15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.42registry.org 300 true 0

34 תסרוקות משובחות הביתה לכל אורכה

האם אתה מחפש סגנון מהמם לשיבה הביתה? אז אל תסתכל רחוק יותר ממאמר זה. שיבה הביתה למרות שזה לא נשף, היא אירוע חשוב מאוד לנשים. להיראות במיטבך זה מאוד חשוב. השיבה הביתה אינה מהודרת כמו נשף, אבל אתה עדיין רוצה להיראות במיטבך. אתה לא צריך להיות בעל תסרוקת מהודרת, אתה יכול ללכת עם משהו קצת יותר פשוט. אתה יכול לבחור תסרוקת המבוססת על הסגנון או האישיות שלך, אתה יכול אפילו להתאים אותה לתלבושת שלך. זה לא משנה מה אורך השיער שלך, יש סגנון לכולם. כל מה שחשוב הוא שאתה נראה במיטבך לקראת השיבה הביתה.

התסרוקת שלך צריכה להיות מיוחדת ובלתי נשכחת. יש כל כך הרבה אפשרויות לבחירה, באמת השמיים הם הגבול למה שאתה יכול לקבל ליום המיוחד שלך. אם את מחפשת סגנון נהדר את יכולה לבחור בין עדכון או להשאיר את השיער למטה ולעצב אותו.

סגנון לשיבה הביתה

כשזה מגיע לשיבה הביתה אתה לא רוצה להגזים אבל אתה גם לא רוצה להיות מזדמן מדי. אתה רוצה להיות איפשהו בין לבין. השיבה הביתה היא לא רשמית כמו נשף כשזה מגיע לתסרוקת שאתה רוצה משהו יפה ומסוגנן אבל לא מוגזם.

בדרך כלל יש הרבה אפשרויות לעדכוני חלקיות מכיוון שהן סגנון פופולרי. הסגנונות לשיבה הביתה הם לרוב זורמים וחופשיים.

להלן 34 תסרוקות חזרה הביתה לכל אורכה:

  1. תלתלים צמודים

זהו באמת סגנון ייחודי וכזה שיש לו כשרון וינטג ‘. אם אתם מחפשים משהו שימשוך את העין מאשר בחירת סגנון ייחודי היא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.

2. צמה אחת

צמות תמיד פופולריות לאירועים, במקרה הזה, זו רק צמה אחת שמכתירה את עורף. הרבה אנשים בחרו בסגנון זה לכל מיני אירועים כמו חתונות, נשפים, וחזרה הביתה.

ראה גם:

  • 45 רעיונות מדהימים לתסרוקת זהב ורד שישנו את עולמך
  • 73 צמות מהממות לשיער קצר שתאהב
  • 90 תספורות קצרות ומתוחכמות לנשים
  • 52 רעיונות אייליינר סקסיים ומתוחכמים
  • 60 תסרוקות בורדו מדהימות שאתה אוהב

3. מתחת לצמה

הסגנון האלגנטי הזה ממש יפה. הצמה תחובה מתחת כדי להעניק לך סגנון מקורי באמת. אתה לא רואה את הסגנון הזה לעתים קרובות מאוד וזה חבל כי הוא יצירתי ויפה. אם אתה רוצה לסובב כמה ראשים, זוהי דרך מצוינת לעשות זאת.

4. צמות מורכבות

סגנון מדהים שיש בו כמה צמות מעניינות מאוד. אם אתה מחפש משהו קצת יותר זוהר ומפואר, אז לא נעצור אותך. סגנון זה בטוח יהפוך כמה ראשים לשיבה הביתה.

5. הטוויסט

קוקו נהדר שיש בו טוויסט קטן. אנחנו פשוט אוהבים את הגלים בסגנון הזה. זה די אך פשוט. זה הסגנון המושלם למי שלא רוצה להתעסק אבל רוצה גם סגנון מדהים.

6. צמות מתפתלות

אם אתה רוצה לקבל כמה תלתלים אז זה יכול להיות בדיוק הסגנון שאתה מחפש. הוא אלגנטי ויפה מאוד גם כן. האביזרים פשוט לוקחים את העוגה. אם אתה רוצה מגע של שיעור אז אל תרחיק יותר מזה.

7. בלוקים מנעולים

התלתלים המקפיצים האלה פשוט מדהימים והם באמת נותנים את הטון ללילה שלך. אין דבר טוב יותר לגרום לך להרגיש כמו נסיכה.

8. Updo קלאסי

אם אתה רוצה לערום את זה גבוה אז זה סגנון נהדר בשביל זה. זה מדהים ואלגנטי ואנחנו לא יכולים שלא לאהוב את האלגנטיות של זה. נראה שהשיער התכרבל בגלים רופפים ואז נערם גבוה על הראש. זה סגנון מפואר.

9. טוויסט אלגנטי

סגנון מתוק שבטוח תאהבו עם העדכון החלקי הזה. זהו מראה רומנטי רך שבטוח תאהב כל הלילה. אנחנו פשוט אוהבים גם את השיער הבלונדיני הלבן, הוא משרה תחושה מאוד של השופכה.

10. הבאטי

אם אתם מחפשים משהו מתוק ומיוחד אז אתם בטוח תאהבו את הפפיון היקר הזה. זהו עיצוב יצירתי שלא רואים כל יום אבל הוא מאוד מושך את העין. אנחנו אוהבים את הפשטות של החרטום ואת העיצוב המתוק שהיא יוצרת.

11. קשר מעוות

אם אתה מחפש משהו שבאמת פשוט לשיבה הביתה, אז אתה לא יכול להשתבש עם הקשר המעוות הזה. רק כמה חלקים נמשכים לאחור ומעוותים ליצירת העדכון החלקי. שאר השיער נשאר ארוך וישר. סגנון פשוט לערב.

12. קימור מתולתל

יש כל כך הרבה מה לאהוב בתסרוקת היוקרתית הזו. יש בו כל מה שאתה יכול לרצות באלגנטיות ובכשרון. אנחנו אוהבים את התלתלים ואנחנו אוהבים את העובדה שהיא בחרה באפו. יש לה זוהר לאורך כל הדרך ואנחנו לא יכולים שלא לאהוב את הבחירה שלה.

13. בובת ברבי

אם אתה אוהב את מראה בובת הברבי אז אתה בטוח תאהב את הסגנון הזה. זה אופנתי, זה מסוגנן ויש לו עיצוב גבוה. אתה תרגיש כמו הבל של הכדור עם תסרוקת זו.

14. יוצאים לצד

סגנון אלגנטי זה מהמם. יש בו המון תלתלים ואתה לא תוכל להכחיש את העובדה שזה באמת מושך את העין לחזרה הביתה. זה סוג הסגנון שאתה זוכר תמיד.

15. תלתלים וצמות

סגנון מדהים שהוא יותר מסתם מעט מושך. יש לנו צמה אבל היא מאוד רופפת ונפלאה. אנחנו לא יכולים שלא לאהוב עדכון לשיבה הביתה שיש בו כל כך הרבה סטייל ומעמד.

16. צמה כפולה

מלכת הקרח הזו יודעת למשוך מבט של שיבה הביתה יחד. סגנון זה קסום באמת מסיבות רבות. אנחנו אוהבים את הצמות הכפולות, את התלתלים ואת העובדה שזה רופף וזורם חופשי.

17. זנב דגים

לסגנון השיבה הזה יש צמת זנב דגים נהדרת שנופלת לאורך הגב. זה לא כל הסגנון אבל הוא בהחלט מפגיש את כל הלוק.

18. עיצובים פרחוניים

עדכון חלקי נהדר בעל מרכזי פרחים. אם יהיה לך סגנון חתימה אז למה שלא יהיה לך אחד שבו יש פרח מעורב. זה מראה נהדר שאתה בטוח אוהב.

19. סגנון סלבריטאים

לבלייק לייבלי תמיד הייתה חוש סגנון נהדר וזה לא שונה. שערה רופף מאוד וזורם בחופשיות. יש לה שתי צמות בגדלים שונים. המראה יפה וניתן ללבוש אותו לכל אירוע במיוחד הביתה.

20. עיצובים מדהימים

אנחנו לא יכולים שלא לאהוב את התסרוקת הזו כי היא באמת קסומה. איך אפשר שלא להרגיש נסיכה עם כל התלתלים היפים האלה וכתר פרחוני יפה?

21. זנב דגים עבה

אם אתה מחפש עדכון זה קצת שונה. זנב הדגים העבה הזה מכתיר את הראש ומשיג עיצוב מהמם שבוודאי יהפוך אתכם לחיי המסיבה. המראה עוצר הנשימה הזה בטוח ימשוך את העין כל הלילה. לא תמצא סגנון יפה יותר.

22. מקפץ ויפה

עדכון חלקי שיש בו הרבה תלתלים. הם רופפים ויש להם היבט פרוע. ישנן סיבות רבות לנסות את סגנון השיבה הביתה הזה. אנחנו אוהבים את הסגנונות המדהימים האלה כי הם מושכים את העין. ישנם סגנונות רבים שניתן להשתמש בהם עם שיער ארוך וזהו מראה איקוני.

23. עיצובים צמודים

ישנם הרבה עיצובים חוצים שאתה יכול להשתמש בהם ליצירת מראה חתימה וזה אחד מהם. הוסף מעט תלתל ואתה מוכן לכל החיים. התלתלים צמודים והם נראים כאילו הם מסתובבים. זה סגנון הדוק שהוא כל כך מדהים וייחודי.

24. חלק עמוק

חלק עמוק סקסי ומסוגנן המושלם לסגנון שיבה הביתה שבטוח תאהב. סגנונות מתולתלים מושלמים לאירועי שיבה הביתה. סגנון נפלא שניתן להשתמש בו לכל אורך שיער. אם אתה אוהב להשפיע כשאתה יוצא אז אתה בטוח תאהב את הסגנון הזה.

25. צמות צמודות

עדכון בעל תלתלים כמו גם כמה צמות הדוקות שמושכות את הכל ביחד. אנחנו אוהבים את העדכון הזה כי הוא אופנתי ומסוגנן. אם אתה רוצה סגנון יפה לשיבה הביתה אז זהו. זה קלאסי ויש בו הרבה קסם רומנטי.

26. זנב דגים ארוך ומשוחרר

עוד סגנון רופף שיש בו כמה זנבות דגים יפים ברצינות. הצמה ארוכה ומשוחררת ולמרות שהיא מבולגנת היא עדיין סגנון מאוד מורכב וקז’ואל לשיבה הביתה.

27. פיתולים מושלמים

עדכון חלקי נהדר שיש בו כמה פיתולים מושלמים שמחזיקים יחד קוקו נהדר. זהו סגנון פשוט מאוד שלא קשה לעשות או לנהל אותו לאורך כל הלילה. לא תתקשו ליצור סגנון זה. אם יש לך שיער ארוך אז זהו סגנון נהדר עבורך.

28. הוסף כתר

אנחנו אוהבים תלתלים ובמקרה הזה יש הרבה כאלה. שפע תלתלים הנמשכים כלפי מעלה לתוך עדכון קלאסי. אם אתה מחפש משהו קצת יותר רשמי לעדכון שלך, זהו סגנון נהדר עבורך. אם יש לך שמלה יקרה ומפוארת אז זה סוג התסרוקת שאתה רוצה לנסות לאירוע שלך.

29. משאירים אותו רופף

אם אתה רוצה להשאיר את השיער שלך לערב אז אתה בטוח תאהב את הסגנון המדהים הזה. יש הרבה תלתלים זורמים לסגנון הזה שיהפכו את סגנון השיבה שלך לאייקוני באמת. אנחנו אוהבים את השיער כי הוא ארוך, רופף ומדהים באמת. זהו סגנון פשוט ומראה קלאסי.

30. צמות מעוותות

אם אתה מחפש צמות מסוג אחר אז אתה בטוח תאהב את הצמה הזו. זה נפלא כי זה שונה אבל זה סגנון מדהים מאוד. אנשים ידברו כל הלילה על התסרוקת היפה הזו. אם אינך רוצה צמה מסורתית, ייתכן שתרצה לנסות דבר כזה.

31. סגנונות שונים

ארבעה סגנונות דומים מאוד אך גם כולם שונים. כולם מדהימים מחוץ לסגנונות הצד שבטוח תאהבו. סגנונות אלה אינם רק יפים אלא הם גם אלגנטיים. בין אם השיער רופף או קלוע אתה בטוח יאהב את הסגנונות האלה. לחלקם יש אביזרים ואילו לאחרים אין. אתה הולך לאהוב את הסגנון הזה, לבחור את האהוב עליך ולרוץ איתו.

32. סגנונות חמודים

צמות אלגנטיות ותלתלים יפים. מראה מלכת הקרח הזה קסום באמת. אתה הולך להיראות עוצר נשימה בחזרה הביתה שלך עם סגנון זה. אנחנו אוהבים שהצמה עבה ורפויה, היא מכתירה את הראש בצורה מושלמת אבל היא לא צמודה מדי. סגנון נהדר שבטוח תאהבו בכל פעם שאתם מסתכלים על תמונות החזרה הביתה.

33. סגנונות פשוטים

סגנון נהדר שהוא באמת פשוט. אנחנו אוהבים את הסגנונות האלה כי לא לוקח הרבה זמן להשלים אותם והם נראים נפלאים ברגע שהם נעשים. אוהב אותם! כל מה שאתה צריך זה כמה פיתולים וכל הסגנון מתאחד. אם בחרת בשמלת שיבה פשוטה, אז את רוצה שתסרוקת פשוטה תלך עם זה.

34. עיצובים אלגנטיים

אם יש לך שיער ארוך אז אתה בטוח תאהב את הסגנון המתולתל הזה. זה אלגנטי ויפה. סגנון מיוחד במינו שבטוח תאהבו לקראת השיבה הביתה. הוסף כמה אביזרים שיש בהם בלינג ותהיה מוכן לטלטל. הדבר הגדול בסגנונות רופפים הוא שאתה לא צריך לדאוג שהם ייפלו לאורך כל הלילה.

השיבה הביתה היא יום חשוב בחייה של אישה צעירה. אתה רוצה לא פחות מהטוב לאירוע השיבה שלך. אנו מקווים שהצלחת למצוא סגנון המתאים לאישיות שלך. ישנם כמה סגנונות פשוטים בעוד שאחרים היו קצת יותר מסובכים. הכל תלוי בבחירה אישית ובמה שאתה מחפש ללכת עם השמלה שבחרת.

אנו מקווים שנהניתם מהכתבה, אנא הגיבו על המועדפים עליכם!

Previous Post
75 מתוך התסרוקות המדהימות ביותר עם דגשים בקרמל
Next Post
88 تسريحات شعر جميلة وممتعة للوجوه البيضاوية