עיצובו מחדש כך שייראה כמו עוגן. אתה יכול אפילו לקבל את הקצה העליון של העוגן בצורה כמו ידית של חרב.

7. לב וקוציםהוורד אינו הסמל היחיד של אהבה וכאב. עיצוב העוגן הקלאסי הזה מודגש בלב קטן ממש מעל מלאי העוגן, קוצים השטן לצליליו וכתר מחודד יותר. זוהי אלטרנטיבה מצוינת אם אתה לא רוצה ללכת עם קעקוע ורדים.

8. עיצוב מעורבהעוגן הוא רק היבט אחד המסייע בהפלגה מוצלחת. אם אתה רוצה להוסיף לקעקוע שלך יותר מאשר רק את החץ, אתה יכול גם לשים מפה לרקע שלך ולצייר מצפן, גלגל של קפטן, וכלים אחרים המשמשים מלחים להשלמת עיצוב החץ..

9. מגדלור במקום שיהיה לך עוגן רגיל לקעקוע, אתה יכול להוסיף טוויסט קטן לעיצוב שלך על ידי החלפת שוק העוגן במגדלור שלם. הוספת חבל סביבו המשלב את המגדלור ותחתית העוגן תעזור להשלים את היצירות.

10. לב מעוגן

אם אתה רוצה לעשות גם לב וגם קעקוע עוגן, למה לא לשלב אותם יחד? עיצוב זה נותן תפיסה ייחודית לקעקוע הלב והעוגן הטיפוסי. לגרום לו להיראות יצירתי עוד יותר על ידי הוספת טקסט באמצע ועיטוף חבל סביב הלב, חיבורו לעוגן.

11. עוגן פלדה עם אפקט צבעי מים

עוגן הפלדה הקלאסי הוא עיצוב קעקוע נצחי. עם זאת, אם אתה רוצה להפוך את הקעקוע שלך למותאם יותר, אתה יכול להוסיף סרט בתחתית עם השם שלך עליו ולהוסיף אפקט של צבעי מים ברקע.

12. שעון כיס

אחת ההטבות ברצון לקעקע עוגן היא הרבגוניות שלה. אתה יכול לשלב אותו עם כמעט כל דבר שאתה יכול לחשוב עליו. להלן דוגמא לקעקוע עוגן עם שעון כיס לשוקו אשר יכול לסמל יציבות ותקווה.

13. קסום

רוצה להוסיף טוויסט קטן לקעקוע העוגן הרגיל שיש להרבה אנשים כבר? אם אתה עוסק בסיפורי קסם, תוכל להוסיף ענן אבק וניצוצות כרקע לעוגן שלך. אתה יכול אפילו לגרום לקעקוע לצייר כמה דמויות קסומות כמו פיות.

14. אהבה בקשת

העוגן הוא סמל של תקווה וכוח. אתה יכול להפוך את הסמל הזה למשמעותי עוד יותר על ידי הוספת לב וצבע של צבע ברקע כסמל של קבלה ואהבה. אתה יכול גם להוסיף צורות, סמלים וצבעים אחרים כדי לתת לקעקוע שלך עיצוב משמעותי יותר.

15. אהבה ושושנים

הקעקוע שלך יכול להיות דרך מצוינת לבטא את עצמך. אם אתה רוצה שאנשים יידעו שאתה אדם מאוד חיבה, אתה יכול לנסות לעשות זאת באמצעות עיצוב העוגן הזה כשורד גדול מכסה את שוקו. המילה “אהבה” על כתר וזרועה בהחלט תראה עד כמה אתה אוהב!

16. שחור ולבן 

קעקוע עוגן שחור ולבן מוצל הוא אחת הבחירות הבטוחות ביותר שתוכל לבצע, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שלך להשיג אחת. עיצוב זה בדרך כלל אף פעם לא יוצא מהאופנה וניתן להדגיש אותו בקלות על ידי לב פשוט סביב השוק ויהלום על הראש.

17. קשר

אם אתה מתכנן לעשות קעקוע קטן יותר, הוספת קשר גדול סביב עוגן קטן הוא רעיון יצירתי. זה נותן לעוגן מבט מעניין יותר. למרות עיצובו הפשוט, הקשר מחזיק במשמעות רבה. זהו סמל לנצח בין אם מדובר במשפחה, ידידות או אהבה. עיצוב זה נראה בצורה הטובה ביותר כאשר הוא מונח על פרק כף היד או בחלק האחורי של הצוואר.

18. טרופיים ודתיים

אתה יכול להראות את אהבתך לפרחים, לחוף ולכל דבר טרופי על ידי הוספת עיצובים אלה על עיצוב עוגן פשוט. אתה יכול אפילו להחליף את מלאך העוגן ממתכת הממוקם בחלק העליון של העוגן בעץ כדי להפוך את העיצוב שלך לייחודי יותר. מכיוון שהעוגן הוא גם דרך להביע דת, אתה יכול גם להוסיף את סמל ליבו של ישו במרכז במקום להדגיש את צורת הצלב.

19. שם

הרבה אנשים עושים קעקועים כמחווה למישהו מיוחד בחייהם או כסמל לאהבתם הבלתי נגמרת למישהו. איזו דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר להסתמך על שמו של מישהו מיוחד שלך בשילוב סמל של עוגן המייצג כוח, תקווה ואהבה? זוהי דרך פשוטה להראות עד כמה אכפת לך מאהובך.

20. לוהטלמרות שהעוגן בדרך כלל קשור לאוקיינוס ​​ולצבע הכחול, אתה יכול להפוך את העיצוב שלך לייחודי ומעניין יותר על ידי שימוש בצבעים אדום וכתום כדי להעניק לו מראה עז ולוהט יותר. זה גורם לך להיראות קריר יותר מכיוון שתסיט את עצמך מעיצוב הקעקוע הטיפוסי לעוגן שיש להרבה אנשים.

21. פרח

אם אתה אוהב פרחים, אתה יכול גם לשלב אותם עם עיצוב העוגן. פרחים שונים מסמלים דברים שונים ויש להם משמעויות שונות, ולכן זה תלוי בך להחליט איזה סוג פרח אתה רוצה לשלב עם העוגן. למרות שחשוב לשקול כיצד צבע הפרח ישלים את העוגן, חשוב לא פחות לבחור עיצוב המבוסס על משמעות הסמלים הללו עבורך..

22. עוגן רשת

כשאתה עושה קעקוע, לא תמיד אתה צריך להתפשר על עיצוב מגניב עם משמעות מיוחדת. אתה יכול לקבל את שניהם כל עוד אתה מוכן לשאת את הכאב בהתאם לעיצוב שהחלטת לעטות את עצמך איתו. אם הרבה סמלים אומרים לך משהו מיוחד, תוכל לשלב אותם עם העוגן כדי ליצור קעקוע אחד מגניב ומושך את העין.

23. עיצוב אמנותי

למרות שאמני קעקועים בדרך כלל מראים לך כמה עיצובים מוכנים ורעיונות קעקועים לבחירה, ישנם אנשים שיעדיפו ליצור עיצובים קעקועים משלהם. לאמנים שרוצים להוסיף נגיעה אישית לקעקוע שלהם, אתה יכול לצייר בכל צורה שאתה רוצה להעניק לקעקוע שלך עיצוב ייחודי, מתוחכם ואמנותי יותר..

24. להבות

מי אמר שעיצובים של עוגנים נראים טוב רק כשהם קשורים למים? אם אתה לא רוצה שהקעקוע שלך ייראה בדיוק כמו של כל אחד אחר ורוצה שעיצוב העוגן שלך יבלוט, נסה להקיף אותו בלהבות. עיצוב זה בהחלט ייחודי יותר מכיוון שהוא מציב את העוגן בסביבה אחרת. כדי להוסיף לאפקט, השתמש בעיצוב עוגן עץ במקום מתכת. זה גם מראה דרך אחרת לסמל כוח.

25. מצפן

המצפן מצביע בעיקר על ארבעה כיוונים – צפון, דרום, מערב ומזרח. זהו סמל מיוחד במיוחד למטיילים מכיוון שהוא ייצוג של היכולת להוביל אותו לכיוון הנכון. המצפן יהווה תוספת נהדרת לעוגן, ויחד הם יכולים לסמל כוח והכוונה. כדי לשלב את עיצוב המצפן על העוגן, רעיון יצירתי יהיה החלפת שוק העוגן במצפן. אתה יכול גם להוסיף צבעים לקעקוע שלך כדי להפוך אותו למשמעותי יותר.

26. בלונים מעופפים

קעקועי בלונים הופכים לטרנד בזמן האחרון. זהו עיצוב פשוט מאוד אך יפהפה, והוא גם בעל משמעות רבה. בלון מעופף הוא בדרך כלל סמל לחופש. אתה יכול לשחק עם עיצוב העוגן והבלון על ידי כך שקבוצת בלונים צפים קשורים יחד על טבעת העוגן. סמל זה יכול להוות תזכורת מצוינת לשמור אותך מקורקע וחזק למרות היותו חופשי לעשות מה שאתה רוצה. אתה יכול גם לשחק עם צבעים שונים מכיוון שקבוצת בלונים נראית טוב יותר כשהם צבעוניים.

27. חבלים מסביב

עוגן עם חבל מסביב הוא בדרך כלל סמל לחבר בחיל הים לשעבר. כעת, עיצוב זה התפתח ומשמש אנשים למטרות אסתטיות וקיבלו משמעויות אישיות משלהם. העוגן עם חבל הוא שילוב מגניב וקלאסי שבהחלט יישאר במגמה לאורך זמן. אתה יכול גם להוסיף רקע מעט מוצל לאפקט קריר יותר.

28. קונכיה קונכייה

מעטפת הקונכייה לא ידועה פשוט בזכות העיצוב היפה שלה. יש לו גם משמעות מיוחדת והוא שימש כסמל להתעוררות רוחנית בימי קדם. מכיוון שהעוגן שימש גם כדרך להביע את אמונתו לדתו באמצעות צורת הצלב החבוי במסגרות העוגן, שילוב שני הסמלים הללו הופך את הקעקוע שלך למשמעותי עוד יותר. זוהי דרך מצוינת להזכיר לך את האמונה שלך ולשאת אותה איתך לכל מקום שאתה הולך.

29. עיצוב קלאסי

אם יש לך ספק לגבי היותך נועז ותעוזה לקעקוע הראשון שלך, עדיף להישאר עם עיצוב העוגן הקלאסי. זהו יצירה נצחית שוודאי תחיה דורות רבים. יתרון נוסף של קבלת העיצוב הקלאסי הוא שאתה יכול לשייך לו מספר משמעויות בשל המראה הרבגוני שלו. אתה יכול להפוך אותו לסמל של כל דבר שאתה יכול לחשוב עליו.

30. מסירות נפש

אם אתה רוצה להקדיש את הקעקוע הראשון שלך למישהו מיוחד בחייך אך אינך רוצה פשוט להיתקע בשמו או בתאריך משמעותי, תוכל תמיד להוסיף פרטים אלה על עיצוב עוגן. זוהי דרך מיוחדת ויצירתית לשמור על זיכרון אירוע או אדם חשוב.

31. חתכי צבע

הוספת צבעים לקעקוע פשוט יכולה באמת לעזור להפוך כל סמל למראה ייחודי יותר ומושך את העין. תן לעוגן הפלדה הרגיל עם חבל סביבו משמעות משמעותית יותר על ידי הנחתו על רקע צבעוני. לכל צבע יש משמעות משלו ומסמל תכונה מסוימת, לכן הקפד לבחור צבעים לא רק כי הם משתלבים היטב, אלא גם כי יש להם משמעות מיוחדת עבורך..

32. עיצוב קטן

לעתים קרובות, העיצובים הפשוטים והקטנים הם אלה שמשפיעים רבות ומבטאים סמל מסוים ביעילות רבה יותר. אם אתה רוצה להיות פשוט יותר עבור הקעקוע הראשון שלך, השתמש בציור העוגן הקלאסי כעיצוב שלך. סמל זה נראה נהדר אפילו במידות קטנות, כך שתוכל לשים אותו בקלות על האצבע, פרק כף היד או אפילו מאחורי האוזן אם אינך מוכן להשוויץ בקעקוע שלך עדיין..

33. עוגן עם מצפן

אף על פי שהוא ידוע בדרך כלל כסמל להנחיה, המצפן יכול להיות הרבה דברים לאנשים שונים. יש אנשים שחושבים על המצפן כמביא מזל בזמן שהם הולכים לאיבוד. אחרים רואים בו סמל להגנה הקשור לסמלים דתיים. זה הופך את המצפן לזוג מצוין בעיצוב העוגן מכיוון ששניהם מסמלים דברים דומים ונראים נהדר בשילוב יחד. הצורה העגולה של מצפן משלימה גם את החדות של כתר העוגן והפלס.

34. סקיצה מעץ

לעץ מעצים שונים יכולות להיות משמעויות שונות בהתאם להיסטוריה שלהן. חלק מהמשמעויות ידועות באופן אוניברסאלי בעוד שחלקן ניתנות לחשיבות רק על ידי קבוצה מסוימת. סוגי עץ שונים יכולים לסמל חקר, חוכמה וכוח. חומר כזה יכול להוות אלטרנטיבה מצוינת לעוגן הפלדה וניתן להשתמש בו להבעת סמל חזק ומשמעותי יותר באמצעות הקעקוע שלך.

35. עיצוב מפורט

הרבה ותיקי קעקועים מתגאים באומנות גופם בשל העיצובים המורכבים שהעשו קעקועים על עבודתם. אם אתה רוצה ללכת על הכל אבל גם רוצה לצמצם אותו קצת על ידי היצמדות לדיו שחור לקעקוע הראשון שלך, עיצוב העוגן המפורט הזה הוא הבחירה המושלמת עבורך. יש לו אפקט תלת מימדי וכל פרט מעוצב בקפידה-מהעוגן עצמו ועד החבל סביבו.

Previous Post
135 רעיונות לקעקוע בעצמות צווארון עבורך
Next Post
110 أظافر جل رائعة ستجعلك تركض إلى الصالون