45 מוהוקים קלועים להפליא להפוך ראשים ורוק בעונה זו

ספורט מוהוק הוא לא לבעלי לב חלש וזה בהחלט תסרוקת שמייחדת אותך מכולם. המוהוק הקלוע הוא טרנד עצום בימים אלה ואם תוכל למשוך אותו תהיה לך תסרוקת שתחסוך לך המון זמן כשהתכוננות בבוקר. הייתה תקופה שרק פאנק רוקרים חבשו מוהוקים אבל זה בהחלט נחלת העבר.

מוהוק קלוע

מוהוק קלוע

מוהוק קלוע

ישנן דרכים רבות ושונות להפגין את המוהוק הקלוע שלך, השמיים הם באמת הגבול לבחירת תסרוקת זו. בדוק את ההצעות הבאות ומצא את מראה החתימה שלך.

  1. לוק הפאנק רוקר

מוהוק קלוע 1יש אנשים שמשתוקקים למראה הרוקר הזה וזה בהחלט מתאים לחשבון. מראה זה נותן לך שילוב של מוהוק עם צמות ומעט ספריי בצבע כדי לקבוע את הטון. כל צמה אחרת צבועה בלבן כדי להעניק כמעט פנייה לפרנקנשטיין למראה. זה יכול להיות משהו שאתה משתמש בו כאשר אתה הולך לאירוע כדי למשוך את תשומת הלב של כולם. הדבר הגדול במראה הזה הוא שאתה יכול להוסיף כל צבע שתרצה בין אם זה אדום או ורוד או אפילו כחול כדי ליצור מראה חתימה משלך..

2. Updo Mohawk

מוהוק קלוע 2קח את המראה האופנתי הזה לכל אירוע או מסיבה ואתה תהיה להיט. דבר על מראה נוק אאוט, זה בהשראת המראה של גילוח הצד אבל עם צמה במקום. חבר אותו עם א מראה עדכני קלאסי ואתה מוכן לכל מסיבה.

3. המוהוק הקלאסי

מוהוק קלוע 3

אם אתם מחפשים את לוק המוהוק ללא כל הדרמה אתם בטוח תאהבו את הלוק הזה. הצמה עצמה ארוכה ומתוחה בצורה של מוהוק. זה נותן לך את המראה ללא מחויבות לאורח החיים של מוהוק.

4. המוהוק הבדאס

מוהוק קלוע 11המראה הזה גרוע מכמה סיבות; יש לך אדום קלאסי שהוא כל הזעם בימינו, כמו גם מראה המוהוק הקלוע. למראה הספציפי הזה יש צמות בגדלים שונים והקטן יותר משתלב זה עם זה ליצירת מראה ייחודי באמת.

5. העדכון הקלוע

מוהוק קלוע 12דבר על קטע שיחה. העדכון הזה יוצא דופן למדי. זהו מבט שאתה באמת צריך להתחייב אליו מכיוון שהוא מכיל את האלמנט המגולח. יש גילוח צדדי עם הצמות נערמות על הראש. הצבע האפור והשחור מציע ניגודיות בולטת.

6. מרילין מוהוק

מוהוק קלוע 13זה סוג המוהוק שאני מדמיין מרלין מונרו היה תופס את זה לו הייתה חיה בעידן שלנו. הוא קלאסי ואלגנטי ויש בו את השילוב הזה של חוצפה ואלגנטיות. גם במראה הזה יש גילוח צד מסביב עם צמה עבה למעלה בשילוב עם כמה תלתלים טבעיים.

7. מוהוק מתהפך

מוהוק קלוע 16

שיער בלונדיני אקונומיה פוגש גל גולשים. תסרוקת זו עוסקת בהיפוך. הצמה בצד היא רק אביזר למראה הכללי של כפכף השיער הבלונדיני. גם לצמות יש מראה ייחודי כשהן נעות אנכיות במקום הצמה האופקית המסורתית.

8. המוהוק האלגנטי

מוהוק קלוע 23

המוהוק הזה לא פחות גרוע מכל האחרים, אבל הוא מאפשר לך את מבט המוהוק ללא התחייבות לגלח את הראש. הכל נמשך בחוזקה לצדדים והצמה מתאימה למוהוק האמיתי. זה אלגנטי וניתן להסיר אותו על ידי כל אחד.

9. מוהוק עם קצת נפח

מוהוק קלוע 43

מבט נוסף שאינו דורש גילוח. אם אתה אוהב נפח ומראה דרמטי זה עשוי להיות המוהוק שאתה מחפש. הבלונדינית נותנת את הטון למראה המקורי הזה באמת. נסה צמה צדדית וערם את השאר למעלה לקבלת נפח מרבי.

10. זנב דג מוהוק

מוהוק קלוע 56

לזנב הדג מוהוק יש כל מה שאתה צריך למראה דרמטי. לראש יש גילוח צדדי עם צמת זנב הדגים הטובה ביותר שראיתי מזה זמן רב. השילוב של הבלונדינית עם הצמה המורכבת הנמשכת מאחור. אם יש לך את האורך אתה באמת יכול להשיג מראה מושך את העין.

11. שלישיית מוהוקס

מוהוקים קלועים

לשלושת המבטים הללו יש אותו נושא: ראשים מגולחים. זה מה שגורם לכולם להיות דומים, הנצים הם מה שעושה אותם שונים. נסה קצר עם קצת אדום מלמעלה או אם יש לך שיער ארוך עשה קוקו עדכני או אם שיער מתולתל הוא האהבה שלך אז ערם אותו גבוה.

12. מוהוק המסלול

מוהוק קלוע 133

אני יכול לדמיין את המוהוק הזה הולך במורד המסלול בתצוגת אופנה. יש בו את כל האלמנטים המרכזיים עם גילוח בגודל וכמה נפח רציני למעלה. הוסף כמה גלים וכמה כתמי צבע להשלמת טרנד האופנה הזה ותהיה מוכן לכל אירוע.

13. מוהוק החייזר

מוהוק קלוע 134

המראה הזה מזכיר מאוד את זיכיון סרטי החייזרים. אם אתה מחפש מבט שכולם ידברו, אז זהו. הבלונדינית הקרה כקרח מקררת את כל הלוק הזה ואין צורך לגלח את הראש. הצמה ההדוקה עוטפת כלפי מעלה לתוך מבנה מנהרה להשלמת המראה יוצא הדופן הזה.

14. העדכון הקלאסי

מוהוק קלוע 154

למראה זה יש יופי בפשטותו. הגילוח בצד מסביב קיים אבל אין דרמה מוגזמת עם זה. השיער למעלה מעוצב באורו קלאסי שניתן לשלב עם כל שמלה לערב בחוץ בעיר.

15. מוהוק עולה באש

מוהוק קלוע 343

אם אתה משתוקק למראה אדום ויש לך עוד הרבה זמן פנוי, נסה את המוהוק המדהים הזה. תדרשו הרבה שיער או כמה תוספות סדרות כדי להגשים את החלום הזה אבל זיווג של כמויות השיער האדירות עם הקליעה הצדדית מסייע להשיג מראה שיצית את העולם.

16. הפינק מוהוק

תסרוקת מוהוק קלוע 1

ג’אדה יודעת סגנון והמוהוק הזה אינו יוצא מן הכלל לטעמה. גילוח הצד שלה בלונדיני ואילו שאר צבעה נופל בקטגוריית הקרמל. שאר שערה מונח באפלו אלגנטי שעומד בפני עצמו.

17. בלאק ורוקין איט

תסרוקת מוהוק קלוע 2

למואהוק הזה יש את אותו משיכה רוקרית כמו שלפניו. השיער השחור באמת מאפשר ניגודיות רצינית. המוהוק גבוה בסגנון הנדנדה והצמות האופקיות כמעט מגיעות לחלק האחורי של הראש כדי להעניק מראה משולב יותר..

18. מוהוק לנשף הנשף

תסרוקת מוהוק קלוע 4

19. מוהוק ללא צמה

מוהוקים קלועים

המראה הזה עוסק בשיער הארוך ובגילוח. לילדה הזאת יש שיער שחור ארוך שנראה מהמם משוחרר. גילוח הצד שלה מגולח היטב כדי לתת מבט דרמטי לתמונה הכוללת. זהו מראה נהדר למי שרוצה מראה מוהוק ללא הצמה.

20. מוהוק האמן

תסרוקת מוהוק קלוע 6

אני קורא לזה מוהוק האמן בגלל ציר הצמות העגול שנמצא בצד ראשה. זה מראה יוצא דופן אם יש לך זמן להשקיע בזה. זה היה בטוח אותי לדבר על כל אירוע. המוהוק עצמו הוא שילוב של נפח ומיני קוקו המסתובבים בגב במפץ להשלמת המראה.

21. המוהוק המתולתל

תסרוקת מוהוק קלוע 7

אם יש לך תלתלים פנויים, אז זה המראה בשבילך. אני אוהב איך התלתלים הבלונדיניים מנוגדים לשחור של צבע השיער הטבעי שלה. התלתלים מרכיבים את המוהוק המאסיבי ואילו הצמות יוצרות תבנית פסים המובילה לחלק האחורי של הראש.

22. הכל על הצמות

תסרוקת מוהוק קלוע 8

המוהוק הזה באמת עוסק בצמות. יש כל כך הרבה צמות שונות בתסרוקת הזאת שזה גורם לי לסחרחורת. לצדדים עיצוב ייחודי משלהם עם עוד צמות שנערמות למעלה ויוצרות מוהוק.

23. המוהוק הוויקינגי

תסרוקת מוהוק קלוע 9

אם אתה מעריץ של סדרת הטלוויזיה הוויקינגים, אז אתה תמות על הלהב בגלל המראה הזה. כל כך הרבה קורה בתמונה הזאת שקשה להגיד מה אני הכי אוהב בה. יש לך מוהוק בלונדיני מסורתי עם זנב דגים בצד שהופך אפילו יותר יפה מהאביזרים המצורפים אליו.

24. המוהוק הקצר

תסרוקת מוהוק קלוע 10

הצדדים נשמרים במראה המוהוק הזה ונותרים טבעיים. בלונדינית הקרח המנוגדת מלמעלה יוצרת מראה מדהים. יש לה צמת צד והמראה הזה הוא באמת מראה שיחסוך לך זמן בבוקר. אם אתה אוהב שיער קצר, נסה את המוהוק הסקסי הקצר הזה לפי מידה.

25. מוהוק העכביש

תסרוקת מוהוק קלוע 11

המראה המתולתל הזה הוא אחד לכל הגילאים בוודאות. קלוע הצד כמעט נראה כמו רשת או אולי אפילו עכביש עצמו. זה עיצוב מגניב ובולט בכל צבע. התלתלים נותרים קצרים והם מהווים את רוב המוהוק.

26. הפוני מוהוקמוהוק קלוע 12341

להלן תהליך שלב אחר שלב להשגת מוהוק שכולו קוקו. זה פשוט וקל ולוקח זמן בכלל ליצירת מראה קלאסי. אין צורך בגילוח והמוהוק עצמו מורכב מכמה קוקו המשתרכים לאורך הגב.

27. מוהוק לחתונהתסרוקת מוהוק קלוע 12

זהו מבט שאני לגמרי יכול לראות בחתונה, בין אם אתה כלה או אורח. זהו מראה בלונדיני קלאסי שלא דורש גילוח רק מבט לאחור. התלתלים ממוקמים כולם בשורה כדי להשיג מוהוק אלגנטי. אם אתה אמיץ מספיק כדי להיות כלה שעושה מוהוק, אז זו בשבילך!

28. מוהוק קלוע ארוך

תסרוקת מוהוק קלוע 13

עוד דוגמה צעד אחר צעד לאופן השגת צמת מוהוק הדוקה. זה מבט שניתן לעשות זאת בבירור גם לילדים וגם למבוגרים. זה שילוב מושלם אם אתה רוצה לקבל מוהוק ללא המראה המגולח.

29. הגראנג ‘מוהוק

תסרוקת מוהוק קלוע 14

המוהוק הסקסי הזה מיועד לנערות שאוהבות לפוצץ מוחות. המראה של הנערה הפרועה קורא לך אם אתה רוצה משהו שייראה טריק. מנת המוהוק מטורפת ופרועה והצמות הצדדיות מסובכות ושזורות מאחור. זה לא מבט לבעלי לב חלש אבל אם אתה יכול למשוך אותו זה יהיה מדהים.

30. הטיל החם

תסרוקת מוהוק קלוע 15

הצמות מתעטפות מאחור במראה הנדנדה המדהים הזה עם חוטים ארוגים בתוך כל צמה. מנעולי הרוקר הבלונדיניים גבוהים ובולטים במוהוק הקלאסי. הוסף שפריצים של ורוד לוהט ברחבי הבלונדינית ויש לך מראה לוהט אחד. קח את המבט הזה לקונצרט האחרון ורוק אאוט.

31. הזיגזג מוהוק

תסרוקת מוהוק קלוע 16

המוהוק הזה מלא תלתלים וקרירות. הצבע מסורתי והגילוח ייחודי. הגילוח יוצא לצדדים ולגב בהרכב זיגזג. העיצוב מגניב להפליא וזה סוג המראה שאפשר ללבוש בכל מקום.

32. מוהוק הוא כדור כיף

תסרוקת מוהוק קלוע 17

אין גילוח עם המראה הקלאסי הזה אבל הצמה כמעט גורמת לה להיראות כאילו היא. השערות נערמות מלמעלה לכדורי צמות המעניקות למוהוק גובה רציני.

33. מוהוק הכל צמה

תסרוקת מוהוק קלוע 19

המראה הזה הוא כולו צמות, כל סנטימטר מרובע שלה. הצמות נמתחות הצידה ולמוהוק כל הצמות חוצות ביחד. המוהוק עובר במורד הגב ויכול להוות מראה נהדר לילדים לאורך כל הקיץ.

34. בוניארד מוהוק

תסרוקת מוהוק קלוע 20

מראה מוהוק זה מורכב מסוגים שונים של צמות/ דק בגודל המעוטר באביזרים דמויי עצמות כדי להעניק לו יתרון. כאילו הוא זקוק לקצה נוסף עם המוהוק הגבוה למעלה המדהים ביצירתו של מבנה צמות חדש.

35. מוהוק הספיראלי

תסרוקת מוהוק קלוע 21

אתה יכול להגיד משוגע? זה מה שמראה הלוק הזה והוא כזה שתצטרך להשקיע בו קצת זמן. הצדדים כולם קלועים בעיצובים מורכבים והחלק התחתון של הצמה מוביל עד המוהוק עצמו. המוהוק מורכב מצמה אחת מלאה להשלמת המראה.

36. מוהוק לנשף הנשף

תסרוקת מוהוק קלוע 22

החלק המושך ביותר של מוהוק זה הוא הצמה המסולסלת הססגונית למעלה. הגילוח הוא גילוח צדדי המחמיא למראה. הצבעים המנוגדים קובעים את הטון עם זאת למראה אלגנטי זה.

37. ויולט מוהוק

תסרוקת מוהוק קלוע 23

אני בהחלט אוהב את הגוונים הסגולים של המראה הספציפי הזה, הוא מהמם. הגילוח קיצוני ומרכיב את רוב ראשה כשהמוהוק מונח על הכל. החלק האחורי של המוהוק הוא צמות ומסתיים באורדו אלגנטי עם קליפ משובץ.

38. זהו מוהוק חושני

תסרוקת מוהוק קלוע 24

אין צורך בגילוח עבור המוהוק יוצא הדופן הזה. זהו מראה נהדר לערב בעיר או לגאלה. הוא אלגנטי ושונה מכל מה שרוב האנשים יהיו במגמה באירוע הבא. המוהוק עצמו הוא מיקום גבוה למדי עם נפח מקסימלי בעוד הצמות נשארות בצד ומייצרות מראה יוצא דופן.

39. דוגמנית מוהוק ההיא

תסרוקת מוהוק קלוע 25

מוהוק זה הוא מצרך לכל מי שמחפש לנסות משהו חדש. הצדדים מגולחים ונותרים טבעיים כשהחלק העליון בלונדיני להפליא. הצמה ארוגה בעובי ויושבת על ראשה בעיצוב מוהוק.

40. מוהוק למעלה

תסרוקת מוהוק קלוע 26

סגנונות אלה דומים כולם במובן זה שגלוח הוא מיותר. כולן צורות בולטות של מוהוק המאפשרות לצמה להישאר על העליונה כדי ליצור את המוהוק עצמו. למרות הצבע או העיצוב שאתה בוחר המראות האלה מוכיחים שהכל אפשרי.

41. מוהוק האחורי הרחוק

תסרוקת מוהוק קלוע 27

זהו עיצוב בעל עיצוב צמה ייחודי בצד שיגרום לאנשים לקנא בכל אירוע שאליו אתם הולכים. שוב הסגנון ייקח קצת זמן ליישם אבל ברגע שהוא שם תאהב אותו.

42. המוהוק הקצר

תסרוקת מוהוק קלוע 28

הצדדים נשמרים במראה המוהוק הזה ונותרים טבעיים. בלונדינית הקרח המנוגדת מלמעלה יוצרת מראה מדהים. יש לה צמת צד והמראה הזה הוא באמת מראה שיחסוך לך זמן בבוקר. אם אתה אוהב שיער קצר, נסה את המוהוק הסקסי הקצר הזה לפי מידה.

43. מוהוק ללא גבולות

תסרוקת מוהוק קלוע 30

למוהוק הזה אין גבולות ואין לו תחרות. בין השיער הבלונדיני להעיף הצד הוא המוהוק יוצא דופן. צמת הצד הנוספת רק הופכת את המראה לחם הרבה יותר.

44. מוהוק מתהפך

תסרוקת מוהוק קלוע 32שיער בלונדיני אקונומיה פוגש גל גולשים. תסרוקת זו עוסקת בהיפוך. הצמה בצד היא רק אביזר למראה הכללי של כפכף השיער הבלונדיני. גם לצמות יש מראה ייחודי כשהן נעות אנכיות במקום הצמה האופקית המסורתית.

45. מוהוק מגניב קרח

תסרוקת מוהוק קלוע 33המראה הזה דורש קצת אורך וקצת צבע בלונדיני קריר. הצמות נעות אנכית ליצירת מראה ייחודי.

46. ​​מוהוק הפרפר

תסרוקת מוהוק קלועמוהוק זה אלגנטי ומשוחרר, נגרר לאורך הגב. עיצוב הפרפר המגולח נותן לו כשרון יוצא דופן.